W dziale tym oferujemy różnorodne urządzenia i akcesoria, które są podstawowymi narzędziami pracy dla osób współcześnie fotografujących i filmujących. Jest to wysokiej klasy sprzęt niezbędny podczas obróbki materiału filmowego czy fotograficznego, jak i w pracy grafików czy innych twórców związanych z działalnością audiowizualną.

Znajdą tu odpowiedni dla siebie sprzęt nie tylko profesjonaliści ale i wymagający konsumenci oraz instytucje i firmy.

Komputery do profesjonalnych zastosowań

Oferowane przez nas komputery muszą się charakteryzować najlepszą wydajnością i niezawodnością. Dotyczy to zarówno stacji roboczych jak i profesjonalnych laptopów czy tabletów graficznych.

Dlatego mamy w swojej ofercie produkty najbardziej renomowanych producentów jak: Acer, Apple, Asus, Dell, HP, Intel, Lenovo czy Microsoft.

Ponieważ wymagania użytkowe naszych klientów z branży foto-wideo są bardzo wysokie i zindywidualizowane, oferujemy możliwość konfiguracji komputera pod własne potrzeby. Dostępne u nas stacje robocze Master tworzone są na bazie najlepszy podzespołów, dzięki czemu gwarantują wymaganą przez profesjonalistów wydajność i stabilność. Dzięki temu, że posiadamy w swojej ofercie, nie tylko najlepsze profesjonalne komputery, ale też monitory graficzne, drukarki fotograficzne i inne urządzenia peryferyjne, pomożemy Ci skonfigurować profesjonalny zestaw do postprodukcji.

Monitory graficzne

Posiadamy ogromny wybór wysokiej klasy monitorów różnej wielkości, rozdzielczości i do rozmaitych zastosowań. Znajdziecie tu oprócz profesjonalnych monitorów graficznych, wysokiej klasy monitory biurowe i monitory wielkoformatowe o wysokie rozdzielczości. Wszystkie one oprócz idealnej jakości obrazu zapewniają lepszy komfort i ergonomię pracy.

Dostępne u nas urządzenia do kalibracji i profilowania pozwalają w pełni wykorzystać walory profesjonalnych monitorów.

W naszej ofercie znajdziesz w przystępnej cenie, wysokiej klasy monitory takich renomowanych marek jak Apple, Eizo czy NEC.

Drukarki i akcesoria do drukowania

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment drukarek takich renomowanych firm jak Canon czy Epson, które zapewniają nie tylko najwyższą jakość wydruków ale również funkcjonalność, niezawodność i niski koszt druku.

Oprócz atramentowych drukarek fotograficznych i atramentowych drukarek wielkoformatowych, które zapewniają profesjonalną jakość i trwałość wydruków, posiadamy w swojej ofercie wydajne, wielofunkcyjne urządzenia niezbędne w każdym biurze, instytucji, firmie czy domowym biurze. Posiadamy też drukarki mobilne do drukowania zdjęć w podróży czy dokumentów w terenie.

Poza drukarkami oferujemy naszym klientom niezbędne akcesoria, jak tusze czy papiery fotograficzne w arkuszach lub rolkach, które zapewniają profesjonalną jakość i trwałość wydruków.

Akcesoria komputerowe

Wśród niezawodny akcesoriów komputerowych najlepszych marek znajdziecie u nas: dyski zewnętrzne SSD i HDD niezbędne do przechowywania zdjęć i filmów, konsole edycyjne usprawniające pracę filmowca i fotografa w postprodukcji, kamerki komputerowe, klawiatury, myszki czy kable i przejściówki.

Jednym z urządzeń peryferyjnych często używanym nie tylko przez fotografów są dostępne u nas skanery, umożliwiające digitalizację w wysokiej rozdzielczości dokumentów nawet o dużych formatach.

Profesjonalne oprogramowanie do obróbki zdjęć i filmów

W naszej ofercie posiadamy oprogramowanie fotograficzne usprawniające obróbkę zdjęć i oszczędzające cenny czas zawodowego fotografa oraz umożliwiające skorygowanie pewnych niedociągnięć wyjściowego materiału fotograficznego.

Posiadamy również oprogramowanie wideo niezbędne dla każdego filmowca w procesie postprodukcji. Niezależnie czy jesteś filmowcem amatorem, robisz reportaże filmowe na zlecenie, czy jesteś montażystą, dobre oprogramowanie niezwykle usprawnia żmudny proces postprodukcji i ma ogromny wpływ na ostateczny efekt.

Oczywiście można nabyć u nas także systemy operacyjne.

Projektory

Posiadamy w swojej ofercie szeroki wybór projektorów takich producentów jak Canon, Epson czy NEC. Znajdują się wśród nich projektory o różnym przeznaczeniu. Projektory biznesowe i edukacyjne znajdą zastosowanie jako wyposażenie salek konferencyjnych lub sal lekcyjnych czy wykładowych. Z kolei dostępne u nas projektory profesjonalne i instalacyjne zapewniające doskonałą jakość obrazu o dużej powierzchni, nawet w jasno oświetlonym otoczeniu, mogą stanowić wyposażenie kina domowego dla osób o dużych wymaganiach.

Oferujemy też niezbędne akcesoria jak ekrany do projektorów czy elementy montażowe.