Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Warsztaty Foto-Plus

Na co dzień doradzamy w doborze odpowiedniego sprzętu. Wiemy jednak, że najważniejszy jest nie sprzęt, a umiejętności osoby, która go obsługuje.

Zapraszamy na szereg warsztatów tematycznych, które pozwolą Państwu na zdobywanie nowych umiejętności, zarówno w aspekcie wykorzystania sprzętu jak i poznania specyfiki danej dziedziny fotografii i filmowania.

Stylizowany Portret Studyjny | warsztaty z Gosią Jurasz

Już 28.12.2023 r. poznamy tajniki stylizacji oraz rolę tła w portrecie studyjnym. Dowiemy się również nieco o technice łączenia zdjęć oraz o tworzeniu oryginalnego malarskiego stylu prowadzącej. Warsztaty z modelką, na których każdy będzie mógł fotografować różne stylizacje poprowadzi Gosia Jurasz posiadająca ogromne doświadczenie w tej specjalizacji.

Spotkajmy się na tym wydarzeniu w naszym nowo otwartym Studio Foto-Plus!

Zapoznaj się z twórczością prowadzącej: 

Strona: https://bit.ly/3R00END

Facebook: https://www.facebook.com/gosiajuraszfotografia

Szczegóły wydarzenia: 

Podczas wydarzenia będzie można fotografować własnym sprzętem. Scena będzie oświetlona przy użyciu światła ciągłego. W takich warunkach najlepiej sprawdzą się stałoogniskowe i jasne obiektywy. Cena za udział w warsztatach wynosi 200 zł. Liczba miejsc jest ograniczona do 15 uczestników. Dlatego decyduje kolejność zgłoszeń w formie wcześniejszej wpłaty. Wystawiona faktura imienna po zakupie, będzie stanowić wejściówkę na wydarzenie. Każdy uczestnik otrzyma voucher o wartości 200 zł* do wykorzystania na zakupy w sklepie Foto-Plus.

Data: 28.12.2023 r. 

Godzina: 16:00 - 21:00

Miejsce: Studio Foto-Plus, Kraków, Studencka 6

Masz pytania w sprawie rezerwacji? Skontaktuj się: e-mail: marketing@fotoplus.pl

 

 * Voucher posiada roczny termin ważności oraz minimalną kwotę zakupu 4000 zł.

Stylizowany Portret Studyjny|warsztaty z Gosią Jurasz, Kraków 28.12.2023 r.

Stylizowany Portret Studyjny|Warsztaty z Gosią Jurasz Kraków 28.12.2023 r.

Zapraszamy na warsztaty ze stylizowanego portretu studyjnego, które odbędą się 28.12.2023 r. w nowo otwartym Studio Foto-Plus w Krakowie przy ul. Studenckiej 6. Dowiemy się z nich między innymi o sposobach stylizacji i roli tła w portrecie studyjnym oraz o technice łączenia zdjęć w tworzeniu oryginalnego malarskiego stylu. Warsztaty z modelką, na których każdy będzie mógł fotografować różne stylizacje, poprowadzi Gosia Jurasz posiadająca ogromne doświadczenie w tej dziedzinie.

  • Uczestnicy otrzymają voucher o wartości 200 zł do wykorzystania na zakupy w sklepie Foto-Plus.
promocja
200 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.