zapisy!
WEEKENDOWY HITCENOWY! SPRAWDŹ!

Czas realizacji zamówienia


Większość produktów znajdujących się w naszej ofercie posiada status dostępne od ręki.

Oznacza to, że zamówienie złożone do godziny 14 w dzień roboczy powinno być wysłane jeszcze tego samego dnia i dotrzeć do rąk klienta (w przypadku przesyłki kurierskiej) dnia następnego.

W przypadku przesyłki pocztowej priorytetowej czas dostawy nie powinien przekroczyć trzech dni.

Jeżeli formą płatności jest przedpłata, to zamówienie jest realizowane bezzwłocznie po wpłynięciu pieniędzy na nasz rachunek bankowy.

Odbiór osobisty w naszym salonie firmowym przy ul.Studenckiej 6 w Krakowie, lub Warszawskiej 36 w Katowicach jest możliwy po uprzednim potwierdzeniu przez dział obsługi klienta, zwykle jeszcze tego samego dnia, w którym zostało złożone zamówienie.

Dokładną informację o terminie dostawy przekazuje nasz pracownik pocztą elektroniczną lub telefonicznie w dniu wysyłki.

Dostępność produktów i czas realizacji zamówienia zostały sklasyfikowane następująco:

  • Dostępne od ręki - Produkt znajduje się w naszym magazynie i może być wysłany w każdej chwili. Jeśli artykuł o tym statusie zostanie zamówiony do godziny 14, to powinien być wysłany jeszcze tego samego dnia i dotrzeć do rąk klienta dnia następnego.
  • Dostępne do 3 dni – Produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy i będzie mógł być wysłany do naszego klienta najpóźniej w ciągu trzech dni.
  • Dostępne do 7 dni - Produkt znajduje się w magazynie naszego dostawcy, jednak ze względów logistycznych będzie mógł być przez nas wysłany najpóźniej w ciągu siedmiu dni.
  • Dostępne powyżej 7 dni – Nie posiadamy obecnie tego produktu w magazynie i czas realizacji zamówienia może trwać dłużej niż siedem dni.
  • Chwilowy brak – Produkt znajduje się zwykle w ciągłej sprzedaży, jednak występuje jego okresowy brak, który powinien zostać usunięty w najbliższym czasie.
  • Pytaj o dostępność – Nie możemy precyzyjnie określić czasu dostawy, ze względu na brak wiarygodnych informacji lub niezależne od nas opóźnienia produkcyjne albo ograniczenia ilościowe.

Dlaczego warto wybrać Foto - Plus?

Rzetelna Firma