Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

W dziale tym każda osoba chcąca fotografować znajdzie wszystko czego potrzebuje, bez względu na to czy jest profesjonalnym fotografem, pasjonatem, czy osobą chcącą rozpocząć przygodę z fotografią.

Aparaty fotograficzne

Znajdziesz tu tradycyjne lustrzanki dla osób pragnących mieć pełną swobodę w tworzeniu kreatywnej fotografii wysokiej jakości za rozsądne pieniądze.

Oferujemy najnowsze bezlusterkowce z wymiennymi obiektywami, o nadzwyczajnych możliwościach zarówno fotograficznych jak i filmowych. Aparaty bezlusterkowe dostępne są z matrycami różnej wielkości: M4/3, APS-C, pełnoklatkowe i średnioformatowe.

W naszej ofercie znajdują się również wysokiej klasy aparaty kompaktowe, które mimo niewielkich gabarytów umożliwiają robienie doskonałych zdjęć, bezporównania lepszych niż smartfony. Wśród nich są kompaktowe ultrazoomy pozwalające wykonać doskonałej jakości, szczegółowe fotografie obiektów znajdujących się bardzo daleko oraz małe aparaty o dużych matrycach, umożliwiające wykonywanie wielkich wydruków o wysokiej rozdzielczości.

Dużą popularnością zwłaszcza wśród młodzieży cieszą się aparaty do zdjęć natychmiastowych, które pozwalają uchwycić emocje i uwiecznić ulotne chwile.

Oferujemy aparaty fotograficzne wszystkich najlepszych producentów takich jak: Canon, FujiFilm, Leica, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Polaroid, Ricoh, Sony.

Obiektywy

Optyka od zawsze była i jest jednym z najważniejszych elementów aparatu fotograficznego. Wśród setek dostępnych u nas obiektywów każdy znajdzie coś dla siebie w zależności od potrzeb.

Oferujemy obiektywy: do lustrzanek i do bezlusterowców, do matryc różnych wielkości w tym średnioformatowe, z różnymi typami mocowań, stałoogniskowe i zmiennoogniskowe, szerokokątne i teleobiektywy, do filmowania czy do makrofotografii.

Wiele obiektywów jest wyposażonych w zaawansowane rozwiązania technologiczne takie jak: stabilizatory obrazu, wyjątkowo sprawny śledzący system AF, soczewki asferyczne i o niskiej dyspersji czy sterowanie aparatem z poziomu obiektywu.

Oczywiści do obiektywów można u nas nabyć wszelkie potrzebne akcesoria, poczynając od adapterów, konwerterów, pierścieni pośrednich czy osłon przeciwsłonecznych a kończąc na filtrach i akcesoriach czyszczących.

Oświetlenie fotograficzne

Nasza oferta lamp fotograficznych jest bardzo szeroka i obejmuje reporterskie lampy błyskowe (do zamontowania bezpośrednio na stopce aparatu lub na statywach w przypadku oświetlania grupą lamp) oraz studyjne oświetlenie błyskowe. Posiadamy też specjalistyczne oświetlenie jak np. lampy do makrofotografii.

Coraz częściej w fotografii wykorzystywane jest również wysokiej klasy oświetlenie ledowe (współczynnik CRI powyżej 95) w tym studyjne lampy światła ciągłego, panele LED czy lampy pierścieniowe LED.

W dziale fotograficznego oświetlenia dostępne są wszelkiego rodzaju modyfikatory światła w tym blendy, softboxy i parasolki fotograficzne.

Akcesoria fotograficzne

Każdy fotograf potrzebuje akcesoriów, które usprawnią jego pracę oraz zabezpieczą często bardzo wartościowy sprzęt.

Aby zapewnić zapis coraz większych plików cyfrowych oferujemy szybkie karty pamięci o pojemnościach ponad 500GB oraz dyski zewnętrzne SSD i HDD o pojemnościach sięgających 8TB.

Dostępne u nas akcesoria zasilające (akumulatory, ładowarki, zasilacze, gripy) zapewnią Ci długotrwałą i niezawodna pracę sprzętu w każdych warunkach.

Stabilność obrazu w każdej sytuacji umożliwią Ci doskonałe statywy, monopody i gimbale elektroniczne.

Do przechowywania i transportowania Twojego sprzętu mamy ogromny wybór specjalistycznych toreb fotograficznych i plecaków fotograficznych renomowanych firm.