Fotografia

Literatura fotograficzna

"Poradnik fotograficzny"

Autor: Ross Hoddinott.
Poradnik fotograficzny odkrywa przed nami możliwości współczesnych aparatów cyfrowych, prezentuje, jak zastosować teorię w praktyce, by powstały niesamowite, przykuwające wzrok zdjęcia.

45 zł
pytaj o dostępność

"Fotografia bez tajemnic"

Autor: Bryan Peterson
Kompleksowy przewodnik, w którym autor udowadnia, że każdy może nauczyć się robić lepsze zdjęcia. Przybliża podstawowe zagadnienia oraz pokazuje techniki, które każdy fotograf powinien znać, by robić lepsze zdjęcia przyrody, krajobrazów, ludzi i zbliżeń.

55 zł
pytaj o dostępność

"Ekspozycja bez tajemnic"

Autor: Bryan Peterson. Wydawca: Galaktyka.
"Ekspozycja bez tajemnic" to publikacja bardzo przydatna dla wszystkich interesujących się wykonywaniem zdjęć analogowych i cyfrowych. Jest szczególnie cenna dla tych, którzy weszli na fascynującą, pełną tajemnic drogę, jaką jest pasja fotografowania, i chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego sprzętu.
Wydanie rozszerzone i uaktualnione

45 zł
pytaj o dostępność

"Kompozycja bez tajemnic"

Autor: Bryan Peterson.
To właściwa kompozycja nadaje zdjęciu odpowiednią siłę wyrazu i pozwala obudzić emocje, a zła sprawia, że jest ono nudne i bez wyrazu. W tym poradniku znany fotograf, instruktor i autor bestsellerów skupia się na kolorze, liniach, świetle i wzorach, czyli na tych elementach, które są niezbędne, abyś mógł pokazać swój własny sposób widzenia i niepowtarzalny styl. Nauczysz się dostrzegać interesujące tematy i tworzyć atrakcyjne fotografie.

 • Oprawa: Miękka.
 • Liczba stron: 288.
 • Format: 140 x 220 mm.
55 zł
pytaj o dostępność

"Fotografia ślubna w praktyce"

Autor: Bill Hurter
Książka zawiera mnóstwo łatwych do przyswojenia pomysłów i praktycznych wskazówek, które pozwolą nadać zdjęciom większą siłę wyrazu. Podpowiada jak nawiązać dobre relacje z klientami, umiejętnie fotografować ceremonię i przyjęcie weselne, dostarczyć doskonałej jakości zdjęcia.

50 zł
pytaj o dostępność

"Światło mieszane w praktyce. Profesjonalne techniki w fotografii ślubnej i portretowej"

Autor: Bill Hurter.
Poradnik uczący, jak wykorzystać i modyfikować światło mieszane, aby tworzyć naturalnie wyglądające zdjęcia.

 • Oprawa: miękka.
 • Liczba stron: 128.
 • Format: 21 x 28 cm.
39 zł
pytaj o dostępność

"Lampa błyskowa w fotografii ślubnej"

Autor: Neil van Niekerk.
Fotografowie zawsze szukają idealnego światła, ale w rzeczywistości bardzo rzadko je znajdują - szczególnie jeśli fotografują śluby albo robią portrety środowiskowe. Znany fotograf i instruktor, Neil van Niekerk, pokazuje, jak dzięki dodaniu błysku lampy możesz szybko poprawić zastane oświetlenie. Opisane tu techniki pozwolą ci pracować szybciej i osiągać lepsze rezultaty wprost z aparatu, dzięki czemu nie będziesz musiał poświęcać zbyt wiele czasu na korygowanie zdjęć w postprodukcji.

 • Oprawa: miękka.
 • Liczba stron: 128.
 • Format: 21 x 28 cm.
39 zł
pytaj o dostępność

"Artystyczna fotografia ślubna"

Autor: Jose Villa, Jeff Kent.
Wielu fotografów zajmujących się półprofesjonalnie lub profesjonalnie fotografią ślubną, pragnie urozmaicić styl, utrzymać się na fali nowych kierunków, a zarazem rozwijać prowadzoną działalność. Drogą do osiągnięcia tych celów jest dziś niewymuszona, atrakcyjna estetyka, nazywana artystyczną fotografią ślubną. To nie tylko chwytliwa nazwa, lecz awangardowy trend, w którym liczy się przede wszystkim odpowiednia oprawa tematu.

 • Oprawa: Miękka.
 • Liczba stron: 160.
 • Format: 215 x 254 mm.
59 zł
pytaj o dostępność

"Świat błysku. CLS i TTL na nieznanych wodach"

Autor: Joe McNally.
Książka zabiera czytelnika na wyprawę za kulisy sesji zdjęciowych i na dziesiątkach przykładów przedstawia sposoby oświetlania rozmaitych tematów. Tę publikację wyróżnia fakt, że autor nie ogranicza się do podania suchych parametrów, ale opisuje też inne czynniki, które należy wziąć pod uwagę, by uzyskać oświetlenie pasujące do fotografowanego tematu.

99 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.