Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Interfejs:
Wielkość matrycy:
Porty wyjścia:
Rozdzielczość filmów:
Złącza:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Streaming video

STREAMING NA POPULARNE SOCIAL MEDIA

Niezawodność urządzeń podczas transmisji na żywo jest niezwykle ważna nie tylko w trakcie telewizyjnych transmisji, ale również gdy transmitowane są wydarzenia bezpośrednio do Internetu. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór urządzeń charakteryzujących się zarówno wysoką wydajnością, jak i niewielkimi rozmiarami, co pozwala na ich pełną mobilność. 

JAKIE URZĄDZENIA DO STREAMINGU OFERUJEMY?

Wśród dostępnych produktów znaleźć można w pełni profesjonalne wielokamerowe jednostki produkcyjne dedykowane małym firmom i osobom prywatnym specjalizującym się w produkcji i emisji materiałów wideo w sieci (idealny wybór dla tych twórców internetowych, którym w sposób szczególny zależy na poprawie jakości materiałów wideo transmitowanych w czasie rzeczywistym). 

Elmak Savio CL-93 Splitter HDMI x 2

Splitter HDMI 4K CL-93 umożliwia podział sygnału z jednego źródła HDMI jednocześnie na dwa monitory lub projektory HDMI.

59 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Teranex Mini - Smart Panel

Panel sterowania zaprojektowany specjalnie dla konwertera Blackmagic Design Teranex oraz Blackmagic Design Web Presenter.

299 zł
najniższa cena: 399 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design UltraStudio Monitor 3G

Ultrastudio Monitor 3G to najmniejsza na świecie karta do wypuszczania sygnału wideo 3G przy wykorzystaniu złącz SDI oraz HDMI!

 • Wejścia: SDI / HDMI
 • Interface: Thunderbolt
 • Próbkowania kolorów: 422 i 444
 • Głębia koloru: 10-bit
699 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design UltraStudio Recorder 3G

Mini rejestrator mieszczący się w kieszeni, wyposażony w złącze SDI, HDMI oraz Thunderbolt 3. UltraStudio Recorder 3G posiada najwyższej jakości 10-bitowe nieskompresowane i skompresowane nagranie wideo, które jest kompatybilne ze wszystkimi popularnymi programami wideo, w tym DaVinci Resolve, Avid Media Composer, Adobe Premiere Pro CC i setkami innych!

 • Wejścia: SDI / HDMI
 • Interface: Thunderbolt
 • Próbkowania kolorów: 422 i 444
 • Głębia koloru: 10-bit
849 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Intensity Pro 4K

Karta umożliwia przechwytywanie i playback nieskompresowanych materiałów SD, HD i Ultra HD za pośrednictwem interfejsu HDMI, jak również ze źródeł analogowych, wykorzystując do tego złącza S-Video lub component.

1199 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Streaming Bridge

ATEM Streaming Bridge to konwerter wideo, który pozwala odbierać strumień H.264 z dowolnego ATEM Mini Pro i konwertować go z powrotem na wideo SDI i HDMI.

1349 zł
dostępny od ręki

Atomos AtomX CAST (moduł)

AtomX CAST to modułowy partner dla monitora-rejestratora Atomos Ninja V lub Ninja V+, który wykorzystuje port rozszerzeń AtomX w Ninja V/V+, by przekształcić go w zaawansowany, wielowejściowy przełącznik.

899 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Pro - cena zawiera rabat 20%

ATEM Mini PRO posiada 4 wejścia HDMI i intuicyjną, łatwą w obsłudze konstrukcję, która umożliwia każdemu oglądanie na żywo produkcji z wielu kamer online za pośrednictwem usług i oprogramowania, takiego jak YouTube Facebook Live lub nawet Skype. Wystarczy podłączyć 4 wysokiej jakości wejścia HDMI, które można wykorzystać do przełączania kamer na żywo, komputerów, a nawet konsol do gier.

1199 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM SDI - cena zawiera rabat 20%

Blackmagic Design ATEM SDI - zaprojektowany do wielokamerowych transmisji strumieniowych na żywo do Internetu lub aplikacji nadawczych, kompaktowy od Blackmagic Design zapewnia konsolom do gier, korporacyjnym strumieniom komputerowym lub kamerom HD czterokanałowe wejścia na żywo ze zintegrowanym panelem sterowania. Cztery wejścia SDI są dostępne z tyłu obudowy i przyjmują synał do 1080p60 wideo. Dwa wyjścia 3G-SDI są dedykowane dla projektora lub zewnętrznego monitora, wyjście USB Type-C do strumieniowania wideo do 1080p60 do komputera, a port RJ45, 10/100 Ethernet do zarządzania systemem, zdalnego sterowania i aktualizacji.

1499 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO - raty 0%!

Przystępny cenowo switcher live z 4 standardowymi konwertowanymi wejściami HDMI, wyjściem z kamery internetowej USB, mikserem audio z EQ i dynamiką, 2D DVE, przejściami, kluczowaniem green screena i wiele innych! ATEM Mini Pro pozwala również nagrywanie na dyski USB w formacie H.264.

2279 zł
najniższa cena: 1999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Microphone Converter

Niezależnie od tego, czy budujesz studio podcastingowe, czy po prostu potrzebujesz więcej mikrofonów, Blackmagic Design ATEM Microphone Converter umożliwia rozszerzenie wejść audio dla ATEM Television Studio poprzez konwersję czterech analogowych wejść XLR na MADI. Wyposażony w dwa porty BNC MADI I/O, Microphone Converter po prostu podłącza się do portu ATEM Television Studio MADI, więc nie jest wymagana skomplikowana konfiguracja - a dodatkowe jednostki można nawet łączyć łańcuchowo, aby uzyskać więcej źródeł. Cztery wejścia analogowe XLR-1/4" combo mają możliwość wyboru mikrofonu/linii i zapewniają zasilanie phantom 48V.

 • kompatybilność: Blackmagic Design Atem Television Studio
2125 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design Web Presenter HD

Blackmagic Design Web Presenter to znakomite urzadzenie, które pozwala podłączyć do komputera dowolne źródło HDMI lub SDI i robić streaming do sieci przez USB. Urządzenie jest widziane jako webcam, dzięki czemu nie potrzebuje dodatkowych sterowników, nie obciąża komputera i jest kompatybilne z każdym sprzętem i systemem operacyjnym.

2399 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design HyperDeck Studio HD Mini

Kompaktowa nagrywarka/odtwarzacz zapewniający jakości emisyjną w dowolnym miejscu.

 • Wejścia: 3G-SDI
 • Wyjścia: HDMI | 3G-SDI
2549 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design Teranex Mini HDMI do SDI 12G

Teranex Mini to następna generacja konwerterów 12G-SDI z gwarancją jakości Teranex, wspierającą wszystkie formaty SD, HD oraz Ultra HD aż do 2160p60!

2999 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design UltraStudio HD Mini

HD Mini służy do podglądu, przechwytu i streamingu obrazu z dźwiękiem przez złącza SDI oraz analogowe. Obsługuje standardy od NTSC/PAL po HD i 2K DCI. Jest kompatybilny tylko ze złączem Thunderbolt 3.

 • Wejścia: SD/HD/3G-SDI i analogowe
 • Wyjścia: HDMI i Dual SDI
 • Interfejs: Thunderbolt 3
 • Próbkowania kolorów: 4:2:2 i 4:4:4
 • Głębia koloru: 8/10/12-bit
 • Konwersja: HD na SD
2999 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM SDI PRO ISO - cena zawiera rabat 20%

ATEM ATEM SDI Pro ISO Switcher firmy Blackmagic Design to czterowejściowy przełącznik do produkcji na żywo ze zintegrowanym panelem sterowania, przeznaczony do wielokamerowego streamingu na żywo do HD wideo do internetu przez wyjście Ethernet. Posiada wyjście USB, które umożliwia nagrywanie wyjścia programu, jak również nagrywanie poszczególnych wejść 3G-SDI na zewnętrzny dysk USB (nie dołączony do zestawu). Oprócz nagrywania strumienia programu i poszczególnych wejść, ATEM Mini Pro ISO nagrywa również wbudowane audio i analogowe wejścia audio, generując plik projektu DaVinci Resolve z twojego strumienia na żywo. Dzięki temu możesz zabrać swoją produkcję na żywo do DaVinci Resolve, aby dokonać poprawek lub dostosowań, korzystając z materiału źródłowego, który jest już na dysku USB.

2949 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design HyperDeck Studio HD Plus

Kompaktowa nagrywarka/odtwarzacz zapewniający jakości emisyjną w dowolnym miejscu.

 • Wejścia: 1 x 6G-SDI | 1 x HDMI 2.0
 • Wyjścia: 1 x HDMI 2.0 | 2 x 6G-SDI
3700 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Web Presenter 4K

Strumieniowanie na żywo w jakości 4K nigdy nie było łatwiejsze.

3699 zł
pytaj o dostępność

Teradek enkoder VidiU Pro

Teradek's VidiU Pro dostarcza wysokiej rozdzielczości streaming video z najlepszą jakościa - oczekiwaną w tradycyjnym Broadcastcie

5400 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme - cena zawiera rabat 20%

Wybierając nowy model ATEM Mini Extreme, otrzymujesz wszystkie funkcje ATEM Mini Pro oraz 8 wejść HDMI, 2 oddzielne wyjścia HDMI, oraz 2 porty USB i złącze słuchawkowe.

3799 zł
najniższa cena: 4000 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design HyperDeck Studio HD Pro - raty 0%!

Profesjonalna nagrywarka/odtwarzacz zapewniający jakości emisyjną w dowolnym miejscu.

 • Wejścia: 1 x 6G-SDI | 1 x HDMI 2.0
 • Wyjścia: 1 x BNC SDI Loop-Through | 2 x 6G-SDI | 1 x SDI Monitor Output | 1 x HDMI 2.0
4444 zł
najniższa cena: 4999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO - cena zawiera rabat 20% - raty 0%!

Blackmagic Design ATEM SDI Extreme ISO Switcher to 8-wejściowy mikser do produkcji na żywo. Posiada zintegrowany panel sterowania i zaawansowane funkcje transmisji. Oprócz strumieniowania na żywo przy użyciu protokołów RTMP, można również przesyłać program tak, jakby był kamerą internetową przez USB. Etykieta ISO przełącznika oznacza, że można indywidualnie nagrywać każdy z ośmiu wejściowych filmów wideo jako MP4, a także wyjście programu za pośrednictwem jednego z portów USB-C. Switcher automatycznie generuje plik projektu DaVinci Resolve, dzięki czemu można go później wyczyścić i wprowadzić zmiany. Osiem niezależnych wejść 3G-SDI tego wszechstronnego switchera akceptuje wszystkie popularne sygnały HD do 1080p60. Każde wejście posiada dyskretne konwertery częstotliwości odświeżania i formatu, a także obsługuje ponowną synchronizację w celu płynnego przełączania między różnymi profesjonalnymi i konsumenckimi kamerami, konsolami do gier i źródłami komputerowymi.

5499 zł
najniższa cena: 5999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design UltraStudio 4K Mini

UltraStudio 4K Mini łączy komputer z dowolnymi komponentami wideo w celu przechwytywania, odtwarzania lub przesyłania strumieniowego. To przenośne urządzenie przechwytuje wideo do DCI 4K60 4: 2: 2 za pośrednictwem pojedynczego łącza 12G-SDI lub do DCI 4K30 4: 2: 2 przez HDMI.

5490 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Teranex Mini SDI do HDMI 8K HDR

Konwerter sygnału 1U / standardowy konwerter do konwersji pomiędzy 12G-SDI / 6G-SDI / 3G-SDI / HD-SDI / SDI i HDMI 2.0. Zaawansowane rozwiązanie monitorujące HDMI 8K do konwersji źródeł SDI na HDMI we wszystkich formatach HD, Ultra HD i 8K do 4320p60.

7399 zł
najniższa cena: 5799 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM SDI Extreme ISO - cena zawiera rabat 20%

Model ten zawiera wszystkie funkcje modelu ATEM SDI Pro ISO, ale posiada 8 wejść SDI i 4 wyjścia SDI. Może nagrywać 9 oddzielnych strumieni wideo H.264 w czasie rzeczywistym, umożliwiając przechwytywanie wszystkich 8 wejść czystego zasilania, a także wideo programu. Zapisywany jest również plik projektu DaVinci Resolve.

5799 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.