Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Sztuka filmowania cieszy się ostatnio coraz większym zainteresowaniem, zarówno wśród amatorów jak i profesjonalistów. Coraz częściej osoby fotografujące zaczynają filmować, choćby dlatego, że ich aparaty posiadają funkcję filmowania.

Dzieje się tak również dla tego, że współczesne urządzenia filmujące takie jak kamery video czy bezlusterkowce, zapewniają w przystępnej cenie jakość oferowaną do tej pory tylko w profesjonalnych produkcjach filmowych i telewizyjnych. Podobnie jest z oświetleniem filmowym, rejestracją dźwięku czy stabilizacją i ruchem kamery.

Ponadto zapotrzebowanie na dobrej jakości materiały filmowe jest coraz większe, choćby dzięki możliwości tworzenia i publikowania filmów na YouTube.

Oprócz filmów dokumentujących uroczystości rodzinne, transmisji z wydarzeń sportowych i artystycznych, coraz bardziej popularne stają się produkcje fabularne czy materiały filmowe promujące firmy lub produkty.

Kamery cyfrowe i urządzenia filmujące

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej klasy, kompaktowe kamery cyfrowe 4K z wbudowanym uniwersalnym zoomem (tak zwane kamkordery), które doskonale sprawdzą się w podróży, podczas uroczystości rodzinnych czy przy dokumentacji różnych wydarzeń.

Posiadamy ogromny wybór kamer profesjonalnych wśród, których są kamery wideo o niewielkich gabarytach z wbudowanymi profesjonalnymi obiektywami, wyposażone we wszystkie niezbędne akcesoria i funkcjonalności, jak i profesjonalne kamery z wymienną optyką. Kamery z wymiennymi obiektywami posiadają duże matryce pozwalają na nagrywanie filmów 8K i są przystosowane do rozbudowy o różne moduły w zależności do czego mają służyć.

Wśród kamer cyfrowych najlepszych światowych producentów znajdziesz u nas modele do różnych zastosowań: kamery reporterskie, kamery telewizyjne, kamery filmowe. Mamy też w swojej ofercie specjalistyczne kamery 360VR umożliwiające robienie wysokiej jakości filmów sferycznych 360° czy zdalnie sterowane profesjonalne kamery obrotowe.

Również bezlusterkowce doskonale sprawdzają się jako urządzenia filmujące nawet do zastosowań profesjonalnych. Dzięki dużym matrycom, ogromnemu wyborowi najwyższej klasy optyki umożliwiają tworzenie materiału filmowego o kinematograficznej jakości nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

Dużą popularnością cieszą się kamery sportowe, które pozwalają dokumentować wydarzenia osobom prowadzącym aktywny tryb życia, uprawiającym sporty oraz podróżującym. Sprawdzają się nawet w najtrudniejszych warunkach atmosferycznych.

Oferujemy kamery i urządzenia filmujące takich renomowanych producentów jak: Canon, Blackmagic, DJI, FujiFilm, Nikon, Olympus, Panasonic, Ricoh, Sony.

Obiektywy do filmowania

W swojej ofercie posiadamy duży wybór uniwersalnych obiektywów z różnymi mocowaniami, które świetnie sprawdzą się podczas filmowania jak i specjalistyczne obiektywy filmowe. Obiektywy do filmowania charakteryzują się dużą jasnością, płynną regulacją przysłony i ustawiania ostrości oraz odpowiednią plastyką i rozmyciem tła.

Na szczególną uwagę zasługują specjalistyczne obiektywy filmowe: Canon Cine Prime, Sony Cine Alta, Carl Zeiss Compact Prime, Irix Cine czy obiektywy anamorficzne Sirui Anamorphic.

Oświetlenie filmowe

Współczesne oświetlenie do filmowania zostało zdominowane przez wysokiej klasy oświetlenie filmowe LED, głównie dzięki temu, że jest mniejsze, lżejsze i mniej energochłonne niż tradycyjne lampy żarowe. Ważną cechą lamp ledowych jest również możliwość płynnej zmiany temperatury barwowej w dużym zakresie.

Dostępne u nas lampy światła ciągłego takie jak panele LED, studyjne lampy światła ciągłego czy przenośne zestawy oświetlenia do filmowaniałatwiejsze w transporcie, tańsze i niezależne od zasilania z sieci. Ponadto w naszej ofercie znajdują się oczywiście również lampy nakamerowe.

Mobilne oświetlenie filmowe sprawia, że plan filmowany będzie odpowiednio doświetlony w każdych warunkach.

W naszej ofercie znajdziecie również akcesoria do oświetlenia filmowego (modyfikatory światła, blendy, ekrany, panele, folie dyfuzyjne i konwersyjne), które zapewniają miękkie i równomierne światło idealnie doświetlające wybrany plan lub postać.

Akcesoria audio

Dobrej jakości dźwięk jest potrzebny nie tylko przy tworzeniu filmu. Rejestracji i transmisji wysokiej jakości dźwięku potrzebują także reporterzy, dziennikarze, muzycy, aktorzy, konferansjerzy, czy vlogerzy.

W dziale tym oferujemy mikrofony nakamerowe i ręczne, mikrofony kierunkowe i dookolne oraz mikrofony krawatowe (lavalier).

Posiadamy również zestawy bezprzewodowe pozwalające na niezawodną bezprzewodową transmisję dźwięku między mikrofonem a innym urządzeniem.

W naszej ofercie znajdują się także rejestratory dźwięku z wbudowanymi wysokiej klasy mikrofonami. Posiadają one duże możliwości regulacji sposobu rejestracji dźwięku oraz połączenia różnych akcesoriów.

Znajdziecie tu urządzenia do rejestracji dźwięku, między innymi takich renomowanych firm jak: Rode, Saramonic, Sennheiser, Sony, Tascam, Zoom.

Stabilizatory ruchów kamery

Stabilność i płynność ruchu kamery możemy uzyskać stosując: odpowiednie statywy do filmowania, ręczne stabilizatory, gimbale elektroniczne, slidery czy jazdy kamerowe. Oferujemy statywy wideo o różnych wysokościach i udźwigach, zarówno profesjonalne jak i amatorskie, sprawdzone statywy video w przystępnej cenie. Wyposażone są one w płynnie działające specjalistyczne głowice wideo przystosowane do pracy z kamerami o różnej wielkości i kształcie.

Spośród urządzeń do stabilizacji ruchu kamery, największą popularnością cieszą się ostatnio gimbale elektroniczne zapewniające wieloosiową stabilizację i niedostępną wcześniej mobilność. Dostępne u nas najnowocześniejsze gimbale pozwalają na nagrywanie nawet najbardziej dynamicznych ujęć uzyskując płynny materiał niezależnie od sytuacji.

Drony do filmowania

Współczesne drony do filmowania dają niewyobrażalną do niedawna perspektywę i swobodę operowania dla osób filmujących zarówno profesjonalnie jak i amatorsko. Są to doskonałe narzędzia do wykonywania profesjonalnych materiałów video z powietrza, na które nieprzerwanie rośnie zapotrzebowanie na rynku.

Oferowane przez nas profesjonalne drony do filmowania 4K, są wyposażone w kamery umożliwiające wykonywanie fotografii i filmów o wysokiej rozdzielczości. Posiadające relatywnie duże matryce i jasne, stałoogniskowe obiektywy oferują jakość obrazu porównywalną z wysokiej klasy tradycyjnymi aparatami i kamerami cyfrowymi. Ponadto profesjonalny dron do filmowania wyposażony jest w gimbal, który zapewnia płynność i stabilność obrazu podczas nagrywania.

Zasięgi dronów z wbudowaną kamerą dochodzą do kilku kilometrów, a czas który mogą spędzić w powietrzu to kilkadziesiąt minut.

W naszej ofercie znajdziesz najlepsze profesjonalne drony do filmowania, takich marek jak DJI czy Autel.

Montaż i produkcja filmowa

W dziale tym oferujemy naszym klientom wszystko czego potrzebują podczas profesjonalnej obróbki materiału filmowego w postprodukcji. Dlatego znajdziesz u nas, niezbędne, w tej branży, niezwykle wydajne komputery i stacje robocze, oprogramowanie filmowe oraz konsole edycyjne.

W naszej ofercie znajdziecie również urządzenia niezbędne w profesjonalnych realizacjach filmowych i transmisjach. Różnego rodzaju miksery, urządzenia do transmisji bezprzewodowej obrazu i dźwięku na niewielkie odległości, jak i narzędzia umożliwiające streaming video na żywo, z wielu kamer, bezpośrednio do internetu.

W dziale produkcji filmowej oferujemy produkty takich marek jak: Blackmagic, Hollyland, Teradek, Vaxis, YoloLiv.

Akcesoria do filmowania

Precyzyjna kontrola kadru oraz parametrów nagrywanego obrazu są dla operatora bardzo istotnym elementem, o który warto zadbać. Oferowane praz nas Monitory podglądowe ułatwiają pracę filmowca rejestrującego obraz za pomocą bezlusterkowca lub kamery, pozwalając na pracę w każdych warunkach, dzięki dużej jasności, wysokiej rozdzielczości i rozmiarowi ekranu. Ponadto Monitory podglądowe oferują szereg przydatnych funkcji, między innymi: Focus peaking, Zebra, Histogram, False Color, Zoom, Markery, 3D LUT.

Więcej informacji na temat monitorów podglądowych znajdziesz w artykule Monitory podglądowe - dlaczego warto ich używać?

Dostępne u nas Rekordery dyskowe pozwalają usprawnić pracę filmowca poprzez podgląd obrazu w czasie rzeczywistym na relatywnie dużym monitorze oraz rejestrację dużych plików video. Ich głównym zadaniem jest przechwytywanie obrazu oraz zapis w najlepszej dostępnej jakości. Dodatkowo rekordery dyskowe oferują wiele praktycznych funkcji przydatnych w pracy operatora kamery: 3D LUT, focus peaking, histogram, czy zebra.

W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne rekordery dyskowe takich renomowanych firm jak: Atomos, Blackmagic, DataVideo czy Sony.

Posiadamy w naszej ofercie ogromny asortyment akcesoriów do rozbudowy zestawów filmowych, pozwalających dostosować kamery, aparaty cyfrowe czy gimbale do swoich potrzeb związanych ze specjalizacją i ergonomią.

Skonfigurowanie Riga filmowego zapewni Ci całkiem nowy komfort pracy. Umożliwią to niezawodne akcesoria filmowe SmallRig i Tilta, które posiadają w swojej ofercie: klatki operatorskie, uchwyty, baseplaty, follow focusy, matteboxy i wiele innych.

Podczas filmowania nie można zapomnieć o niezawodnym zasilaniu, dlatego w naszej ofercie znajdziesz akumulatory V-lock oraz profesjonalne ładowarki.

W czasach kiedy potrzeba mówienia do kamery staję się coraz bardziej powszechna, dużą popularnością cieszą się znajdujące się w naszej ofercie promptery.