Opcje filtrowania
Producent:
Przeznaczenie:
Funkcja:
Rodzaj:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Kalibracja i profilowanie CALIBRITE

  • Aktywne filtry:
  • Producent: CALIBRITE
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Mini | promocja Black Friday!

ColorChecker Mini zawiera 24 naukowo opracowane pola kolorystyczne w szerokiej gamie barw, które odpowiadają rozmiarem popularnemu wzorcowi ColorChecker® Passport. ColorChecker Mini o wymiarach 6,3 x 10,6 cm zapewnia obiektywny standard porównawczy, dzięki czemu pozwala ustalić rzeczywisty balans kolorów dla dowolnego procesu odwzorowania barw. Zaprojektowany z myślą o wygodzie podczas pracy, świetnie nadaje się do ujęć w plenerze (fotografia, filmowanie), jak też do wszelkich procesów związanych z cyfrowym obrazowaniem i projektowaniem graficznym.

289 zł
379 zł
dostępny u dostawcy
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic | promocja Black Friday!

Zaprojektowany na potrzeby fotografii cyfrowej i analogowej. Stanowi doskonałe narzędzie do kontroli koloru. ColourChecker w połączeniu z oprogramowaniem do profilowania aparatów cyfrowych stosowany jest do tworzenia profili aparatów cyfrowych. Wzorzec składa się z 24 specjalnie dobranych pól kolorystycznych. Pola te nie tylko cechuje kolorystyka naturalnych obiektów, ale również ten sam stopień odbijanego światła we wszystkich częściach widzialnego widma.

379 zł
499 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Photo 2 | promocja Black Friday!

Wszechstronny ColorChecker Passport Photo 2 to niezbędne narzędzie, które pomaga lepiej uchwycić naturalne kolory oraz zapewnia możliwie najdokładniejszy obraz od ujęcia, po edycję. ColorChecker Passport Photo 2 łączy w sobie cztery wzorce kolorystyczne, w tym nowy wzorzec 18% szarości oraz zaktualizowane oprogramowanie ColorChecker Camera Calibration umożliwiające tworzenie profili ICC, szczególnie przydatne dla użytkowników Capture One oraz każdego fotografa pracującego w środowisku zgodnym z ICC.

499 zł
599 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Video | promocja Black Friday!

ColorChecker Video to narzędzie do kontroli i balansu kolorów dla filmowców – od ujęcia po edycję. Posiada wymiary oryginalnego wzorca ColorChecker Classic 215,9 x 279,4mm, ale został zaprojektowany z myślą o branży wideo. Ten dwustronny wzorzec zawiera chromatyczne ułożone pola kolorystyczne, pola z odcieniami skóry oraz referencyjne szarości na awersie, a także neutralny spektralnie wzorzec balansu bieli na drugiej stronie. Duży wzorzec doskonale sprawdza się podczas ujęć kontrolnych i szerszych kadrów.

569 zł
679 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport Video | promocja Black Friday!

X-Rite ColorChecker Passport Video zapewnia niezrównaną szybkość tworzenia, zbalansowanych i neutralnych obrazów z doskonałą ekspozycją. Ten podstawowy, zawarty w solidnej obudowie wzorzec pozwala na lepsze dopasowanie ujęć z wielu kamer, ustawienie właściwej ekspozycji, ułatwia filmowanie i edycję w mieszanym oświetleniu. ColorChecker Passport Video pomaga skrócić czas edycji wideo, dzięki czemu zyskujesz więcej czasu na pracę twórczą.

649 zł
779 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Classic Nano | promocja Black Friday!

ColorChecker Nano najmniejszy na świecie wzorzec, który zapewni precyzyjne odniesienie kolorystyczne dla najciaśniejszych ujęć i ekstremalnych zbliżeń. Wzorzec Nano ma zaledwie 24 x 40 mm, dzięki czemu dedykowany jest głównie do fotografii: macro, artystycznej, małych obiektów. Sprawdzi się doskonale podczas tworzenia profili aparatów (ICC oraz DNG), sprawdzania zdjęć, korekty balansu bieli, ustawień ekspozycji oraz korekty kolorystycznej.

799 zł
1059 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display + PowerBank GRATIS*

Calibrite ColorChecker Display od X-Rite oferuje wszystko, co niezbędne do uzyskania prawidłowo skalibrowanego monitora, laptopa lub projektora. Zaawansowana kalibracja wyświetlacza dla entuzjastów i profesjonalnych fotografów poszukujących wygodnego, łatwego w użyciu i przystępnego cenowo narzędzia.

*) BRAK WSPARCIA DLA KALIBRACJI SPRZĘTOWEJ!!!

promocja
879 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + PowerBank GRATIS* (tylko u nas!) | promocja Black Friday!

Calibrite ColorChecker Display Pro (dostarczany przez X-Rite) w połączeniu z oprogramowaniem ccProfiler pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. To najlepsze rozwiązanie dla kreatywnych perfekcjonistów, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

869 zł
999 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Pro + wzorzec ColorChecker Classic Mini (ZESTAW) + PowerBank GRATIS*

Calibrite ColorChecker Display Pro połączony z ColorChecker Classic Mini w jednym pudełku. Pozwala na kalibrację i profilowanie monitorów, wyświetlaczy laptopów zbudowanych w oparciu o wszystkie najnowsze technologie, włączając LED, Plazma, RG Phosphor, OLED oraz monitory szeroko-gamutowe i projektory. ColorChecker Classic Mini dodaje opcję profilowania aparatów! Taki zestaw to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalnych fotografów i twórców, którzy wymagają szybkości, funkcjonalności oraz elastyczności dla osiągnięcia maksymalnej precyzji koloru.

promocja
999 zł
1199 zł
dostępny od ręki

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Display Plus + PowerBank GRATIS*

Kolorymetr ColorChecker Display Plus dostarcza najwyższy poziom dokładności pomiarów jasności do 2000 nitów dla niezrównanej dokładności wyświetlania monitorów referencyjnych, montażowych, laptopów i projektorów. Oferuje najszerszy zestaw funkcji dla monitorów OLED, HD i HDR oraz technologie pozwalające osiągnąć głęboką czerń, szczegółowość i precyzję wyświetlania w najciemniejszych partiach obrazu. To najlepsze rozwiązanie dla najbardziej wymagających filmowców, montażystów, kolorystów oraz fotografów, oczekujących najbardziej zaawansowanych opcji oraz maksymalnej kontroli w całym obiegu pracy dzisiaj i w przyszłości.

promocja
1349 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Kalibrator CALIBRITE ColorChecker Studio (zestaw do kalibracji i profilowania) + PowerBank GRATIS* | promocja Black Friday!

Calibrite ColorChecker Studio to profesjonalny i kompleksowy zestaw zarządzania barwą w całym obiegu pracy – od ujęcia, po wydruk. Perfekcjoniści, korzystający z aparatu, monitora, skanera, drukarki bądź projektora, mogą łatwo zoptymalizować cały etap postprodukcji, zapewniając sobie większy poziom dokładności i kontroli finalnego efektu swojej pracy.

2449 zł
2799 zł
dostępny od ręki
BLACKFRIDAY

Wzorzec CALIBRITE ColorChecker Passport DUO | promocja Black Friday!

ColorChecker Passport DUO to pierwszy tego rodzaju wzorzec przeznaczony jednocześnie dla fotografów, wideografów i filmowców. To uniwersalne, hybrydowe narzędzie do kontroli obrazu i korekcji kolorów. Zawiera cztery wzorce, włączając 24-polowy fotograficzny ColorChecker Classic służący do tworzenia profili aparatu, wzorzec balansu bieli i dwa wzorce zaczerpnięte z Passporta Video z powodzeniem wykorzystywane dotychczas w branży filmowej do ustawiania parametrów pracy kamery i późniejszej edycji. ColorChecker Passport DUO ma nowy wzór etui z naklejką identyfikacyjną na zewnątrz, która umożliwia personalizację.

869 zł
999 zł
dostępny od ręki

Futerał CALIBRITE ColorChecker Folio Case

ColorChecker Folio Case - To solidne ciemnoszare etui do wzorców ColorChecker zapewnia świetną trwałość i ochronę kart w stanie zamkniętym lub w trakcie użytkowania w czasie sesji zdjęciowej. Etui składa się z poliestrowej części zewnętrznej 1000 Denier Polyester i nylonowej części 210 Denier, zapewniając doskonałą ochronę wzorcom. Folio Case mieście dwa wzorce o rozmiarze 203 x 292 mm i można go używać w pozycji poziomej lub pionowej.

289 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.