Czas realizacji zamówienia


Większość produktów znajdujących się w naszej ofercie posiada status dostępne od ręki.

Oznacza to, że zamówienie złożone do godziny 14 w dzień roboczy powinno być wysłane jeszcze tego samego dnia i dotrzeć do rąk klienta (w przypadku przesyłki kurierskiej) dnia następnego.

W przypadku przesyłki pocztowej priorytetowej czas dostawy nie powinien przekroczyć trzech dni.

Jeżeli formą płatności jest przedpłata, to zamówienie jest realizowane bezzwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na nasz rachunek bankowy.

Odbiór osobisty w naszym salonie firmowym przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie, lub Warszawskiej 36 w Katowicach jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu przez dział obsługi klienta, zwykle jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie.

Dokładną informację o terminie dostawy przekazuje nasz pracownik pocztą elektroniczną lub telefonicznie w dniu wysyłki.

Dostępność produktów i czas realizacji zamówienia zostały sklasyfikowane następująco:

  • Dostępne od ręki - Produkt znajduje się w naszym magazynie i zwykle może być wysłany w tym samym dniu roboczym.
  • Dostępne do 3 dni – Produkt znajduje się w naszym magazynie lub magazynie naszego dostawcy i będzie mógł być przez nas wysłany najpóźniej w ciągu trzech dni roboczych.
  • Dostępny u dostawcy – Produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy i może być przez nas sprowadzony na zamówienie. Prosimy o kontakt w calu określenia dokładnego terminu realizacji zamówienia.
  • Pytaj o dostępność – Nie możemy precyzyjnie określić czasu dostawy, ze względu na brak wiarygodnych informacji, lub niezależne od nas opóźnienia produkcyjne albo ograniczenia ilościowe.
  • Przedsprzedaż – Nowy produkt w ofercie producenta z określona datą startu sprzedaży. Data ta może mieć charakter orientacyjny.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma