Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

WRZEŚNIOWA SUPER PROMOCJA! SPRAWDŹ!

Wizualizery

Wizualizer Epson ELPDC13

Ten łatwy w użyciu wizualizer wyposażony został w szereg funkcji przydatnych podczas lekcji, co sprawia, że doskonale nadaje się do użytku w połączeniu z projektorem edukacyjnym firmy Epson. Umożliwia wyświetlanie obrazów i obiektów w jakości Full HD na dużym ekranie. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i poręczne, dzięki czemu z łatwością można je przenosić z jednej sali do drugiej.

2299 zł
dostępny u dostawcy

Wizualizer Epson ELPDC21

Zaawansowany wizualizer przeznaczony do stosowania z projektorem edukacyjnym firmy Epson. Wyposażony zostały w funkcje zoomu optycznego i cyfrowego, zapewniające doskonałą widoczność powiększanych obrazów, które można wykorzystać podczas zajęć lekcyjnych. Dzięki temu można stworzyć dynamiczne środowisko pracy i zachęcić uczniów do nauki. Urządzenie jest wyjątkowo lekkie i poręczne, dzięki czemu z łatwością można je przenosić z jednej sali do drugiej.

2799 zł
pytaj o dostępność

Wizualizer Epson ELPDC07

Prosty w konfiguracji i obsłudze wizualizer do wyraźnego powiększania treści źródłowych, doskonale sprawdzający się w salach lekcyjnych. Ta przenośna i elastyczna kamera dostarcza obrazy wysokiej jakości. Można ją szybko skonfigurować i podłączyć bezpośrednio do najnowszych projektorów Epson.

1199 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.