Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Profoto akumulator Li-On do lamp serii A1

Wydajny akumulator do serii lamp Profoto A1

399 zł
pytaj o dostępność

Profoto akumulator Li-On do lamp serii A1X

Wydajny akumulator do serii lamp Profoto A1X

469 zł
dostępny u dostawcy

Profoto akumulator Li-On MKii do lamp serii B1 oraz B1X

Wydajny akumulator do serii lamp Profoto B1X oraz B1

1349 zł
dostępny u dostawcy

Akumulator Quadralite do lamp serii ATLAS 600 oraz ATLAS 600 TTL

Quadralite Atlas PowerPack to dodatkowy moduł akumulatora przeznaczony do lamp Atlas 600 i Atlas 600TTL. Wykorzystuje on wysokiej klasy akumulator litowo-jonowy charakteryzujący się dużą żywotnością, pojemnością, niewielkim „efektem pamięci” i niskim samo-rozładowaniem. Jego zastosowanie zapewnia komfort pracy podczas sesji poza studiem oraz wydłuży czas pracy z lampami.

619 zł
pytaj o dostępność

Akumulator Quadralite do lamp serii ATLAS 400 TTL PRO

Quadralite Atlas PowerPack to dodatkowy moduł akumulatora przeznaczony do lamp Atlas 400 TTL PRO . Wykorzystuje on wysokiej klasy akumulator litowo-jonowy charakteryzujący się dużą żywotnością, pojemnością, niewielkim „efektem pamięci” i niskim samo-rozładowaniem. Jego zastosowanie zapewnia komfort pracy podczas sesji poza studiem oraz wydłuży czas pracy z lampami.

699 zł
pytaj o dostępność

Akumulator Quadralite do lamp serii ATLAS 600 TTL PRO

Atlas Pro PowerPack to akumulator litowo-jonowy zaprojektowany specjalnie do lamp z linii Atlas 600 Pro TTL. Ogniwa akumulatora o łącznej pojemności 2600mAh, po pełnym naładowaniu pozwalają wykonać do ok. 370 błysków z pełną mocą lampy. Ładowanie trwa ok 2 h (za pomocą ładowarki dostępnej w zestawie z lampą).

739 zł
pytaj o dostępność

Akumulator GODOX WB30PRO do lampy GODOX AD300 PRO

Godox WB30P to zaawansowana litowo-jonowa bateria, którą zaprojektowano z myślą o wydajności, co czyni ją jeszcze bardziej niezawodną podczas fotografowania w miejscach bez dostępu do źródła prądu.

295 zł
dostępny od ręki

Quadralite akumulator Powerpack 29/ WB29 do lampy Reporter 200 TTL/PRO TTL oraz Godox AD200 PRO

Oryginalny akumulator Quadralite POWERPACK 29 do zasilania lampa Quadralite reporter 200 , reporter 200 PRO TTL oraz GODOX AD200.

299 zł
pytaj o dostępność

Akumulatory

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.