Opcje filtrowania
Producent:
Przeznaczenie:
Funkcja:
Rodzaj:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Kalibracja i profilowanie

Karta wzorcowa QP Card 101 (3 szt.)

QPcard 101 – łatwa i dokładna korekta kolorów w fotografii dzięki karcie wzorcowej z trzema neutralnymi punktami odniesienia.

90 zł
dostępny od ręki

Oprogramowanie NEC SpectraView II (klucz USB)

SpectraView II to bardzo dokładne, niezawodne i powtarzalne rozwiązanie, oferujące wiele wartościowych funkcji kalibracji i profilowania wybranych monitorów NEC (m.in. seria EA/P/PA). SpectraView II został zaprojektowany dla wszystkich, którym zależy na spójnych, przewidywalnych i właściwych kolorach na ekranach monitorów NEC. Dostępność w formie klucza USB (soft, instrukcja, numer seryjny) lub sam numer seryjny (wysyłka elektroniczna).

190 zł
dostępny od ręki

Oprogramowanie NEC SpectraView II (kod aktywacyjny - wysyłka elektroniczna)*

SpectraView II to bardzo dokładne, niezawodne i powtarzalne rozwiązanie, oferujące wiele wartościowych funkcji kalibracji i profilowania wybranych monitorów NEC (m.in. seria EA/P/PA). SpectraView II został zaprojektowany dla wszystkich, którym zależy na spójnych, przewidywalnych i właściwych kolorach na ekranach monitorów NEC.

  • *) kod aktywacyjny wraz z dowodem zakupu wysyłamy drogą mailową
promocja
190 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Mini

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw. Zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas pracy, świetnie nadaje się do ujęć w plenerze (fotografia, filmowanie), jak też do wszelkich procesów związanych z cyfrowym obrazowaniem i projektowaniem graficznym.

379 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

479 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Photo 2

Wszechstronny ColorChecker Passport Photo 2 to niezbędne narzędzie, które pomaga lepiej uchwycić naturalne kolory oraz zapewnia możliwie najdokładniejszy obraz od ujęcia, po edycję. ColorChecker Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne, w tym nowy wzorzec 18% szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration umożliwiające tworzenie profili ICC, szczególnie przydatne dla użytkowników Capture One oraz każdego fotografa pracującego w środowisku zgodnym z ICC.

485 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Video

ColorChecker Video to narzędzie do kontroli i balansu kolorów dla filmowców – od ujęcia po edycję. Posiada wymiary oryginalnego wzorca ColorChecker Classic 215,9 x 279,4mm, ale został zaprojektowany z myślą o branży wideo. Ten dwustronny wzorzec zawiera chromatyczne ułożone pola kolorystyczne, pola z odcieniami skóry oraz referencyjne szarości na awersie, a także neutralny spektralnie wzorzec balansu bieli na drugiej stronie. Duży wzorzec doskonale sprawdza się podczas ujęć kontrolnych i szerszych kadrów.

679 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Video

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

730 zł
dostępny od ręki

Atomos przewód micro HDMI do mini HDMI 30cm (ATOMCAB006)

Kabel mikro HDMI - mini HDMI. Spełniający wszystkie wymogi najnowszej specyfikacji, umożliwiający transmisję sygnału FULL HD, kompatybilny z urządzeniami wyposażonymi w porty mikro HDMI / mini HDMI.

129 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Nano

ColorChecker Nano najmniejszy na świecie wzorzec, który zapewni precyzyjne odniesienie kolorystyczne dla najciaśniejszych ujęć i ekstremalnych zbliżeń. Wzorzec Nano ma zaledwie 24 x 40 mm, dzięki czemu dedykowany jest głównie do fotografii: macro, artystycznej, małych obiektów. Sprawdzi się doskonale podczas tworzenia profili aparatów (ICC oraz DNG), sprawdzania zdjęć, korekty balansu bieli, ustawień ekspozycji oraz korekty kolorystycznej.

850 zł
dostępny od ręki

Wzorzec kolorystyczny X-Rite ColorChecker Classic XL

ColorChecker Classic XL: To większa wersja wzorca ColorChecker Classic przeznaczona dla zdjęć robionych z większej odległości, np. dla fotografii dronowej lub imprez plenerowych. Wzorzec Classic XL o wymiarach 53 x 37 cm to jeden z największych wzorców fotograficznych, a większy od niego jest jedynie ColorChecker Classic MEGA. Jest dedykowany głównie do fotografowania z dużego dystansu, z powietrza (drony). Classic XL dostępny jest także w opcji z futerałem lub torbą dla dodatkowej ochrony podczas sesji w plenerze

  • *Oferta dotyczy 1 sztuki
promocja
1189 zł
dostępny od ręki

Wzorzec kolorystyczny X-Rite ColorChecker Classic XL + Sleeve (z futerałem)

ColorChecker Classic XL z futerałem: Zestaw zawiera ColorChecker Classic XL oraz futerał zapewniający trwałość i ochronę Twojemu wzorcowi podczas przechowywania i każdej sesji. Futerał z miękką wyściółką wewnątrz można transportować w klasycznych walizkach sprzętowych typu hard shell case. ColorChecker Classic XL to większa wersja wzorca ColorChecker Classic XL przeznaczona dla zdjęć robionych z większej odległości, np. dla fotografii dronowej lub imprez plenerowych. Wzorzec Classic XL o wymiarach 53 x 37 cm to jeden z największych wzorców fotograficznych

  • *tylko 1 sztuka!
promocja
1299 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display

Calibrite ColorChecker Display od X-Rite oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa lub projektora. Zaawansowana kalibracja wyświetlacza dla entuzjastów i profesjonalnych fotografów poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i przystępnego cenowo narzędzia.

*) BRAK WSPARCIA DLA KALIBRACJI SPRZĘTOWEJ!!!

720 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE Display SL - Premiera!

Calibrite Display SL (Standard Luminance) to zaktualizowana wersja kolorymetru ColorChecker Display. Nowa generacja wyróżnia się czarną kolorystyką i zmienionym nazewnictwem. Nowe kalibratory mają mniejsze pudełka, a plastikową wytłoczkę zastąpił woreczek ze ściągaczem. W miejsce złącza USB 2.0 zawitał standard USB-C (adapter w zestawie). Sensor obsługuje ekrany o jasności do 1000 nitów oraz wszystkie popularne technologie wyświetlania, a także zapewnia 30% szybszą pracę z oprogramowaniem Calibrite PROFILER (względem wcześniejszego i1Profiler i ccProfiler). Dedykowany jest dla początkujących twórców kreatywnych treści i entuzjastów fotografii, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego wyświetlacza.

*) BRAK WSPARCIA DLA KALIBRACJI SPRZĘTOWEJ!!!

845 zł
przedsprzedaż

Kalibrator CALIBRITE Display Pro HL

Calibrite Display Pro HL (High Luminance) to zaktualizowana wersja kolorymetru ColorChecker Display Pro. Nowa generacja wyróżnia się czarną kolorystyką i zmienionym nazewnictwem. Nowe kalibratory mają mniejsze pudełka, a plastikową wytłoczkę zastąpił woreczek ze ściągaczem. W miejsce złącza USB 2.0 zawitał standard USB-C (adapter w zestawie). Sensor obsługuje ekrany o jasności do 3000 nitów oraz najnowsze technologie wyświetlania, zapewniając szybki dokładny pomiar dla różnych standardów emisyjnych. Szczególnie polecany profesjonalnym fotografom i twórcom cyfrowych treści.

1245 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE Display Plus HL

Calibrite Display Plus HL (High Luminance) to zaktualizowana wersja kolorymetru ColorChecker Display Plus. Nowa generacja wyróżnia się czarną kolorystyką i zmienionym nazewnictwem. Nowe kalibratory mają mniejsze pudełka, a plastikową wytłoczkę zastąpił woreczek ze ściągaczem. W miejsce złącza USB 2.0 zawitał standard USB-C (adapter w zestawie). Sensor obsługuje ekrany o jasności do 10000 nitów oraz najnowsze technologie wyświetlania, zapewniając szybki dokładny pomiar dla różnych standardów emisyjnych. Jest także gotowy do obsługi HDR (wraz z rozwojem technologii). Idealny dla wszystkich profesjonalistów zajmujących się wideo, fotografią, projektowaniem lub tworzeniem treści wymagających najwyższego standardu jakości i uniwersalności.

1495 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + wzorzec ColorChecker Classic Mini (ZESTAW)

Calibrite ColorChecker Display Pro połączony z ColorChecker Classic Mini w jednym pudełku. Pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. ColorChecker Classic Mini dodaje opcję profilowania aparatów! Taki zestaw to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów i twórców, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

979 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Plus

Kolorymetr ColorChecker Display Plus dostarcza najwyższy poziom dokładności pomiarów jasności do 2000 nitów dla niezrównanej dokładności wyświetlania monitorów referencyjnych, montażowych, laptopów i projektorów. Oferuje najszerszy zestaw funkcji dla monitorów OLED, HD i HDR oraz technologie pozwalające osiągnąć głęboką czerń, szczegółowość i precyzję wyświetlania w najciemniejszych partiach obrazu. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających filmowców, montażystów, kolorystów oraz fotografów, oczekujących najbardziej zaawansowanych opcji oraz maksymalnej kontroli w całym obiegu pracy dzisiaj i w przyszłości.

1099 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Studio (zestaw do kalibracji i profilowania)

Calibrite ColorChecker Studio to profesjonalny i kompleksowy zestaw zarządzania barwą w całym obiegu pracy – od ujęcia, po wydruk. Perfekcjoniści, korzystający z aparatu, monitora, skanera, drukarki bądź projektora, mogą łatwo zoptymalizować cały etap postprodukcji, zapewniając sobie większy poziom dokładności i kontroli finalnego efektu swojej pracy.

2550 zł
dostępny od ręki

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport DUO

ColorChecker Passport DUO to pierwszy tego rodzaju wzorzec przeznaczony jednocześnie dla fotografów, wideografów i filmowców. To uniwersalne, hybrydowe narzędzie do kontroli obrazu i korekcji kolorów. Zawiera cztery wzorce, włączając 24-polowy fotograficzny ColorChecker Classic służący do tworzenia profili aparatu, wzorzec balansu bieli i dwa wzorce zaczerpnięte z Passporta Video z powodzeniem wykorzystywane dotychczas w branży filmowej do ustawiania parametrów pracy kamery i późniejszej edycji. ColorChecker Passport DUO ma nowy wzór etui z naklejką identyfikacyjną na zewnątrz, która umożliwia personalizację.

799 zł
dostępny od ręki

Futerał CALIBRITE ColorChecker Folio Case

ColorChecker Folio Case - To solidne ciemnoszare etui do wzorców ColorChecker zapewnia świetną trwałość i ochronę kart w stanie zamkniętym lub w trakcie użytkowania w czasie sesji zdjęciowej. Etui składa się z poliestrowej części zewnętrznej 1000 Denier Polyester i nylonowej części 210 Denier, zapewniając doskonałą ochronę wzorcom. Folio Case mieście dwa wzorce o rozmiarze 203 x 292 mm i można go używać w pozycji poziomej lub pionowej.

289 zł
dostępny od ręki

Kalibrator NEC SpectraSensor Pro (MDSVSENSOR3)

NEC MDSVSENSOR3 – Profesjonalny standard kalibracji monitorów NEC. Spersonalizowany czujnik kalibracji szerokiej gamy kolorów NEC. Kompatybilny tylko z oprogramowaniem SpectraViewII. Z wybranymi monitorami działa w trybie Kalibracji Autonomicznej. MDSVSENSOR3 to kolorymetr bazujący na technologii X-Rite, która zapewnia niezrównaną dokładność kolorów, powtarzalność i trwałość urządzenia. Posiada zwiększoną czułość i szybkość pomiaru oraz jest przystosowany do obsługi aktualnych i przyszłych technologi podświetlenia.

1020 zł
dostępny od ręki

Zestaw do kalibracji Datacolor SpyderX Photo Kit

Datacolor SpyderX Photo Kit - profesjonalny zestaw do kalibracji monitorów. Zawiera narzędzia niezbędne do optymalizacji kolorystycznej zdjęć zapakowane w poręczne pudełko. Precyzyjne odwzorowanie kolorów i detali – od ujęcia do postprodukcji.

1649 zł
dostępny u dostawcy

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.