Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Specjalistyczne

Skaner do książek i dokumentów Plustek OpticBook 4800

Plustek OpticBook 4800 to wysokiej jakości skaner do książek i dokumentów. Idealny dla wszelkich jednostek, którym zależy na wydajnej archiwizacji i ekologicznym stylu pracy. Specjalna konstrukcja pozwala uzyskać ostre i wyraźne obrazy stron bez niszczenia książek. Dołączone oprogramowanie pomaga w edycji i zarządzaniu obrazami.

2899 zł
pytaj o dostępność

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i SE

Zaawansowany skaner dedykowany do filmów 35 mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu i poprawnej kolorystyki. Wysokiej jakości układ optyczny pozwala na rozróżnianie najbardziej subtelnych różnic w kontraście na brzegach. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Skaner obsługiwany jest przez oprogramowanie SilverFast 8 SE Plus, które działa na platformie Windows i Mac OS oraz jest kompatybilne z komputerami 64-bitowymi.

1919 zł
pytaj o dostępność

Skaner do slajdów i negatywów 35mm Plustek OpticFilm 8200i Ai

Profesjonalny skaner dedykowany do filmów 35mm wszędzie tam, gdzie potrzeba wysokiej jakości obrazu. Zaawansowana optyka zapewnia głębię zdjęć oraz dużą rozpiętość tonalną, zwłaszcza w ciemnych partiach obrazu. Wbudowany kanał podczerwieni eliminuje z obrazu drobiny kurzu oraz rysy. Dołączony wzornik kalibracyjny IT8 pomaga uzyskać bardzo dobre odwzorowanie kolorów z dużą ilością szczegółów w zaledwie 2 minuty. Skaner obsługiwany jest przez najwyższą i najbardziej funkcjonalną wersję oprogramowania SilverFast Ai Studio 8.

2699 zł
pytaj o dostępność

Skaner Plustek OpticSlim 550 Plus - ostatnia sztuka!

OPTICSLIM 550 Plus to kompaktowy i płaski skaner zaprojektowany tak, aby zapewnić wszechstronne skanowanie dla wielu branż. Dedykowany do paszportów, dowodów, kart kredytowych, prawa jazdy, ubezpieczenia tożsamości, wszelkiego rodzaju dokumentów o małych wymiarach. Zajmuje mało miejsca i nie wymaga nagrzewania. Krótki czas skanowania oraz przyciski szybkiego wybierania upraszczają cały proces skanowania i automatyzują najczęściej używane funkcje.

980 zł
najniższa cena: 1020 zł
dostępny od ręki

Skaner automatyczny do klisz 35 mm Plustek OpticFilm 135i

Plustek OpticFilm 135i - Automatyczny skaner slajdów i negatywów 35 mm o wysokiej rozdzielczości (7200 dpi). Umożliwia przetwarzanie wsadowe połączone z optymalizacją obrazu oraz eksport do zewnętrznego oprogramowania edycyjnego. Skaner posiada wbudowany kanał IR, który pomaga wyłapywać i usuwać podczas skanowania drobne rysy i kurz. Dodatkowo można użyć opcjonalne ramki panoramicznej (do 226 mm szerokości) lub półklatki. Obsługa systemów Windows 7/8/10/11 i Mac OS 10.12–12.x.

2550 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.