Prawdziwe raty 0% - Na wybrane produkty!

Blackmagic Design DaVinci Resolve 18 Studio (KLUCZ LICENCJI)

ID: 19116

blackmagic
cena 1589 zł
eRaty 60 x 33 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Blackmagic Design DaVinci Resolve 18 Studio (KLUCZ LICENCJI)
1589 zł
pytaj o dostępność

DaVinci Resolve Studio Software (KLUCZ LICENCJI)

Uwaga!

Oprogramowanie Blackmagic Design DaVinci Resolve można bezpłatnie zaktualizować do najnowszej wersji.

Blackmagic Design DaVinci Resolve 18 Studio (KLUCZ LICENCJI)

DaVinci Resolve 17 Studio

Blackmagic Design DaVinci Resolve 17 Studio to jedyne na świecie rozwiązanie, które łączy profesjonalną edycję 8K, korekcję kolorów, efekty wizualne i postprodukcję audio w jednym narzędziu programowym! Możesz natychmiastprzechodź między edycją, kolorem, efektami i dźwiękiem za pomocą jednego kliknięcia. DaVinci Resolve Studio to także jedyne rozwiązanie przeznaczone do współpracy z wieloma użytkownikami, dzięki czemu redaktorzy, asystenci, kolorowcy, artyści VFX i projektanci dźwięku mogą pracować na żywo nad tym samym projektem w tym samym czasie! Niezależnie od tego, czy jesteś indywidualnym artystą, czy częścią dużego zespołu współpracującego, łatwo zrozumieć, dlaczego DaVinci Resolve jest standardem w wysokiej jakości postprodukcji i wykończeniu większej liczby filmów fabularnych, programów telewizyjnych i reklam w Hollywood niż jakiekolwiek inne oprogramowanie.

Co nowego w DaVinci Resolve 17 Studio!

DaVinci Resolve 17 Studio zawiera nową, rewolucyjną stronę cięcia zaprojektowaną specjalnie dla redaktorów, którzy potrzebują szybko i szybko pracować! Nowy silnik neuronowy DaVinci wykorzystuje uczenie maszynowe, aby umożliwić nowe, zaawansowane funkcje, takie jak rozpoznawanie twarzy, wykrzywienie prędkości i inne. Klipy dostosowujące umożliwiają stosowanie efektów i ocen do klipów na poniższej osi czasu, szybki eksport można wykorzystać do przesyłania projektów do YouTube i Vimeo z dowolnego miejsca w aplikacji, a nowe przyspieszone zakresy GPU zapewniają więcej technicznych możliwości monitorowania niż wcześniej. Ponadto Fusion jest znacznie szybszy, a Fairlight dodaje wciągający dźwięk 3D. DaVinci Resolve 17 Studio to ogromne wydanie z setkami funkcji, o które prosili klienci!

Przedstawiamy stronę cięcia!

Zaprojektowana specjalnie dla redaktorów pracujących przy wysokiej jakości szybkich pracach zwrotnych, takich jak reklamy telewizyjne, a nawet wycinanie wiadomości, wycinana strona dotyczy szybkości. To alternatywna strona edycji z usprawnionym interfejsem i rewolucyjnymi nowymi narzędziami, które pomogą Ci pracować szybciejniż kiedykolwiek. Wycięta strona pozwala importować, edytować, przycinać, dodawać przejścia, tytuły, automatycznie dopasowywać kolor, miksować dźwięk i więcej.Niezależnie od tego, czy dostarczasz do transmisji, czy do YouTube, strona cięcia zawiera wszystko, czego potrzebujesz, aby wykonać zadanie, wszystko w jednym miejscu. Ponadto zwykła strona edycji jest nadal dostępna, więc możesz przełączać się między stronami edycji i wycinania, aby zmienić styl edycji w środku pracy.

Taśma źródłowa

W czasach taśmy znalezienie klipu było łatwe, ponieważ można było po prostu przewijać taśmę w górę iw dół, aby wyświetlać multimedia i wybierać ujęcia. Dzisiaj znalezienie odpowiedniego klipu w pojemniku z setkami plików jest powolne. Dzięki taśmie źródłowej nie musisz już tracić czasu na poszukiwanie pojemników, aby znaleźć potrzebny klip. Wystarczy kliknąć przycisk taśmy źródłowej, a wszystkie klipy w koszu pojawią się w przeglądarce jako pojedyncza długa „taśma”. Ułatwia to przeglądanie wszystkich ujęć, znajdowanie potrzebnych części i szybkie edytowanie ich na osi czasu! Jest to staromodny pomysł, który został całkowicie zmodernizowany, aby pomóc Ci znaleźć ujęcia potrzebujesz szybko!

Podwójna oś czasu

Powiększanie i pomniejszanie oraz przewijanie osi czasu jest bardzo wolne! Nowa strona cięcia ma innowacyjną podwójną oś czasu, dzięki czemu nie musisz już powiększać ani pomniejszać. Górna oś czasu pokazuje cały program, podczas gdy dolna oś czasu pokazuje obszar, w którym pracujesz. Obie osie czasu są w pełni funkcjonalne, dzięki czemu można przesuwać i przycinać klipy w dowolnej linii czasu, która jest najwygodniejsza. Chcesz przenieść klip na sam koniec programu? Po prostu podnieś go z dolnej osi czasu i przeciągnij na koniec górnej osi czasu, aby przesunąć go w dół edycji. Dzięki podwójnej osi czasu zawsze będziesz wiedział, gdzie jesteś, ponieważ zawsze masz powiększoną oś czasu, która jest idealna do przycinania i dostrajania zmian za pomocą narzędzi kontekstowych.

Blackmagic Design DaVinci Resolve 18 Studio (KLUCZ LICENCJI) cena: 1589 zł

pytaj o dostępność
  • 1 x Blackmagic Design DAVINCI RESOLVE 18 STUDIO (KLUCZ LICENCJI)
  • DaVinci Resolve jest najbardziej zaawansowanym na świecie oprogramowaniem do korekcji koloru, kompatybilnym z wydajnymi kartami GPU i szerokodostępnymi panelami kontrolnymi, takimi jak Tangent WaveT.
  • Oferuje 32-bitowe zmiennoprzecinkowe przetwarzanie YRGB dla wszystkich efektów, okienek, trackingu, pierwszo- i drugorzędnych i trackera obiektów 3D. Jest to pełna wesja DaVinci Resolve bez żadnych wyłączonych funkcji, a więc kompletny system z wydajnością pojedyńczego GPU. Ponieważ DaVinci Resolve Software to pełne DaVinci, przyśpiesza wraz w coraz szybszymi GPU na Macu.
  • Pozwala na dodawanie wspieranych paneli kontrolnych innych firm oraz wyjść i wejść video, umożliwiając rozwój systemu. Znakomite piewsze rozwiązanie do korekcji koloru do intensywnej pracy z SD i HD.
  • Produkt jest w fizycznym opakowaniu.
  • Oprogramowanie Blackmagic Design DaVinci Resolve można bezpłatnie zaktualizować do najnowszej wersji.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?

przez Mateusz 24 sierpnia 2022 o 15:58