Sposoby dostawy


Przesyłka kurierska krajowa

Realizowana jest za pośrednictwem firmy InPost lub DPD - w obu przypadkach najczęściej przesyłki docierają na drugi dzień roboczy po nadaniu.  W niektórych lokalizacjach istnieje też możliwość dostarczenia przesyłki w sobotę.

Koszt wysyłki:

  • przedpłata - 12 do 17 zł
  • pobranie - 15 do 22 zł 

Przesyłka kurierska zagraniczna

Realizowana jest za pośrednictwem firmy DPD, która dostarcza przesyłki na terenie całej Europy w ciągu kilku dni roboczych. Przesyłki zagraniczne wysyłamy tylko po przedpłacie na konto lub płacąc on-line.

Koszt wysyłki: około 70 zł

*Koszt wysyłki zagranicznej może ulec zmianie zależnie od wagi i wymiarów przesyłki.  

Przesyłka kurierska

Przesyłka kurierska realizowana jest w usłudze Kurier InPost lub DPD. Najtańszy koszt wysyłki przy przedpłacie lub pobraniu wynosi 12zł.

Bezpłatna dostawa realizowana w usłudze Kurier InPost w przypadku zakupu powyżej 1500zł przy przedpłacie na konto bankowe lub płatności przy odbiorze!

Odbiór osobisty

Może być zrealizowany w naszym salonie przy ul.Studenckiej 6 w Krakowie, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10-18 i w sobotę od 9 do 14 oraz w salonie przy ul. Warszawskiej 36 w Katowicach, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 19. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnej opłaty.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma