Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Skanery

Skaner Canon CanoScan LiDE 300

Odkryj zalety niedrogiego, lekkiego i eleganckiego skanera, który umożliwia precyzyjne i proste skanowanie zdjęć i dokumentów. Rozdzielczość optyczna 2400 x 2400 dpi, 48-bitowa głębia kolorów. 4 przyciski EZ-Scan przyspieszające i ułatwiające pracę. Obsługuje skanowanie do chmury. Krótszy czas skanowania dokumentu A4 w kolorze (300 DPI) - 10 s. Technologia automatycznej naprawy dokumentów i zdjęć. Zasilanie przez kabel USB. Wymiary: 250 x 367 x 42 mm. Waga: 1,7 kg.

349 zł
pytaj o dostępność

Skaner Epson Perfection V19

Prosty w obsłudze skaner płaski zasilany przez USB. Rozdzielczość skanowania do 4800 dpi, wbudowany stojak umożliwiający pracę w pionie. Cztery przyciski ułatwiające szybkie skanowanie. Gwarancja: 12 miesięcy.
Wymiary: 249 x 364 x 39 mm. Waga: 1,5 kg.

385 zł
dostępny od ręki

Skaner Canon CanoScan LiDE 400

Mocniejsza wersja modelu Lide 300. Ten szybki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji umożliwia profesjonalne tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, zdjęcia lub książki. Skaner Lide 400 potrafi generować obrazy w rozdzielczości 4800x4800 dpi w zaledwie 8s. Uniwersalność została dodatkowo wzbogacona o możliwość skanowania w pionie, a także dzięki nowoczesnemu złączu USB-C. Wymiary: 250 x 365 x 39 mm. Waga: 1,7 kg.

549 zł
pytaj o dostępność

Epson skaner Perfection V600 Photo 

Wszechstronny skaner o rozdzielczości 6400 dpi zapewnia automatycznie usuwanie zabrudzeń i zadrapań ze zdjęć i klisz za pomocą zaawansowanej technologii DIGITAL ICE™. Dzięki gęstości 3,4 Dmax w przypadku skanowania klisz fotograficznych Epson Perfection V600 Photo tworzy obrazy wysokiej jakości, spełniając wszystkie potrzeby fotografów w zakresie skanowania odbitek i filmów.

1920 zł
pytaj o dostępność

Skaner do książek i dokumentów Plustek OpticBook 4800

Plustek OpticBook 4800 to wysokiej jakości skaner do książek i dokumentów. Idealny dla wszelkich jednostek, którym zależy na wydajnej archiwizacji i ekologicznym stylu pracy. Specjalna konstrukcja pozwala uzyskać ostre i wyraźne obrazy stron bez niszczenia książek. Dołączone oprogramowanie pomaga w edycji i zarządzaniu obrazami.

2799 zł
dostępny od ręki

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i SE

Zaawansowany skaner dedykowany do filmów 35 mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu i poprawnej kolorystyki. Wysokiej jakości układ optyczny pozwala na rozróżnianie najbardziej subtelnych różnic w kontraście na brzegach. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Skaner obsługiwany jest przez oprogramowanie SilverFast 8 SE Plus, które działa na platformie Windows i Mac OS oraz jest kompatybilne z komputerami 64-bitowymi.

1919 zł
pytaj o dostępność

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i Ai

Profesjonalny skaner dedykowany do filmów 35mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu. Zaawansowana optyka zapewnia głębię zdjęć oraz dużą rozpiętość tonalną, zwłaszcza w ciemnych partiach obrazu. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Dołączony wzornik kalibracyjny IT8 pomaga uzyskać bardzo dobre odwzorowanie kolorów z dużą ilością szczegółów w zaledwie 2 minuty. Skaner obsługiwany jest przez najwyższą i najbardziej funkcjonalną wersję oprogramowania SilverFast Ai Studio 8.

2499 zł
dostępny od ręki

Skaner Epson Perfection V850 Pro

Skaner płaski formatu A4 umożliwiający skanowanie materiałów refleksyjnych i transparentnych. Pozwala skanować negatywy i slajdy w formatach 135, 120, 4x5" i 8x10" (także slajdy 35 mm w ramkach). Maks. rozdzielczość 4800 dpi przy skanowaniu materiałów refleksyjnych i 6400 dpi dla transparentnych. Gęstość optyczna 4Dmax. Gwarancja: 12 miesięcy.
Wymiary: 503‎ x 308 x 152 mm. Waga: 6,6 kg.

4935 zł
pytaj o dostępność

Skaner Epson Expression 12000XL Pro (+ moduł TPU)

Skaner A3 do klisz i grafik wysokiej jakości umożliwia wyraziste i dokładne skanowanie planów, zdjęć rentgenowskich i negatywów z precyzją, jakiej oczekują użytkownicy. Zaawansowane funkcje obróbki obrazu Epson Scan, źródło światła LED oraz wyjątkowe funkcje przetwarzania obrazu SilverFast Ai8.8 sprawiają, że urządzenie to doskonale odtwarza obrazy. Wersja PRO zawiera moduł TPU do skanowania materiałów transparentnych.
Wymiary: 656‎ x 460 x 292 mm. Waga: 20,5 kg.

promocja
21500 zł
dostępny od ręki

Skaner Epson Expression 12000XL

Skaner A3 do klisz i grafik wysokiej jakości umożliwia wyraziste i dokładne skanowanie planów, zdjęć rentgenowskich i negatywów z precyzją, jakiej oczekują użytkownicy. Zaawansowane funkcje obróbki obrazu Epson Scan, źródło światła LED oraz wyjątkowe funkcje przetwarzania obrazu SilverFast Ai8.8 sprawiają, że urządzenie to doskonale odtwarza obrazy. Wersja PRO zawiera moduł TPU do skanowania materiałów transparentnych.
Wymiary: 656 x 458 x 158 mm. Waga: 14,3 kg.

promocja
20000 zł
pytaj o dostępność

PermaJet pokrowiec na skaner EPSON: V850, V800, V750, V700 (SZARY)

Nieprzemakalny, szary pokrowiec na skaner, nadruk: PermaJet. Wysokiej jakości pokrowiec chroniący skaner przed kurzem, brudem i wodą oraz promieniami UV. Pokrowiec można przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką. Jest wytrzymały na przetarcia, otarcia czy działania mechaniczne.

65 zł
dostępny u dostawcy

PermaJet pokrowiec na skaner EPSON: V550/V600 Photo (SZARY)

Nieprzemakalny, szary pokrowiec na skaner, nadruk: PermaJet. Wysokiej jakości pokrowiec chroniący skaner przed kurzem, brudem i wodą oraz promieniami UV. Pokrowiec można przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką. Jest wytrzymały na przetarcia, otarcia czy działania mechaniczne. Dedykowany do skanera Epson V550 / Epson V600 Photo

60 zł
dostępny od ręki

Skaner szczelinowy Epson FastFoto FF-680W

FastFoto FF-680W to prosty w obsłudze skaner z Wi-Fi, automatycznym podajnikiem i dołączonym oprogramowaniem, który pozwala szybko skanować, ulepszać i udostępniać wiele zdjęć za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzięki zautomatyzowanym funkcjom. Skanuje dokumenty o różnych kształtach i rozmiarach: Skanuje zdjęcia w rozmiarze od 9 x 13 do 21 x 91 cm. Automatyczny podajnik zapewnia dwustronne skanowanie w jednym przebiegu, z opcją skanowania do e-maila lub do katalogu.

2690 zł
pytaj o dostępność

Skaner Plustek OpticSlim 2700

Kompaktowy, stylowy i szybki skaner płaski A4 do domu lub biura. Zapewnia wysokiej jakości skany oprawionych lub delikatnych dokumentów. Obsługuje książki o grubości do 35 mm. Standardowe sterowniki TWAIN zapewniają zgodność z tysiącami aplikacji obsługujących obrazy, w tym aplikacji do zarządzania dokumentami, przechwytywania dokumentów, zarządzania zawartością w przedsiębiorstwie, przetwarzania formularzy, przetwarzania obrazów fotograficznych i zarządzania obrazami.

855 zł
dostępny u dostawcy

Skaner Plustek OpticSlim 2610 Plus

OpticSlim 2610 Plus to łatwy w użyciu skaner A4 o rozdzielczości 1200 dpi do codziennego skanowania i udostępniania. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji OpticSlim 2610 Plus zajmuje mniej miejsca na biurku i zmieści się w plecaku lub torbie. Pięć przycisków szybkiego dostępu usprawnia wykonanie najpotrzebniejszych zadań. A dzięki specjalnym zawiasom poradzi sobie nawet z grubszymi książkami. Płaska konstrukcja ułatwia przechowywanie, a do zasilania wystarczy pojedynczy kabek USB w zestawie. Standardowe w branży sterowniki TWAIN i WIA w połączeniu z formatami plików TIF, JPG, PDF i Microsoft Office zapewniają zgodność z tysiącami programów do skanowania i obrazowania.

485 zł
dostępny od ręki

Skaner Plustek OpticSlim 550 Plus

OPTICSLIM 550 Plus to kompaktowy i płaski skaner zaprojektowany tak, aby zapewnić wszechstronne skanowanie dla wielu branż. Dedykowany do paszportów, dowodów, kart kredytowych, prawa jazdy, ubezpieczenia tożsamości, wszelkiego rodzaju dokumentów o małych wymiarach. Zajmuje mało miejsca i nie wymaga nagrzewania. Krótki czas skanowania oraz przyciski szybkiego wybierania upraszczają cały proces skanowania i automatyzują najczęściej używane funkcje.

1249 zł
dostępny od ręki

Skaner automatyczny do klisz 35 mm Plustek OpticFilm 135i

Plustek OpticFilm 135i - Automatyczny skaner slajdów i negatywów 35 mm o wysokiej rozdzielczości (7200 dpi). Umożliwia przetwarzanie wsadowe połączone z optymalizacją obrazu oraz eksport do zewnętrznego oprogramowania edycyjnego. Skaner posiada wbudowany kanał IR, który pomaga wyłapywać i usuwać podczas skanowania drobne rysy i kurz. Dodatkowo można użyć opcjonalne ramki panoramicznej (do 226 mm szerokości) lub półklatki. Obsługa systemów Windows 7/8/10/11 i Mac OS 10.12–12.x.

2100 zł
dostępny od ręki

Skaner Epson Perfection V39 II

Nowej generacji skaner do zdjęć i dokumentów, który umożliwia szybkie i łatwe zapisywanie oraz udostępnianie skanowanych materiałów. Smukła konstrukcja ze zintegrowaną podstawą oraz zasilanie przez USB zwiększa wszechstronność. Dzięki możliwości pracy w pozycji pionowej lub poziomej ten skaner o wysokiej rozdzielczości świetnia sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Konfigurowalne przyciski usprawniają pracę, a zdejmowana pokrywa pozwala na skanowanie książek, albumów lub innych łączonych materiałów.

489 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.