Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Stół bezcieniowy do szybkiego montażu 50x120 cm

Niewielki stół bezcieniowy, oparty na systemie szybkiego montażu. Wielkość panelu: 50 x 120 cm. Idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, lub niewielkim studiu ze względu na niewielkie gabaryty po złożeniu i łatwość w przechowywaniu.

159 zł
pytaj o dostępność

Stół bezcieniowy do szybkiego montażu 60x130 cm

Niewielki stół bezcieniowy, oparty na systemie szybkiego montażu. Wielkość panelu: 60 x 130 cm. Idealnie sprawdzi się w warunkach domowych, lub niewielkim studiu ze względu na niewielkie gabaryty po złożeniu i łatwość w przechowywaniu.

229 zł
pytaj o dostępność

Stół bezcieniowy Quadralite S

Wysokiej jakości, przenośny stół bezcieniowy. Dzięki składanej konstrukcji może być łatwo transportowany. Szerokość stołu po rozłożeniu to 60 cm. Wysokość oraz długość zależy od regulowanego kąta pochylenia płaszczyzny.

335 zł 349 zł
pytaj o dostępność

Stół bezcieniowy Powerlux 100 x 200 cm

Stół bezcieniowy przeznaczony do fotografii produktowej. Powierzchnia robocza umożliwia podświetlenie od spodu pozwalając uzyskać idealnie białe tło. Kompaktowe wymiary stołu umożliwiają pracę i przechowywanie w warunkach domowych. Stół wyposażono w 1 mocowanie do lampy studyjnej.
Wymiary powierzchni roboczej: 100 x 200 cm.

699 zł
dostępny od ręki

Stół bezcieniowy Quadralite M18 100cm

Wysokiej jakości przenośny stół bezcieniowy. Przeznaczony zarówno dla amatorów, jak i zaawansowanych fotografów potrzebujących poszukujących wygodnej płaszczyzny do fotografii bezcieniowej. Dzięki zastosowaniu akrylowego dyfuzora pozwala na wyeliminowanie niepotrzebnych cieni. Łatwy w transporcie dzięki składanej konstrukcji (futerał w zestawie). Na ramie znajdują się 3 uniwersalne uchwyty do mocowania lamp.
Szerokość stołu: 100 cm.

945 zł
pytaj o dostępność

Stół bezcieniowy Manfrotto Still Life Table 320

Mniejsza wersja stołu Manfrotto Still Life Table 220. Wielkość panelu: 150 x 78 cm. Odległość od podłogi do płaskiej powierzchni: 70 cm. Wysokość wraz z tylną ścianą w pozycji pionowej: 157 cm. Posiada możliwość zmiany nachylenia tylnej ściany oraz posiada regulowane przednie nogi.

2599 zł
dostępny u dostawcy

Stół bezcieniowy Manfrotto Still Life Table 220

Stół z białą pokrywą półprzezroczystego perspexu do tylnego lub przedniego oświetlenia. Wielkość panelu: 200cm x 122cm. Odległość od podłogi do płaskiej powierzchni: 83cm. Wysokość tylnej ściany w pozycji pionowej: 193cm. Posiada możliwość zmiany nachylenia tylnej ściany.

Ze względu na duże gabaryty koszt wysyłki wynosi 150 zł.

3999 zł
pytaj o dostępność

Płaszczyzna do fotografii produktowej Freepower 45x70 cm

Biała płaszczyzna o wymiarach 45x70 cm, która idealnie sprawdzi się przy bezcieniowym fotografowaniu niewielkich produktów. Wysokość oraz długość zależy od regulowanego kąta pochylenia płaszczyzny.

149 zł
dostępny do 3 dni

Stoły bezcieniowe

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.