Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Rejestratory dźwięku

Rejestrator dźwięku (dyktafon) Zoom H1n - czarny

Wysokiej jakości cyfrowy rejestrator dźwięku. Zapis w formacie WAV: 44.1 kHz/16-bit, 48 kHz/16-bit, 48 kHz/24-bit, 96 kHz/24-bit /MP3: 48 kbps, 128 kbps, 192 kbps, 256 kbps, 320 kbps., przełączane. Obsługa kart micro SD/SDHC do 32GB. Konwersja do: 24-bitowe, 128 x oversampling, przetwarzanie sygnału 32-bitowe. Wbudowany głośnik mono 500 mW.

promocja
399 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Olympus LS-P1

Liniowy rejestrator dźwięku wyposażony w 2 mikrofony stereo. Doskonale sprawdzi się w studiach nagraniowych oraz zastosowaniach wideo. Wbudowana pamięć 4 GB pozwala na użycie zaraz po wyjęciu z pudełka.

459 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Olympus LS-P1 Zestaw Filmowca

Liniowy rejestrator dźwięku wyposażony w 2 mikrofony stereo. Doskonale sprawdzi się w studiach nagraniowych oraz zastosowaniach wideo. Wbudowana pamięć 4 GB pozwala na użycie zaraz po wyjęciu z pudełka. Zestaw filmowca zawiera dodatkowo: osłonę przeciwwietrzną, kable połączeniowe oraz mocowanie na gorącą stopkę.

549 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Zoom H2n

Cyfrowy rejestrator dźwięku pozwalający na jednoczesne nagrywanie czterech ścieżek. Format zapisu: WAV do 24-bit/96kHz i MP3 do 320 kbps. Karta: SD/SDHC do 32 GB; w zestawie karta 2 GB.
Wymiary: 67,6 x 113,8 x 42,7mm
Waga: 130 g.

promocja
699 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Tascam DR-10L

DR-10L to ultra kompaktowy rejestrator dźwięku z dołączonym mikrofonem typu lavalier. Dzięki mobilności, wysokiej jakości wykonania oraz małemu, profesjonalnie zaprojektowanemu mikrofonowi DR-10L jest inspirującym narzędziem dla projektanta dźwięku.

899 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Zoom H4n Pro czarny

Zoom H4nPro to czterościeżkowy rejestrator audio do muzyki, filmów, podcastów i innych zastosowań.

  • Wymiary: 7,3 × 15,7 × 3,7 cm
  • Masa: 294 g
promocja
1029 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Zoom H5

Przenośny rejestrator dźwięku wyposażony w wymienne kapsuły mikrofonu. Mikrofon XY o charakterystyce kierunkowej i czułości -45 dB. Maks. wzmocnienie: 52 dB. Maks. ciśnienie akustyczne: 140 dB. 2 symetryczne gniazda combo jack/XLR pozwalające podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku. Wyjście liniowe jack 1/8". Wbudowany głośnik, wyjście słuchawkowe jack 1/8". Ekran LCD o rozdzielczości 128x64 piksele. Zapis na kartach pamięci SD, SDHC i SDXC do 32 GB. Zasilanie: 2 x AA.
Wymiary: 66,8 x 135,2 x 42,1 mm (sam rejestrator).
Waga: 176 g (sam rejestrator).

promocja
1099 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Tascam DR-22 WL

Uproszczony model rejestratora, zaprojektowany z myślą o łatwości obsługi interfejsu, dzięki której każdy może dokonać wysokiej jakości nagrania PCM. Model doskonale sprawdzi się do rejestracji muzyki granej na instrumentach akustycznych, instrumentach dętych i smyczkowych. Doskonale sprawdza się również do zastosowań takich jak nagrywaniu dźwięku do filmów wideo kręconych cyfrowymi lustrzankami, a także jako rejestrator reporterski.
Wymiary: 52 x 155 x 37 mm
Waga: 170 g

819 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Tascam DR-44 WL

TASCAM DR-44WL to 4-ścieżkowy rejestrator dźwięku z wbudowanym modułem WiFi.
Wymiary: 79 mm × 162 mm × 43 mm
Waga: 346 g/251 g (z/bez baterii)

1549 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Zoom H6 czarny

Cyfrowy, przenośny rejestrator dźwięku z wymiennymi mikrofonami. Posiada 4 wejścia XLR (opcjonalnie nawet 6), cyfrowy, kolorowy wyświetlacz. Pozwala na jednoczesne nagrywanie na sześciu ścieżkach. Zasilany 4 bateriami AA.

1299 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Zoom H8

ZOOM H8 to wyposażony w 12 jednoczesnych ścieżek, wymienne kapsuły mikrofonowe i dotykowy interfejs wielofunkcyjny rejestrator dźwięku. H8 posiada 4 wejścia XLR z oddzielnymi przełącznikami PAD i pokrętłami wzmocnienia sygnału. Dodatkowe 2 złącza combo XLR/TRS z przełącznikami Hi-Z pozwalają nagrywać sygnał liniowy i mikrofonowy lub rejestrować sygnał wprost z gitary elektrycznej albo basowej.

1699 zł
dostępny do 3 dni

Sony dyktafon ICD-TX650 - smukły, uniwersalny dyktafon stereo do kieszeni marynarki

Dokładne nagrywanie stereo bez względu na umiejscowienie źródła dźwięku doskonale sprawdza się przy wykorzystaniu w branży ślubnej przez zawodowych filmowców poprzez umieszczenie dyktafonu w kieszonce marynarki, dzięki czemu mamy pewność czystego dźwięku stereo np. podczas nagrywania przysięgi. Prosta i łatwa obsługa. Wbudowana pamięć 16GB. Nagrywanie jednym przyciskiem. Czytelny wyświetlacz OLED. Przyjazne dla użytkownika kształt i przyciski. Kompaktowe, wbudowane głośniki. Niewielkie wymiary urządzenia 10,2cm x 07cm x 2cm

669 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Tascam DR-05X

Wysokiej jakość, poręczny cyfrowy rejestrator dźwięku. Idealny do rejestrowania konferencji wykładów, wywiadów itp. Bardzo prosta i intuicyjna obsługa. Doskonała jakość rejestrowanego dźwięku.
Wymiary: 61 x 141 x 26 mm.
Waga: 116 g

509 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Tascam DR-40X

Niewielki i funkcjonalny przenośny rejestrator dźwięku który oferuje cztery ścieżki nagrywania, regulowane mikrofony pojemnościowe, wejścia mikrofonowe XLR oraz wydłużony czas działania na bateriach. Format zapisu: WAV, MP3. Karta: karty SD, SDHC.
Wymiary: 70 × 155 × 35 mm.
Waga: 282 g.

1039 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Zoom PodTrak P4

Kompaktowy, przysępny cenowo i wypakowany po brzegi funkcjami PodTrak P4 ułatwia profesjonalne rejestrowanie dźwieku w dowolnym miejscu.
PodTrak P4 posiada wszystko, czego możesz potrzebować do nagrywania profesjonalnie brzmiących podcastów na kartę SD lub dysk komputera.

749 zł
dostępny od ręki

Rejestrator dźwięku Zoom PodTrak P8

Zoom PodTrak P8 jest łatwy w obsłudze i poradzi sobie nawet z najambitniejszymi podcastami. Wyposażono go we wszystkie funkcje potrzebne do nagrywania, edytowania i miksowania, dzięki czemu stanowi kompletne, przenośne studio podcastowe. Kolorowy ekran dotykowy usprawnia monitorowanie, strojenie i edytowanie nagrywanego materiału.

1949 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Zoom F2

ZOOM F2 to lekki i kompaktowy rejestrator dźwięku przeznaczony dla podcasterów, filmowców, blogerów, dziennikarzy i nie tylko. F2 występuje w wersji z modułem Bluetooth lub bez niego.

739 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Zoom F2 - BT

ZOOM F2 to lekki i kompaktowy rejestrator dźwięku przeznaczony dla podcasterów, filmowców, blogerów, dziennikarzy i nie tylko. F2 występuje w wersji z modułem Bluetooth lub bez niego.

949 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator audio/video ZOOM Q2n-4K

Zoom Q2n-4K to cyfrowy rejestrator audio z kamerą video 4K, który oferuje bezkonkurencyjną jakość dźwięku ze znakomitą jakością obrazu w rozdzielczości 4K UHD.

999 zł
pytaj o dostępność

Rejestrator dźwięku Olympus LS-P5 Zestaw Filmowca

OM SYSTEM LS-P5, liniowy rejestrator PCM, doskonale sprawdza się jako samodzielny dyktafon lub mikrofon do filmowania. Kompaktowy i solidny LS-P5 zapewnia profesjonalnym filmowcom, twórcom YouTube, muzykom, studentom i dziennikarzom jakość dźwięku oraz wszechstronność, z których znane są rejestratory dźwięku z serii LS.

985 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.