Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Canon Transmiter WFT-E2

Urządzenie pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie danych do komputera w trakcie fotografowania, przeznaczone do współpracy z aparatami: Canon EOS-1Ds Mark III, EOS-1D Mark III

4499 zł
pytaj o dostępność

Canon Transmiter WFT-E5

Urządzenie pozwalające na zdalne sterowanie aparatem oraz umożliwiające podłączenia modułu GPS (przez USB). Pełni równocześnie funkcje gripa. Przeznaczony do współpracy z aparatami Canon EOS-7D.

2099 zł
pytaj o dostępność

Canon Transmiter WFT-E7

Urządzenie pozwalające na bezprzewodowe przesyłanie danych do komputera w trakcie fotografowania, przeznaczone do aparatu: Canon EOS 5D Mark III

2849 zł 3349 zł
pytaj o dostępność

Nikon mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a

Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1a to klucz USB umożliwiający nawiązanie połączenia bezprzewodowego między niektórymi lustrzankami cyfrowymi Nikon a inteligentnymi urządzeniami przenośnymi. Pozwala przesyłać zdjęcia i filmy bezpośrednio do smartfona lub tabletu, a także zdalnie sterować lustrzanką cyfrową za pomocą urządzenia inteligentnego. Zasilany z aparatu.
Kompatybilny z aparatami COOLPIX P330, P520, P530, P7800, A oraz lustrzankami D3200, D3300, D5200, D7100 oraz Df.

349 zł
pytaj o dostępność

Nikon mobilny adapter bezprzewodowy WU-1b

Mobilny adapter bezprzewodowy WU-1b to klucz USB umożliwiający nawiązanie połączenia bezprzewodowego między aparatami cyfrowymi Nikon a inteligentnymi urządzeniami przenośnymi z systemem operacyjnym Android™ lub iOS. Pozwala przesyłać zdjęcia bezpośrednio do smartfona lub tabletu oraz zdalnie sterować aparatem z poziomu urządzenia inteligentnego. Zasilany z aparatu.
Kompatybilny z lustrzankami D600, D610 oraz bezlusterkowcami Nikon 1 AW1, V2, J3, S1.

229 zł
pytaj o dostępność

Nikon transmiter bezprzewodowy WT-6A

Transmiter WT-6A został stworzony do przenoszenia lub do podglądu zdjęć i filmów oraz do zdalnego kontrolowania aparatu Nikon D5 poprzez sieć Wi-Fi. Aparat Nikon D5 wspiera protokoły FTP oraz HTTP do transferu zdjęć lub wideo korzystając z istniejącej już sieci Wi-Fi lub bezpośrednio do komputera.

3499 zł
pytaj o dostępność

Nikon transmiter bezprzewodowy WT-7A

Transmiter WT-7A został stworzony do przenoszenia lub do podglądu zdjęć i filmów oraz do zdalnego kontrolowania aparatu Nikon D500 poprzez sieć Wi-Fi. Aparat Nikon D500 wspiera protokoły FTP oraz HTTP do transferu zdjęć lub wideo korzystając z istniejącej już sieci Wi-Fi lub bezpośrednio do komputera.

5999 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.