Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Mikrofony nakamerowe

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-MM1 do kamer, lustrzanek, smartfonów

Mikrofon do kamer wideo i lustrzanek cyfrowych z funkcją filmowania.

109 zł
najniższa cena: 117 zł
dostępny od ręki

Mikrofon pojemnościowy BOYA BY-MM1+ typu shotgun do kamer, lustrzanek, smartfonów

BOYA BY-MM1 + to zmodernizowany superkardioidalny mikrofon pojemnościowy, który zapewnia niższy poziom szumów i dźwięk o wyższej czułości w smartfonach, tabletach, lustrzankach cyfrowych, kamerach konsumenckich, komputerach PC i nie tylko. Ze względu na działanie plug and play i brak wymaganej baterii, BY-MM1 + jest idealnym rozwiązaniem audio dla mobilnych dziennikarzy, vlogerów i hobbystów wideo

 • charakterystyka: superkardioidalna
 • pasmo przenoszenia: 20Hz-18kHz
 • waga: 60g
129 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE VideoMicro

Solidny, wykonany z aluminium mikrofon pojemnościowy o charakterystyce kardioidalnej przeznaczony do nagrań wideo. Uchwyt Lyre® zapewnia znacznie lepszą izolację akustyczną niż tradycyjne uchwyty elastyczne.

289 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE VideoMic GO

Mikrofon RODE VideoMic GO to profesjonalny, superkardioidalny mikrofon do kamer i lustrzanek filmujących. Zasilany z gniazda w aparacie lub kamerze,

359 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE VideoMic Rycote

Rode VideoMic Rycote to profesjonalny mikrofon pojemnościowy przeznaczonym do współpracy z lustrzankami filmującymi, kamerami video i profesjonalnymi rekorderami.

599 zł
dostępny od ręki

Mikrofon Nikon ME-W1

Mikrofon bezprzewodowy ME-W1 może rejestrować wyraźny dźwięk bezpośrednio ze źródła nieprzerwanie przez trzy godziny. Ponadto można go podłączyć do każdego aparatu wyposażonego w złącze mikrofonu. Idealnie nadaje się do nagrywania prezentacji, rozmów na ulicy oraz profesjonalnej jakości wideoblogów

1249 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE VideoMic Pro Rycote

RODE VideoMic Pro Rycote to kompaktowy monofoniczny mikrofon typu shotgun o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowej przeznaczony do współpracy z kamerami i filmującymi lustrzankami.

 • Oferta ważna do wyczerpania zapasów
promocja
1059 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE NTG-1

Mikrofon RODE NTG-1 to profesjonalny, lekki, kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun zaprojektowany do pracy w filmie, telewizji, narracji zza kadru oraz dziennikarstwie.

929 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE NTG-2

Mikrofon kierunkowy RODE NTG-2 to profesjonalny, lekki, pojemnościowy mikrofon kierunkowy typu shotgun zasilany bateryjnie lub z pomocą standardowego zasilania Phantom. Zaprojektowany go pod kątem pracy na planie filmowym, w aplikacjach wideo, telewizji i w przemyśle produkcyjnym.

1089 zł
dostępny od ręki

Mikrofon kierunkowy Canon DM-100

Kierunkowy mikrofon stereo, dedykowany do stopki akcesoriów kamer Canon: HF11, HF10, HF100, HG21, HG20,HVG25.

999 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon kierunkowy Canon DM-E1D (stereofoniczny)

Postaw na wyraźny, czysty dźwięk cyfrowy dzięki mikrofonowi Canon DM-E1D, który wykorzystuje wielofunkcyjną stopkę Canon i cechuje się niezawodną pracą i prostą obsługą. Nie ma potrzeby korzystać z akumulatorów, gdyż mikrofon posiada zasilanie bezpośrednio przez aparat. Zapewniający czysty, cyfrowy dźwięk stereofoniczny. 

 • Mikrofon jest również kompatybilny z Canon EOS R3
promocja
1499 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon kierunkowy Canon DM-E100 (w zestawie z osłoną przeciwwiatrową)

Kierunkowy mikrofon stereo, dedykowany do kamer filmowych i aparatów bezlusterkowych Canon, wyposażonych w mikrofonowe złącze jack.

449 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE NTG-4+

Kierunkowy mikrofon RODE NTG-4+ o emisyjnej jakości dźwięku, bazujący na modelu NTG1. Zasilany wbudowaną baterią.

1299 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon Sennheiser MKE 600

Wysokiej jakości mikrofon typu shotgun do współpracy kamerami lub aparatami fotograficznymi. Dzięki swoim cechom jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom filmowym.

1259 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon Sennheiser MKE 440

Niewielki, nakamerowy mikrofon stereofoniczny. Tworzą go dwa zestawione miniaturowe mikrofony kierunkowe, zapewniające doskonałe brzmienie ze źródła, na które są skierowane.

 • Pasmo przenoszenia: 50Hz-20kHz
 • Maks.poziom dźwięku: 132dB
 • Wymiary: 67x106x128mm
1489 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE NTG-3 B

Mikrofon RODE NTG-3 B to profesjonalny, lekki, kierunkowy mikrofon pojemnościowy typu shotgun dedykowany dla broadcastu oraz do zastosowań filmowych. Przy zachowaniu rozsądnej ceny, zapewnia bezkompromisową jakość dźwięku niezależnie od warunków pracy.

3149 zł
dostępny od ręki

Mikrofon RODE NTG-8

Idealny mikrofon do zastosowań filmowych, telewizyjnych, do przekazu transmisji sportowych i występów na żywo. Doskonale sprawdzi się w każdej sytuacji, wymagającej profesjonalnego omikrofonowania z odległości.

4799 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE Stereo VideoMic Pro Rycote

Mikrofon Stereo VideoMic Pro Rycote zapewnia kamerzystom możliwość uzyskania wysokiej jakości dźwięku stereo. To doskonałe narzędzie do nagrywania muzyki i uchwycenia odgłosów otoczenia, niezbędnych do stworzenia realistycznej sceny dźwiękowej.

1099 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon Rode VideoMic Pro+

Profesjonalny, superkardioidalny mikrofon nakamerowy z systemem antywstrząsowym RYCOTE® LYRE. Zasilany dedykowanym akumulatorem litowo-jonowym LB-1, lub dwiema bateriami AA.

1149 zł
dostępny od ręki

Mikrofon Sony ECM-MS2

Profesjonalny, lekki, pojemnościowy mikrofon kierunkowy. Zaprojektowany go pod kątem pracy na planie filmowym, w aplikacjach wideo, telewizji i w przemyśle produkcyjnym.
Wymiary: Średnica 24 × dł. 137 mm
Waga: Ok. 160 g

promocja
1399 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon nakamerowy Saramonic SR-PMIC2

Saramonic SR-PMIC2 to niewielki, nakamerowy mikrofon pojemnościowy o wysokiej jakości dźwięku przeznaczony współpracy z kamerami video i aparatami typu VDSLR.

 • Wymiary: 6,7 x 5,9 x 4,1 cm
 • Waga: 50 g (bez akcesoriów)
239 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon nakamerowy Saramonic Vmic Pro

Saramonic Vmic Pro to profesjonalny mikrofon pojemnościowy, zaprojektowany do współpracy z kamerami i aparatami VDSLR

 • Wymiary: 25,3 x 6,9 x 9,8 cm
 • Waga: 270 g
599 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE VideoMic NTG

RODE VideoMic NTG to pojemnościowy mikrofon kierunkowy o superkardioidalnej charakterystyce kierunkowej i bardzo płaskiej charakterystyce częstotliwości. Jest ciepło brzmiącym i wyjątkowo wszechstronnym mikrofonem, przeznaczonym do pracy z aparatami fotograficznymi, kamerami filmowymi, urządzeniami mobilnymi oraz komputerami.

1049 zł
dostępny od ręki

Zestaw do smartfonów Boya BY-VG350

BOYA BY-VG350 to uniwersalny zestaw wideo do smartfonów z lampą led. Lekka i kompaktowa konstrukcja, bardzo wygodna do nagrań w pomieszczeniach lub na zewnątrz.

225 zł
dostępny do 3 dni

Mikrofon Sennheiser MKE 200

Sennheiser MKE 200 to nowy kompaktowy mikrofon kierunkowy kompatybilny z lustrzankami cyfrowymi, bezlusterkowcami oraz urządzeniami mobilnymi.

359 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.