Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Pokrowce na statywy

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG60N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 59 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

155 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG70N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 67 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

165 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 72 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

205 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75PN usztywniany

Wyściełany, utwardzany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 72 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

289 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG80N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 76 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Długość wewnątrz (w najdłuższym miejscu) - 76 cm
  • Długość wewnątrz (w najkrótszym miejscu) - 59 cm
  • Długość na zewnątrz (w najdłuższym miejscu) - 80 cm
239 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG90PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 85 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Wymiary: 18-23 x 85,1 cm.
promocja
469 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG100PN (usztywniany pianką)

Wytrzymała i ergonomicznie zaprojektowana do przenoszenia dużych obciążeń. Torba na statyw MBAG100PN jest idealna do przechowywania statywów z głowicami o łącznej długości do 95 cm. Dzięki asymetrycznej budowie, regulowanemu paskowi na ramię oraz dwoma uchwytami jest łatwa do transportowania, a wysokiej jakości użyte materiały nadają jej wytrzymałości i odporności na zużycie. Wodoodporny materiał sprawia, że torba jest idealnym towarzyszem podczas nieprzewidywalnej pogody

  • Wymiary: 18-23 x 85,1 cm.
promocja
535 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na 3 statywy oświetleniowe Manfrotto LBAG110 - WYPRZEDAŻ

Wytrzymała, przenośna i wszechstronna. Ta ergonomicznie zaprojektowana torba na statywy to idealny wybór dla mobilnych fotografów, która pomieści o wiele więcej niż myślisz. Nylon, z którego jest wykonana, jest materiałem, który wytrzymuje zaskakująco ciężkie ładunki, dzięki czemu może zmieścić do 3 statywów o długości do 109 cm (po złożeniu).

promocja
319 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG120PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 115 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Wymiary: 18-23,1 x 115,1 cm.
  • Waga: 1,5 kg.
promocja
635 zł
dostępny u dostawcy

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-2900

Wysokiej jakości pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

  • Dlugość:
59 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-3000

Pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

  • Dlugość: 88-100cm
  • Pojemność: Dwa statywy + akcesoria typu parasolka
49 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.