Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Filtry specjalne

Filtr Lens Protect Marumi EXUS - EXUS i EXUS SOLID Lens Protect 15% taniej (cena zawiera rabat)

Filtr o najwyższej jakości, chroniący przed kurzem i wilgocią, bardziej odporny na uszkodzenia i łatwiejszy w utrzymaniu. Exus Lens Protect posiada grubsze szkło ochronne niż konwencjonalne filtry, przy zachowaniu cienkiego pierścienia. Dodatkowo chroni obiektyw przed wilgocią, plamami i elektrycznośćią statyczną
Dostępne średnice: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82, 86, 95mm.

  • Oferta do 30.06.2024 lub do wyczerpania zapasów.
promocja
od 79 do 379 zł
dostępny od ręki

Filtr podczerwony Hoya R 72

Filtr przeznaczony do fotografii cyfrowej lub analogowej na materiałach uczulonych na podczerwień. Zatrzymuje promienie UV oraz część światła widzialnego (z wyjątkiem podczerwieni). Stosowany w kryminalistyce, kontroli materiałów, w ekologii, fotografii naukowej, medycznej i wszędzie tam gdzie istotne jest podniesienie kontrastu. Wykonany jest z wysokiej klasy szkła optycznego. Grubość oprawy wynosi 5mm. Dostępne średnice: 46,49,52,55,58,62,67,72,77.

Oferta promocyjna (średnice 52mm, 62mm) do wyczerpania zapasów.

od 150 do 299 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt filtrowy Nisi M75 + NC CPL kit/system 75mm

Uchwyt/holder przeznaczony na filtry kwadratowe systemu NISI 75mm
Najnowszy system filtrów do kompaktowych i bezlusterkowych aparatów.
Uchwyt NiSi M75 + NC CPL (Enhanced Landscape) pozwala na użycie maksymalnie dwóch filtrów systemu 75mm o grubości 2mm (75x80mm, 75x100mm) wraz z zamontowanym filtrem polaryzacyjnym (w zestawie).

560 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt filtrowy Nisi V7+NC CPL TRUE COLOR/system 100mm

Uchwyt/holder przeznaczony na filtry kwadratowe systemu NISI 100mm
NiSi 100mm V7 TRUE COLOR NC CPL kit to kolejny po V5/V5 Pro, V6 najbardziej zaawansowany uchwyt filtrowy NiSi systemu 100mm. V7 pozwala na łatwe korzystanie z maksymalnie trzech filtrów o szerokości 100mm i grubości 2mm wraz z dołączonym zupełnie nowym kołowym filtrem polaryzacyjnym NiSi True Color, a cała konstrukcja nie powoduje winietowania przy ogniskowej 16mm z obiektywami szerokokątnymi na pełnej klatce.

1090 zł
dostępny od ręki

Soczewka makro 500D (72mm)

Wysokiej jakości soczewka makro przeznaczona do aparatów kompaktowych i obiektywów o średnicy gwintu 72mm. Zalecana do ogniskowych od 75mm do 300mm. Maksymalna odległość od fotografowanego obiektu: 50cm.

565 zł
pytaj o dostępność

Profesionalny filtr balansu bieli ExpoImaging ExpoDisc v3

Nowa, ulepszona wersja filtru do balansu bieli, który teraz działa w całym zakresie widzialnego spektrum światła, a także reaguje na podczerwień. Dzięki nowym dyfuzorom pomiary są szybsze i dokładniejsze. Nowa konstrukcja jest cieńsza i zawiera nowe mocowanie bagnetowe, ułatwiające zakładanie i zdejmowanie z obiektywu. ExpoDisc v3 działa zarówno w przypadku fotografii, jak i wideo. Może być również używany do pomiaru ekspozycji incydentalnej. Każdy egzemplarz jest testowany i certyfikowany w celu potwierdzenia jakości i neutralności.

315 zł
dostępny od ręki

Filtr Lens Protect Solid Marumi - EXUS i EXUS SOLID Lens Protect 15% taniej (cena zawiera rabat)

Filtr o najwyższej jakości, chroniący przed kurzem i wilgocią, bardziej odporny na uszkodzenia i łatwiejszy w utrzymaniu. Dzięki wykorzystaniu hartowanego szkła filtry Exus Lens Protect Solid doskonale chronią i zabezpieczają obiektyw. Są aż 7x bardziej odporne na zadrapania i stłuczenia od standardowych filtrów!
Ten nowy, zaawansowany materiał łączy w sobie większą twardość niż szkło chemicznie wzmocnione i większą elastyczność niż szkło krystaliczne szafirowe. Te właściwości sprawiają, że jest idealnym materiałem do ochrony soczewek.
Dostępne średnice: 49, 52, 55, 58, 62, 67, 72, 77, 82, 86, 95mm.

  • Oferta do 30.06.2024 lub do wyczerpania zapasów.
promocja
od 185 do 649 zł
dostępny u dostawcy

Czyścik NISI do Filtrów Kwadratowych Clever Cleaner

Specjalnie zaprojektowana czyszcząca powierzchnia do filtrów systemów kwadratowych.
Czyścik może być także używany do czyszczenia powierzchni smartfonów, tabletów i innych wyświetlaczy lcd.

40 zł
dostępny od ręki

Filtr UV Nisi NC do Fujifilm x100

Filtr NiSi UV UHD absorbuje światło UV, stanowi fizyczną ochronę obiektywu aparatu. Wykonany ze szkła optycznego nie wpływa negatywnie na jakość zdjęć, ponieważ utrzymuje wysoki poziom przepuszczalności światła. Filtr można zamontować bezpośrednio na obiektywie aparatu po odkręceniu z niego pierścienia. Filtry występują w dwóch wersjach kolorystycznych, dopasowanych do aparatów FUJIFILM X100 – srebrny oraz czarny. Filtr daje możliwość nałożenia dekielka ochronnego (dotyczy tylko X100V).

160 zł
pytaj o dostępność

Zestaw NiSi Swift System VND + Black Mist ¼ Kit - rabat 25% na Swift System i True Color (cena zawiera rabat)

Zestaw trzech filtrów NiSi wraz z akcesoriami, który idealnie sprawdzi się do filmowania zapewniając bardzo szeroki zakres przyciemnienia - już od jednej przysłony do aż 9, co pozwoli zapanować nad ekspozycją w praktycznie każdych warunkach, a dodatkowy filtr NiSi Black Mist 1/4 złagodzi cyfrową ostrość obrazu i nada miękkiego, bardziej filmowego charakteru.
Cały system jest bardzo łatwy i szybki w obsłudze, wystarczy nakręcić główny filtr (VND1-5stop) na obiektyw, a do niego możemy dołożyć filtr ND16 (4stop), aby zwiękyszć zareks przyciemnienia do 9 przysłon albo dodać filtr Black Mist.

1199 zł
dostępny od ręki

Zestaw NiSi Swift System VND Kit - rabat 25% na Swift System i True Color (cena zawiera rabat)

Zestaw dwóch filtrów NiSi wraz z akcesoriami, który idealnie sprawdzi się do filmowania zapewniając bardzo szeroki zakres przyciemnienia - już od jednej przysłony do aż 9, co pozwoli zapanować nad ekspozycją w praktycznie każdych warunkach.
Cały system jest bardzo łatwy i szybki w obsłudze, wystarczy nakręcić główny filtr (VND1-5stop) na obiektyw, a dla zwiększenia przyciemnienia do zakresu 5-9przysłon docisniąć drugi filtr szary ND16 (4stop) do filtra głównego VND.

899 zł
dostępny u dostawcy

Zestaw filtrowy NiSi MASTER kit Prosories do RICOH GR3 (GR III)

System filtrowy NiSi Prosories – to doskonałe, rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy starając się pozbywać zbędnych kilogramów w sprzęcie fotograficznym coraz częściej korzystają z małych kompaktowych aparatów lub telefonów.

NiSi Prosories przeznaczony jest do aparatu RICOH GR3 (GR III)

470 zł
pytaj o dostępność

Zestaw filtrowy NiSi Professional kit Prosories do serii Fujifilm X100

System filtrowy NiSi Prosories – to doskonałe, rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich, którzy starając się pozbywać zbędnych kilogramów w sprzęcie fotograficznym coraz częściej korzystają z małych kompaktowych aparatów lub telefonów.
NiSi Prosories przeznaczony jest do aparatów z serii FUJIFILM X100 (X100, X100S, X100T, X100F, X100V)

320 zł
pytaj o dostępność

Filtr Lens Protect Marumi DHG Super

Marumi Super DHG Lens Protect niweluje niepożądane odblaski i refleksy będące częstym problemem w fotografii cyfrowej. Dzięki bardzo cienkiej ramce typu „Wide” (Slim) nie dochodzi do efektu winietowania w zdjęciach robionych obiektywem szerokokątnym. Doskonałe zabezpieczenie obiektywu. Idealny do codziennego użytku. Super DHG to połączenie dziesięciu utwardzanych powłok jonowych z dwiema, dodatkowymi powłokami hydrofobowymi, dzięki którym woda na powierzchni filtra nie tworzy plam, lecz łatwe do usunięcia krople, a brud, pył czy kurz osadzają się znacznie wolniej. Uszlachetnione hydrofobowymi powłokami szkło daje się bezproblemowo czyścić i jest łatwiejsze w pielęgnacji. Dodatkowo, filtr serii Super DHG charakteryzuje się czarnym wykończeniem zewnętrznego rantu szkła, które oprawione jest w matowy pierścień typu „Wide” (Slim). Rekomendowany jako wysokiej klasy filtr wolny od wodnych plam, rys i zacieków na powierzchni ich szkła.

  • OFERTA wyprzedażowa średnicy 62 i 72mm do wyczerpania zapasów.
promocja
od 69 do 419 zł
dostępny od ręki

Filtr Lens Protect Marumi DHG - Wyprzedaż

Marumi DHG Lens Protect to dedykowany do cyfrowego obrazowania wysokiej klasy filtr niwelujący refleksy świetlne. Zapewnia doskonały balans kolorów, a dziesięciopowłokowa konstrukcja gwarantuje doskonałą transmisję światła ze stratą do 0,5% (99,5%)*. Szkło w filtrze serii DHG charakteryzuje się wyczernionym brzegiem. Jest to zabezpieczenie przed blikami, które mogą powstać na strukturze filtra przy padaniu promieni światła pod ostrym kątem (z boku). Filtr serii DHG oprawiony jest w cienki, dwustronnie gwintowany pierścień typu SLIM (wide) dedykowany do obiektywów super-szerokokątnych. Matowe (satynowe) wykończenie ramki dodatkowo zabezpiecza przed powstaniem niepożądanych odbić lub blików.

od 34 do 89 zł
dostępny od ręki

Filtr nocny Nisi Natural Night 112mm /Nikkor Z 14-24mm f/2.8 S

Filtr Nocny NiSi Natural Night – 112mm został zaprojektowany specjalnie dla obiektywu Nikon Z 14-24mm f/2.8S. Filtr wystarczy zamontować na gwincie w konstrukcji osłony przeciwsłonecznej HB-97, która jest standardowym wyposażeniem tego obiektywu.

820 zł
dostępny u dostawcy

Filtr Nikon wsuwany, polaryzacyjny, kołowy C-PL460

Wsuwany filtr polaryzacyjny kołowy (z uchwytem) do superteleobiektywów NIKKOR Z. Zaprojektowany z myślą o ograniczeniu poblasku na takich powierzchniach jak lustro wody czy szkło

2499 zł
pytaj o dostępność

Filtr Protect Nisi Pro Nano HUC

Filtr Protect Nisi Pro Nano HUC
Zaprojektowany, aby zapewnić najlepszą ochronę przed pyłem lub uderzeniem przedniej soczewki. Wykonany z wysokiej jakości szkła z nano powłoką po obu stronach, filtr ochronny NiSi Pro Nano HUC przepuszcza 99,3% światła. Ramka wykonana jest z wysokiej jakości aluminium o grubości zaledwie 3,5mm, co sprawia, że ten ultra cienki filtr idealnie pasuje nawet na obiektywy super szerokokątne, aby uniknąć winietowania.

od 109 do 539 zł
dostępny u dostawcy

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.