Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Przeznaczenie:
Funkcja:
Rodzaj:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Szare karty i tablice wzorcowe

Szara karta Colour Confidence Total Balance

Colour Confidence Total Balance to składana, przenośna karta wzorcowa w wytrzymałym pokrowcu. Dzięki szarości 18% oraz wzorcowej bieli można szybko i precyzyjnie uzyskać idealne ustawienia ekspozycji i balansu bieli, a umieszczony w centrum wzór ułatwia systemom AF cyfrówek precyzyjnie ustawić ostrość. Produkt markowany jest przez Lastolite, co gwarantuje wysoką jakość i trwałość produktu. Szerokość panelu (bez ramki) po rozłożeniu 25 cm, przekątna 28 cm.

115 zł
dostępny od ręki

JOYART szara karta

przenośna karta wzorcowa w etui (rozmiar 28 cm). Dzięki neutralnej szarości oraz wzorcowej bieli można szybko i precyzyjnie uzyskać idealne ustawienia ekspozycji i balansu bieli, a umieszczony w centrum wzór ułatwia systemom AF cyfrówek precyzyjnie ustawić ostrość.

49 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Photo 2 + karta SD 64GB za darmo!

Wszechstronny ColorChecker Passport Photo 2 to niezbędne narzędzie, które pomaga lepiej uchwycić naturalne kolory oraz zapewnia możliwie najdokładniejszy obraz od ujęcia, po edycję. ColorChecker Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne, w tym nowy wzorzec 18% szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration umożliwiające tworzenie profili ICC, szczególnie przydatne dla użytkowników Capture One oraz każdego fotografa pracującego w środowisku zgodnym z ICC.

promocja
520 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic + karta SD 64GB za darmo!

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

promocja
379 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Mini + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw. Zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas pracy, świetnie nadaje się do ujęć w plenerze (fotografia, filmowanie), jak też do wszelkich procesów związanych z cyfrowym obrazowaniem i projektowaniem graficznym.

promocja
315 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker 3-Step Grayscale + karta SD 64GB za darmo!

CALIBRITE ColorChecker 3-Step Grayscale to 3-stopniowy wzorzec regulacji ekspozycji i balansu bieli dla fotografii i materiału filmowego. Właściwe ustawienie balansu kolorów oraz optymalnego światła na początku sesji fotograficznej to czynnik kluczowy w fotografii cyfrowej. ColorChecker 3-Step GreyScale zawiera trzy wartości porównawcze na jednej planszy – biel, 18% szarości oraz wzorcową czerń, umożliwiając sprawdzenie poprawności i weryfikację kolorystyczną w większości pakietów do obróbki zdjęć.
Wymiary wzorca: 215.9 x 279.4 mm

promocja
275 zł
najniższa cena: 375 zł
dostępny od ręki

Karta wzorcowa QP Card 101 (3 szt.)

QPcard 101 – łatwa i dokładna korekta kolorów w fotografii dzięki karcie wzorcowej z trzema neutralnymi punktami odniesienia.

90 zł
pytaj o dostępność

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Video + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker Video to narzędzie do kontroli i balansu kolorów dla filmowców – od ujęcia po edycję. Posiada wymiary oryginalnego wzorca ColorChecker Classic 215,9 x 279,4mm, ale został zaprojektowany z myślą o branży wideo. Ten dwustronny wzorzec zawiera chromatyczne ułożone pola kolorystyczne, pola z odcieniami skóry oraz referencyjne szarości na awersie, a także neutralny spektralnie wzorzec balansu bieli na drugiej stronie. Duży wzorzec doskonale sprawdza się podczas ujęć kontrolnych i szerszych kadrów.

promocja
635 zł
najniższa cena: 650 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Video (wyprzedaż/EOL*)

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

  • *EOL - End Of Life (produkcja zakończona)
promocja
550 zł
najniższa cena: 599 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Video 2 + karta SD 64GB za darmo!

CALIBRITE ColorChecker Passport Video 2 to zaktualizowany wzorzec 2w1 łączący funkcjonalność dotychczasowego Passport Video i Passport Duo. Nowy wzorzec odpowiada na bieżące potrzeby rynku, stanowiąc idealne rozwiązanie użytkowników pracujących z wideo, którzy okazjonalnie wykonują też zdjęcia. Zawiera wzorzec kolorów wideo, balansu bieli, 3-stopniową skalę szarości oraz 24-polowy klasyczny wzorzec fotograficzny (zamiast wzorca ostrości).
ColorChecker Passport Video 2 zapewnia dokładną kontrolę obrazu podczas fotografowania lub filmowania i późniejszej edycji oraz ułatwia dopasowanie obrazu z wielu aparatów lub kamer.

promocja
625 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker White Balance + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker White Balance to wzorzec neutralnej bieli w formacie A4 zapewniający poprawną reprodukcję bieli w każdych warunkach. Umożliwia ustawienie prawidłowej ekspozycji i eliminację przesunięć kolorystycznych. Gwarantuje neutralność spektralną dla dostarczenia maksymalnie precyzyjnej bieli zarówno dla fotografii, jak i wideo.

promocja
200 zł
najniższa cena: 215 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Gray Balance + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker Gray Balance - Wzorzec 18% szarości w formacie A4, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
265 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Gray Balance Mini + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker Grey Balance Mini - Wzorzec 18% szarości w formacie A7, idealny do ustawień ekspozycji dla fotografów i filmowców. Zaprojektowany, aby odbijać światło tak samo we wszystkich częściach widzialnego widma. Karta daje możliwość dostosowania czułości kolorystycznej cyfrówki do warunków oświetleniowych, w rezultacie zmieniając to co „widzi” aparat.

promocja
215 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Nano + karta SD 64GB za darmo!

ColorChecker Nano najmniejszy na świecie wzorzec, który zapewni precyzyjne odniesienie kolorystyczne dla najciaśniejszych ujęć i ekstremalnych zbliżeń. Wzorzec Nano ma zaledwie 24 x 40 mm, dzięki czemu dedykowany jest głównie do fotografii: macro, artystycznej, małych obiektów. Sprawdzi się doskonale podczas tworzenia profili aparatów (ICC oraz DNG), sprawdzania zdjęć, korekty balansu bieli, ustawień ekspozycji oraz korekty kolorystycznej.

promocja
940 zł
dostępny od ręki

Wzorzec Calibrite ColorChecker Digital SG + karta SD 64GB za darmo!

CALIBRITE ColorChecker Digital SG to rozbudowany wzorzec semi-gloss do kalibracji oraz tworzenia profili ICC aparatu i skanera, o wymiarach klasycznego wzorca - 215,9 x 279,4 mm. Calibrite ColorChecker Digital SG zaprojektowany specjalnie na potrzeby fotografii cyfrowej uwzględnia najwyższe dostępne kolorystyczne standardy referencyjne. Każde ze 140 pól zostało wybrane specjalnie ze względu na swoje położenie w przestrzeni barwnej, aby zweryfikować maksymalny gamut urządzenia, dzięki czemu tworzone profile, oddają w pełni możliwości Twojego aparatu cyfrowego lub skanera.

promocja
1880 zł
dostępny od ręki

Wzorzec kolorystyczny X-Rite ColorChecker Classic XL - wyprzedaż!

ColorChecker Classic XL: To większa wersja wzorca ColorChecker Classic przeznaczona dla zdjęć robionych z większej odległości, np. dla fotografii dronowej lub imprez plenerowych. Wzorzec Classic XL o wymiarach 53 x 37 cm to jeden z największych wzorców fotograficznych, a większy od niego jest jedynie ColorChecker Classic MEGA. Jest dedykowany głównie do fotografowania z dużego dystansu, z powietrza (drony). Classic XL dostępny jest także w opcji z futerałem lub torbą dla dodatkowej ochrony podczas sesji w plenerze

  • *Oferta dotyczy 1 sztuki
promocja
800 zł
najniższa cena: 900 zł
dostępny od ręki

Wzorzec kolorystyczny X-Rite ColorChecker Classic XL + Sleeve (z futerałem) - wyprzedaż!

ColorChecker Classic XL z futerałem: Zestaw zawiera ColorChecker Classic XL oraz futerał zapewniający trwałość i ochronę Twojemu wzorcowi podczas przechowywania i każdej sesji. Futerał z miękką wyściółką wewnątrz można transportować w klasycznych walizkach sprzętowych typu hard shell case. ColorChecker Classic XL to większa wersja wzorca ColorChecker Classic XL przeznaczona dla zdjęć robionych z większej odległości, np. dla fotografii dronowej lub imprez plenerowych. Wzorzec Classic XL o wymiarach 53 x 37 cm to jeden z największych wzorców fotograficznych

  • *tylko 1 sztuka!
promocja
900 zł
najniższa cena: 1000 zł
dostępny od ręki

Uchwyt CALIBRITE ColorChecker Target Holder

CALIBRITE wprowadza nowe akcesorium dedykowane do swoich wzorców Mini/Classic/Passport - regulowany uchwyt ColorChecker Target Holder. Prosta i solidna konstrukcja pozwala bezpieczne mocowanie wzorców i utrzymanie stabilnej pozycji podczas każdej sesji. Stelaż wykonany z tworzywa sztucznego posiada podkładki z pianki oraz dwa mosiężne gwinty ¼ cala.

140 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.