Opcje filtrowania
Producent:
Typ:
Format:
Złącza na przednim panelu:
Podświetlenie:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Wietrzenie magazynu!

Wyprzedajemy dziesiątki produktów w niższych cenach!

Obudowy

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black

SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB to obudowa nastawiona na wysoki przepływ powietrza, a tym samym na skuteczne chłodzenie komponentów. Wyposażona została w cztery podświetlone LED-ami wentylatory

465 zł
pytaj o dostępność

Obudowa SilentiumPC Armis AR6

Armis AR6 to obudowa cechująca się klasyczną stylistyką, przestronną i funkcjonalną strukturą Natissis, a także pełnym zestawem filtrów przeciwkurzowych (w sumie 4). Obudowa wyróżnia się fabrycznie zamontowanym wysokociśnieniowym wentylatorem Sigma HP 120 mm, a także ponadprzeciętnie dużą kompatybilnością ze zintegrowanymi zestawami chłodzenia cieczą All-In-One (AIO).

281 zł
pytaj o dostępność

Obudowa Modecom Alfa M1 | Wietrzenie magazynu!

MODECOM ALFA M1 to wyjątkowy na rynku model obudowy komputerowej typu mini ATX. Konstrukcja obudowy ALFA M1 stanowi harmonijne połączenie najwyższej jakości materiałów z nowoczesnym, eleganckim oraz minimalistycznym wzornictwem. Konstrukcja obudowy ALFA M1 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium, który perfekcyjnie komponuje się z jej akrylowymi bokami. Stworzona z połączenia tych materiałów konstrukcja obudowy zachwyca niesłychaną lekkością, a także odpornością na uszkodzenia.

199 zł
dostępny od ręki

Obudowa Modecom Oberon Pro Glass White

Obudowa MODECOM OBERON GLASS została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrze w połączeniu z atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

220 zł
pytaj o dostępność

Obudowa Modecom Oberon Pro Glass Black

Obudowa MODECOM OBERON GLASS została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrze w połączeniu z atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

330 zł
pytaj o dostępność

Obudowa SilentiumPC Armis AR7X EVO TG ARGB

Flagowa obudowa SilentiumPC, wyposażona została w dwa panele ze szkła hartowanego (z przodu i z boku), a także zaawansowany system adresowalnego podświetlenia ARGB. W połączeniu z ponadprzeciętną w segmencie przestronnością i funkcjonalnością tworzy to kompletną podstawę do budowy bardzo wydajnego i atrakcyjnego wizualnie komputera

592 zł
pytaj o dostępność

Obudowa SilentiumPC Signum SG7V EVO TG

Połączenie ponadprzeciętnej w segmencie przestronności i funkcjonalności z wyjątkowo wysokim poziomem wentylacji, a tym samym bardzo skutecznym chłodzeniem komponentów zainstalowanych w środku PC-a. Zapewniają to seryjnie zamontowane cztery wentylatory wysokociśnieniowe (Stella HP ARGB CF) jak i przewiewny front typu mesh.

541 zł
pytaj o dostępność

Obudowa PC SilentiumPC Armis AR6X EVO TG ARGB

Wyróżnikiem obudowy SilentiumPC Armis AR6X Evo TG ARGB są dwa panele ze szkła hartowanego (z przodu oraz z boku), pięć wentylatorów wysokociśnieniowych 120 mm (4× Stella HP ARGB CF + 1× Sigma HP), jak również system adresowalnego podświetlenia LED ARGB. Za efekty wizualne odpowiadają cztery wentylatory Stella HP ARGB CF 120 mm wraz z zaawansowanym kontrolerem Aurora Sync Evo PWM ARGB, który ma 6 gniazd na wentylatory i 6 na urządzenia ARGB.

499 zł
dostępny u dostawcy

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.