Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Inne uchwyty i mocowania

Ramię Manfrotto L z płytkami Q2/MS050M4-Q2

Unowocześnienie ramienia 341, wzbogacone o nowe cechy i technologie. Wykonane zostało z magnezu, dzięki czemu jest wytrzymałe i lekkie. Unowocześniona została metoda odwracania ramienia (co jest podstawową ideą istnienia ramienia ‘L’), dzięki której centralny punkt obrazu pozostaje niezmieniony przy zmianie pozycji z horyzontalnej na portretową i na odwrót. Wystarczy dostosować ramię do danego aparatu wg. instrukcji, i bez problemów można korzystać udogodnienia, jakie dostajemy użytkując urządzenie.

685 zł
pytaj o dostępność

Przyssawka Manfrotto 241

Przyssawka umożliwia mocowanie aparatu do większości nieporowatych powierzchni. Wspaniałe wsparcie aparatu w samochodzie lub przy oknie. Każdy z elementów konstrukcji charakteryzuje się niewiarygodną lekkością przy zachowaniu równie wysokiej sztywności. Średnica przyssawki: 15 cm. Maksymalne obciążenie: 2 kg. Waga: 1,2 kg.

Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

promocja
385 zł
pytaj o dostępność

Przyssawka Manfrotto 241FB

Przyssawka umożliwia mocowanie aparatu do większości nieporowatych powierzchni. Wspaniałe wsparcie aparatu w samochodzie lub przy oknie. Każdy z elementów konstrukcji charakteryzuje się niewiarygodną lekkością przy zachowaniu równie wysokiej sztywności. Średnica przyssawki: 15 cm. Maksymalne obciążenie: 3 kg. Waga: 0,62 kg.

Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

promocja
459 zł
dostępny u dostawcy

Przyssawka Manfrotto 241S

Przyssawka umożliwia mocowanie aparatu do większości nieporowatych powierzchni. Wspaniałe wsparcie aparatu w samochodzie lub przy oknie. Każdy z elementów konstrukcji charakteryzuje się niewiarygodną lekkością przy zachowaniu równie wysokiej sztywności.

Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 3 lata.

promocja
365 zł
dostępny u dostawcy

JOYART uchwyt zaciskowy mini clamp

Klamra montażowa pozwalająca zamocować akcesoria wyposażone w standardowe gwinty 1/4” lub 3/8”. Zakres rozwarcia od 10 do 40 mm umożliwia montaż akcesoriów na wałkach, elementach rigów, nogach statywów itp.

 • Udźwig: 1,5 kg.
 • Wymiary: 55 x 47 x 20 mm.
 • Waga: ok. 150 g.
149 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt Manfrotto zaciskowy super clamp ML035

Super Clamp to uniwersalna klamra, którą można zamocować do rury o średnicy od 13mm do 55mm oraz blatów o grubości maksymalnej 35mm. Posiada gniazdo żeńskie sześciokątne 16mm z blokadą sprężynową, do którego można wkładać adaptery systemu Manfrotto sześciokątne 16 mm (5/8") oraz trzpienie o średnicy 16mm. Ponadto Super Clamp posiada otwór z gwintem ¼ cala i 4 otwory M5 do których można przykręcać różne akcesoria.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.

 • Rozstaw zacisków: 13-55 mm
 • Mocowania: gniazdo 16mm, gwint 1/4"
 • Udźwig: 15 kg
115 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt zaciskowy super clamp

Super Clamp to uniwersalna klamra, którą można zamocować do rury o średnicy od 13mm do 55mm oraz blatów o grubości maksymalnej 35mm. Posiada gniazdo żeńskie sześciokątne 16mm z blokadą sprężynową, do którego można wkładać trzpienie o średnicy 16mm. Ponadto super clamp posiada otwór z gwintem ¼ cala i 4 otwory M5 do których można przykręcać różne akcesoria.

 • Rozstaw zacisków: 13-55 mm
 • Mocowania: gniazdo 16mm
 • Udźwig: 15 kg
199 zł
pytaj o dostępność

JOYART klips z głowicą kulową (mały)

Klips z uniwersalną głowicą kulową może być wykorzystywany do szybkiego i łatwego mocowania różnych urządzeń w nietypowych miejscach zarówno w studio jak i w plenerze np. na gałęzi czy balustradzie. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania lamp błyskowych, ledowych a nawet niewielkich aparatów fotograficznych i kamer. Dzięki głowicy kulowej możliwe jest bardzo precyzyjne ustawienie urządzenia we właściwej pozycji.

25 zł
pytaj o dostępność

JOYART klips z głowicą kulową (duży)

Klips z uniwersalną głowicą kulową może być wykorzystywany do szybkiego i łatwego mocowania różnych urządzeń w nietypowych miejscach zarówno w studio jak i w plenerze np. na gałęzi czy balustradzie.

59 zł
dostępny od ręki

JOYART klips z trzpieniem

Klips to akcesorium bardzo często wykorzystywane w studiach fotograficznym i poza nimi. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania i obciążania teł fotograficznych, przytrzymywania blend lub innych drobnych akcesoriów.

25 zł
dostępny od ręki

JOYART klips

Klips to akcesorium bardzo często wykorzystywane w studiach fotograficznym. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania i obciążania teł fotograficznych, przytrzymywania blend lub innych drobnych akcesoriów.

15 zł
dostępny od ręki

Uchwyt Manfrotto na smartfona Pixi

Klamra Manfrotto PIXI została zaprojektowana do bezpiecznego mocowania smartfona - o szerokości od 60 mm do 104 mm - do różnego rodzaju wsparcia, jak np. mini statyw PIXI. Klamra posiada dwa mocowania 1/4'', jedno na boku i jedno od spodu, pozwalając na ustawienie smartfona w trybie portretowym oraz klasycznym - horyzontalnym.

 • Maksymalna rozpiętość: 6 cm
 • Minimalna rozpiętość: 10,4 cm
 • Waga: 41 g.
69 zł
dostępny od ręki

Uniwersalny uchwyt do telefonu REDLEAF Mclamp MH-95

REDLEAF MH-95 Mobile Holder to świetny produkt dla posiadaczy nowoczesnych telefonów komórkowych z wbudowanymi aparatami fotograficznymi. Dzięki niemu można przymocować swój telefon do każdego statywu fotograficznego z gwintem 1/4".

 • minimalna szerokość telefonu: 56mm
 • maksymalna szerokość telefonu: 83mm
 • metalowy gwint statywowy 1/4 cala
 • uchwyt wyłożony gumą antypoślizgową
15 zł
pytaj o dostępność

Adapter Manfrotto 323 (w zestawie z płytką montażową)

Adapter Manfrotto z szybkozłączką do płytek prostokątnych. Pozwala na błyskawiczne podpięcie lub wypięcie np. aparatu. W zestawie płytka montażowa 200PL z gwintem 1/4 cala. Adapter jest solidny, wykonany z aluminium, waga to zaledwie 0.17kg. Mocowanie do statywu 3/8 cala, mocowanie płytki dołączonej w zestawie (200PL): 1/4 cala

165 zł
dostępny u dostawcy

Ugreen zaciskowy uchwyt samochodowy do telefonu na kokpit szybę czarny LP370 (90238)

Ugreen LP370 to czarny, zaciskowy uchwyt samochodowy na telefon, który można zamocować na kokpicie lub szybie.

39 zł
dostępny od ręki

Głowica gimbalowa Benro GH5C

Głowica GH5C jest idealna do fotografii sportowej, fotografii dzikiej przyrody oraz obserwacji ptaków. Główne elementy głowicy wykonane zostały z włókien węglowych. Idealna dla długich i ciężkich obiektywów głowica gimbalowa Benro GH5C utrzyma do 30 kg a sama waży tylko 1,1 kg.

 • Waga: 1,1kg
 • Udźwig: 30kg
 • Wymiary: 255x100x245mm
2199 zł
pytaj o dostępność

Głowica gimbalowa Benro GH2C

Benro GH2C to specjalistyczna, karbonowa dwuosiowa głowica , wyposażona w unikalny mechanizm pochyłu z podniesioną osią oraz w szybkozłącze, umożliwiające zamontowanie i precyzyjne wyważenie obiektywu na głowicy.

 • Materiał: karbon
 • Wymiary (szer. x dł. x wys.):  242 x 89 x 241 mm
 • Waga:  1,3 kg
 • Maksymalny udźwig:  25 kg
1799 zł
pytaj o dostępność

Głowica gimbalowa Sirui PH-20

Węglowa głowica gimbalowa SIRUI PH-20 to doskonałe narzędzie do fotografowania szybko poruszających się obiektów, zwierząt, ludzi, za pomocą długiego teleobiektywu. Konstrukcja głowicy gimbalowa pozwala na idealne ustawienie środka ciężkości zestawu - aparat i obiektyw, w osi statywu dzięki czemu możesz płynnie i precyzyjnie śledzić szybko przemieszczające się obiekty.

 • Materiał:  włókno węglowe
 • Waga:  1300 g
 • Maksymalny udźwig:  20 kg
1599 zł
dostępny u dostawcy

Głowica gimbalowa Sirui PH-10

Głowica gimbalowa SIRUI PH-10 to profesjonalna i bardzo stabilna głowica, idealna do użytku z ciężkimi superteleobiektywami.
Sprawia, że aparat / obiektyw jest w stanie „nieważkości” i płynnie przesuwa się w poziomie o 360 ° i przechyla od + 150 ° do -60 ° przy lekkim dotknięciu.
Idealna do fotografii zwierząt, ptaków i sportu!

 • Materiał:  włókno węglowe
 • Waga:  980 g
 • Maksymalny udźwig:  15 kg
1399 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt na telefon Ulanzi ST-02S

Uchwyt pozwala na zamocowanie telefonu w pionie lub poziomie do każdego statywu fotograficznego / monopodu / kijka selfie ze standardowym gwintem mocującym 1/4".

 • Dedykowany do telefonów / smartfonów o szerokości od 65 do 95 mm
89 zł
dostępny od ręki

Uchwyt do telefonu Ulanzi U-Rig Pro Stabilizator

Wielofunkcyjny grip Ulanzi pozwala zamontować dodatkowe akcesoria foto/video takie jak np: mikrofon, lampa LED. Niezbędne akcesorium dla wszystkich vlogerów i osób publikujących filmiki na Instagramie czy YouTube.

90 zł
pytaj o dostępność

Szyna Ulanzi - 3x Gorąca Stopka + Gwint 1/4"

Uchwyt idealny do filowania i wykonywania zdjęć z zastosowaniem nie tylko lamp błyskowych lecz również mikrofonu, ekranów LCD, lamp LED oraz wszystkich innych akcesoriów z mocowaniem na standardową gorącą stopkę ISO.

85 zł
pytaj o dostępność

Metalowy Uchwyt na Telefon Ulanzi ST-03 + Stopka ISO + Gwint 1/4" + Mocowanie typu Arca Swiss

Wysokiej Jakości,uniwersalny uchwyt do telefonów / smartfonów na statyw - gwint 1/4''
Uchwyt posiada gorącą stopkę, dzięki czemu możemy zamontować takie akcesoria jak np: lampa LED, mikrofon. W uchwycie można zamontować telefon / smatrfon o szerokości od 5,8 cm do 10,4 cm.

99 zł
pytaj o dostępność

Adapter statywowy Peak Design uniwersalny do statywu Travel Tripod /Uniwersal Head Adapter

Uniwersalny adapter głowic, to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy wymagają specjalnych funkcji głowicy statywu, takich jak płynne obracanie i pochylanie do celów wideo. Wystarczy wymienić kompaktową głowicę kulową statywu Travel Tripod na uniwersalny adapter głowicy (za pomocą dołączonego do statywu klucza imbusowego), a następnie przykręcić głowicę do górnej części adaptera przymocowanego już do statywu.

155 zł
pytaj o dostępność

Zestaw kluczy pomocniczych Peak Design do statywu Travel Tripod/Tool Kit

Zestaw narzędzi pomocniczych, które umożliwią szybką i sprawną rekonfigurację i konserwację statywu Travel Tripod.
Zestaw zawiera składany klucz imbusowy, zacisk umożliwiający mocowanie klucza do nóg statywu oraz narzędzie do demontażu tulei – czyli wszystko to, co niezbędne do regulacji i konserwacji statywu.

89 zł
dostępny u dostawcy

Zestaw stopek Peak Design do skracania statywu Travel Tripod/Ultralight Conversion Kit

Szybko przekształć Travel Tripod w ultralekki statyw stołowy. Idealny wszędzie tam, gdzie wysokość statywu nie ma większego znaczenia a ważna jest jego waga i gwarancja stabilności. Ten zestaw zawiera 3 lekkie, wytrzymałe, plastikowe stopki, które można łatwo zainstalować w miejsce 4 niższych sekcji nóg statywu.
Po odłączeniu sekcji nóg i zainstalowaniu stopek pozostaje Ci profesjonalny statyw, który jest o połowę lżejszy i jeszcze łatwiejszy do spakowania w plecaku, a który nadal rozkłada się na wysokość 57,2 cm (22,5 ”).

159 zł
dostępny do 3 dni

Uchwyt Peak Design na telefon statywu Travel Tripod/Phone Mount

Wymienny uchwyt do smartfonów, do mocowania na głowicy statywu podróżnego Travel Tripod, to uniwersalny uchwyt umożliwiający mocowanie telefonów o szerokości do 9 cm (3,54 cala), który z łatwością można schować w środkowej kolumnie żeby mieć go zawsze pod ręką. (Współpracuje zarówno z modelami statywu podróżnego Travel Tripod z włókna węglowego, jak i z aluminium. Statyw jest sprzedawany oddzielnie).

109 zł
pytaj o dostępność

Zestaw kolców Peak Design statywu Travel Tripod/Spike Feet Set

Dzięki zestawowi kolców SPIKE FEET SET, zapewnisz statywowi Travel Tripod jeszcze lepszą stabilność i przyczepność podczas fotografowania na śliskim lub luźnym terenie.
Idealnie nadają się do używania statywu Travel Tripod na lodzie, skałach i luźnym żwirze. Świetnie sprawdzają się także podczas korzystania ze statywu z cięższymi aparatami fotograficznymi lub do nagrywania filmów. Wystarczy zdjąć standardowe gumowe stopki statywu i zamocować te 3 stopki z kolcami. Mocuje się je bardzo prosto za pomocą śrub imbusowych. Klucz imbusowy znajduje się w komplecie.

159 zł
dostępny od ręki

Statyw stołowy/selfie stick Benro BK15

Benro BK-15 to połączenie małego statywu i selfie sticka. Zaprojektowany do pracy z małymi aparatami kompaktowymi ale idealnie sprawdzi się ze smartfonami. Dysponuje niewielką głowicą kulową na której można zamontować kamery sportowe i sferyczne 360°. Wyposażony w pilot z funkcją bluetooth może wyzwalać migawkę aparatu w smartfonie. Jego niewielkie rozmiary i mała waga powodują że może stać się stałym towarzyszem podróży.

 • max wysokość: 81,5 cm
 • min wysokość: 19 cm
 • długość po złożeniu: 23 cm
119 zł
pytaj o dostępność

Selfie Stick/statyw Bluetooth Baseus Lovely

Wysokiej jakości selfie stick ze statywem marki Baseus to doskonały towarzysz podróży. Pozwala na uchwycenie wszystkich ważnych chwil za pomocą jednej ręki. Umożliwia pionowe, jak i poziome wykonywanie zdjęć oraz nagrywanie. Możesz go dowolnie wydłużać i doskonale dopasowywać do każdej sytuacji i każdego kadru. Maksymalna długość selfie sticka wynosi 65 cm.

90 zł
pytaj o dostępność

Selfie Stick/statyw Bluetooth Baseus Fully Folding

Selfie stick Baseus umożliwia łatwe wykonywanie wspólnych fotografii ze znajomymi i świetnych selfie. Daje pełną swobodę podczas utrwalania najpiękniejszych momentów, gdyż do wykonania zdjęcia nie trzeba nawet dotykać smartfona. Wysoka jakość wykonania i wykorzystanie wytrzymałych materiałów, zapewniają trwałość. Selfie stick został wyposażony w funkcję mini statywu, który wyróżnia się stabilnością. 

120 zł
pytaj o dostępność

Głowica Kulowa Ulanzi U-60 z zimną stopką

Głowica kulowa 3d marki Ulanzi. Dzięki niej szybko zamocujesz i ustawisz pod odpowiednim kątem swój uchwyt na smartfon, aparat lub kamerę. Specjalne mocowanie z boku głowicy rozwiązuje problem gdzie umieścić dodatkową lampę lub mikrofon tak aby nie zasłaniała kadru.

90 zł
pytaj o dostępność

Statyw Joby GripTight One GorillaPod Magnetic - Letnie okazje cenowe

Ministatyw wraz z głowicą pasuje do większości smartfonów o szerokości od 56 do 91 mm. Oznacza to, że produkt jest kompatybilny z najpopularniejszymi smartfonami takimi jak Apple iPhone czy Samsung Galaxy S.

 • Udźwig: 5kg.
 • Wymiary: 6,50 x 6,50 x 38,50 cm
 • Waga: 739g
185 zł
dostępny od ręki

Uchwyt Joby na telefon GripTight Pro 2 GorillaPod

Uchwyt Joby GripTight Pro 2 Gorillapod posiada uniwersalne mocowanie i dopasowuje się do smartfonów o szerokości od 56 do 91 mm. Dzięki takiemu rozwiązaniu możliwe jest użycie uchwytu z praktycznie każdym dostępnym na rynku smartfonem.

259 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt Joby Gorillapod Mobile Rig

Elastyczny statyw GorillaPod w wersji dla vlogerów został wyposażony w dodatkowe ramiona, które umożliwiają przymocowanie zestawu oświetleniowego lub innych akcesoriów. Nogi można formować na różne sposoby tak, aby ustawić je na każdej nierównej powierzchni. Ponadto mają gumowane wykończenia, które sprawiają, że statyw pozostanie na swoim miejscu w momencie owinięcia go o rurkę, taką jak np. balustrada czy gałąź. Trójnóg może również służyć za wygodny uchwyt ręczny, który umożliwi Ci przemieszczanie się w trakcie transmisji. Nagrywaj wszędzie tam, gdzie masz na to ochotę

359 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt do Telefonu Ulanzi U-Rig Wireless

Uchwyt pozwalający na bezprzewodowe, szybkie ładowanie bez potrzeby podłączania ładowarki do gniazda w telefonie. Jest to niezbędne akcesorium szczególnie gdy nasz telefon nie ma gniazda słuchawkowego a korzystamy np. z dodatkowego mikrofonu. Dzięki temu uchwytowi juz nigdy nie zabraknie ci energii podczas nagrywania. Świetnie sprawdzi się z różnymi rodzajami telefonów i powerbanków.

129 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt do telefonu 360 Ulanzi ST-17

Uchwyt pozwalający na mocowanie telefonu na statywach i kijkach selfie. Pozwala on obracać telefon o 360 stopni dzięki czemu można wygodnie nagrywać w pionie i w poziomie. Dodatkowe mocowanie zimna stopka pozwala na dołożenie mikrofonu, lampy czy innych akcesoriów.

45 zł
dostępny od ręki

Statyw selfie stick Ulanzi MT-08

Ulanzi MT-08 Uchwyt Selfiestick Statyw z Głowicą dla Vlogera Youtubera do kamery, aparatu smartfona

79 zł
dostępny od ręki

Statyw Elastyczny Ulanzi MT-11

Ulanzi MT-11 to idealny statyw do GoPro, kamery czy smartfona, kiedy chcesz bezpiecznie ustawić urządzenie na nierównej powierzchni lub zamocować w innych trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się np. na słupach, poręczach czy drzewach. Zapewni efektywną stabilizację obrazu i zwiększy bezpieczeństwo używania sprzętu również w ekstremalnych warunkach.

125 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt statywowy Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD

Zdejmowany, uchwyt statywowy do teleobiektywu Tamron 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC (numer A035)
Zaprojektowany ze stopką typu Arca, zapewnia szybki, bezpieczny i stabilny montaż na wszystkich głowicach kompatybilnych z Arca. Wykonany z lekkiego, ale wytrzymałego stopu magnezu.

599 zł
pytaj o dostępność

SmallRig 2421 Rapid Link Connectors - szybkozłączki do paska

Specjalne szybkozłączki, stosowane do paska naramiennego dla kamer i aparatów, pozwalające na jego szybkie odpięcie i przypięcie, bez konieczności używania narzędzi lub odwiązywania paska. 

52 zł
dostępny od ręki

Szyna nastawcza macro NiSi Macro NM-180 Focusing Rail

Szyna NiSi Macro Focusing Rail NM-180 z 360-stopniowym zaciskiem obrotowym daje możliwość precyzyjnego dostosowania pozycji aparatu podczas fotografowania makro.

549 zł
dostępny od ręki

Szyna nastawcza macro NiSi Macro NM-200S Focusing Rail

Szyna NiSi Macro Focusing Rail NM-200 z 360-stopniowym zaciskiem obrotowym daje możliwość precyzyjnego dostosowania pozycji aparatu podczas fotografowania makro.
Szyna jest wyposażona w zintegrowany uchwyt szybkozłączek kompatybilny z Arca, a także zawiera płytkę typu Arca.

899 zł
dostępny u dostawcy

Uchwyt na telefon Ulanzi ST-19

Uchwyt do telefonu Ulanzi ST-19 wykonany jest z lekkiego tworzywa ABS z silikonowymi padami zapobiegającymi zarysowaniu, pozwala mocno i solidnie zamocować smartfon - chroniąc go przed wypadnięciem. Wyróżnia się niezwykle lekką i mocną konstrukcją oraz możliwością umieszczenia na nim lampy lub mikrofonu.

 • Minimalna szerokość telefonu: 55mm
 • Maksymalna szerokość telefonu: 90mm
35 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt biurkowy Ulanzi LS01

Statyw teleskopowy z głowicą + mocowanie na blat do oświetlenia, kamery, softboxu, akcesoriów fotograficznych, lampy pierścieniowej

99 zł
dostępny od ręki

Statyw Manfrotto VR 360 zestaw mini statyw + przedłużka/MKPROVR - WYPRZEDAŻ

Mini zestaw Manfrotto VR to mała i lekka baza pod kamerkę 360°. Zestaw składa się z mini statywu oraz 2-sekcyjnej kolumny. Aluminiowa konstrukcja pozwala stabilnie utrzymać ciężar do 2 kg. Kolumna zakończona jest gwintem 3/8'', w zestawie jest także redukcja na 1/4''.

 • Wysokość: 21-29cm
 • Waga: 0.205 kg
319 zł
dostępny od ręki

Zestaw Manfrotto PIXI EVO VR 360/MKCONVR

Zestaw Manfrotto PIXI EVO przeznaczony jest do obsługi niewielkich kamer 360°. Zestaw składa się ze specjalnie dostosowanej wersji PIXI EVO i 4-sekcyjnej aluminiowej tyczki ze śrubą 1/4'' do mocowania kamery. Doskonale sprawdzi się we wnętrzach do relacji na żywo, streamingu i spacerów wirtualnych. Tyczkę można również odłączyć od podstawy i używać jako drążka do selfie.

 • Wysokość: 21-29cm
 • Waga: 0.205 kg
425 zł
dostępny u dostawcy

Głowica panoramiczna Manfrotto 057A5 QTVR

Głowica panoramiczna MH057A5 pozwala na wykonywanie sekwencyjnych zdjęć pod stałym kątem wokół jednej osi z aparatem ustawionym w pozycji horyzontalnej lub portretowej z punktem nodalnym aparatu/obiektywu w osi ruchu panoramicznego
Wysokość: 28 cm. Obciążalność: 5 kg. Waga: 1,65 kg.

promocja
2549 zł
pytaj o dostępność

Głowica panoramiczna Manfrotto 057A5 QTVR PRO

Głowica panoramiczna  MH057A5 - long pozwala na wykonywanie sekwencyjnych zdjęć pod stałym kątem wokół jednej osi z aparatem ustawionym w pozycji horyzontalnej lub portretowej z punktem nodalnym aparatu/obiektywu w osi ruchu panoramicznego.
Wysokość: 28 cm. Obciążalność: 5 kg. Waga: 1,98 kg.

promocja
2749 zł
pytaj o dostępność

Grip Powerbank 5000mAh Ulanzi BG-4

Grip powerbank 5000 mAh, uchwyt z ładowaniem do kamer sportowych, smartfonów Ulanzi BG-4 + statyw.
Wygodna rączka, dzięki której nie zabraknie ci energii w swojej kamerze czy smartfonie. Wbudowany powerbank o zwiększonej pojemności aż 5000 mAh zapewni bezpieczne zasilanie podłączonych urządzeń. Idealne rozwiązanie do vlogów!
Wyróżnia się możliwością ładowania dwóch urządzeń jednocześnie (np. kamery i telefonu) oraz wbudowanym statywem.

149 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.