Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Czasze modelujące

Quadralite czasza do oświetlenia tła

Czasza przeznaczona do doświetlania tła. Dzięki odpowiedniemu wyprofilowaniu pozwala światło jest skierowane na tło bez doświetlania pierwszego planu. Czasza ma mocowanie Bowens S oraz uchwyt pozwalający zamontować kolorowe filtry.

199 zł
pytaj o dostępność

Quadralite czasza Snoot SN-5001 z mocowaniem BOWENS + plaster miodu

Quadralite Snoot Pro to specjalistyczna nasadka do studyjnych lamp błyskowych pozwalająca na precyzyjne oświetlanie wybranych fragmentów fotografowanej sceny lub obiektu. Dzięki dużej objętości tubusu oraz otwartej konstrukcji gwarantuje dobrą wentylację palnika błyskowego lampy. Jest szczególnie polecana do użycia szybkostrzelnymi lampami Quadralite Pulse, Move, Atlas oraz UP.

149 zł
dostępny od ręki

Quadralite czasza strumienica Snoot SN-5002

Nakładka służąca do skupiania wiązki światła lampy błyskowej. Za jej pomocą można dodatkowo wyeksponować wybrany fragment kompozycji. W zestawie znajdują się też szablony pozwalające na uzyskiwanie ciekawych efektów świetlnych. Nakładka posiada mocowanie typu Bowens i pasuje do niej szeroka gama osprzętu Quadralite,Bowens czy innych alternatywnych producentów.

149 zł
dostępny od ręki

Quadralite Reporter czasza snoot + grid

Nasadki typu snoot są niezastąpionymi modyfikatorami światła stosowanymi w fotografii studyjnej. Dzięki nim możliwe jest precyzyjne oświetlenie lub doświetlenie wybranej części sceny. Nasadki snoot świetnie sprawdzają się również w fotografii portretowej i produktowej, gdzie dodatkowe punktowe źródło światła uwydatnia walory fotografowanego produktu.
Zestaw nasadek Snoot przaznaczony jest do lamp Reporter. Składa się z nasadki prostej o średnicy 40mm oraz stożkowej o maksymalnej średnicy 80mm.
Każda z nasadek posiada wbudowany plaster miodu. Zawęża on dodatkowo wiązkę światła i pozwala na bardziej precyzyjne operowanie nią.

149 zł
pytaj o dostępność

Quadralite czasza spot SN-5000 Kit

Nakładka służąca do skupiania wiązki światła lampy błyskowej. Za jej pomocą można dodatkowo wyeksponować wybrany fragment kompozycji. W zestawie znajdują się też kolorowe filtry efektowe oraz szablony pozwalające na uzyskiwanie ciekawych efektów świetlnych. Nakładka posiada mocowanie typu Bowens i pasuje do niej szeroka gama osprzętu Quadralite, Bowens czy innych alternatywnych producentów.

749 zł
pytaj o dostępność

Profoto zestaw filtrów korekcyjnych GEL KIT do lampa PROFOT A1

Zestaw filtrów korekcyjnych CTO pozwalający na wyrównanie temperatury barwowej podczas wykonywania zdjęć przy sztucznym oświetleniu

469 zł
pytaj o dostępność

Profoto żelowy filtr korekcyjnych CLIC GEL do lamp Profoto A10 A1X oraz C1

Profoto Clic to akcesoria przeznaczone do modelowania światła, które w połączeniu z Profoto C1 Plus, A1X i A1 zapewniają ogrom możliwości twórczych. Filtry żelowe Profoto zmieniają temperaturę barwową zdjęć. Sprawny i prosty montaż możliwy jest, dzięki systemowi „klik” opartemu o zastosowanie magnetycznego mocowania do lampy.

279 zł
pytaj o dostępność

Profoto zestaw kolorowych filtrów korekcyjnych COLOR CORRECTION GEL PACK

Zestaw 20 kolorowych filtrów żelowych - korekcyjnych. Filtry pozwalają korygować temperaturę barwową lampy np. do koloru światła zastanego w danych warunkach. Filtry przeznaczone do współpracy ze lampami serii B1 (B1X) oraz B2.

249 zł
dostępny u dostawcy

Profoto zestaw do korekcji barwnej OCF II Grid & Gel Kit

Zestaw OCF II Grid & Gel jest idealny dla mobilnych fotografów kreujących obrazy, nie tylko. Zestaw zawiera uchwyt OCF II Grid & Gel, plaster miodu OCF II Grid 20 ° oraz filtry barwne OCF II Half CTO i OCF II-Full CTO. Uchwyt można szybko i bezpiecznie zamontować na dowolnej lampie błyskowej Profoto Off-Camera (OCF) za pomocą trwałego gumowego mocowania kołnierza Profoto i metalowego zapięcia. Plastry miodu i filtry żelowe można układać w stosy, błyskawicznie nakładać i zdejmować.

949 zł
pytaj o dostępność

Profoto uchwyt OCF II Gel Ring (do zamocowania filtrów kolorystycznych OCF II GEL)

Modyfikatory Profoto OCF II to akcesoria przeznaczone do modelowania światła, które w połączeniu z lampami Profoto OCF zapewniają ogrom możliwości twórczych. Filtry żelowe zmieniają temperaturę barwową zdjęć. Magnetyczne mocowanie w systemie "klik" gwarantuje szybkie i pewne mocowanie filtrów uchwycie na lampie lub wrotach OCF II.

299 zł
dostępny u dostawcy

Czasza Profoto OCF Zoom Reflector

Czasza OCF Zoom Reflector przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2. Podstawowe narzędzie każdego fotografa pracującego w studio ale przede wszystkim w plenerze. Czasza wykonana z wysokiej jakości tworzyw. Idealna do zdjęć portretowych oraz sportu.

  • Nie widzisz swojego wymarzonego produktu ? Zadzwoń lub napisz zobaczymy co da się zrobić:)
  • 669 605 348 lub piotr@fotoplus.pl
promocja
749 zł
dostępny od ręki

Profoto czasza OCF Magnum Reflector

Czasza OCF Magnum Reflector przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2, dzięki swej konstrukcji wzmacnia siłę błysku oraz zasięg. Czasza jest wykonana z wysokiej jakości tworzyw. Idealny do zdjęć portretowych oraz sportu.

1049 zł
pytaj o dostępność

Profoto czasza OCF Beauty Dish 2 (60cm)

Czasza OCF Beauty Dish przeznaczona do lamp serii B1, B2, D1 oraz D2. Podstawowe narzędzie każdego fotografa wykonującego zdjęcia portretowe.

  • Nie widzisz swojego wymarzonego produktu ? Zadzwoń lub napisz zobaczymy co da się zrobić:)
  • 669 605 348 lub piotr@fotoplus.pl
promocja
699 zł
dostępny od ręki

Profoto czasza OCF II SNOOT

OCF II Snoot ekstremalnie zmniejsza rozproszenie światła z lampy błyskowej Profoto OCF, zapewniając wyraźne i bezpośrednie ostre światło o okrągłym kształcie. Idealnie nadaje się do fotografowania w terenie, snoot jest miękki i łatwy do złożenia, co pozwala na kompaktowe przechowywanie w torbie i rozkłada się w ciągu sekundy.

429 zł
pytaj o dostępność

Profoto czasza OCF II Barndoor (wrota)

OCF Barndoor to mobilne i kompaktowe narzędzie do kształtowania światła, które daje tobie precyzyjną kontrolę nad rozchodzeniem się światła. Cztery wrota mogą być dostosowywane indywidualnie pozwalając na kontrolę i kształtowanie światła w niemal nieskończoną ilość sposobów.

  • Nie widzisz swojego wymarzonego produktu ? Zadzwoń lub napisz zobaczymy co da się zrobić:)
  • 669 605 348 lub piotr@fotoplus.pl
promocja
849 zł
dostępny od ręki

Quadralite Reporter softbox "octa"

Wielofunkcyjny softbox dedykowany do lamp Quadralite Reporter.

219 zł
pytaj o dostępność

Quadralite czasza standardowa ATLAS 18cm

Standardowa, srebrna czasza do lamp błyskowych o szerokości 18cm.

119 zł
pytaj o dostępność

Quadralite czasza 18cm (7 cali) o zwiększonym poziomie odbijania

Czasza Quadralite Advanced 18 cm to najnowsza wersja popularnego modyfikatora światła, oferująca zdecydowanie wyższy poziom odbijania, a w efekcie silniejszy strumień świetlny z lampy błyskowej lub LED.

89 zł
dostępny od ręki

Godox czasza AD-R14 do lampy AD300PRO (mocowanie GODOX)

Czasza posiada mocowanie Godox, pasuje do takich lamp jak Godox AD300PRO, Godox AD400PRO, Godox ML60.

149 zł
pytaj o dostępność

Godox zestaw modyfikatorów BD-10 do lampy AD300Pro

Zestaw modyfikatorów BD-10 do lampy AD300Pro zawierający wrota, grid, filtry kolorowe, dyfuzor.

135 zł
pytaj o dostępność

Filtr dyfuzyjny do czaszy Godox AD-R6

Biały filtr rozpraszający do standardowej czaszy AD-R6 używanej w lampach Godox AD600B, AD600BM lub dowolnej o średnicy montażu 18cm.

55 zł
pytaj o dostępność

Zestaw akcesoriów Quadralite do lamp Stroboss V1 oraz Reporter 200 TTL (Round Head Accessory Kit)

Zestaw akcesoriów do Quadralite Reporter 200 TTL oraz Stroboss V1 Round Flash Head. Zestaw ten zawiera cały szereg modyfikatorów światła, które dają się niezwykle szybko montować na głowicy Reporter 200 TTL Round Head. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu magnetycznego uchwytu akcesoriów, w który wyposażona jest ta głowica. Możliwe jest ponadto łączenie kilku modyfikatorów i używanie ich jednocześnie w celu uzyskania konkretnego efektu na zdjęciach.

299 zł
pytaj o dostępność

Quadralite głowica Reporter 200 TTL Round Flash Head

Głowica ta jest przewidziana do stosowania z lampą Reporter 200 TTL lub Reporter 200 PRO TTL. Zaprojektowana ją tak, aby zapewniać przyjemny dla oka i bardzo naturalny rozkład światła na fotografowanej scenie nawet wtedy, gdy nie są stosowane dodatkowe akcesoria modelujące. Efekt ten jest został uzyskany przez zastosowanie spiralnego palnika błyskowego otoczonego odbłyśnikiem o parabolicznym profilu. Całość zamknięta jest pod białym, półprzezroczystym ekranem rozpraszającym.

379 zł
pytaj o dostępność

Quadralite głowica Reporter 200 TTL A-type Head Barndoor Kit

Wrota z plastrem miodu i fltrami kolorowymi przygotowany specjalnie do główki typu A lampy Quadralite Reporter 200 TTL. Poprzez regulację ustawienia skrzydeł, wrota w kontrolowany sposób ograniczają rozproszenie światła, a plaster miodu pozwala na ukierunkowanie strumienia światła. W zestawie są również 4 kolorowe fltry, dzięki którym możliwa jest zmiana barwy światła. W zestawie znajdują się fltr czerwony, niebieski, zielony i żółty. Wrota pasują do lamp Quadralite Reporter 200 TTL.

179 zł
pytaj o dostępność

Zestaw akcesoriów GODOX AK-R1 do lamp Stroboss V1, Godox V1 oraz Reporter 200 TTL (Round Head Accessory Kit)

Zestaw akcesoriów do Quadralite Reporter 200 TTL, AD200, Stroboss V1 oraz Godox V1 (zamiennik zestawu AK-R1. Zestaw ten zawiera cały szereg modyfikatorów światła, które dają się niezwykle szybko montować na głowicy Reporter 200 TTL Round Head. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu magnetycznego uchwytu akcesoriów, w który wyposażona jest ta głowica. Możliwe jest ponadto łączenie kilku modyfikatorów i używanie ich jednocześnie w celu uzyskania konkretnego efektu na zdjęciach.

299 zł
dostępny od ręki

Jinbei strumienica EF-LED Spot Snoot z zestawem filtrów

Regulowana Strumienica Jinbei EF-LED z mocowaniem typu Bowens przeznaczona do pracy z lampami o świetle ciągłym LED.

335 zł
dostępny od ręki

Oprawka pojedyncza na świetlówki e27 z kloszem 27cm

Oprawka na gwint e27 z czaszą 27cm do świetlówek fotograficznych. Możliwość zamocowania parasolki. Kompatybilna z mocowaniami statywowymi 5/8".

59 zł
dostępny od ręki

Quadralite adapter Speedring PROFOTO/BOWENS

Adapter pozwalający na montaż modyfikatorów z Quadralite z mocowaniem BOWENS do lampa marki PROFOTO.

79 zł
pytaj o dostępność

Quadralite adapter do softboxa z mocowaniem Elfo

Elfo ring to pierścień który pozwala na montaż softboxów marki Quadralite do lamp studyjnychz mocowaniem Elfo. Pasuje do softboksów prostokątnych, kwadratowych oraz oktagonalnych marki Quadralite.Użycie pierścienia pozwala na rezygnację dodatkowych adapterów oraz przyspiesza montaż softboksu.Pierścień montowany jest wewnątrz softboksu, utrzymuje on pręty stelaża we właściwym napięciu, a jego konstrukcja pozwala na swobodny obrót o 360º.

65 zł
pytaj o dostępność

Quadralite adapter Wave Beauty Dish Speedring dla mocowania Bowens

Quadralite Wave Beauty Dish Speedring for Bowens umożliwia montaż czasz Quadralite Wave Beauty Dish do lamp marki Bowens.

59 zł
pytaj o dostępność

Quadralite zestaw oświetlenia Fresnel Lens Kit do lamp VideoLED

Quadralite Fresnel Lens Kit to zestaw przeznaczony dla wszystkich, którzy pragną rozszerzyć możliwości lampy światła ciągłego Quadralite Video LED, ale też innych lamp wyposażonych w kompatybilny system mocowania.
Modyfikator z soczewką Fresnela oraz dedykowanymi akcesoriami (wrota, grid) umożliwia skupienie oraz modyfikowanie padającej wiązki światła w pożądanym przez nas kierunku, co dodatkowo zostaje spotęgowane przy użyciu sprzedawanych w zestawie wrót oraz plastra miodu.

499 zł
pytaj o dostępność

Czasza modelująca Freepower 27cm do oprawek e27

Czasza ø27cm do stosowania z oprawkami na żarówki z mocowaniem E27. Czasza jest wykonana z aluminium. Wewnętrzna, srebrna powierzchnia ma fakturę typu groszek, dzięki czemu równomiernie rozprasza światło żarówki. Zewnętrzna powierzchnia - czarna, nie powoduje zbędnych refleksów w studio.

45 zł
dostępny od ręki

Obiektyw Quadralite L60 do SN-5260

Obiektyw projekcyjny Quadralite L-60 przeznaczony jest do pracy ze strumienicą optyczną SN-5260. Połączenie tych akcesoriów pozwala na precyzyjne doświetlenie obiektów zarówno na planie filmowym jak i fotograficznym. Podczas pracy w trudnych warunkach pomaga przysłona f2.8, dzięki jasnemu światłu korzystając z lamp o słabszej mocy w uzyskamy satysfakcjonujące efekty.

599 zł
dostępny od ręki

Snoot Optyczny Quadralite PRO SN-5260

Quadralite PRO SN-5260 to strumienica optyczna, która pozwala na precyzyjne oświetlenie obiektów. Pełną kontrolę nad światłem uzyskuje dzięki wykorzystaniu soczewek obiektywu. Dodatkowo snoot posiada holder na maski gobo. Pozwala to przekształcić go w nasadkę projekcyjną z bardzo szerokim polem zastosowań.

799 zł
pytaj o dostępność

Quadralite zestaw Gobo 58 zestaw I do Quadralite SN-5260

Quadralite PRO SN-5260 to strumienica optyczna, która pozwala na precyzyjne oświetlenie obiektów. Pełną kontrolę nad światłem uzyskuje dzięki wykorzystaniu soczewek obiektywu. Dodatkowo snoot posiada holder na maski gobo. Pozwala to przekształcić go w nasadkę projekcyjną z bardzo szerokim polem zastosowań.

129 zł
pytaj o dostępność

Quadralite zestaw Gobo 58 zestaw II do Quadralite SN-5260

Quadralite PRO SN-5260 to strumienica optyczna, która pozwala na precyzyjne oświetlenie obiektów. Pełną kontrolę nad światłem uzyskuje dzięki wykorzystaniu soczewek obiektywu. Dodatkowo snoot posiada holder na maski gobo. Pozwala to przekształcić go w nasadkę projekcyjną z bardzo szerokim polem zastosowań.

129 zł
pytaj o dostępność

Quadralite zestaw Gobo 58 zestaw III do Quadralite SN-5260

Quadralite PRO SN-5260 to strumienica optyczna, która pozwala na precyzyjne oświetlenie obiektów. Pełną kontrolę nad światłem uzyskuje dzięki wykorzystaniu soczewek obiektywu. Dodatkowo snoot posiada holder na maski gobo. Pozwala to przekształcić go w nasadkę projekcyjną z bardzo szerokim polem zastosowań.

129 zł
pytaj o dostępność

Profoto zestaw "Clic" Grid & Gel

Zestaw Profoto Clic Grid & Gel Kit zawiera Clic Grid 20° (plaster miodu), Clic Gel Full CTO (filtr pełny) i Clic Gel Half CTO (filtr połówkowy). Plaster miodu zmniejsza rozproszenie światła kontrolując je oraz dodaje do fotografii wyjątkowego kontrastu i odrobinę dramatyzmu. Filtry żelowe Clic Gel Full CTO i Clic Gel Half CTO równoważą światło zastane z światłem wytworzonym za pomocą lampy błyskowej, podczas złotej godziny lub w przypadku ciepłego oświetlenia wewnętrznego.

579 zł
dostępny do 3 dni

Profoto zestaw "Clic" Creative Gel

W skład zestawu Clic Creative Gel wchodzą trzy żelowe filtry o wyjątkowo żywych barwach: Rose Pink, Peacock Blue i Yellow. Akcesoria barwią światło lampy zgodnie z kolorem filtra, dzięki czemu otrzymujesz możliwość dodania do swoich zdjęć niesamowitych efektów. Zestaw filtrów żelowych jest dedykowany dla profesjonalistów i hobbystów, którzy marzą o uzyskaniu kreatywnych i oryginalnych obrazów.

  • Nie widzisz swojego wymarzonego produktu ? Zadzwoń lub napisz zobaczymy co da się zrobić:)
  • 669 605 348 lub piotr@fotoplus.pl
promocja
349 zł
dostępny od ręki

Dyfuzor do parasolek Quadralite DEEP SPACE 165cm (kompatybilny z innymi parasolkami 150-170cm)

Quadralite Deep Space 165 biały dyfuzor daje miękkie i rozproszone światło.

179 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.