Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wietrzenie magazynu!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach!

Czytniki kart

Orico czytnik kart 4 w 1 USB 3.0 (czarny)

Czytnik marki Orico może obsłużyć nawet 4 karty pamięci jednocześnie i umożliwia błyskawiczną transmisję danych z prędkością do 5 Gbps. System Plug&Play sprawia, że jest niezwykle prosty w obsłudze. Urządzenie jest też lekkie, przenośne i kompatybilne z większością popularnych sprzętów

49 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart SanDisk CFexpress Extreme PRO USB 3.1 Gen2 Typ C

Dzięki prędkości interfejsu USB 3.1 Gen2* czytnik kart SanDisk Extreme PRO® CFexpress® Card Reader maksymalizuje wydajność karty CFexpress® typu B2, zapewniając płynną i wydajną pracę zarówno na planie zdjęciowym, jak i na etapie obróbki. Posiada również złącze USB-C™, które umożliwia pracę z najnowszymi komputerami, a także półmetrowy kabel USB-C™ zapewniający większą elastyczność.

299 zł
dostępny od ręki

UGREEN CR125 Czytnik kart 4 w 1 USB 3.0, 1m (czarny) | Wietrzenie magazynu!

Czytnik kart 4 w 1 marki UGREEN został zaprojektowany z myślą o jak najwyższej prędkości transferu danych, mnogości portów oraz kompaktowej budowie.

55 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Lexar CFexpress Type B USB 3.2

Ten niewielki czytnik wykorzystuje technologię USB 3.2 Gen 2×2 i jest zoptymalizowany do pracy z kartami Lexar CFexpress™ typu B. Czytnik ten ułatwia bezproblemowe przenoszenie ogromnych ilości dużych plików i ułatwia przejście przez proces postprodukcji. Dzięki temu czytnik CFexpress™ Type B USB 3.2 jest doskonałym wyborem dla profesjonalnych fotografów i wideofilmowców, którym zależy na bezproblemowym przepływie danych od pracy w terenie do postprodukcji.

339 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Kingston FCR-HS4 All-in-One USB 3.0 Hi-Speed

Kingston FCR-HS4 All-in-One to wielofunkcyjny czytnik kart z szybkim przesyłem danych dzięki zastosowaniu technologii USB 3.0 High Speed. Komfort użytkowania zapewnia obsługa kart CompactFlash, SD, microSD i Memory Stick.

129 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart pamięci UGREEN CM264 USB 3.0 (czarny) | Wietrzenie magazynu!

Czytnik kart SD i TF UGREEN CM264 został zaprojektowany z myślą o jak najwyższej prędkości transferu danych, funkcjonalności oraz kompaktowej budowie. Umożliwia zarówno odczytywanie, jak i zapisywanie plików, a dzięki szerokiej kompatybilności zapewnia wyjątkową swobodę działania

22 zł
dostępny od ręki

UGREEN czytnik kart SD, microSD (czarny)

Czytnik kart UGREEN pozwala na transmisję danych, aż do 5 Gb na sekundę. Został zaprojektowany z myślą o najwyższej prędkości transferu danych, funkcjonalności oraz kompaktowej budowie. 

29 zł
dostępny od ręki

UGREEN 2w1 czytnik kart SD + microSD (szary)

Czytnik kart UGREEN pozwala na transmisję danych, aż do 5 Gb na sekundę. Został zaprojektowany z myślą o najwyższej prędkości transferu danych, funkcjonalności oraz kompaktowej budowie. 

49 zł
dostępny od ręki

UGREEN CR125 Czytnik kart 4 w 1 USB 3.0, 0,5m (czarny)

Czytnik kart 4 w 1 marki UGREEN został zaprojektowany z myślą o jak najwyższej prędkości transferu danych, mnogości portów oraz kompaktowej budowie.

69 zł
pytaj o dostępność

Ugreen CM216 czytnik SD/TF USB 3.0 (szary)

Wielofunkcyjny czytnik kart SD oraz microSD zapewni Ci wolność i wygodę, na jakich Ci zależy. Szeroka kompatybilność, praktyczny design oraz prędkość transmisji dochodząca nawet 5 GB/s umożliwi Ci szybki, bezpieczny transfer plików zawsze, gdy tego potrzebujesz.

45 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Natec Beetle NCZ-0206 All-in-One USB 2.0

Natec Beetle All-in-One to kompaktowy i wielofunkcyjny czytnik kart, który umożliwia odczyt i zapis danych na kartach pamięci. Komfort użytkowania zapewnia obsługa kart CompactFlash, SD, microSD i Memory Stick.

39 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart AXAGON CRE-X1 All-in-One 5w1 USB 2.0

AXAGON CRE-X1 All-in-One to kompaktowy i wielofunkcyjny czytnik kart, który umożliwia odczyt i zapis danych na kartach pamięci. Komfort użytkowania zapewnia obsługa kart CompactFlash, SD, microSD i Memory Stick oraz XD.

39 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Angelbird CFexpress

Angelbird CFexpress Card Reader to profesjonalny i modułowy czytnik przeznaczony do obsługi kart CFexpress. Może w prosty sposób połączyć się z innymi czytnikami Angelbird tworząc jednolitą całość.
Ważne: czytnik nie obsługuje kart XQD.

479 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Angelbird SDXC podwójny /Dual SD Card Reader

Angelbird Dual SD Card Reader to profesjonalny i modułowy czytnik przeznaczony do obsługi kart SD. Dzięki dwóm portom SDXC UHS II może przesyłać dane jednocześnie z dwóch kart SD z nieograniczoną prędkością. Czytnik wyróżnia się modułową konstrukcją i może w prosty sposób połączyć się z innymi czytnikami Angelbird tworząc jednolitą i gustowną całość.

449 zł
pytaj o dostępność

Czytnik kart SanDisk IMAGEMATE PRO USB-C

Czytnik SanDisk ImageMate® PRO USB-C™ Multi-Card Reader/Writer obsługuje karty SD™ i microSD™ (UHS-II, UHS-I oraz inne niż UHS) oraz CompactFlash® (do UDMA 7). Oferuje prędkość transferu do 312 MB/s dla kart SD i microSD oraz do 160 MB/s dla kart CompactFlash,1 a także zawiera interfejs USB 3.0 pozwalający przesyłać dane nawet 10 razy szybciej niż w przypadku interfejsu USB 2.0.1 – dzięki temu możesz uzyskać dostęp do swoich zdjęć w krótkim czasie. Dodatkowo jest wstecznie kompatybilny z interfejsem USB 2.0, co czyni go idealnym wyborem dla zwiększenia wydajności pracy.

139 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Lexar Professional Multi Card 3w1 USB 3.1

Czytnik kart Lexar ImageMate Professional Multi-Card 3-w-1 USB 3.1 zwiększa efektywność pracy profesjonalnych fotografów i filmowców, współpracuje z kartami SD i microSD oraz kartami CompactFlash (do UDMA 7). Jest również wstecznie kompatybilny z kartami SD UHS-I, a także USB 2.0.

159 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Lexar Multi 2in1 sd/micro usb 3.1

Czytnik kart Lexar Multi-Card 2-w-USB USB 3.1 oferuje prędkości transferu do 312 MB / s (odczytuje do 5 razy szybciej niż USB 2.0) 1 dla SD ™ i microSD ™. Jest także wstecznie kompatybilny z UHS-I (do 170 MB / s) 1, co znacznie poprawia przepływ pracy.

129 zł
dostępny od ręki

Czytnik kart Delkin CFexpress Type A + SD UHS-II

Czytnik kart pamięci CFexpress typu A i SD UHS-II z interfejsem USB 3.2 marki Delkin Devices łączy w sobie kompaktowe wymiary oraz zdolność błyskawicznego transferu danych. Ten czytnik został zaprojektowany specjalnie z myślą o osobach, które lubią podróżować z niewielkim bagażem, a jednocześnie potrzebują szybko przenosić dane z kart pamięci CFexpress typu A & SD XC UHS- II, które są używane w branży foto/wideo.

479 zł
dostępny od ręki

Czytnik Sony XQD-CFexpress (MRWG1.SYM)

Ułatwiający szybki transfer plików do 10 Gb / s, Sony MRW-G1 to czytnik kart pamięci zaprojektowany specjalnie dla kart pamięci CFexpress typu B, a także kart XQD. Ten czytnik wykorzystuje duże szybkości transferu danych dwóch typów kart i umożliwia przenoszenie danych przez USB 3.1. W celu edycji postprodukcji i przechowywania plików. W zestawie znajdują się również kable USB typu C do typu C i USB typu C do typu A, co zapewnia szeroką kompatybilność.

549 zł
pytaj o dostępność

Czytnik kart SONY CFexpress Type A / SD MRWG2.SYM

en szybki czytnik kart pozwala maksymalnie wykorzystać oferowane przez Sony karty pamięci CFexpress typu A i karty SD. Małe wymiary i łącze USB umożliwiają szybkie przesyłanie danych i wykonywanie kopii zapasowych w dowolnym miejscu.

699 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.