Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Dedykowane do::
Rozmiar:
Jasność:
Rozdzielczość:
Ekran dotykowy:
3D LUT:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:

Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Rekordery dyskowe Blackmagic

 • Aktywne filtry:
 • Producent: Blackmagic

Rekorder dyskowy Blackmagic Design Video Assist 5 | 3G 300nit

Blackmagic Video Assist to profesjonalny podgląd kamerowy oraz nagrywarka w jednym.
Posiada dotykowy ekran o przekątnej 5" i rozdzielczości 1920x1080p60, wejścia i wyjścia HDMI i SDI oraz slot na karty pamięci SD.
Urządzenie ma rozmaite zaawansowane funkcje, takie jak zebra, histogram, peaking, zoom, false color oraz 3D LUT.

 • Nagrywanie: 1080p60 SDI (10-Bit 4:2:2 YUV)
 • Ekran: 5" | 300 nit
 • Głębia: 10-bit
 • 3D Lut: Tak
2999 zł
pytaj o dostępność

Rekorder dyskowy Blackmagic Design Video Assist 7 | 3G 300nit

Blackmagic Video Assist to profesjonalny podgląd kamerowy oraz nagrywarka w jednym.
Posiada dotykowy ekran o przekątnej 7" i rozdzielczości 1920x1080p60, wejścia i wyjścia HDMI i SDI oraz slot na karty pamięci SD.
Urządzenie ma rozmaite zaawansowane funkcje, takie jak zebra, histogram, peaking, zoom, false color oraz 3D LUT.

 • Nagrywanie: 1080p60 SDI (10-Bit 4:2:2 YUV)
 • Ekran: 7" | 310 nit
 • Głębia: 10-bit
 • 3D Lut: Tak
4799 zł
pytaj o dostępność

Rekorder dyskowy Blackmagic Design Video Assist 5" 12G HDR

Blackmagic Video Assist 5" 12G HDR umożliwia profesjonalny monitoring i nagrywanie SDI lub HDMI we wszystkich formatach HD, Ultra HD, 2K i 4K DCI! Superjasny 5-calowy monitor HDR o jasności 2500 nitów, obsługuje 3D LUT i scopes. Posiada narzędzia wspomagające precyzyjne ustawianie ostrości i ekspozycji. Wbudowany rejestrator zapisuje pliki na kartach SD w 10-bit 4:2:2 ProRes lub DNx.

4999 zł
dostępny od ręki

Rekorder dyskowy Blackmagic Design Video Assist 7" 12G HDR

Blackmagic Video Assist 7" 12G HDR umożliwia profesjonalny monitoring i nagrywanie SDI lub HDMI we wszystkich formatach HD, Ultra HD, 2K i 4K DCI! Superjasny 5-calowy monitor HDR o jasności 2500 nitów, obsługuje 3D LUT i scopes. Posiada narzędzia wspomagające precyzyjne ustawianie ostrości i ekspozycji. Wbudowany rejestrator zapisuje pliki na kartach SD w 10-bit 4:2:2 ProRes lub DNx.

5499 zł
pytaj o dostępność

Blackmagic Design Cloud Pod

Zmień praktycznie każdy dysk USB Type-C w sieciowy dysk magazynowy dzięki Cloud Pod od Blackmagic Design. Cloud Pod może hostować dwa dyski USB Type-C za pomocą swoich dwóch portów USB Type-C 5 Gb/s, a następnie zapewnia dostęp do sieci za pomocą portu 10GbE RJ45, który pozwala udostępniać multimedia nawet 50 jednoczesnym użytkownikom w sieci. Ponadto funkcja Dropbox Live Sync umożliwia globalną dystrybucję plików i automatyczną synchronizację z Cloud Pod, a wyjście monitorujące HDMI pozwala śledzić stan Cloud Pod, w tym mapę pamięci masowej, grafikę prędkości, synchronizację, aktywnych użytkowników i stan zasilania. Zgodna z systemami Windows i Mac stacja Cloud Pod umożliwia pracę z materiałem wideo o jakości nadawczej w programie DaVinci Resolve. Po sparowaniu z odpowiednim nośnikiem pamięci masowej obsługiwane są przepływy pracy w trybie RAW 12K.

2049 zł
dostępny od ręki

Blackmagic Design Cloud Store Mini 8TB

Zaprojektowany z myślą o produkcjach filmowych i telewizyjnych, gdzie duże pliki multimedialne muszą być udostępniane wielu użytkownikom, Cloud Store Mini o pojemności 8 TB od Blackmagic Design dobrze nadaje się do edycji, korekcji kolorów, audio, post i prac VFX. Ma on pojemność 8 TB, na którą składają się dyski SSD NVMe M.2 o pojemności 4 x 2 TB, które są wstępnie skonfigurowane jako RAID 0 i są w stanie obsłużyć pliki 12K Blackmagic raw digital cinema. Cloud Store Mini jest również wyposażony w port 10GbE i port 1GbE dla dostępu do sieci, a także port USB Type-C, który posiada wbudowany adapter sieciowy dla systemów, które nie posiadają portu RJ45. Jest też port USB Type-C 5 Gb/s do standardowych transferów danych oraz wyjście HDMI, które pozwala śledzić stan Cloud Store Mini, w tym mapę pamięci masowej, grafikę prędkości, synchronizację, aktywnych użytkowników i stan zasilania.

 • pojemność: 8TB
12499 zł
dostępny od ręki

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.