Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Oprogramowanie foto

Oprogramowanie do edycji zdjęć CAPTURE ONE jest niezwykle ważnym narzędziem w warsztacie każdego fotografa. Proces edycji zdjęcia sięga czasów analogowych gdzie odpowiednio zasłaniając fragment zdjęcia w powiększalniku rozjaśnialiśmy wybrane partie obrazu. Dzisiaj ten proces jest o wiele prostszy i dostępny dla każdego fotografa. Oprogramowanie takie jak CAPTURE ONE jest nawet w języku potocznym określane jako cyfrowa ciemna. Edytując zdjęcia w formacie RAW możemy zadbać o poprawny balans bieli, ekspozycję, ostrość, kadr, ale także w sytuacji niepoprawnej ekspozycji uratować niedoświetlone lub prześwietlone elementy zdjęcia. Program obsługuje praktycznie wszystkie formaty RAW z aparatów firm takich jak Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Pentax, Panasonic, Olympus i wielu innych.  Dzięki temu że interfejs jest przyjazny oraz jest w języku polskim, nawet początkujący fotografowie nie będą mieli kłopotu z obsługą tej aplikacji. Nic nie zastąpi poprawnie skomponowanego kadru oraz dobrze dobranych parametrów ekspozycji, jednak odpowiednie wywołanie zdjęcia pozwala na wydobycie ukrytego w nim piękna i potencjału. Oprogramowanie CAPTURE ONE sprzedawane jest w wersji elektronicznej na komputery z systemem operacyjnym WINDOWS lub Mac OSX.

Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2023 PL Win

Program Adobe Photoshop Elements 2023 wprowadza kilka nowych funkcji i ulepszeń związanych ze wsparciem sztucznej inteligencji (Adobe Sensei), opcji automatyzacji oraz asysty. Poprawiono wydajność i stabilność, dodając jednocześnie obsługę procesorów Apple M1. Ten funkcjonalny i kreatywny edytor jest przeznaczony dla wszystkich osób, które chcą tworzyć wspaniałe materiały oparte na fotografiach. Zawiera przydatne szczegółowe instrukcje dotyczące montażu i czynności twórczych. Oprogramowanie Adobe Photoshop Elements 2023 umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, a także pozwala odkryć nowości, jakie wprowadzono od ostatniej wersji i ciekawe rzeczy do wypróbowania. Zapewnia też dostęp do inspirujących pomysłów, pomocy oraz samouczków.

415 zł
pytaj o dostępność

Oprogramowanie CAPTURE ONE 23 PRO (program w języku polskim, wysyłka elektroniczna) | Wrześniowa super promocja!

Capture One to profesjonalne oprogramowanie służące do edycji oraz wywoływania plików w formacie RAW. Program ten wyróżnia najlepszy i najbardziej zaawansowany tryb edycji koloru, bardzo płynna praca oraz praktycznie 100% bez awaryjność pracy nawet na dużej ilości plików.

Program sprzedawany w wersji elektronicznej, w wersji na komputery z systemem operacyjnym WINDOWS lub Mac OSx

promocja
749 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.