Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Interfejs:
Porty wyjścia:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Adaptery audio

Adapter audio SARAMONIC SR-AX100 - 3.5 mm in/ out, VDSLR

SARAMONIC SR-AX100 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w standardową gorącą stopkę.

199 zł
dostępny od ręki

Adapter audio SARAMONIC SR-PAX2 – XLR, 3.5mm in/ 3.5 mm out, preamp, phantom

SARAMONIC SR-PAX2 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony głównie dla bezlusterkowców, kamer i aparatów VDSLR wyposażonych w gniazdo mikrofonowe stereo mini-jack 3,5 mm.

499 zł
pytaj o dostępność

Panasonic adapter mikrofonowy DMW-XLR1 + Raty 20x0%

DMW-XLR1 umożliwia nagrywanie wysokiej jakości stereofonicznego dźwięku surround z podłączonego mikrofonu XLR (2-kanałowego) w celu profesjonalnej produkcji filmowej. Doskonale nadaje się do synchronizacji dźwięku (lip-sync), możliwe jest także nagrywanie dźwięku wysokiej jakości (96 kHz/24 bity). Łatwa w użyciu konstrukcja, fizyczne przełączniki i pokrętła ułatwiają konfigurację i sprawdzanie ustawień, zasilanie prądem stałym poprzez stopkę.

promocja
promocja
1699 zł
dostępny u dostawcy

Adapter Baseus audio USB-C-Mini Jack 3.5mm + USB-C

Adapter Baseus audio jest przeznaczony do smartfonów ze złączem USB-C, które nie posiadają gniazda minijack 3,5 mm. Adapter umożliwia jednoczesne podłączenie do telefonu przewodu ze złączem minijack 3,5 mm oraz kabla ze złączem USB-C

25 zł
dostępny do 3 dni

Adapter Baseus USB do USB-C czarny

Konwerter kompaktowych rozmiarów, wykonany z nierdzewnego, wysokiej jakości aluminium, łatwy i szybki w użyciu.

19 zł
dostępny od ręki

Adapter UGREEN 20134 Micro HDMI do HDMI 20cm (czarny)

Adapter Micro HDMI do HDMI umożliwi Ci wyświetlanie obrazu z aparatu, kamery sportowej czy z tabletu na urządzeniu z wejściem HDMI

19 zł
dostępny od ręki

Adapter audio UGREEN 20501 micro jack (męski) na mini jack (żeński)

dapter umożliwia podłączenie niestandardowych wyjść słuchawkowych 2.5 mm do smartfonów z wejściem 3,5 mm

15 zł
dostępny od ręki

Adapter mikrofonowy BOYA BY-EA2 - karta dźwiękowa USB 2.0

Adapter USB 2.0 EA2 posiada wejście mikrofonowe TRS 3,5 mm żeńskie oraz wyjście słuchawkowe TRS 3,5 mm. Kompaktowy adapter oszczędza miejsce i zapobiega plątaniu się kabli.

  • standard USB: 2.0
  • złącza: USB, mikrofon TRS 3,5mm, słuchawki TRS 3,5mm
29 zł
dostępny od ręki

Adapter audio Saramonic SmartRig+ ze złączem mini Jack - dwukanałowy

Saramonic SmartRig+ to adapter audio umożliwiający zastosowanie niemal dowolnego sprzętu dźwiękowego z urządzeniami rejestrującymi takimi jak aparaty VDSLR, kamery czy smartfony.

399 zł
dostępny od ręki

Adapter audio Saramonic SR-PAX1 - dwukanałowy aktywny

Saramonic SR-PAX1 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony do współpracy z kamerami i aparatami VDSLR.

  • Waga: 350 g (bez akcesoriów)
  • Wymiary: 10,1 x 8,5 x 6,5 cm
549 zł
dostępny od ręki

Adapter audio Saramonic AX1 - dwukanałowy pasywny

Saramonic AX1 to dwukanałowy adapter audio przeznaczony dla kamer, aparatów i smartfonów przy użyciu odpowiedniego adaptera z gwintem ¼". AX1 umożliwia podłączenie dwóch mikrofonów lub odbiorników bezprzewodowych i kontrolę mocy sygnału wejściowego. Wbudowany przełącznik pozwala na wybór typu sygnału wyjściowego w trybie Mono lub Stereo.

75 zł
dostępny do 3 dni

Blackmagic Design ATEM Microphone Converter

Niezależnie od tego, czy budujesz studio podcastingowe, czy po prostu potrzebujesz więcej mikrofonów, Blackmagic Design ATEM Microphone Converter umożliwia rozszerzenie wejść audio dla ATEM Television Studio poprzez konwersję czterech analogowych wejść XLR na MADI. Wyposażony w dwa porty BNC MADI I/O, Microphone Converter po prostu podłącza się do portu ATEM Television Studio MADI, więc nie jest wymagana skomplikowana konfiguracja - a dodatkowe jednostki można nawet łączyć łańcuchowo, aby uzyskać więcej źródeł. Cztery wejścia analogowe XLR-1/4" combo mają możliwość wyboru mikrofonu/linii i zapewniają zasilanie phantom 48V.

  • kompatybilność: Blackmagic Design Atem Television Studio
2199 zł
dostępny do 3 dni

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.