Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Pokrowce na statywy

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG60N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 59 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

155 zł
169 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG70N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 67 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

179 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75N

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 72 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

209 zł
229 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG75PN usztywniany

Wyściełany, utwardzany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 72 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

259 zł
289 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG80N

Pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 76 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Długość wewnątrz (w najdłuższym miejscu) - 76 cm
  • Długość wewnątrz (w najkrótszym miejscu) - 59 cm
  • Długość na zewnątrz (w najdłuższym miejscu) - 80 cm
235 zł
255 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG90PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 85 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Wymiary: 18-23 x 85,1 cm.
promocja
499 zł
pytaj o dostępność

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG100PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 95 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

promocja
575 zł
dostępny u dostawcy

Pokrowiec na statyw Manfrotto MBAG120PN

Wyściełany pokrowiec umożliwiający wygodny transport statywu. Mieści i chroni złożony statyw wraz z głowicą o łącznej długości nie przekraczającej 115 cm. Uszyty z najwyższej jakości nylonu balistycznego.

  • Wymiary: 18-23,1 x 115,1 cm.
  • Waga: 1,5 kg.
promocja
679 zł
dostępny u dostawcy

Pokrowiec na statyw Reporter WSp

Prosty pokrowiec na statyw wykonany z materiału typu ripstop. Zamykany poprzez ściągniecie górnej części. Występuje w trzech rozmiarach:
szerokość/wysokość: 25 x 80 cm
szerokość/wysokość: 14 x 80 cm
szerokość/wysokość: 14 x 65 cm

  • OFERTA PROMOCYJNA do wyczerpania zapasów
promocja
49 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-2900

Wysokiej jakości pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

  • Dlugość:
79 zł
dostępny od ręki

Pokrowiec na sprzęt studyjny JOYART L-3000

Pokrowiec służący do transportowania sprzętu studyjnego np: statywów, poprzeczki do zawieszania tła, trzpieni do tel kartonowych itp.

  • Dlugość: 88-100cm
  • Pojemność: Dwa statywy + akcesoria typu parasolka
59 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.