Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Do formatu A4

Skaner Canon CanoScan LiDE 300

Odkryj zalety niedrogiego, lekkiego i eleganckiego skanera, który umożliwia precyzyjne i proste skanowanie zdjęć i dokumentów. Rozdzielczość optyczna 2400 x 2400 dpi, 48-bitowa głębia kolorów. 4 przyciski EZ-Scan przyspieszające i ułatwiające pracę. Obsługuje skanowanie do chmury. Krótszy czas skanowania dokumentu A4 w kolorze (300 DPI) - 10 s. Technologia automatycznej naprawy dokumentów i zdjęć. Zasilanie przez kabel USB. Wymiary: 250 x 367 x 42 mm. Waga: 1,7 kg.

349 zł
pytaj o dostępność

Skaner Canon CanoScan LiDE 400

Mocniejsza wersja modelu Lide 300. Ten szybki skaner o wyrafinowanej, stylowej konstrukcji umożliwia profesjonalne tworzenie wysokiej jakości kopii dowolnego dokumentu, zdjęcia lub książki. Skaner Lide 400 potrafi generować obrazy w rozdzielczości 4800x4800 dpi w zaledwie 8s. Uniwersalność została dodatkowo wzbogacona o możliwość skanowania w pionie, a także dzięki nowoczesnemu złączu USB-C. Wymiary: 250 x 365 x 39 mm. Waga: 1,7 kg.

549 zł
pytaj o dostępność

Epson skaner Perfection V600 Photo 

Wszechstronny skaner o rozdzielczości 6400 dpi zapewnia automatycznie usuwanie zabrudzeń i zadrapań ze zdjęć i klisz za pomocą zaawansowanej technologii DIGITAL ICE™. Dzięki gęstości 3,4 Dmax w przypadku skanowania klisz fotograficznych Epson Perfection V600 Photo tworzy obrazy wysokiej jakości, spełniając wszystkie potrzeby fotografów w zakresie skanowania odbitek i filmów.

1820 zł
dostępny od ręki

Skaner Epson Perfection V850 Pro

Skaner płaski formatu A4 umożliwiający skanowanie materiałów refleksyjnych i transparentnych. Pozwala skanować negatywy i slajdy w formatach 135, 120, 4x5" i 8x10" (także slajdy 35 mm w ramkach). Maks. rozdzielczość 4800 dpi przy skanowaniu materiałów refleksyjnych i 6400 dpi dla transparentnych. Gęstość optyczna 4Dmax. Gwarancja: 12 miesięcy.
Wymiary: 503‎ x 308 x 152 mm. Waga: 6,6 kg.

5299 zł
dostępny u dostawcy

Skaner do książek i dokumentów Plustek OpticBook 4800

Plustek OpticBook 4800 to wysokiej jakości skaner do książek i dokumentów. Idealny dla wszelkich jednostek, którym zależy na wydajnej archiwizacji i ekologicznym stylu pracy. Specjalna konstrukcja pozwala uzyskać ostre i wyraźne obrazy stron bez niszczenia książek. Dołączone oprogramowanie pomaga w edycji i zarządzaniu obrazami.

2899 zł
pytaj o dostępność

PermaJet pokrowiec na skaner EPSON: V850, V800, V750, V700 (grafit)

Nieprzemakalny, ciemnoszary (grafitowy) pokrowiec na skaner, nadruk: PermaJet. Wysokiej jakości pokrowiec chroniący skaner przed kurzem, brudem i wodą oraz promieniami UV. Pokrowiec można przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką. Jest wytrzymały na przetarcia, otarcia czy działania mechaniczne.

65 zł
dostępny od ręki

PermaJet pokrowiec na skaner EPSON: V550/V600 Photo (SZARY)

Nieprzemakalny, szary pokrowiec na skaner, nadruk: PermaJet. Wysokiej jakości pokrowiec chroniący skaner przed kurzem, brudem i wodą oraz promieniami UV. Pokrowiec można przetrzeć suchą lub wilgotną szmatką. Jest wytrzymały na przetarcia, otarcia czy działania mechaniczne. Dedykowany do skanera Epson V550 / Epson V600 Photo

50 zł
dostępny od ręki

Skaner szczelinowy Epson FastFoto FF-680W

FastFoto FF-680W to prosty w obsłudze skaner z Wi-Fi, automatycznym podajnikiem i dołączonym oprogramowaniem, który pozwala szybko skanować, ulepszać i udostępniać wiele zdjęć za pomocą zaledwie kilku kliknięć dzięki zautomatyzowanym funkcjom. Skanuje dokumenty o różnych kształtach i rozmiarach: Skanuje zdjęcia w rozmiarze od 9 x 13 do 21 x 91 cm. Automatyczny podajnik zapewnia dwustronne skanowanie w jednym przebiegu, z opcją skanowania do e-maila lub do katalogu.

2690 zł
pytaj o dostępność

Skaner Plustek OpticSlim 2700

Kompaktowy, stylowy i szybki skaner płaski A4 do domu lub biura. Zapewnia wysokiej jakości skany oprawionych lub delikatnych dokumentów. Obsługuje książki o grubości do 35 mm. Standardowe sterowniki TWAIN zapewniają zgodność z tysiącami aplikacji obsługujących obrazy, w tym aplikacji do zarządzania dokumentami, przechwytywania dokumentów, zarządzania zawartością w przedsiębiorstwie, przetwarzania formularzy, przetwarzania obrazów fotograficznych i zarządzania obrazami.

855 zł
pytaj o dostępność

Skaner Plustek OpticSlim 2610 Plus

OpticSlim 2610 Plus to łatwy w użyciu skaner A4 o rozdzielczości 1200 dpi do codziennego skanowania i udostępniania. Dzięki eleganckiej i kompaktowej konstrukcji OpticSlim 2610 Plus zajmuje mniej miejsca na biurku i zmieści się w plecaku lub torbie. Pięć przycisków szybkiego dostępu usprawnia wykonanie najpotrzebniejszych zadań. A dzięki specjalnym zawiasom poradzi sobie nawet z grubszymi książkami. Płaska konstrukcja ułatwia przechowywanie, a do zasilania wystarczy pojedynczy kabek USB w zestawie. Standardowe w branży sterowniki TWAIN i WIA w połączeniu z formatami plików TIF, JPG, PDF i Microsoft Office zapewniają zgodność z tysiącami programów do skanowania i obrazowania.

530 zł
najniższa cena: 445 zł
pytaj o dostępność

Skaner Plustek OpticSlim 550 Plus - ostatnia sztuka!

OPTICSLIM 550 Plus to kompaktowy i płaski skaner zaprojektowany tak, aby zapewnić wszechstronne skanowanie dla wielu branż. Dedykowany do paszportów, dowodów, kart kredytowych, prawa jazdy, ubezpieczenia tożsamości, wszelkiego rodzaju dokumentów o małych wymiarach. Zajmuje mało miejsca i nie wymaga nagrzewania. Krótki czas skanowania oraz przyciski szybkiego wybierania upraszczają cały proces skanowania i automatyzują najczęściej używane funkcje.

980 zł
najniższa cena: 1020 zł
dostępny od ręki

Skaner Epson Perfection V39 II

Nowej generacji skaner do zdjęć i dokumentów, który umożliwia szybkie i łatwe zapisywanie oraz udostępnianie skanowanych materiałów. Smukła konstrukcja ze zintegrowaną podstawą oraz zasilanie przez USB zwiększa wszechstronność. Dzięki możliwości pracy w pozycji pionowej lub poziomej ten skaner o wysokiej rozdzielczości świetnia sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Konfigurowalne przyciski usprawniają pracę, a zdejmowana pokrywa pozwala na skanowanie książek, albumów lub innych łączonych materiałów.

475 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.