Prawdziwe raty 0%! Na wybrane produkty

Bezlusterkowiec Fujifilm X-H2

ID: 25936

fujifilm

> Fujifilm grip do X-H2 X-H2S w super cenie

> BEZ ŚCIEMY - WSZYSTKO Z RABATEM 50%!

cena 9899 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 9899 zł
Raty 0%!20 x 494,95 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę

Bezlusterkowiec Fujifilm X-H2

.

Nowa matryca światłoczuła X-Trans™ CMOS 5 HR o rozdzielczości 40,2 MP zapewniająca najwyższą jakość obrazu w historii serii X, wsparcie dla zapisu materiałów filmowych w jakości 8K/30P, tryb pixel shift pozwalający na wykonywanie zdjęć o rozdzielczości 160 mpix, wydajny autofokus to największe atuty najnowszego aparatu Fujifilm X-H2S

 

Model X-H2 wyposażony został w matrycę światłoczułą z podświetleniem wstecznym “X-Trans™ CMOS 5 HR” o rozdzielczości 40,2 megapikseli i szybki procesor X-Processor 5

To najnowszy flagowiec w ofercie, cechujący się najwyższa rozdzielczością w historii serii X w zakresie zdjęć i wideo. Pozwala on uzyskiwać nie tylko fotografie wysokiej rozdzielczości, jest też pierwszym w świecie aparatem z matrycą rozmiaru APS-C natywnie wspierającym rejestrację materiałów wideo w jakości 8K/30P przy zastosowaniu kodeku Apple ProRes..

Poprawie jakości obrazowania, którą zapewnia nowa matryca światłoczuła, towarzyszą inne zaawansowane funkcje i możliwości, w tym najniższa standardowa czułość ISO125, maksymalna prędkość migawki elektronicznej na poziomie 1/180000 s oraz funkcja PIXEL-SHIFT MULTI-SHOT, wzmacniające ekspresję wizualną. Model X-H2 oferuje również bogaty wachlarz opcji i funkcjonalności wspierających fotografowanie. Wymienić tu należy m.in. autofokus z opartą na technologii uczenia głębokiego funkcją wykrywania i rozpoznawania obiektów, dzięki czemu potrafi on automatycznie wykryć i śledzić różne obiekty, takie jak zwierzęta i ptaki; wbudowany w korpus pięcioosiowy układ stabilizacji obrazu zapewniający skuteczną kompensację drgań w zakresie nawet do 7 działek EV, elektroniczny wizjer o rozdzielczości 5,76 mln punktów i współczynniku powiększenia 0,8x, a także gniazdo kart pamięci kompatybilne z kartami CFexpressTM Typu B. Wszystko to gwarantuje, że użytkownicy będą mogli korzystać z wysokiej jakości obrazowania oferowanej przez model X-H2 w różnych sytuacjach fotograficznych. 

 

Najważniejsze cechy: 

 W modelu X-H2 zastosowano najnowszą matryce światłoczułą z podświetleniem wstecznym X-Trans™ CMOS 5 HR o rozdzielczości 40,2 megapikseli. 40,2 megapikselowa matryca korzysta z ulepszonego algorytmu przetwarzania obrazu, który umożliwia poprawę rozdzielczości zdjęć bez uszczerbku dla współczynnika sygnał/szum, co przekłada się na zdumiewającą jakość rejestrowanych obrazów. Matryca charakteryzuje się również ulepszoną strukturą rozmieszczenia pikseli, co pozwala na skuteczne zwiększenie ilości rejestrowanego przez piksele światła, umożliwiając tym samym zastosowanie wartości ISO125 jako standardowego, natywnego poziomu czułości, nie zaś jako opcji dostępnej w tzw. rozszerzonym trybie czułości matrycy. Cecha ta okazuje się szczególnie przydatna podczas fotografowania w plenerze w ciągu dnia lub gdy chcemy wykorzystać zalety szerokiego otworu przysłony dla uzyskania płytkiej głębi ostrości i rozmycia tła.

Zastosowanie nowej matrycy światłoczułej i wynikająca z tego możliwość jeszcze bardziej precyzyjnej kontroli czasu naświetlania pozwoliły na zwiększenie prędkości migawki o 2,5 działki EV, z dotychczasowej wartości 1/32000 s. do 1/180000 s. Pozwoli to użytkownikom na fotografowanie przy szeroko otwartej przysłonie w warunkach bardzo silnego oświetlenia, jak na przykład na słonecznej plaży czy zaśnieżonym stoku narciarskim lub umożliwi zamrożenie w kadrze bardzo szybkiego ruchu.

 


X-H2 to pierwszy aparat serii X wyposażony w funkcję Pixel Shift Multi-Shot (możliwość wykonania serii zdjęć z minimalnym przesunięciem matrycy światłoczułej). Aparat korzysta wtedy z wewnętrznego mechanizmu stabilizacji obrazu w celu wysoce precyzyjnego przesuwania matrycy podczas wykonywania automatycznego ujęcia, rejestrując 20 kadrów w czasie jednego cyklu otwarcia migawki. Dedykowane oprogramowanie „Pixel Shift Combiner” przetwarza zarejestrowane kadry i tworzy pojedyncze zdjęcie o rozdzielczości ok. 160 mln pikseli, co znajduje zastosowanie szczególnie w fotografii reklamowej czy cyfrowej archiwizacji zasobów wizualnych. Aparat X-H2 oferuje wsparcie dla formatu plików graficznych HEIF, który zapewnia obrazy o 10-bitowej głębi kolorów w plikach o objętości nawet do 30% mniejszej w porównaniu ze standardem JPEG, potwierdzając tym samym rosnącą reputację Fujifilm w zakresie dostarczenia najwyższej jakości obrazów wprost z aparatu. 

 

 Doskonałe parametry rejestracji materiałów filmowych zaspokajające potrzeby profesjonalnej produkcji wideo 

 Dzięki zastosowaniu nowej matrycy światłoczułej aparat może wewnętrznie rejestrować filmy wideo o rozdzielczości 8K przy 30 kl./s. z podpróbkowaniem 4:2:2 i 10-bitową głębią kolorów. Fujifilm X-H2, podobnie jak model X-H2S, charakteryzuje się konstrukcją skutecznie odprowadzającą ciepło, może więc w trybie ciągłym rejestrować materiały filmowe jakości 8K/30P przez ok. 160 minut, dzięki czemu wideo o rozdzielczości 8K staje się prawdziwie praktycznym rozwiązaniem. Ponadto, aparat oferuje wsparcie dla nadpróbkowania 8K w celu uzyskania doskonałej jakości materiałów filmowych w rozdzielczości 4K, maksymalnie wykorzystując przy tym możliwości, jakie oferuje matryca światłoczuła o wysokiej rozdzielczości. 

 Model X-H2 posiada wsparcie dla trzech kodeków wideo Apple ProRes: ProRes 422 HQ, ProRes 422 i ProRes 422 LT. Przy rejestracji z wykorzystaniem kodeków z grupy ProRes, X-H2 oferuje również wsparcie dla nagrywania w trybie dualnym (tzw. proxy recording, czyli rejestracja materiałów jednocześnie w postaci surowej oraz kopii zapisywanych w postaci silniej skompresowanych plików o mniejszej objętości), na przykład w formacie ProRes 422 Proxy. Ogranicza to nakład pracy potrzebny przy montażu i edycji materiałów 8K oraz usprawnia ogólną organizację produkcji filmowej, od rejestracji materiału, po postprodukcję. Aparat został wyposażony w funkcję zoomu cyfrowego. Zapewnia ona, dzięki wykorzystaniu 40,2 megapikselowej matrycy aparatu, możliwość dwukrotnego cyfrowego przybliżenia filmowanego ujęcia przy niewielkiej lub wręcz zerowej stracie na rozdzielczości podczas rejestracji wideo w jakości 4K, nawet gdy używany jest obiektyw o stałej ogniskowej. Zapięcie do aparatu obiektywu XF18-120mmF4 LM PZ WR pozwala na podwojenie zasięgu i płynne przejście do przybliżenia cyfrowego, gdy obiektyw osiągnie już swoją maksymalną długość ogniskowej. W kombinacji z kompatybilnym rejestratorem zewnętrznym podłączonym przez złącze HDMI, jak urządzenia marki Atomos czy Blackmagic Design, aparat X-H2 może przesyłać nagrany surowy materiał wideo o 12-bitowej głębi kolorów w formacie Apple ProRes lub Blackmagic RAW, w rozdzielczościach sięgających 8K i klatkażu 29,97 kl./sekundę.  Oprócz wsparcia dla trybu F-Log, model X-H2 obsługuje również tryb F-Log2, który pozwala rejestrować materiały wideo o rozszerzonym zakresie dynamicznym w przedziale ponad 13 działek EV. Ten zakres dynamiczny jest szerszy niż możliwości oferowane obecnie przez tryb F-Log, zwiększając potencjał postprodukcyjny. Podczas rejestracji materiału wideo z wykorzystaniem kodeka H.265 4:2:0 i przepływności bitów 200 Mbps, z „zimnego” startu, przy temperaturze zewnętrznej 25℃, z temperaturą automatycznego wyłączenia ustawioną na „Wysoka”, z zamocowanym gripem pionowym VG-XH i przy wykorzystaniu trzech akumulatorów. Czas rejestracji wideo zależy od poziomu naładowania akumulatorów oraz rodzaju i pojemności zastosowanej karty pamięci. Gdy korpus aparatu nagrzeje się, rejestracja wideo może zostać automatycznie przerwana. 

 

Udoskonalona wydajność autofokusa, który pozwala z precyzją uchwycić szczegóły 

 Układ X-Processor 5 oferuje funkcję autofokusa z detekcją obiektu opartą na technologii uczenia głębokiego. Autofokus potrafi automatycznie wykryć i śledzić różnorodne obiekty, takie jak zwierzęta, ptaki, samochody, motocykle, rowery, samoloty i pociągi, jak również rozpoznaje ludzkie twarze i oczy, dzięki czemu użytkownik może skoncentrować się na kompozycji kadrów i swoim twórczym podejściu do fotografowania czy filmowania, będąc jednocześnie pewnym, że X-H2 będzie z precyzją utrzymywał ostrość na obiekcie. Nowa wysokorozdzielcza matryca dysponuje wyższą liczbą pikseli detekcji fazy w porównaniu z obecnie istniejącymi modelami, co przekłada się na ulepszone możliwości ustawiania i utrzymania ostrości w trybie AF-S (autofokus pojedynczy) na obiektach o często powtarzających się wzorach czy motywach. Użytkownik ma pewność precyzyjnej i celnej pracy autofokusa w sytuacjach, gdy autofokus pojedynczy jest zazwyczaj stosowany, czyli w fotografii krajobrazowej i portretowej. Jednak X-H2 wykorzystuje też ulepszony algorytm predykcyjny autofokusa, opracowany wcześniej na potrzeby modelu X-HS2, dzięki czemu możliwe jest stabilne utrzymywanie ostrości w punkcie nawet w trybie autofokusa ciągłego.  Nowością w modelu X-H2 jest funkcja „focus meter” (miernik ostrości), działająca jako dodatkowe wsparcie przy rejestracji wideo w trybie ręcznego ustawiania ostrości. Funkcja focus meter pozwala na niezwykle precyzyjną kontrolę punktu ostrości, może być również używana jednocześnie z funkcją „focus peaking” (zaznaczanie obszarów kadru znajdujących się w płaszczyźnie ostrości). Nagrywanie materiałów w jakości 8K wymaga zaawansowanej precyzji ustawiania ostrości. Algorytm automatycznego ustawiania ostrości w trybach rejestracji wideo został specjalnie zoptymalizowany w celu poprawy celności autofokusa, zapewniając użytkownikom poczucie pewności przy korzystaniu z autofokusa podczas nagrywania filmów w jakości 8K. 

 Rozwiązania w zakresie sprzętu i organizacji pracy wspierające działania twórców treści

 Pracujący w pięciu osiach wewnętrzny układ stabilizacji obrazu, za którego działanie odpowiada procesor X-Processor 5 i czujniki kontroli drgań, zapewnia kompensację drgań w zakresie do 7 działek EV. Ta potężna funkcja daje użytkownikom możliwość swobodnego fotografowania z ręki w warunkach, które dotychczas wymagały korzystania ze statywu, czyli na przykład przy słabym świetle. Ponadto, zastosowanie wewnętrznego układu stabilizacji obrazu umożliwia dodatkowo precyzyjne przesuwanie matrycy światłoczułej, dzięki czemu w modelu X-H2 można było wprowadzić funkcję „pixel-shift multi-shot”.  Aparat X-H2 wyposażony został również w wizjer elektroniczny o dużym współczynniku powiększenia 0,8x i rozdzielczości 5,76 mln punktów. Cechuje się wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie ok. 120 ramek na sekundę, a także poprawioną kontrolą zjawiska paralaksy i dystorsji, która pojawia się często, gdy pozycja oka ulega przesunięciu podczas korzystania z wizjera.  Konstrukcja korpusu jest identyczna, jak w przypadku modelu X-H2S. Obudowa aparatu została uszczelniona w 79 miejscach, co zapewnia wysoki poziom odporności na pył, kurz i wilgoć. X-H2 został skonstruowany tak, by wytrzymać trudy codziennego profesjonalnego użytku i może pracować w chłodzie sięgającym -10°C. Korpus wyposażono również w ekran pomocniczy na górnej ściance, włącznik autofokusa z możliwością regulacji funkcjonalności, odchylany wyświetlacz główny o rozdzielczości 1,62 mln punktów i niezależny przycisk nagrywania filmów. Udogodnienia te gwarantują wygodną obsługę aparatu. X-H2 wyposażony został w dwa gniazda kart pamięci. Jedno obsługuje karty CFexpressTM Typu B, do drugiego zaś należy wkładać karty pamięci typu SD UHS-II. Uwolnij pełen potencjał modelu X-H2 w zakresie rejestracji profesjonalnych materiałów wideo dzięki kartom pamięci CFexpressTM Typu B. Obydwa modele, zarówno X-H2S, jak i X-H2, mogą współpracować z nadajnikiem plików “FT-XH”, który umożliwia sterowanie rejestracją wideo za pomocą kablowego lub bezprzewodowego połączenia LAN. W tym trybie jednocześnie mogą być podłączone cztery aparaty X-H2S lub X-H2. Podłączonymi urządzeniami można sterować z poziomu przeglądarki internetowej w zakresie następujących czynności:

 

 Akcesoria opcjonalne

 Pionowy uchwyt z zasilaniem akumulatorowym “VG-XH (dla modeli X-H2S i X-H2)

Uchwyt pionowy jest odporny na pył i wilgoć i może działać w niskich temperaturach sięgających -10ºC. Pomieści dwa akumulatory o wysokiej pojemności „NP-W235”.

Rozmieszczenie przycisków na uchwycie zaprojektowano tak, by obsługa aparatu była wygodna zarówno w orientacji pionowej, jak i poziomej. 

 

 Nadajnik do przesyłania plików “FT-XH” (dla modeli X-H2S i X-H2)

Ten nadajnik do przesyłania plików obsługuje połączenia przewodowe w sieci LAN oraz szybką łączność bezprzewodową, niezbędne do sterowania aparatem z poziomu komputera, na przykład w zastosowaniach studyjnych lub w fotografii sportowej. Może być również używany jako uchwyt pionowy. Pomieści w sobie dwa akumulatory o wysokiej pojemności „FUJIFILM NP-W235”.  Przesyłanie danych za pośrednictwem protokołu FTP w trybach przewodowego/bezprzewodowego połączenia LAN / sterowania aparatem z poziomu smartfonu za pośrednictwem interfejsu USB  Sterowanie fotografowaniem w trybach przewodowego/bezprzewodowego połączenia LAN  Funkcja rejestracji zdalnej w trybach przewodowego/bezprzewodowego połączenia LAN; Możliwość jednoczesnego sterowania nawet 4 aparatami X-H2S i X-H2 z poziomu przeglądarki internetowej.


 Wentylator chłodzący “FAN-001” (do aparatów X-H2S i X-H2)

Zaprojektowany specjalnie dla aparatów X-H2S i X-H2, aby umożliwić przedłużoną rejestrację wideo w warunkach wysokiej temperatury otoczenia.  Wentylator może być zamocowany na tylnej ściance korpusu aparatu bez przewodu i dodatkowego zasilania. Wydłuża czas ciągłej rejestracji wideo w warunkach wysokiej temperatury otoczenia, eliminując obawy związane z samoczynnym wyłączeniem aparatu z powodu przegrzania. 

 

Fujifilm X-H2 cena: 9899 zł

dostępny od ręki
Pamięci i czytniki
Zasilanie
Obiektywy
Adaptery, konwertery, pierścienie
Oprogramowanie

Przetwornik obrazu

Typ przetwornika
(APS-C) X-Trans CMOS 5 HR 
Wielkość przetwornika
23.5mm x 15.6mm (APS-C) X-Trans CMOS 5 HR 
Liczba pikseli
40.2 miliona 

Optyka

Mocowanie obiektywu
Fujifilm X mount 
Mnożnik ogniskowej
1,5X 

Ustawianie ostrości

Typ i zakres pomiaru
Hybrydowy system pomiaru będący połączeniem systemu detekcji kontrastu oraz detekcji fazy (TTL contrast AF / TTL phase detection AF)
Pomiar w jednym punkcie (Single point AF: EVF wybór z
Pomiar w strefie ( Zone AF: 3×3 / 5×5 / 7×7 wybór z 91 stref)
Tryb śledzenia WIDE:(wybór z 18 stref)   
Punkty pomiaru
425 punktów pomiary w trybie detekcji fazy.   
Tryby pracy AF
Pojedyncze ostrzenie (Single AF)
Tryb ciągłego ostrzenia( Continuous AF)
Tryb ostrzenia ręcznego MF (Manual Focus) z max. 200% powiększeniem na ekranie LCD lub wizjerze   

Ekspozycja

Rodzaje pomiaru światła
Pomiar TTL z 256 strefami pomiaru, (wielosegmentowy, centralnie-ważony, punktowy)  
Tryby ekspozycji
Priorytet przysłony, Priorytet migawki, Program, Manualna ekspozycja

Kompensacja ekspozycji:
(1) Zdjęcia: +5.0 do -5.0 EV w krokach 1/3 EV
(2) Filmy: ±2 EV w krokach 1/3EV    
Czasy otwarcia migawki
Migawka mechaniczna
w trybie P : 4sec. do 1/8000sec.
w trybie A : 30sec. do 1/8000sec.
w trybie S/M : 15min. do 1/8000sec.
w trybie Bulb : do 60min.
Migawka elektroniczna:
w trybie P: 4sec. do 1/180 000 sec.
A mode: 30sec. do 1/180 000 sec.
w trybie S/M: 15min. do 1/180 000 sec.
w trybie Bulb: 1sec. Fixed
Mechanical + Electronic Shutter
w trybie P: 4sec. do 1/180 000 sec.
w trybie A: 30sec. do 1/180 000 sec.
w trybie S/M: 15min. do 1/180 000 sec.
Bulb mode: up do 60min.
Synchronizacja przy współpracy z lampą błyskową
1/180 sec. lub wolniej   
Czułość ISO
Standardowe ustawienia automatyczne : AUTO1 / AUTO2 / AUTO3 (max. ISO 12800, min ISO 200 z krokiem1/3 EV)
Standardowe ustawienia ręczne: od ISO 125 do 12800 z krokiem 1/3 EV
Rozszerzone ustawienia : ISO 64 / 80 / 100 / 125 / 25600 / 51200   
Szybkość robienia zdjęć
Migawka mechaniczna - do 15 kl/sek.
Migawka elektroniczna - do 20 kl/sek.   
Balans bieli
Balans bieli można ustawić w następujących trybach:
Automatyczny
Ręczny - ustawienie temperatury barwowej w stopniach Kelwina
Ręczny wzorzec balansu bielu (na podstawie zdjęcia referencyjnego)
Światło żarowe, świetlówka
Światło dnia (słońce, pochmurno, cień)   

Zapis obrazu i dźwięku

Rejestracja zdjęć
JPEG Exif Ver.2.32*1
HEIF 4:2:2 10bit
RAW 14bit RAW (RAF original format)
TIFF 8bit / 16bit RGB (In-camera Raw Conversion Only)

Format JPEG (8 BIT), RAW(14 bit), RAW+JPEG
Rozdzielczość
L: (3:2)4:3〉 6864 x 5152 〈3:2〉 7728 x 5152 〈16:9〉 7728 x 4344 〈1:1〉 5152 x 5152 〈5:4〉 6432x5152
M: (3:2) 4416 x 2944 / (16:9) 4416x 2488 / (1:1) 2944 x 2944
S: (3:2) 3120 x 2080 / (16:9) 3120x 1760 / (1:1) 2080 x 2080 
Rejestracja filmów
kompresja:
All Intra / Long GOP

fomat pliku:
Apple ProRes 422 HQ, Linear PCM (Stereo sound 24bit / 48KHz sampling)
Apple ProRes 422, Linear PCM (Stereo sound 24bit / 48KHz sampling)
Apple ProRes 422 LT, Linear PCM (Stereo sound 24bit / 48KHz sampling)
HEVC/H.265, Linear PCM (Stereo sound 24bit / 48KHz sampling)
MPEG-4 AVC/H.264, Linear PCM (Stereo sound 24bit / 48KHz sampling)
MP4: MPEG-4 AVC/H.264, AAC

rozdzielczość:
[8K(16:9)] 7680 x 4320 29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[6.2K(16:9)] 6240 x 3510 29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[DCI4K HQ(17:9)] 4096 x 2160 29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[4K HQ(16:9)] 3840 x 2160 29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[DCI4K(17:9)] 4096 x 2160 59.94p/50p/29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[4K(16:9)] 3840 x 2160 59.94p/50p/29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[Full HD(17:9)] 2048 x 1080 59.94p/50p/29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[Full HD(16:9)] 1920 x 1080 59.94p/50p/29.97p/25p/24p/23.98p 720Mbps/360Mbps/200Mbps/100Mbps/50Mbps
[Full HD(17:9) High speed rec.] 2048 x 1080 240p/200p/120p/100p 720Mbps(recording)/360Mbps(recording)/200Mbps(recording)
[Full HD(16:9) High speed rec.] 1920 x 1080 240p/200p/120p/100p 720Mbps(recording)/360Mbps(recording)/200Mbps(recording)
Rejestracja dźwięku
wejście mikrofonowe, wejście słuchawkowe  

Podgląd obrazu

Wizjer
Wizjer elektroniczny 0.5 inch OLED Color Viewfinder, 5.76 miliona punktów, pokrycie kadru 100%,
korekcja dioptrażu: -5~+3m-1
powiększenie: 0.80x , wbudowany czujnik położenia oka.
Wyświetlacz LCD
3.0 calowy , odchylany, dotykowy monitor, 1.62 mln punktów, proporcja obrazu 3;2

Złącza

Stopka na akcesoria
gniazdo gorącej stopki 
Gniazdo mikrofonowe
ø3.5mm, stereo mini connector (Słuchawkowe)
Gniazdo słuchawkowe
ø3.5mm, stereo mini connector (Mikrofonowe)  
Gniazdo HDMI
HDMI connector (Type A)  
Gniazdo SDI
brak 
Gniazdo USB
USB Type-C (USB3.2 Gen2x1)
Gniazdo kart pamięci
dwa sloty kart pamięci
SD Card (-2GB) / SDHC Card (-32GB) / SDXC Card (-2TB) / UHS-I / UHS-II / Video Speed Class V90 /
CFexpress Type B Card (-2TB)
 

Inne funkcjonalności

Stabilizacja obrazu
mechaniczna, 5 osiowa stabilizacja obrazu z funkcją przesuwu matrycy do łączenia zdjęc (pixel shift)
Łączność bezprzewodowa
Bluetooth Ver. 4.2 (Bluetooth low energy), IEEE802.11a/b/g/n/ac (standard wireless protocol)
Współpraca z lampą błyskową
gniazdo gorącej stopki z synchronizacją na pierwszą i drugą kurtynę

Zasilanie

Akumulator, zasilacz
Akumulator NP-W235 w zestawie,  
Czas pracy
tryb zdjęć (ekonomiczny): ok 680 klatek.
tryb zdjęć (wydajny): ok 540 klatek.
Wideo 8K: ok 70min. (29.97p), 4K ok 75min. (59.94p), Full HD ok 85min. (59.94p), ok. 90min. (120P)

Parametry fizyczne

Wymiary
szerokość: 136.3mm
wysokość: 92.9mm
głębokość: 84.6mm
Waga
z baterią 660g
bez baterii 579g 
 • 1 x Aparat Fujifilm X-H2
 • 1 x Akumulator NP-W235
 • 1 x Pasek na ramię
 • 1 x Przewód USB/USB-c
 • 1 x Adapter do gniazdka sieciowego (do połączenia z przewodem USB)
 • 1 x Pokrywa złącza synchronizacji
 • 1 x Zaślepka gorącej stopki
 • 1 x Pokrywa złącza nadajnika do przesyłania plików / uchwytu pionowego
 • 1 x Pokrywka złącza wentylatora chłodzącego
 • 1 x Pokrywa gniazda kart pamięci
 • Nowa matryca BSI 40Mpix X-TRANS
 • Rozdzielczość pojedynczego zdjęcia 7728 x 5152 w trybie 3:2
 • Stabilizacja matrycy o wydajnośći 7EV
 • Nagrywanie wideo 8K 30p, 4K 60p, FHD 240p 10-Bit Video
 • Super wyraźny wizjer OLED 5.76mpix
 • Funkcja PIXEL-SHIFT która pozwala na uzyskanie finalnego zdjęcia 160 mpix
 • Prawdziwe ISO 125
 • Migawka mechaniczna 15 kl/s i elektroniczna 20 kl/s
 • Podwójne gniazdo kart pamięci CFexpress Type B & SD UHS-II
 • Zaawansowany system autofocus
 • Format nagrywania wideo poprzez złacze HDMI ProRes Raw, Blackmagic Raw
 • Czas naświetlania dla migawki elektronicznej 1/180 000sek.
 • Obudowa uszczelniona

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?