Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
zapisy!

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Mikrofony

Mikrofon pojemnościowy Boya BY-M1000

Profesjonalny mikrofon pojemnościowy wysokiej jakości do nagrań studyjnych. Sprawdzi się przy rejestrowaniu śpiewu, gry na instrumentach, vlogowaniu czy dubbingu.

 • pasmo przenoszenia: 20Hz~20kHz
 • zasilanie: phatnom 24V lub 48V
499 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon RODE NTG-5

NTG5 to krótki mikrofon typu shotgun, przeznaczony do najbardziej wymagających zastosowań nagraniowych. Lekka aluminiowa konstrukcja sprawia, że doskonale nadaje się do nagrywania w plenerze z wykorzystaniem tyczki, a obwód RF-bias i powłoka ochronna zapewniają wysoką odporność na niekorzystne warunki.

2599 zł
dostępny od ręki

Mikrofon konferencyjny Boya BY-BMM400

Dookólny mikrofon konferencyjny kompatybilny ze smartfonami, tabletami, komputerem i nie tylko. Mikrofon zapewnia wyjątkową jakość dźwięku. Specjalnie zaprojektowany do użytku konferencyjnego. Zawiera wszystkie niezbędne kable. Dzięki przenośnej i kompaktowej konstrukcji możesz zabrać go wszędzie.

 • czas pracy: 4,5h
 • czas ładowania: 2,5h
 • zasięg: 2m
319 zł
dostępny od ręki

Mikrofon nagłowny Saramonic DK6A ze złączem mini Jack TRS

Saramonic DK6 to ergonomiczny i lekki mikrofon nagłowny, zapewniający wysoką jakość dźwięku do każdego zastosowania, w którym mikrofon powinien znajdować się blisko aparatu mowy

639 zł
dostępny od ręki

SmallRig 3465 Forevala U50 - mikrofon USB

Pojemnościowy mikrofon o charakterystyce kardioidalnej, zapewniający wysoką jakość nagrań oraz dobrą redukcję szumów.

599 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon Boya BY-PM500 - złącze USB

Nagrywaj swój podcast, twórz treści online, a nawet przechwytuj swoje instrumenty prosto do komputerów lub urządzeń mobilnych z BOYA BY-PM500, ekonomicznym mikrofonem USB, który oferuje jakość wraz z wszechstronnością. Dzięki zgodności mikrofonu z systemem Mac, Windows, iOS i Android w trybie plug-and-play można łatwo i szybko rozpocząć nagrywanie.

 • kompatybilność: większość urządzeń wyposażona w złącze USB - A lub USB-C
 • zastosowanie: podcasty, relacje online, praca zdalna
249 zł
dostępny od ręki

Mikrofon Boya BY-PM500W - bezprzewodowy

BOYA BY-PM500W to dwufunkcyjny mikrofon, oferujący przewodową lub bezprzewodową pracę dla graczy, streamerów, podcasterów i wielu innych rozwiązań.

 • kompatybilność: większość urządzeń wyposażona w złącze USB - A lub USB-C
 • zastosowanie: podcasty, relacje online, praca zdalna
 • czas pracy: do 8h
 • zasięg: do 10m
899 zł
dostępny do 3 dni

Mikrofon konferencyjny Boya BY-MC2

Mikrofon konferencyjny BY-MC2 firmy BOYA jest mikrofonem kierunkowym przeznaczonym do sal konferencyjnych, seminariów i innych okazji. Wyposażony jest w trzy kapsuły audio, które mogą odbierać dźwięk w promieniu 5m z dookólnie - 180°. Ponadto nadaje się do wideokonferencji, ponieważ może jednocześnie odbierać wszystkie głosy w efektywnym zakresie.

 • zasięg: ok. 5m
139 zł
dostępny od ręki

Mikrofon dookólny Boya BY-M100 - do kamer, aparatów, rejestratorów

Boya BY-M100 to miniaturowych rozmiarów, dookólny mikrofon 3.5mm TRS do DSLR, kamery, rejestratora. BOYA BY-M100 obsługuje pasmo przenoszenia od 50Hz do 18kHz, co pozwala na wyraźne nagrywanie dźwięku.

 • pasmo przenoszenia: 50Hz do 18kHz
 • charakterystyka: dookólna
69 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.