Obudowy

Obudowa SilentiumPC Regnum RG6V EVO TG ARGB Pure Black

SilentiumPC Regnum RG6V Evo TG ARGB to obudowa nastawiona na wysoki przepływ powietrza, a tym samym na skuteczne chłodzenie komponentów. Wyposażona została w cztery podświetlone LED-ami wentylatory

432 zł
pytaj o dostępność

Obudowa SilentiumPC Armis AR6

Armis AR6 to obudowa cechująca się klasyczną stylistyką, przestronną i funkcjonalną strukturą Natissis, a także pełnym zestawem filtrów przeciwkurzowych (w sumie 4). Obudowa wyróżnia się fabrycznie zamontowanym wysokociśnieniowym wentylatorem Sigma HP 120 mm, a także ponadprzeciętnie dużą kompatybilnością ze zintegrowanymi zestawami chłodzenia cieczą All-In-One (AIO).

281 zł
dostępny od ręki

Obudowa Modecom Alfa M1

MODECOM ALFA M1 to wyjątkowy na rynku model obudowy komputerowej typu mini ATX. Konstrukcja obudowy ALFA M1 stanowi harmonijne połączenie najwyższej jakości materiałów z nowoczesnym, eleganckim oraz minimalistycznym wzornictwem. Konstrukcja obudowy ALFA M1 została wykonana z najwyższej jakości stopu aluminium, który perfekcyjnie komponuje się z jej akrylowymi bokami. Stworzona z połączenia tych materiałów konstrukcja obudowy zachwyca niesłychaną lekkością, a także odpornością na uszkodzenia.

255 zł
dostępny od ręki

Obudowa Modecom Oberon Pro Glass White

Obudowa MODECOM OBERON GLASS została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrze w połączeniu z atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

175 zł
pytaj o dostępność

Obudowa Modecom Oberon Pro Glass Black

Obudowa MODECOM OBERON GLASS została zaprojektowana dla użytkowników, którzy cenią sobie przestronne i funkcjonalne wnętrze w połączeniu z atrakcyjnym, nowoczesnym wzornictwem.

249 zł
dostępny od ręki

Obudowa SilentiumPC Armis AR7X EVO TG ARGB

Flagowa obudowa SilentiumPC, wyposażona została w dwa panele ze szkła hartowanego (z przodu i z boku), a także zaawansowany system adresowalnego podświetlenia ARGB. W połączeniu z ponadprzeciętną w segmencie przestronnością i funkcjonalnością tworzy to kompletną podstawę do budowy bardzo wydajnego i atrakcyjnego wizualnie komputera

592 zł
dostępny do 3 dni

Obudowa SilentiumPC Signum SG7V EVO TG

Połączenie ponadprzeciętnej w segmencie przestronności i funkcjonalności z wyjątkowo wysokim poziomem wentylacji, a tym samym bardzo skutecznym chłodzeniem komponentów zainstalowanych w środku PC-a. Zapewniają to seryjnie zamontowane cztery wentylatory wysokociśnieniowe (Stella HP ARGB CF) jak i przewiewny front typu mesh.

541 zł
dostępny do 3 dni

Obudowa PC SilentiumPC Armis AR6X EVO TG ARGB

Wyróżnikiem obudowy SilentiumPC Armis AR6X Evo TG ARGB są dwa panele ze szkła hartowanego (z przodu oraz z boku), pięć wentylatorów wysokociśnieniowych 120 mm (4× Stella HP ARGB CF + 1× Sigma HP), jak również system adresowalnego podświetlenia LED ARGB. Za efekty wizualne odpowiadają cztery wentylatory Stella HP ARGB CF 120 mm wraz z zaawansowanym kontrolerem Aurora Sync Evo PWM ARGB, który ma 6 gniazd na wentylatory i 6 na urządzenia ARGB.

499 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.