Logo NPS

Nikon Polska NPS Polska Szeroki kadr Akademia Nikona

Firma FOTO-PLUS jako wieloletni dystrybutor produktów Nikon posiada status partnera Nikon Professional Services. Dzięki temu możemy naszym klientom zaoferować pełną dostępność szerokiego asortymentu produktów tej marki, w bardzo dobrych cenach, z oficjalnej dystrybucji, z polską gwarancją i wsparciem technicznym.

Dzięki ścisłej współpracy z Nikon Polska oferujemy naszym klientom wysoki standard obsługi. Nasz personel uczestniczy systematycznie w szkoleniach dzięki czemu posiada gruntowną wiedzę na temat oferowanych produktów. Nasi pracownicy posiadają długoletnie doświadczenie w praktycznym posługiwaniu się oferowanym sprzętem, co pozwala im służyć Państwu rzetelną wiedzą zarówno w doborze odpowiedniego produktu, jak i pomocą w przypadku problemów.

Jako jeden z wybranych sklepów w Polsce posiadamy uprawnienia do selektywnej sprzedaży profesjonalnych produktów marki Nikon z najwyższej półki.

Jako partner Nikon Professional Services prowadzimy wypożyczalnię profesjonalnego sprzętu, dzięki czemu mają Państwo możliwość dokładnego przetestowania i porównania go jeszcze przed dokonaniem zakupu.

Nasi Klienci mogą liczyć na uczestnictwo w organizowanych przez nas wspólnie z Nikon Polska, bezpłatnych warsztatach, plenerach i prezentacjach.

W ramach partnerstwa NPS oferujemy członkom programu:

  • Specjalne ceny na zakup profesjonalnych produktów Nikon
  • Podstawowe czyszczenie matrycy
  • Czyszczenie obiektywów
  • Pośrednictwo w ekspresowej usłudze serwisowej
  • Aktualizację oprogramowania w aparacie

Opiekun marki Nikon:

Piotr Kurdziel

tel.: 669 605 348

e-mail: sklep@FotoPlus.pl

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma