Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Oprogramowanie foto

Oprogramowanie do edycji zdjęć CAPTURE ONE jest niezwykle ważnym narzędziem w warsztacie każdego fotografa. Proces edycji zdjęcia sięga czasów analogowych gdzie odpowiednio zasłaniając fragment zdjęcia w powiększalniku rozjaśnialiśmy wybrane partie obrazu. Dzisiaj ten proces jest o wiele prostszy i dostępny dla każdego fotografa. Oprogramowanie takie jak CAPTURE ONE jest nawet w języku potocznym określane jako cyfrowa ciemna. Edytując zdjęcia w formacie RAW możemy zadbać o poprawny balans bieli, ekspozycję, ostrość, kadr, ale także w sytuacji niepoprawnej ekspozycji uratować niedoświetlone lub prześwietlone elementy zdjęcia. Program obsługuje praktycznie wszystkie formaty RAW z aparatów firm takich jak Nikon, Canon, Fujifilm, Sony, Pentax, Panasonic, Olympus i wielu innych.  Dzięki temu że interfejs jest przyjazny oraz jest w języku polskim, nawet początkujący fotografowie nie będą mieli kłopotu z obsługą tej aplikacji. Nic nie zastąpi poprawnie skomponowanego kadru oraz dobrze dobranych parametrów ekspozycji, jednak odpowiednie wywołanie zdjęcia pozwala na wydobycie ukrytego w nim piękna i potencjału. Oprogramowanie CAPTURE ONE sprzedawane jest w wersji elektronicznej na komputery z systemem operacyjnym WINDOWS lub Mac OSX.

Oprogramowanie CAPTURE ONE PRO (program w języku polskim w najnowszej wersji, wysyłka elektroniczna)

Capture One to profesjonalne oprogramowanie służące do edycji oraz wywoływania plików w formacie RAW. Program ten wyróżnia najlepszy i najbardziej zaawansowany tryb edycji koloru, bardzo płynna praca oraz praktycznie 100% bez awaryjność pracy nawet na dużej ilości plików.

Program sprzedawany w wersji elektronicznej, w wersji na komputery z systemem operacyjnym WINDOWS lub Mac OSx

promocja
1199 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.