Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG60N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 60 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 22 x 16 x 63 cm.
155 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG70N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 70 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary wewnętrzne: 13-15 x 70 cm.
165 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 75 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

209 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75PN usztywniany

Wyściełany, utwardzany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 75 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 22 x 17 x 77 cm.
259 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG80N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 80 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 14-15 x 80 cm.
235 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG90PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 90 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 18-23 x 85,1 cm.
promocja
459 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG100PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 100 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 18-23,1 x 95 cm.
promocja
519 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG120PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 114 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

 • Wymiary: 18-23,1 x 115,1 cm.
 • Waga: 1,5 kg.
promocja
619 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Reporter WSp

Prosty pokrowiec na statyw wykonany z materiału typu ripstop. Zamykany poprzez ściągniecie górnej części. Występuje w trzech rozmiarach:
szerokość/wysokość: 25 x 80 cm
szerokość/wysokość: 14 x 80 cm
szerokość/wysokość: 14 x 65 cm

49 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-2900 - tymczasowo wycofany z oferty

Wysokiej jakości pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

 • Dlugość:
99 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-3000

Pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

 • Dlugość: 88-100cm
 • Pojemność: Dwa statywy + akcesoria typu parasolka
49 zł
pytaj o dostępność

Pokrowce na statywy

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.