Fotografia
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Nikon moduł GPS GP-N100

Moduł GPS GP-N100 pozwalający rejestrować w danych EXIF każdego wykonywanego zdjęcia „znaczniki geograficzne” —informacje o położeniu, tzn. szerokość i długość geograficzną oraz wysokość nad poziomem morza i czas rejestracji. Wyposażony w funkcję A-GPS, która skraca czas uruchamiania. Przeznaczony do aparatów Nikon 1 V1.

Dostępny od grudnia 2011.

479 zł
pytaj o dostępność

Pentax odbiornik GPS O-GPS1

Odbiornik GPS przeznaczony do aparatów K-5, K-5II, K-3, K-r oraz 645D zapisuje dokładne położenie aparatu podczas wykonywania zdjęcia. Wyposażony w funkcję "astrotracer" ułatwiającą wykonywanie astrofotografii. Oprócz tego może służyć jako prosta nawigacja.

1059 zł
pytaj o dostępność

Canon odbiornik GPS GP-E2

GP-E2 to lekki i kompaktowy GPS kompatybilny z aparatami EOS-1D X, EOS 7D i nowym EOS 5D Mark III, GP-E2 taguje zdjęcia z wykorzystaniem długości, szerokości i wysokości oraz danych, tak jak kierunek, w którym zostało zrobione zdjęcie, dodając informacje o lokalizacji do danych EXIF.

1149 zł 1199 zł
pytaj o dostępność

Nikon przewód GP-1-CA90

Kabel pozwalający podłączyć moduł GPS Nikon GP-1/GP-1A do złącza akcesoriów w aparacie.

279 zł
pytaj o dostępność

Nikon przewód CA10A dla GP-1

Kabel pozwalający podłączyć moduł GPS Nikon GP-1/GP-1A do złącza akcesoriów w aparacie.

289 zł
pytaj o dostępność

Canon odbiornik GPS GP-E1 - Wyprzedaż

GP-E1 to lekki i kompaktowy GPS kompatybilny z aparatami EOS-1D X,EOS-1D X Mark II , GP-E1 taguje zdjęcia z wykorzystaniem długości, szerokości i wysokości oraz danych, tak jak kierunek, w którym zostało zrobione zdjęcie, dodając informacje o lokalizacji do danych EXIF.

599 zł 1199 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.