Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 10 i 20 x 0% - Na cały asortyment!

Miksery

Sony Mikser MCX-500

MCX-500 to oferowany w przystępnej cenie, wyjątkowo łatwy w obsłudze i uniwersalny mikser produkcyjny dla pojedynczego operatora lub małego zespołu. Urządzenie zapewnia studyjny standard obsługi wydarzeń na żywo. Szereg wejść wideo — profesjonalne 3G-SDI, HDMI i kompozytowe wideo oraz dedykowany kanał nakładek DSK daje swobodę wykorzystywania oraz łączenia urządzeń używanych do produkcji.

10890 zł
dostępny u dostawcy

Roland VR-1HD Mikser Wideo AV - USB 3.0 Streaming Live

Roland VR-1HD jest profesjonalnym mikserem audio-wideo, dedykowanym do transmisji live. Oferuje wiele możliwości i dodatków. Posiada trzy kanały wideo Full HD ze złączem HDMI, każdy posiada wbudowany skaler więc możemy do nich podpinać inne rozdzielczości i proporcje. Roland VR1HD posiada również wbudowany mikser audio z wejściami mikrofonowymi combo XLR/TRS.

4599 zł
dostępny od ręki

Roland V-8HD - ośmiokanałowy mikser video

Wszechstronny, przenośny i niezawodny, Roland V-8HD do streamingu na żywo. Jego konstrukcja sprzętowa typu "all-in-one " eliminuje problemy z konfiguracją komputera i awarie programowe, a workflow HDMI i załadowany profesjonalny zestaw narzędzi usprawnia produkcję i zmniejsza stres związany z projektem.

6900 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Talkback Converter 4K

Dzięki 12G-SDI, ATEM Talkback Converter 4K Blackmagic Design akceptuje wideo o wysokiej rozdzielczości z maksymalnie ośmiu kamer studyjnych lub konwerterów ATEM i pozwala pokojowi kontrolnemu na interakcję z operatorami kamery.

16999 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Teranex Express

Teranex Express z Blackmagic Design to konwerter do transmisji w górę / w dół w czasie rzeczywistym SD, HD i Ultra HD. Umożliwia to konwersję materiału SD i HD do Ultra HD 4K (3840 x 2160) w celu prezentacji na dużych wyświetlaczach o wysokiej rozdzielczości lub konwertowanie materiału Ultra HD do wyświetlania na monitorach HD.

  • Konwerter transmisji: w górę iw dół w czasie rzeczywistym
  • Wejście / wyjście: 12G-SDI i Dual Link 6G-SDI
  • Kompatybilny z: SD / HD / 3G-SDI
  • Obsługa: SD, HD i Ultra HD (3840 x 2160)
6700 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Teranex Mini - Smart Panel - PROMOCJA

Panel sterowania zaprojektowany specjalnie dla konwertera Blackmagic Design Teranex oraz Blackmagic Design Web Presenter.

399 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design Teranex Mini HDMI do SDI 12G

Teranex Mini to następna generacja konwerterów 12G-SDI z gwarancją jakości Teranex, wspierającą wszystkie formaty SD, HD oraz Ultra HD aż do 2160p60!

2299 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Television Studio Pro 4K

Kompatybilny z UHD 4K, 8-wejściowy mikser video dedykowany do produkcji na żywo.

18499 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Production Studio 4K

Mikser pozwalający na podłączenie do 8 kamer video SD, HD lub Ultra HD 4K, nagrywarek dyskowych i komputerów.

9699 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini

ATEM Mini posiada 4 wejścia HDMI i intuicyjną, łatwą w obsłudze konstrukcję, która umożliwia każdemu oglądanie na żywo produkcji z wielu kamer online za pośrednictwem usług i oprogramowania, takiego jak YouTube Facebook Live lub nawet Skype. Wystarczy podłączyć 4 wysokiej jakości wejścia HDMI, które można wykorzystać do przełączania kamer na żywo, komputerów, a nawet konsol do gier.

1439 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Streaming Bridge

ATEM Streaming Bridge to konwerter wideo, który pozwala odbierać strumień H.264 z dowolnego ATEM Mini Pro i konwertować go z powrotem na wideo SDI i HDMI.

1599 zł
dostępny od ręki

Mikser video YoloBox Pro z funkcją streamingu na żywo

Przenośny mikser video obsługujący wiele kamer, z funkcją streamingu na żywo bezpośrednio do internetu.

6999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Pro

ATEM Mini PRO posiada 4 wejścia HDMI i intuicyjną, łatwą w obsłudze konstrukcję, która umożliwia każdemu oglądanie na żywo produkcji z wielu kamer online za pośrednictwem usług i oprogramowania, takiego jak YouTube Facebook Live lub nawet Skype. Wystarczy podłączyć 4 wysokiej jakości wejścia HDMI, które można wykorzystać do przełączania kamer na żywo, komputerów, a nawet konsol do gier.

1759 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Pro ISO

Przystępny cenowo switcher live z 4 standardowymi konwertowanymi wejściami HDMI, wyjściem z kamery internetowej USB, mikserem audio z EQ i dynamiką, 2D DVE, przejściami, kluczowaniem green screena i wiele innych! ATEM Mini Pro pozwala również nagrywanie na dyski USB w formacie H.264.

2749 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme

Wybierając nowy model ATEM Mini Extreme, otrzymujesz wszystkie funkcje ATEM Mini Pro oraz 8 wejść HDMI, 2 oddzielne wyjścia HDMI, oraz 2 porty USB i złącze słuchawkowe.

5449 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM Mini Extreme ISO

*Ilość produktów dostępnych w promocji BlackWEEKS jest ograniczona.

6999 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design HyperDeck Shuttle HD

HyperDeck Shuttle HD to rejestrator i odtwarzacz, który został zaprojektowany do użytku na biurku. Oznacza to, że jest to coś więcej niż tylko główna nagrywarka, ponieważ może być również używana jako odtwarzacz klipów. Duże pokrętło wyszukiwania doskonale nadaje się do przewijania dużej ilości multimediów w celu znalezienia klipu, który chcesz odtworzyć. Dodatkową, bardzo przydatną opcją jest wbudowana funkcja telepromptera. HyperDeck Shuttle wykorzystuje złącza HDMI, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem do współpracy z mikserami ATEM Mini.

2999 zł
dostępny od ręki

Przenośny mikser streamingowy YoloBox Mini

Kompaktowa platforma streamingowa umożliwia przesyłanie sygnału do serwisów Facebook live, YouTube i Twitch – wystarczy zalogować się na swoje konto i rozpocząć transmisje

3890 zł
dostępny od ręki

Mikser streamingowy YoloBox Pro - WYPOŻYCZALNIA

Wypróbuj i poznaj bliżej przenośny mobilny mikser video obsługujący wiele kamer z funkcją streamingu na żywo bezpośrednio do internetu.

2000 zł
dostępny od ręki

Przenośny mikser streamingowy YoloBox Mini - Powystawowy

Kompaktowa platforma streamingowa umożliwia przesyłanie sygnału do serwisów Facebook live, YouTube i Twitch – wystarczy zalogować się na swoje konto i rozpocząć transmisje

2900 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM SDI

Blackmagic Design ATEM SDI - zaprojektowany do wielokamerowych transmisji strumieniowych na żywo do Internetu lub aplikacji nadawczych, kompaktowy od Blackmagic Design zapewnia konsolom do gier, korporacyjnym strumieniom komputerowym lub kamerom HD czterokanałowe wejścia na żywo ze zintegrowanym panelem sterowania. Cztery wejścia SDI są dostępne z tyłu obudowy i przyjmują synał do 1080p60 wideo. Dwa wyjścia 3G-SDI są dedykowane dla projektora lub zewnętrznego monitora, wyjście USB Type-C do strumieniowania wideo do 1080p60 do komputera, a port RJ45, 10/100 Ethernet do zarządzania systemem, zdalnego sterowania i aktualizacji.

1899 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM SDI PRO ISO

ATEM ATEM SDI Pro ISO Switcher firmy Blackmagic Design to czterowejściowy przełącznik do produkcji na żywo ze zintegrowanym panelem sterowania, przeznaczony do wielokamerowego streamingu na żywo do HD wideo do internetu przez wyjście Ethernet. Posiada wyjście USB, które umożliwia nagrywanie wyjścia programu, jak również nagrywanie poszczególnych wejść 3G-SDI na zewnętrzny dysk USB (nie dołączony do zestawu). Oprócz nagrywania strumienia programu i poszczególnych wejść, ATEM Mini Pro ISO nagrywa również wbudowane audio i analogowe wejścia audio, generując plik projektu DaVinci Resolve z twojego strumienia na żywo. Dzięki temu możesz zabrać swoją produkcję na żywo do DaVinci Resolve, aby dokonać poprawek lub dostosowań, korzystając z materiału źródłowego, który jest już na dysku USB.

4444 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design ATEM SDI Extreme ISO

Model ten zawiera wszystkie funkcje modelu ATEM SDI Pro ISO, ale posiada 8 wejść SDI i 4 wyjścia SDI. Może nagrywać 9 oddzielnych strumieni wideo H.264 w czasie rzeczywistym, umożliwiając przechwytywanie wszystkich 8 wejść czystego zasilania, a także wideo programu. Zapisywany jest również plik projektu DaVinci Resolve.

8234 zł
dostępny od ręki

Kompletny zestaw do streamingu - Blackmagic Atem + 2x Pocket 4k + dodatki

Profesjonalny, przenośny zestaw do streamingu. Jeśli jesteś freelancerem w tym zawodzie, lub zajmujesz się tym profesjonalnie, masz swój monitor i komputer, to wszystko czegeo potrzebujesz, do streamowania wywiadów, konferencji itp, masz w tym zestawie. Zestaw swobodnie obsługują trzy osoby - jedna przy mikserze Atem oraz dwie przy statywach z kamerami.

  • Rozdzielczość streamu: 1920x1080
  • ilość kamer: 2
25299 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design ATEM Television Studio HD8

Dodaj wszechstronny switcher strumieniowania na żywo do swojego studia telewizyjnego, zdalnej produkcji lub miejsca na żywo dzięki ATEM Television Studio HD8 od Blackmagic Design. Ten kompaktowy, przeprojektowany switcher telewizyjny na żywo doskonale pasuje do każdej produkcji strumieniowej, zapewniając osiem wejść 3G-SDI obsługujących wideo do 1080p60, wbudowany streaming na żywo, obsługę kamer internetowych USB, 58-kanałowy mikser audio, chroma keyery, DVE, przejścia, odtwarzacze mediów, wewnętrzne nagrywanie i wsparcie talkback. Switcher jest również kompatybilny z Blackmagic Cloud, dzięki czemu nagrania programów mogą być dostępne natychmiast z dowolnego miejsca na świecie.

17499 zł
dostępny do 3 dni

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.