Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

WRZEŚNIOWA SUPER PROMOCJA! SPRAWDŹ!

Uchwyty, mocowania, adaptery i inne akcesoria

JOYART uchwyt przegubowy do lampy i parasolki

w zestawie trzpień z gwintem 1/4" oraz 3/8"

Uchwyt pozwalający na zamocowanie lampy błyskowej i parasolki na statywie oświetleniowym. Wyposażony w trzpień z gwintem 1/4" oraz 3/8". Przegub pozwala na obrócenie parasolki i lampy o 90° w jedną i drugą stronę. Regulacja stopki pozwala na zamocowanie większości lamp błyskowych.

39 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt z głowicą kulową do lampy i parasolki

Uchwyt z głowicą kulową pozwalający na zamocowanie lampy błyskowej i parasolki na statywie oświetleniowym. Głowica kulowa pozwala na obrócenie parasolki i lampy o 90° w jedną i drugą stronę. Regulacja stopki pozwala na zamocowanie większości lamp błyskowych.

65 zł
dostępny od ręki

Uchwyt uniwersalny z mocowaniem Bowens do lamp aparatowych Powerlux - pionowy

Umożliwia zastosowanie akcesoriów do modyfikacji światła z mocowaniem Bowens z lampami reporterskimi. Pasuje do większości lamp dostępnych na rynku.

89 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt uniwersalny z mocowaniem Bowens do lamp aparatowych Powerlux - poziomy

Umożliwia zastosowanie akcesoriów do modyfikacji światła z mocowaniem Bowens z lampami reporterskimi. Pasuje do większości lamp dostępnych na rynku.

99 zł
pytaj o dostępność

JOYART ramię boom 3s

Ramię regulowane 3-sekcyjne, które po zamocowaniu na statywie oświetleniowym tworzy booma. Umożliwia oświetlenie fotografowanego obiektu z góry. W zestawie znajduje się torba na przeciwwagę.

 • Długość: 66-169 cm.
 • Udźwig: 2,5 kg.
 • Waga: 1,8 kg.
159 zł
dostępny od ręki

JOYART ramię boom 2s

Ramię regulowane 2-sekcyjne, które po zamocowaniu na statywie oświetleniowym tworzy booma. Umożliwia oświetlenie fotografowanego obiektu z góry. W zestawie znajduje się obciążnik służący jako przeciwwaga.

 • Długość: 106-200 cm.
 • Udźwig: 3,5 kg.
 • Waga: 4,25 kg.
149 zł
dostępny od ręki

Quadralite uchwyt do blend

Uniwersalny uchwyt przeznaczony do mocowania rożnego rodzaju blend fotograficznych. W zestawie znajduje się specjalny adapter pozwalający na zastosowanie uchwytu z praktycznie każdym rodzajem statywu (średnice 18-27 mm).
Długość 70-175 cm.

149 zł
pytaj o dostępność

JOYART uchwyt do blendy U-120

Dwusekcyjny, aluminiowy uchwyt do blend wyposażony w przegub, dzięki któremu blendę można ustawić w szybki sposób w dowolnej pozycji. Pasuje na każdy statyw/urządzenie zakończone trzpieniem 5/8” (16 mm). Uchwyt zakończony jest trzpieniem, na który można zamontować dodatkowe urządzenia.

Wymiary blend: 80–120 cm. Waga: 0,9 kg.

119 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt do blendy U-180

Trzysekcyjny, aluminiowy uchwyt do blend wyposażony w przegub, dzięki któremu blendę można ustawić w szybki sposób w dowolnej pozycji. Pasuje na każdy statyw/urządzenie zakończone trzpieniem 5/8” (16 mm).
Wymiary blend: 80–180 cm. Waga: 0,9 kg.

119 zł
dostępny od ręki

AVENGER uchwyt do blendy D700

Trzysekcyjny aluminiowy uchwyt do blend w kolorze czarnym. Przy podstawie znajduje się przegub, dzięki któremu blendę można ustawić w dowolnej pozycji. Pasuje na każdy statyw/urządzenie zakończone spigotem 5/8” (16 mm).
Wymiary blend: 47–122 cm.
Waga: 0,7 kg.

Gwarancja 2 lata.

309 zł
dostępny u dostawcy

JOYART klips

Klips to akcesorium bardzo często wykorzystywane w studiach fotograficznym. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania i obciążania teł fotograficznych, przytrzymywania blend lub innych drobnych akcesoriów.

15 zł
dostępny od ręki

Olympus klips CL2

Olympus CL-2 Klips mocujący do statywu mikrofonowego, dedykowany do rejestratorów z serii LS.

69 zł
pytaj o dostępność

JOYART klips z trzpieniem

Klips to akcesorium bardzo często wykorzystywane w studiach fotograficznym i poza nimi. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania i obciążania teł fotograficznych, przytrzymywania blend lub innych drobnych akcesoriów.

25 zł
dostępny od ręki

JOYART klips z głowicą kulową (mały)

Klips z uniwersalną głowicą kulową może być wykorzystywany do szybkiego i łatwego mocowania różnych urządzeń w nietypowych miejscach zarówno w studio jak i w plenerze np. na gałęzi czy balustradzie. Dzięki mocnej sprężynie i gumowym nakładkom klipsy mogą być stosowane np. do mocowania lamp błyskowych, ledowych a nawet niewielkich aparatów fotograficznych i kamer. Dzięki głowicy kulowej możliwe jest bardzo precyzyjne ustawienie urządzenia we właściwej pozycji.

25 zł
dostępny od ręki

JOYART klips z głowicą kulową (duży)

Klips z uniwersalną głowicą kulową może być wykorzystywany do szybkiego i łatwego mocowania różnych urządzeń w nietypowych miejscach zarówno w studio jak i w plenerze np. na gałęzi czy balustradzie.

59 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt zaciskowy mini clamp

Klamra montażowa pozwalająca zamocować akcesoria wyposażone w standardowe gwinty 1/4” lub 3/8”. Zakres rozwarcia od 10 do 40 mm umożliwia montaż akcesoriów na wałkach, elementach rigów, nogach statywów itp.

 • Udźwig: 1,5 kg.
 • Wymiary: 55 x 47 x 20 mm.
 • Waga: ok. 150 g.
25 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt zaciskowy super clamp

Super Clamp to uniwersalna klamra, którą można zamocować do rury o średnicy od 13mm do 55mm oraz blatów o grubości maksymalnej 35mm. Posiada gniazdo żeńskie sześciokątne 16mm z blokadą sprężynową, do którego można wkładać trzpienie o średnicy 16mm. Ponadto super clamp posiada otwór z gwintem ¼ cala i 4 otwory M5 do których można przykręcać różne akcesoria.

 • Rozstaw zacisków: 13-55 mm
 • Mocowania: gniazdo 16mm
 • Udźwig: 15 kg
149 zł
pytaj o dostępność

Uchwyt Manfrotto zaciskowy super clamp ML035

Super Clamp to uniwersalna klamra, którą można zamocować do rury o średnicy od 13mm do 55mm oraz blatów o grubości maksymalnej 35mm. Posiada gniazdo żeńskie sześciokątne 16mm z blokadą sprężynową, do którego można wkładać adaptery systemu Manfrotto sześciokątne 16 mm (5/8") oraz trzpienie o średnicy 16mm. Ponadto Super Clamp posiada otwór z gwintem ¼ cala i 4 otwory M5 do których można przykręcać różne akcesoria.

Produkt dostępny do wyczerpania zapasów.

 • Rozstaw zacisków: 13-55 mm
 • Mocowania: gniazdo 16mm, gwint 1/4"
 • Udźwig: 15 kg
115 zł
dostępny od ręki

JOYART głowica kulowa mini MK-4

Mała i lekka głowica kulowa, doskonała do mocowania małych aparatów, kamer oraz innych akcesoriów.

 • Wysokość: 5 cm.
 • Obciążalność: 1,5 kg.
 • Waga: 0,10 kg.
25 zł
dostępny od ręki

JOYART głowica kulowa mini MK-2

Mała i lekka głowica kulowa, doskonała do mocowania na aparacie lub kamerze takich akcesoriów jak: lampy, rejestratory dźwięku, monitory podglądowe. W całości wykonana jest z metalu i posiada funkcjonalny uchwyt do mocowania na sankach lampy błyskowej oraz gwint 1/4".

 • Wysokość: 6 cm.
 • Obciążalność: 1,0 kg.
 • Waga: 0,05 kg.
15 zł
dostępny od ręki

JOYART głowica kulowa mini MK-1

Mała i lekka głowica kulowa, doskonała do mocowania małych aparatów, kamer oraz różnych akcesoriów foto-wideo. W całości wykonana jest z metalu. Wyposażona jest w gwint męski i żeński o średnicy 1/4".

 • Wysokość: 5 cm.
 • Obciążalność: 1 kg.
 • Waga: 0,04 kg.
15 zł
dostępny od ręki

Głowica kulowa JOYART MK-9 mini

Mała i lekka głowica kulowa, doskonała do mocowania małych aparatów, kamer oraz innych akcesoriów.

 • Wysokość: 6 cm.
 • Obciążalność: 2 kg.
 • Waga: 0,12 kg.
45 zł
dostępny od ręki

JOYART uchwyt na gorącą stopkę z gwintem 1/4"

Uchwyt do mocowania różnych akcesoriów foto-wideo wyposażonych w gorącą stopkę.
Posiada gwint 1/4", co umożliwia zamontowanie go np. na statywie.
Stopka uchwytu blokowana jest za pomocą śruby dociskowej, a dodatkowe sprężyny zapewniają mocne trzymanie zamontowanego osprzętu.

5 zł
dostępny od ręki

JOYART adapter z gorącej stopki na gwint 1/4"

Adapter umożliwia mocowanie różnych akcesoriów foto-wideo wyposażonych w gwint 1/4" na urządzeniach posiadających sanki gorącej stopki. Stopka blokowana jest za pomocą śrub dociskowych zapewniając mocne trzymanie zamontowanego osprzętu.

35 zł
pytaj o dostępność

Manfrotto 118 trzpień 5/8" z gwinty męskie 1/4" i 3/8" krótki

Krótki trzpień 5/8"" z dwoma gwintami męskimi 1/4"" i 3/8"".

20 zł
pytaj o dostępność

Manfrotto 119 trzpień 5/8" gwinty żeńskie 1/4" i 3/8" krótki

Krótki trzpień 5/8"" z dwoma gwintami żeńskimi 1/4"" i 3/8"".

19 zł
pytaj o dostępność

JOYART trzpień podwójny 16mm

Trzpień podwójny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8"

Trzpień podwójny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8"

12 zł
pytaj o dostępność

JOYART trzpień podwójny duży 16mm

Trzpień podwójny 16mm z gwintami 1/4" i 3/8"

Uniwersalny, podwójny, wydłużony trzpień o średnicy 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" , który może być stosowany do mocowania różnych urządzeń i akcesoriów na statywach oświetleniowych.

39 zł
pytaj o dostępność

JOYART trzpień pojedynczy mosiężny 16mm

Trzpień 16mm z gwintami 1/4" żeńskim i 3/8" żeńskim

Uniwersalny mosiężny trzpień o średnicy 16mm z gwintami 1/4" i 3/8" , który może być stosowany do mocowania różnych urządzeń i akcesoriów na statywach oświetleniowych i fotograficznych.

12 zł
dostępny od ręki

Śruba Manfrotto dwustronna ML037 1/4"i 3/8"

Śruba dwustronna ML037 służąca do mocowania aparatu do klamry Mafrotto Super Clamp 035. Wyposażona w gwinty 1/4" oraz 3/8".

35 zł
dostępny od ręki

JOYART trzpień pojedynczy ML037

Trzpień pojedynczy 16mm z gwintami 1/4" męskim i 3/8" męskim

Trzpień hexagonalny ML037 służy do mocowania akcesoriów foto-video do uchwytu zaciskowego super clamp. Wyposażony jest w gwinty 1/4" oraz 3/8"umożliwiające mocowanie większości urządzeń i akcesoriów.

12 zł
dostępny od ręki

JOYART trzpień hexagonalny gwint męski 1/4"

Trzpień podwójny 16mm z gwintem 1/4" męskim

Trzpień hexagonalny umożliwia szybkie i stabilne mocowanie akcesoriów foto-video do uchwytu zaciskowego super clamp. Zakończony jest w gwintem 1/4" oraz trzpieniem 16mm ( 5/8") , które pozwalają na zamocowanie większości urządzeń i akcesoriów.

12 zł
dostępny od ręki

JOYART trzpień hexagonalny gwint męski 3/8"

Trzpień podwójny 16mm z gwintem 3/8" męskim

Trzpień hexagonalny umożliwia szybkie i stabilne mocowanie akcesoriów foto-video do uchwytu zaciskowego super clamp. Zakończony jest w gwintem 3/8" oraz trzpieniem 16mm ( 5/8") , które pozwalają na zamocowanie większości urządzeń i akcesoriów.

12 zł
dostępny od ręki

JOYART redukcja 1/4" męski - 3/8" żeński

Redukcja. Gwint: 1/4"męski, 3/8" żeński. Materiał: mosiądz. Wymiary: 15 x 20 mm

12 zł
dostępny od ręki

JOYART redukcja 1/4" żeński - 3/8" męski

JOYART redukcja. Gwint: 1/4" żeński, 3/8" męski, materiał: mosiądz, wymiary: 15 x 20 mm

12 zł
dostępny od ręki

JOYART redukcja gwintu żeńskiego 3/8" na 1/4" 088LBP

Adapter, który umożliwia redukcję gwintu żeńskiego 3/8" na 1/4" lub zwiększenie gwintu męskiego 1/4" na 3/8". Może mieć zastosowanie na przykład w przypadku niezgodności średnicy gwintu głowicy ze statywem czy monopodem.

12 zł
dostępny od ręki

JOYART redukcja 1/4" męski - 3/8" męski

JOYART redukcja. Gwint: 1/4" męski, 3/8" męski, materiał: mosiądz, wymiary: 15 x 20 mm

12 zł
dostępny od ręki

JOYART redukcja 3/8" męski - 3/8" męski

JOYART redukcja. Gwint: 3/8" męski, 3/8" męski, materiał: mosiądz, wymiary: 15 x 20 mm

12 zł
dostępny od ręki

JOYART głowica gripowa

Aluminiowa głowica z gniazdem 16 mm przeznaczona do mocowania parasoli i innych akcesoriów studyjnych.

99 zł
dostępny od ręki

Avenger głowica gripowa D200B

Aluminiowa głowica z gniazdem 16 mm przeznaczona do mocowania parasoli i innych akcesoriów studyjnych.

199 zł
dostępny u dostawcy

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.