Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Tła vinylowe

Colorama tło vinylowe COLORVINYL 2,75m x 6m

Wytrzymałe winylowe tło Colorama w kolorze białym o szerokości 2,75m x 6m. Tło winylowe posiada matową powierzchnię, aby zminimalizować odbicia. Daje wyjątkowy efekt dla fotografowanych przedmiotów, nie powodując odbłysków przedmiotów. Tła winylowe to produkty z najwyższej jakości materiału opornego na działanie takich czynników jak woda, naprężenia mechaniczne, załamania i zarysowania. Jest to produkt stworzony z myślą o trwałym użytkowaniu.

1499 zł
pytaj o dostępność

Colorama tło vinylowe COLORVINYL 3,5m x 6m

Wytrzymałe winylowe tło Colorama w kolorze białym o szerokości 3,5m x 6-9-12 m.. Tło winylowe posiada matową powierzchnię, aby zminimalizować odbicia. Daje wyjątkowy efekt dla fotografowanych przedmiotów, nie powodując odbłysków przedmiotów. Tła winylowe to produkty z najwyższej jakości materiału opornego na działanie takich czynników jak woda, naprężenia mechaniczne, załamania i zarysowania. Jest to produkt stworzony z myślą o trwałym użytkowaniu.

  • Tła winylowe są sprowadzane na zamówienie - nie ma możliwosci zwrotu teł!
  • Koszt dostarczenia tła na wskazany adres lub odbioru w salonie jest od 149 zł
promocja
2699 zł
pytaj o dostępność

Tło podłogowe Manfrotto Vinyl Strip 1.37x4m Chroma Key Green LL LB7965

Tło podłogowe Manfrotto VINYL FLOOR STRIP idealnie sprawdzi się w studio nagrań wideo. Dzięki niemu dzięki metodzie kluczowania możemy wstawić dowolne tło w miejsce zielonego ekranu oraz zielonej podłogi. Tło jest zmywalne i odporne na uszkodzenia mechaniczne, kompatybilne z Lastolite Chroma Key Green.

  • Szerokość: 137cm
  • Długość: 400cm
  • Waga: 4,5kg
  • Zmywalność: Tak, materiał PVC
899 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.