Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Przeznaczenie:
Chipset:
Procesor:
Liczba rdzeni procesora:
Pamięć RAM:
Karta graficzna:
Dysk SSD:
System operacyjny:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Desktopy

Desktopy to komputery stacjonarne w dużej obudowie z możliwością rozbudowy i podłączenia dużej ilości peryferiów. Wśród nich możemy wyróżnić profesjonalne stacje robocze do: grafiki 3D, profesjonalnej obróbki zdjęć, programów CAD dla projektantów, postprodukcji video 4K czy renderingu.

Wysoko wydajne urządzenia dostępne są również w postaci komputerów All-in-One, które są zamknięte w obudowie wraz z monitorem, często mają w zestawie klawiaturę i myszkę. 

Nettopy/mini-PC to mini komputery stacjonarne do przeglądania Internetu albo pracy z dokumentami.

Komputer dla grafika, fotografa, filmowca, gracza

Komputer stacjonarny to uniwersalna maszyna, której przeznaczenie jest zależne od zamontowanych w nim podzespołów. Szczególnie ważny jest dobór odpowiedniego procesora, pamięci RAM i karty graficznej.

Komputer stacjonarny z procesorem Intel, AMD lub Apple

Procesory do komputerów opartych o system Windows dostarcza Intel i AMD.

Procesory INTEL

Procesory Intel Pentium są przystępne cenowo i pozwalają na płynną pracę z programami biurowymi czy obsługę multimediów.

Procesory Intel Celeron są podobnie w niskiej cenie, co procesory Intel Pentium. Spełniają się przy programach biurowych i multimediach.

Procesor Intel Core posiada kilka wariantów (Intel Core i3, Core i5, Core i7 oraz Core i9). Intel Core i3 i i5 sprawdzą się w przypadku pracy biurowej, korzystaniu z multimediów, graniu w mniej wymagające tytuły,  przeglądaniu Internetu. Wyższe modele Intel core i5 oraz Core i7, Core i9 sprawdzą się w przypadku wymagających gier wideo, projektowaniu, Montażu foto i video. 

Procesory Intel Xeon montowane są przede wszystkim w serwerach. Są w stanie pracować nieprzerwanie pod dużym obciążeniem. Potrafią sprawnie obsługiwać chmurę i całą infrastrukturę sieciową firmy.

Procesory AMD

Procesory AMD Ryzen (3, 5, 7 oraz 9) od AMD trafiają zarówno do jednostek biurowych, jak i tych, które muszą poradzić sobie z najbardziej wymagającymi grami. Procesory Ryzen 3 i Ryzen 5 sprawdzą się przy pracy biurowej, wymagających tytułach i hobbystycznej obróbce foto. Procesory z serii Ryzen 7 i Ryzen 9 sprawdzą się przy wymagających tytułach gier, projektowaniu, Montażu foto i video

Procesory AMD Athlon cechują się stabilnością i niczym nieskalaną pracą przy programach multimedialnych, starszych lub mniej wymagających tytułach gier i pracy biurowej.

Procesory APPLE

Procesory Apple napędzają komputery wyłącznie z systemem MacOS.

Procesor Apple M1 jest oparty na architekturze ARM, stworzony jako procesor i procesor graficzny dla komputerów Mac firmy Apple. Czip oferowany jest z 8 lub 16GB pamięci RAM. Procesor sprawdzi się przy codziennym użytkowaniu, projektowaniu i obróbce foto.

Procesor Apple M1 Pro jest oparty na architekturze ARM, stworzony jako procesor i procesor graficzny dla komputerów Mac firmy Apple. Czip obsługuje do 32GB pamięci RAM. Procesor sprawdzi się przy projektowaniu, montażu foto i video. 

Procesor Apple M1 Max jest oparty na architekturze ARM, stworzony jako procesor i procesor graficzny dla komputerów Mac firmy Apple. Czip obsługuje do 64GB pamięci RAM. Procesor sprawdzi się przy najbardziej wymagających projektach, obróbce foto, video i CAD. 

Procesor Apple M1 Ultra jest połączeniem dwóch czipów Apple M1 Max. Oparty na architekturze ARM, stworzony jako procesor i procesor graficzny dla komputerów Mac firmy Apple. Czip obsługuje do 128GB pamięci RAM. Procesor sprawdzi się przy najbardziej wymagających projektach, obróbce foto, video i CAD.

 

Komputer stacjonarny z układem graficznym Nvidia, AMD, Intel lub Apple

Wybór właściwej karty graficznej dla komputera stacjonarnego jest niezwykle ważny. Na rynku znajdziemy zintegrowane karty graficzne produkowane przez firmę Intel oraz dedykowane karty graficzne produkowane przez NVIDIA  i AMD do komputerów opartych na systemie windows. Na rynku występują jeszcze zintegrowane układy graficzne Apple występujące z procesorami Apple Serii M.

Karty graficzne Nvidia

Karty graficzne NVIDIA GeForce podzielone na serie GT, GTX, RTX. Seria GT stosowana do zadań biurowych i domowych multimediów. Seria GTX i RTX stosowana do Grania w 4K, zaawansowanych projektów, obróbki foto i montażu video.

Karty graficzne NVIDIA Quadro stosowane są do zaawansowanych projektów, obróbki foto, montażu video i renderingu.

Karty graficzne AMD

Karty graficzne AMD Radeon RX – Seria kart graficznych dla graczy do bardziej wymagających tytułów gier. Możliwość płynnej rozgrywki w 4K i szczegółowej grafice. 

Karty graficzne AMD Radeon Pro – Seria kart graficznych do zastosowań profesjonalnych. Karty z tej serii sprawdzą się przy zaawansowanym projektowaniu, obróbce foto, Montażu video, CAD.

Zintegrowane Układy graficzne

Układy graficzne Intel zintegrowane z procesorem lądują w komputerach do pracy lub użytku codziennego. Układy graficzne AMD zintegrowane z procesorem lądują w komputerach do pracy lub użytku codziennego. Sprawdzają się też przy graniu w mniej wymagające tytuły. Układy graficzne Apple zintegrowane z procesorami są wykorzystywane do projektowania, obróbki foto, montażu video i CAD.

Pamięć RAM w Twoim komputerze stacjonarnym

Pamięć RAM to jeden z najważniejszych elementów każdego komputera. RAM ma wpływ na szybkość i płynność działania PC. W pamięci RAM są zapisywane tymczasowo dane dotyczące działającego systemu operacyjnego, programów, aplikacji i gier.

Komputer stacjonarny do gier potrzebuje przynajmniej 16GB pamięci do płynnego grania. Przy wymagających tytułach warto zaopatrzyć swój komputer w 32GB RAM. 

Komputer stacjonarny do obróbki Foto potrzebuje przynajmniej 16GB pamięci do komfortowej pracy. Przy wymagających projektach warto zaopatrzyć swój komputer w 32GB RAM.

Komputer stacjonarny do obróbki video potrzebuje przynajmniej 32GB pamięci do komfortowej pracy. Przy wymagających projektach warto zaopatrzyć swój komputer w 64GB RAM.

Komputer stacjonarny do animacji potrzebuje przynajmniej 64GB pamięci do komfortowej pracy. Przy wymagających projektach warto zaopatrzyć swój komputer w 128GB RAM.

 

DYSKI SSD i HDD w komputerze stacjonarnym

Na dysku SSD najlepiej zainstalować system operacyjny i programy. Warto posiadać w komputerze stacjonarnym dysk HDD do przechowywania danych, które nie są nam potrzebne w danej chwili.

Apple Mac Studio M1 Ultra 20C CPU/128GB/2TB/64C GPU (MJMW3ZE/A/P1/R1/D1) - Oferta EXPO2024

Mac Studio to zupełnie nowy stacjonarny Mac. W niezwykle kompaktowej formie łączy niesamowitą wydajność, bogactwo portów i niespotykane dotąd możliwości.

 • Procesor: Apple M1 Ultra
 • Pamięć ram: 128GB
 • Dysk: SSD 2 TB
 • Grafika: 64C GPU
 • System: MacOS Monterey
18999 zł
dostępny od ręki

Stacja Robocza Lenovo V55t G2 TOWER AMD Ryzen 5 5600G/8GB/256GB/AMD Radeon Graphics 7/W10P (11RR000NPB)

V55t Gen 2 to mały komputer stacjonarny przeznaczony do pracy w biurze. Model z pamięcią RAM o pojemności 8 GB, którą można rozbudować do 64 GB. Został wyposażony w system dyskowy o pojemności 256 GB.

 • Procesor: AMD Ryzen 5 5600G
 • Pamięć ram: DDR4 8GB 3200MHz
 • Dysk: SSD 256GB M2. 2242 PCI Express
 • Grafika: AMD Radeon RX Vega 6
 • System: Windows 10 PRO
2153 zł
pytaj o dostępność

Komputer Acer Nitro 50 N50-640 i5-12400F/16GB/1TB/RTX3060Ti (DG.E2VEP.00C)

Ozdobiony ognistymi akcentami, czarny Nitro 50 to gotowy komputer do gier. Zaprojektowano go tak, aby wykorzystywał pełną moc procesora Intel® Core™ trzynastej generacji, układu graficznego NVIDIA® GeForce RTX™ z serii 30 oraz ultraszybkiej pamięci masowej.

 • Procesor: Intel Core i5-12400F
 • Pamięć RAM: 16GB DDR4
 • Dysk: SSD 1 TB PCI Express
 • Grafika: Geforce RTX 3060 Ti
5037 zł
pytaj o dostępność

Stacja Robocza Lenovo ThinkStation P350 Tower Intel Core i7-11700/16GB/1TB/UHD Intel 750/W10P (30E30058PB)

Zadania o znaczeniu krytycznym wymagają najwyższej niezawodności i wysokiej wydajności, a stacja robocza ThinkStation P350 Tower jest liderem w obu tych dziedzinach, zapewniając jednocześnie wyjątkową wartość.

 • Procesor: Intel Core i7-11700
 • Pamięć ram: DDR4 16GB 3200MHz
 • Dysk: SSD 1TB M2. 2280 PCI Express
 • Grafika: Intel UHD 750
 • System: Windows 10 PRO
5496 zł
pytaj o dostępność

Stacja Robocza Lenovo ThinkStation P350 Tower Intel Core i9-11900/32GB/512GB/UHD Intel 750/W10P (30E3005TPB)

Zadania o znaczeniu krytycznym wymagają najwyższej niezawodności i wysokiej wydajności, a stacja robocza ThinkStation P350 Tower jest liderem w obu tych dziedzinach, zapewniając jednocześnie wyjątkową wartość.

 • Procesor: Intel Core i9-11900
 • Pamięć ram: DDR4 32GB 3200MHz
 • Dysk: SSD 512GB M2. 2280 PCI Express
 • Grafika: Intel UHD 750
 • System: Windows 10 PRO
7930 zł
pytaj o dostępność

Apple Mac Studio M1 Ultra 20C CPU/64GB/1TB/48C GPU (MJMW3ZE/A) - Oferta EXPO2024

Mac Studio to zupełnie nowy stacjonarny Mac. W niezwykle kompaktowej formie łączy niesamowitą wydajność, bogactwo portów i niespotykane dotąd możliwości.

 • Procesor: Apple M1 Ultra
 • Pamięć ram: 64GB
 • Dysk: SSD 1 TB
 • Grafika: 48C GPU
 • System: MacOS Monterey
17449 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.