Filmowanie
Opcje filtrowania
Producent:
Filtr cenowy:
od:
do:
Tylko dostępne od ręki:
  • Aktywne filtry:
  • Producent: Sony

Sony rejestrator dźwięku PCM-D100

Profesjonalny, przenośny rejestrator audio do nagrywania dźwięku w wysokiej rozdzielczości przeznaczony do rejestracji wystąpień na żywo, koncertów muzycznych, przedstawień teatralnych itp. Rejestracja w formatach DSD i LPCM. Wbudowane elektretowe mikrofony pojemnościowe. Pasmo przenoszenia 20-20000 Hz. Wbudowana pamięć flash 32 GB, gniazdo kart SD/SDHC/SDXC, Memory Stick Pro Duo i Memory Stick Pro-HG.
Wymiary: 47,6 x 155,6 x 31,7 mm. Waga: 394 g.

3599 zł
pytaj o dostępność

Sony słuchawki MDR-7506

Profesjonalne zamknięte słuchawki o czystym, naturalnym brzmieniu i prostym wzornictwie. Przeznaczone do odsłuchu zarówno w warunkach studyjnych, jak i w terenie. Składana konstrukcja ułatwia transport.
Pasmo przenoszenia 10-20000 Hz. Kabel o długości 3 m z pozłacanym wtykiem mini-jack.
Waga: 221 g.

526 zł 559 zł
dostępny od ręki

Sony słuchawki MDR-7510

Profesjonalne studyjne zamknięte słuchawki wokółuszne, które można stosować zarówno jako słuchawki referencyjne, jak i monitorowe do miksowania.
Pasmo przenoszenia 5-40000 Hz. Kabel o długości 3 m z pozłacanym wtykiem mini-jack.
Waga: 261 g.

659 zł
pytaj o dostępność

Sony mikrofonowy zestaw bezprzewodowy UWP-D11/42 Hybrid Digital Processing

Zestaw bezprzewodowy Sony UWP-D11 Hybrid Digital Processing do kamer cyfrowych pracujący na kanale 42, który nie jest zakłócany przez sygnał LTE. Może być wykorzystywany również do zastosowań ENG/EFP, prezentacji i realizacji na żywo z rejestracją wideo lub bez oraz jako samodzielny system np. do wywiadów radiowych. Zasilanie: baterie AA.
Wymiary: 63 x 82 x 23,8 mm (bez anten). Waga: Ok. 176 g (z bateriami).

2249 zł
pytaj o dostępność

Sony mikrofonowy zestaw bezprzewodowy UWP-V2

System bezprzewodowy UHF, mikrofon do ręki UTX-H2, odbiornik mobilny 2 333 2 870 URX-T2, akcesoria, kanały TV 33 - 35, 798 - 822MHz

2930 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon SONY ECM-B1M

Wysokiej jakości mikrofon kierunkowy. Wystarczy przyłączyć mikrofon do stopki Multi Interface na kompatybilnym aparacie, by uzyskać bezpośrednie zasilanie i połączenie audio bez konieczności mocowania dodatkowych przewodów lub baterii. Stopka Multi Interface firmy Sony zapewnia inteligentną łączność i kontrolę szeregu akcesoriów, zapewniając maksymalną elastyczność i mobilność systemu fotograficznego α.

1494 zł
pytaj o dostępność

Sony mikrofonowy zestaw bezprzewodowy UWP-D12/K33 - MIAAAŁo być TANIO!

Zestaw mikrofonu bezprzewodowego UWP-D12 składający się z nadajnika mikrofonu ręcznego UTX-M03 oraz odbiornika przenośnego URX-P03. Duży wyświetlacz i niewielkie wymiary odbiornika umożliwiające zainstalowanie w dowolnej kamerze lub lustrzance cyfrowej, automatyczna funkcja ustawiania kanału oraz wyjście słuchawkowe.
Wymiary: 63 x 82 x 23,8 mm (bez anten). Waga: ok. 176 g (z bateriami).

promocja
1879 zł 3199 zł
dostępny od ręki

Mikrofon Sony ECM-MS2

Profesjonalny, lekki, pojemnościowy mikrofon kierunkowy. Zaprojektowany go pod kątem pracy na planie filmowym, w aplikacjach wideo, telewizji i w przemyśle produkcyjnym.
Wymiary: Średnica 24 × dł. 137 mm
Waga: Ok. 160 g

1199 zł 1499 zł
pytaj o dostępność

Mikrofon Sony XLR-K2M

XLR-K2M, zapewnia czystą reprodukcję dźwięku, przy jednoczesnym doborze żądanej charakterystyki kierunkowej i częstotliwościowej, co szczególnie przydaje się podczas nagrywania uroczystości i wywiadów. Urządzenie pozwala z łatwością dobrać ustawienia dźwięku do różnych sytuacji. Oferowany zestaw umożliwia przekształcenie aparatów z wymienną optyką Sony wyposażonych w stopkę Multi Interface w pełni profesjonalne video rejestratory, zapewniające nie tylko niepowtarzalną głębie ostrości, ale również profesjonalny dźwięk

2199 zł
pytaj o dostępność

Sony odbiornik bezprzewodowy URX-P03 / K21 - MIAAAŁo być TANIO!

Wersja zintegrowanego cyfrowego bezprzewodowego przenośnego odbiornika Sony URXP03 o częstotliwości od 470 do 542 MHz ma całkowicie metalową obudowę, duży czytelny wyświetlacz LCD, szerokie pasmo przełączania RF, zasilanie i ładowanie USB, automatyczne skanowanie kanałów, synchronizację w podczerwieni między nadajnikiem i odbiornik, odbiór prawdziwej różnorodności, strojenie syntezowane przez PLL, wyjście słuchawkowe do monitorowania, kontrola wzmocnienia wyjściowego w celu optymalizacji poziomu wejściowego do kamery oraz cyfrowe obwody towarzyszące.

promocja
998 zł 1800 zł
dostępny od ręki

Sony dyktafon ICD-TX650 - smukły, uniwersalny dyktafon stereo do kieszeni marynarki

Dokładne nagrywanie stereo bez względu na umiejscowienie źródła dźwięku doskonale sprawdza się przy wykorzystaniu w branży ślubnej przez zawodowych filmowców poprzez umieszczenie dyktafonu w kieszonce marynarki, dzięki czemu mamy pewność czystego dźwięku stereo np. podczas nagrywania przysięgi. Prosta i łatwa obsługa. Wbudowana pamięć 16GB. Nagrywanie jednym przyciskiem. Czytelny wyświetlacz OLED. Przyjazne dla użytkownika kształt i przyciski. Kompaktowe, wbudowane głośniki. Niewielkie wymiary urządzenia 10,2cm x 07cm x 2cm

669 zł
dostępny do 3 dni

Sony rejestrator PCMA10 3-way PCMA10.CE7

Niezależnie od tego, czy jest to próba Twojego nowego zespołu, występ jazzowego bandu czy teatralny monolog - rejestrator dźwięku Sony Linear PCM A10 z serii A (PCMA10.CE7) pozwala na nagrywanie materiałów wysokiej rozdzielczości i odtwarzanie ich bezprzewodowo z krystaliczną czystością. 

929 zł 999 zł
pytaj o dostępność

Wszystkie ceny zawierają koszty gospodarowania odpadami. Informacje przedstawione na niniejszej witrynie nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.