Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

ID: 19850

nikon
  cena 16999 zł
  Raty 0%!10 x 1699,90 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę
  Wersje i konfiguracje produktu
  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + oprogramowanie Capture One PRO 22 Gratis! + Promocja Nikon Rabaty na jesień 2022 | 10 x RAT 0% do końca września!
  13999 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + adapter NIKON FTZ II + Promocja Nikon Rabaty na jesień 2022
  14899 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4 + Promocja Nikon Rabaty na jesień 2022 | 10 x RAT 0% do końca września!
  16999 zł
  dostępny od ręki
  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4 + adapter NIKON FTZ II + Promocja Nikon Rabaty na jesień 2022 | 10 x RAT 0% do końca września!
  17899 zł
  dostępny od ręki
  Zalecane akcesoria

  Aparat cyfrowy Nikon Z 7II z obiektywem 24-70mm f/4

  Nikon Z7 II to kolejna generacja pełnoklatkowego aparatu bezlusterkowego o wysokiej rozdzielczości, w którym użyto wielu nowatorskich rozwiązań technologicznych dających całkiem nowe możliwości użytkowe. To najwyższej klasy uniwersalne urządzenie adresowane do szerokiej grupy odbiorców, które pozwala perfekcyjnie zrealizować różnorodne twórcze pomysły. Usatysfakcjonuje zarówno najbardziej wymagających amatorów oczekujących najwyższej jakości zdjęć i filmów, jak i profesjonalistów, którzy pragną posiadać niezawodne narzędzie pracy o jeszcze większych możliwościach oraz mniejszej wadze i gabarytach.

  W nowej wersji Nikona Z7 dodano między innymi drugi procesor przetwarzania obrazu dzięki czemu aparat jest jeszcze szybszy w każdym aspekcie pracy,  zarówno podczas robienia zdjęć seryjnych czy ustawiania ostrości jak i filmowania. Nowy Mode posiada dwa sloty na karty pamięci XQD lub CF EXPRESS oraz SD.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Kompaktowy korpus (mniejszy i lżejszy niż lustrzanka) wykonany ze stopu magnezowego, posiada ergonomiczny uchwyt, jest uszczelniony i odporny na kurz oraz zachlapania. Prosta i intuicyjna obsługa aparatu znana z lustrzanek Nikona nie sprawi trudności nawet początkującym entuzjastom fotografii i filmowania. Ogromnym ułatwieniem w pracy jest wizjer OLED o imponującej rozdzielczości 3,69 mln punktów oraz uchylny, dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3,2” i rozdzielczości 2,1 mln pkt.

  Aparat posiada pełnoklatkową matrycę CMOS o bardzo wysokiej rozdzielczości 45,7 Mpix, cechującą się nadzwyczajnym odwzorowywaniem szczegółów, bardzo szerokim zakresem czułości ISO 64-25600 (rozszerzalny do ISO 32-102400) pozwalającym na pracę w ekstremalnych warunkach oświetleniowych oraz 493-punktowy system AF umożliwiający precyzyjne ustawienie ostrości nawet w bardzo słabym oświetleniu (do -4EV). Wyposażony jest w 5-osiową optyczną stabilizację obrazu, co skutecznie redukuje drgania podczas fotografowania i filmowania (również przy użyciu obiektywów bez wbudowanej funkcji stabilizacji VR).

  Nikon Z7 II doskonale sprawdza się jako aparat reporterski wykonując zdjęcia seryjne z prędkością 10kl./s. Posiada również bezszelestną migawkę elektroniczną a minimalny czas ekspozycji wynosi 1/8000s. 

  Ten uniwersalny pełnoklatkowy bezlusterkowiec Nikona umożliwia rejestrowanie filmów o znakomitej rozpiętości tonalnej w rozdzielczościach: 4K 60kl./s, Full HD 120kl./s. Płaski profil obrazu Nikon N-Log pozwala na zaawansowaną pracę i uzyskanie profesjonalnej jakości w postprodukcji.

  Zastosowanie nowego bagnetu o dużo większej średnicy niż w klasycznym mocowaniu Nikon F, umożliwiło skonstruowanie nowych obiektywów charakteryzujących się większą jasnością i lepszymi właściwościami optycznymi. Oprócz nowej optyki systemowej o nadzwyczajnych parametrach optycznych i funkcjonalności, użytkownicy nowego bezlusterkowca Nikona mają możliwość wykorzystania szerokiej gamy doskonałych obiektywów Nikkor z bagnetem F dzięki adapterowi FTZ.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Większa moc obliczeniowa, więcej szczegółów

  Dzięki dwóm procesorom EXPEED aparat Z 7II bez trudu sprosta wyzwaniu tworzenia pełnoklatkowych zdjęć o wysokiej rozdzielczości. Docenisz większy zakres dynamiki i wyższą jakość zdjęć w szerokim zakresie czułości ISO. Zawsze będziesz w stanie niezawodnie ustawić ostrość – nawet podczas fotografowania w wyjątkowo słabym świetle.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Niezwykły zakres dynamiki

  Tekstury, desenie, kolory. Aparat Z 7II zapewnia wyjątkowo duży zakres dynamiki niezależnie od wybranej czułości ISO. Przejścia tonalne są wyjątkowo płynne, a odcienie skóry są oddawane z zadziwiającą dokładnością. Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości do 4K/60p pozwala przedstawiać dynamiczne sceny z fascynującą szczegółowością.

   

  Prezentacja wyjątkowych i wszechstronnych możliwości Nikona Z 7II w praktyce.

  Prezentacja możliwości inteligentnego systemu AF z detekcją i śledzeniem obiektów.

   

  Zdjęcia seryjne

  Nikon Z7 II umożliwia rejestrowanie zdjęć seryjnych z szybkością do 10 kl./s co jest przydatne na przykład w fotografii reportażowej, sportowej  czy przyrodniczej, gdzie chcemy uchwycić spontaniczne i dynamiczne ujęcia. Dzięki podwójnemu procesorowi EXPEED możliwe jest zachowanie równowagi pomiędzy śledzącym trybem pracy autofokusa podczas wykonywania zdjęć seryjnych a wysoką jakością zdjęć nawet w słabym oświetleniu. Z7 II pozwala na zapis serii 77 zdjęć z prędkością 10kl./s w formacie RAW i nawet 200  w formacie JPEG, dzięki czemu można rejestrować zdjęcia najwyższej jakości bez zbędnych przerw. Najkrótszy czas ekspozycji wynosi 1/8000s. Zdjęcia seryjny możemy wykonywać również w trybie pracy cichej migawki.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Najwyższa prędkość i niezawodność

  Dwa gniazda kart pamięci pozwalają na używanie kart SD  w jednym gnieździe oraz  XQD lub CFexpress w drugim. Można używać karty w drugim gnieździe w przypadku przepełnienia pierwszej karty albo do tworzenia kopii zapasowych lub do osobnego zapisywania zdjęć w formatach RAW i JPEG, bądź do oddzielnego zapisywania zdjęć oraz filmów.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Ultraszeroki autofokus o wyjątkowej ostrości

  Czuły hybrydowy system AF zapewnia doskonałą ostrość i szerokie pokrycie kadru. Ponadto, po wybudzeniu z trybu czuwania aparat powraca do wybranego pola AF. Pomiar ekspozycji do -4 EV jest dostępny w przypadku fotografowania obiektywem f/2 (lub jaśniejszym).

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Fotografuj szybciej i dłużej – w ciszy

  Prędkość fotografowania do 10 kl./s zapewnia ogromną elastyczność, a większy bufor i dwa gniazda na karty pozwalają na nieprzerwane fotografowanie przez dłuższy czas. Zarejestruj w jednej serii nawet 200 zdjęć o pełnej rozdzielczości w formacie JPEG lub 77 zdjęć w 12-bitowym formacie RAW bez kompresji.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Precyzyjne śledzenie

  Nawet małe obiekty można precyzyjnie śledzić. Śledzenie można włączać i wyłączać spustem migawki albo przypisać je do przycisku Fn aparatu lub obiektywu.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Ludzie i zwierzęta

  AF z wykrywaniem oczu pozwala ustawić i utrzymywać ostrość na oczach fotografowanej osoby. AF z wykrywaniem zwierząt działa tak samo w przypadku kotów i psów. Niezawodnie ustawiaj ostrość na oczach fotografowanej osoby, zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Wizjer, który nadąża za każdą akcją

  Wizjer elektroniczny (EVF) o wysokiej rozdzielczości 3690 tys. punktów zapewnia płynny, niezakłócony obraz nawet podczas fotografowania z dużą prędkością. Wysoka częstotliwość odświeżania znacznie skraca czas przesłonięcia wizjera, dlatego nigdy nie stracisz z oczu tego, co masz przed sobą.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Ekrany informacji zdjęciowych dostosowane do Ciebie

  Konfigurowalne ekrany informacji zdjęciowych pozwalają szybko dostosować ustawienia. Podczas fotografowania możesz też całkowicie wyłączyć wyświetlanie informacji. Jeśli obrócisz monitor, aby fotografować w trybie podglądu na żywo, wizjer elektroniczny wyłączy się automatycznie w celu oszczędzania energii.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Maksymalna ostrość przy małych otworach przysłony

  Tworzysz zdjęcia o dużej głębi ostrości? Aparat Z 7II przeciwdziała dyfrakcji, która może występować po przymknięciu przysłony. Od pejzaży po miejskie krajobrazy – możesz fotografować przy mniejszych otworach przysłony, nie martwiąc się o spadek rozdzielczości.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Więcej zdjęć na jednym ładowaniu 

  Aparat Z 7II optymalnie wykorzystuje energię a jego nowy akumulator pozwala wykonać więcej zdjęć po jednokrotnym ładowaniu. Gdy potrzebujesz, możesz też włączyć tryb oszczędzania energii.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Zasilanie bez przerwy

  Podczas długich sesji zdjęciowych można stale zasilać aparat (a nawet ładować akumulator) poprzez kabel USB typu C. Takie zasilanie jest idealne przy rejestrowaniu sekwencji poklatkowych.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Wytrzymały to mało powiedziane

  Korpus aparatu Z 7II został wykonany z wysoce wytrzymałego a jednocześnie lekkiego stopu magnezu. Ponadto jest w pełni zabezpieczony przed kurzem, brudem i wilgocią. Można go używać bez obaw nawet w trudny terenie i w złych warunkach pogodowych. 

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Sterowanie bezprzewodowe

  Pracujesz z bezprzewodowymi systemami oświetlenia lub fotografujesz zdalnie? Możesz skorzystać z opcjonalnego, bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania – przekaźnika WR-R11b oraz z bezprzewodowego pilota zdalnego sterowania o dużym zasięgu WR-1

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Fotografowanie w kadrze pionowym

  Wykonujesz zdjęcia portretowe? Opcjonalny wielofunkcyjny uchwyt zasilający MB-N11 jest wyposażony w elementy sterujące ułatwiające fotografowanie w kadrze pionowym oraz zapewnia pewny chwyt. Akumulatory można wymieniać podczas pracy aparatu.

   

   

  Uaktualnij oprogramowanie sprzętowe używając aplikacji SnapBridge

  Stale rozwijana aplikacja SnapBridge firmy Nikon umożliwia teraz aktualizowanie oprogramowania sprzętowego aparatu za pośrednictwem urządzenia inteligentnego. Aplikacja może też służyć do zdalnego fotografowania i filmowania. Ponadto, umożliwia filtrowanie oraz przesyłanie plików JPEG i RAW do dowolnego urządzenia inteligentnego lub komputera: bezpośrednio w aplikacji możesz dodawać hasztagi i informacje o prawach autorskich.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

   

  Mocowanie Z dające więcej światła i więcej możliwości

  Najszersze na świecie mocowanie obiektywów pełnoklatkowych sprawia, że wszechstronny aparat bezlusterkowy Z 7 rejestruje światło w zupełnie wyjątkowy sposób. Dzięki dużemu mocowaniu o średnicy 55 mm aparat z serii Z wpuszcza więcej światła. Zaledwie 16 mm między mocowaniem i pełnoklatkową matrycą w aparacie oznacza, że do matrycy dociera jeszcze więcej światła. Od granatowej poświaty zmierzchu po urzekające cienie. Wyjątkowa konstrukcja układu optycznego obiektywów z mocowaniem Z firmy Nikon w połączeniu z mocowaniem bagnetowym o dużej średnicy pozwala uzyskać niezwykłe efekty świetlne.

  Adapter do mocowania FTZ umożliwia swobodne korzystanie z dotychczasowych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F z aparatem Z 7II. Zdjęcia nie tracą na jakości. Dodatkowo obiektywy bez redukcji drgań (VR) zyskują zupełnie nową ostrość dzięki mechanizmowi redukcji drgań w aparacie.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Zestaw Z 7II FTZ

  Doskonałe szkło nigdy nie wychodzi z mody, a dzięki temu zestawowi możesz nadal używać ulubionych obiektywów z mocowaniem F. Ten zestaw zawiera aparat bezlusterkowy Z 7II i adapter do mocowania FTZ, który umożliwia korzystanie z ponad 300 kompatybilnych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F. Twój ulubiony obiektyw zachowuje swoją zdolność rozdzielczą, a Ty możesz korzystać z wbudowanej w aparat funkcji redukcji drgań (VR).

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Zestaw Z 7II 24-70 f/4 + FTZ

  Zapewnij sobie szerokie możliwości dzięki zestawowi zawierającemu aparat Z 7II, pełnoklatkowy obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z 24-70mm f/4 S oraz adapter do mocowania FTZ. Ten wszechstronny obiektyw zmiennoogniskowy NIKKOR Z pozwala bez trudu poradzić sobie z prawie każdą listą ujęć. Ponadto, na aparacie możesz zamocować adapter i tworzyć używając legendarnych obiektywów NIKKOR z mocowaniem F.

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4

  Zestaw Z 7II 24-70

  Ten zestaw z obiektywem o zmiennej ogniskowej jest tak wszechstronny, że sprawdza się w praktycznie każdej sytuacji, zarówno podczas fotografowania, jak i filmowania. Zawiera aparat Z 7II i kompaktowy obiektyw NIKKOR Z 24-70mm f/4 S. Ze względu na zakres ogniskowych od standardowej do szerokiego kąta, ten pełnoklatkowy obiektyw z szybkim autofokusem umożliwia łatwe wykonywanie zdjęć krajobrazowych, ulicznych i portretowych.

   

  Bezlusterkowiec Nikon Z7 II + 24-70mm f/4.

   

  Z7II 24-70/4 cena: 16999 zł

  dostępny od ręki
  Zasilanie
  Karty pamięci oraz czytniki
  Adaptery
  Obiektywy Nikkor Z
  Obiektywy Nikkor F
  Wężyki spustowe oraz piloty
  Akcesoria filmowe
  Inne akcesoria
  Akcesoria audio
  Lampy błyskowe
  Statywy
  Torby, plecaki, pokrowce
  Obiektywy
  Pamięci i czytniki

  Przetwornik obrazu

  Typ przetwornika
  Matryca NIKON FX typu CMOS,
  Czyszczenie matrycy, zbieranie danych porównawczych dla funkcji usuwania kurzu (wymaga programu Capture NX-D)
  Wielkość przetwornika
  35,9 mm x 23,9 mm 
  Liczba pikseli
  45,7 mln 

  Optyka

  Mocowanie obiektywu
  Nikon Z 
  Mnożnik ogniskowej
  x1 

  Ustawianie ostrości

  Typ i zakres pomiaru
  Precyzyjny AF (dostępny tylko w trybie zdjęć), jednopolowy AF i AF z dynamicznym wyborem pola (dostępny tylko w trybie zdjęć); szerokie pole AF (M); szerokie pole AF (D); szerokie pole AF (D-ludzie); szerokie pole AF (D-zwierzęta); automatyczny wybór pola AF; automatyczny wybór pola AF (ludzie); automatyczny wybór pola AF (zwierzęta) 
  Punkty pomiaru
  493 (liczba pól AF dostępnych w trybie zdjęć z wybranym trybem jednopolowego AF i z użyciem obszaru zdjęcia FX)  
  Tryby pracy AF
  pojedynczy AF (AF-S); tryb ciągłego AF (AF-C), ciągły AF (AF-F; dostępny tylko w trybie filmowania); wyprzedzające śledzenie ostrości, ręczne ustawianie ostrości (M): można korzystać ze wskaźnika ustawienia ostrości 

  Ekspozycja

  Rodzaje pomiaru światła
  Pomiar matrycowy, centralnie ważony: przypisanie 75% wagi pomiaru do koła o średnicy 12 mm na środku kadru; waga pomiaru może być alternatywnie przypisana na podstawie uśrednienia całego kadru, pomiar punktowy: pomiar z obszaru o średnicy 4 mm (około 1,5% powierzchni kadru) na środku wybranego pola AF, pomiar chroniący jasne obszary przed prześwietleniem

  Zakres pomiaru : –3 do +17 EV
  Tryby ekspozycji
  Automatyczny; P: automatyka programowa z fleksją programu; S: automatyka z preselekcją czasu; A: automatyka z preselekcją przysłony; M: manualny; U1, U2 i U3: ustawienia użytkownika 
  Czasy otwarcia migawki
  1/8000 do 30 s (do wyboru regulacja w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, możliwość wydłużenia do 900 s w trybie M), czas B, ustawienie T, X200
  Czas synchronizacji błysku - X = 1/200 s; synchronizacja dla czasu otwarcia migawki 1/200 s lub dłuższego; obsługa automatycznej synchronizacji z krótkimi czasami migawki 
  Czułość ISO
  Od ISO 64 do ISO 25600, w krokach co 1/3 lub 1/2 EV, czułość można też zmniejszać o około 0,3, 0,5, 0,7 lub 1 EV (odpowiednik ISO 32) poniżej czułości ISO 64 oraz zwiększać o około 0,3, 0,5, 0,7, 1 lub 2 EV (odpowiednik ISO 102400) powyżej czułości ISO 25600, dostępny automatyczny dobór ISO (indeks zalecanych ekspozycji) 
  Szybkość robienia zdjęć
  Maks. 10 kl./s., zdjęcia seryjne wolne: około 1–5 kl./s, zdjęcia seryjne szybkie: około 5,5 kl./s (14-bitowy NEF/RAW: około 5 kl./s), zdjęcia szybkie seryjne (wydłużone): około 10 kl./s (14-bitowy NEF/RAW: około 9 kl./s) 
  Balans bieli
  Automatyczny (3 rodzaje), automatyczny dla naturalnego oświetlenia, światło słoneczne, pochmurno, cień, światło żarowe, światło jarzeniowe (7 rodzajów), lampa błyskowa, wybór temperatury barwowej (od 2500 do 10 000 K), pomiar manualny (można zapisać maks. 6 wartości), wszystkie tryby (oprócz wyboru temperatury barwowej) z dokładną regulacją 

  Zapis obrazu i dźwięku

  Rejestracja zdjęć
  NEF (RAW): 12- lub 14-bitowy (z kompresją bezstratną lub stratną albo bez kompresji); dostępne duże, średnie i małe (zdjęcia małe i średnie są rejestrowane z 12-bitową głębią kolorów przy użyciu kompresji bezstratnej), JPEG: zgodność z podstawowym formatem JPEG; ustawienia kompresji: fine (około 1:4), normal (około 1:8) i basic (około 1:16); dostępne opcje kompresji Priorytet wielkości i Optymalna jakość, NEF (RAW)+JPEG: jedno zdjęcie zapisywane jednocześnie w formatach NEF (RAW) i JPEG

  Z użyciem obszaru zdjęcia [FX (36 x 24)]: (L) 8256 x 5504 (45,4 mln), (M) 6192 x 4128 (25,6 mln), (S) 4128 x 2752 (11,4 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [DX (24 x 16)]: (L) 5408 x 3600 (19,5 mln), (M) 4048 x 2696 (10,9 mln), (S) 2704 x 1800 (4,9 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [5:4 (30 x 24)]: (L) 6880 x 5504 (37,9 mln), (M)5152 x 4120 (21,2 mln), (S) 3440 x 2752 (9,5 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [1:1 (24 x 24)]: (L) 5504 x 5504 (30,3 mln), (M) 4128 x 4128 (17,0 mln), (S) 2752 x 2752 (7,6 mln), z użyciem obszaru zdjęcia [16:9 (36 x 20)]: (L) 8256 x 4640 (38,3 mln), (M) 6192 x 3480 (21,5 mln), (S) 4128 x 2320 (9,6 mln), zdjęcia wykonane podczas filmowania przy rozmiarze klatki 3840 x 2160: 3840 x 2160; zdjęcia wykonane podczas nagrywania filmów przy innych rozmiarach klatki: 1920 x 1080

   
  Rejestracja filmów
  3840 x 2160 (4K UHD): 60p (progresywny)/50p/30p/25p/24p, 1920 x 1080: 120p/100p/60p/50p/30p/25p/24p, 1920 x 1080 (spowolnienie): 30p x4/25p x4/24p x5
  Filmy - format plików - MOV, MP4
  Filmy - kompresja wideo - H.264/MPEG-4 AVC (Advanced Video Coding) 
  Rejestracja dźwięku
  Liniowy PCM (dla filmów rejestrowanych w formacie MOV), AAC (dla filmów rejestrowanych w formacie MP4) 

  Podgląd obrazu

  Wizjer
  Wizjer elektroniczny o przekątnej 1,27 cm (0,5 cala), ok. 3690 tys. punktów (technologia Quad VGA) w technologii OLED z funkcją regulacji balansu kolorów oraz sterowaniem jasnością metodą automatyczną lub z wykorzystaniem 11 poziomów jasności
  Pokrycie kadru Około 100% w pionie i w poziomie
  Powiększenie Około 0,8× (obiektyw 50 mm ustawiony na nieskończoność, -1,0 m-¹)
  Dystans widzenia całej matówki 21 mm (-1,0 m-¹; od okularu wizjera)
  Korekcja dioptrażu -4 do +2 m-¹
  Czujnik zbliżenia oka - Automatyczne przełączanie między wyświetlaniem obrazu na monitorze i w wizjerze 
  Wyświetlacz LCD
  Przekątna 8 cm (3,2 cala); odchylany, dotykowy wyświetlacz LCD TFT o kącie oglądania wynoszącym 170°, pokryciu kadru wynoszącym około 100%, z funkcją regulacji balansu kolorów i możliwością sterowania jasnością metodą ręczną z wykorzystaniem 11 poziomów; około 2 100 000 punktów 

  Złącza

  Stopka na akcesoria
  Standardowe gniazdo "gorącej stopki"
  Gniazdo mikrofonowe
  Stereofoniczne typu minijack (średnica 3,5 mm; zasilanie po podłączeniu) 
  Gniazdo słuchawkowe
  Stereofoniczne typu minijack (średnica 3,5 mm; zasilanie po podłączeniu) 
  Gniazdo HDMI
  Złącze HDMI typu C 
  Gniazdo SDI
  brak 
  Gniazdo USB
  Złącze USB typu C (USB SuperSpeed), zalecane połączenie z wbudowanym portem USB 
  Gniazdo kart pamięci
  CFexpress (typu B), XQD, SD, SDHC (zgodne z UHS-II), SDXC (zgodne z UHS-II) 

  Inne funkcjonalności

  Stabilizacja obrazu
  5-osiowa z przesunięciem matrycy 
  Łączność bezprzewodowa
  WI-FI®/BLUETOOTH® 
  Współpraca z lampą błyskową
  Brak wbudowanej lampy błyskowej. Możliwość podpięcia lampy zewnętrznej przez tzw. gorącą sopkę. Funkcje lampy zewnętrznej - TTL: sterowanie lampą w trybie i-TTL; zrównoważony błysk wypełniający i-TTL jest używany z pomiarem matrycowym, centralnie ważonym i z pomiarem chroniącym jasne obszary przed prześwietleniem, standardowy błysk wypełniający i-TTL z pomiarem punktowym 

  Zasilanie

  Akumulator, zasilacz
  Ładowarka MH-25a (dołączona w zestawie) Ładowarka sieciowa EH-7P (dołączona); zasilacz sieciowy EH-5d/EH-5c/EH-5b, wymaga złącza zasilania EP-5B (sprzedawanego oddzielnie). Akumulator: 1 akumulator jonowo-litowy EN-EL15c, można również stosować akumulatory EN-EL15b/EN-EL15a/EN-EL151). Pojemnik bateryjny: wielofunkcyjny uchwyt zasilający MB-N11 i pojemnik bateryjny MB-N10 (sprzedawane oddzielnie)
  Czas pracy
  b/d 

  Parametry fizyczne

  Wymiary
  Około 143 x 100,5 x 69,5 mm 
  Waga
  Około 705 g, z akumulatorem i kartą pamięci, bez pokrywki bagnetu korpusu; około 615 g (sam korpus aparatu) 
  • Aparat cyfrowy Nikon Z7 II (body)
  • Obiektyw Nikkor 24-70mm f/4
  • Pasek AN-DC19
  • Pokrywka bagnetu BF-N1
  • Pokrywka sanek gorącej stopki BS-1
  • Okular wizjera DK-29 (zamocowany do aparatu)
  • Zasilacz sieciowy EH-7P
  • Akumulator EN-EL15C
  • Ładowarka MH-25A
  • Kabel USB UC-E24
  • Zatrzask kabla HDMI/USB,ładowarka EH-7P
  • Dwa procesory przetwarzania obrazu EXPEED 6
  • Dwa gniazda kart pamięci, XQD(CF EXPRESS) oraz SD UHS II
  • Możliwość rejestrowania filmów 4K 60kl./s, Full HD 120kl./s
  • Wykonywanie zdjęć z prędkością 10kl./s
  • Pełnoklatkowa matryca CMOS o rozdzielczości 46,89 Mpix
  • 5-osiowy system stabilizacji matrycy (skuteczność 5 EV)
  • Nowy bardzo duży bagnet pozwalający na większy dopływ światła i rejestrowanie obrazu jeszcze lepszej jakości
  • Szeroki zakres efektywnej czułości ISO 64-25600
  • Bardzo szybki i precyzyjny autofokus z 493 punktami pomiaru i 90% pokryciem kadru
  • Płaski profil obrazu Nikon N-Log (pozwala na zaawansowaną pracę z kolorem w postprodukcji)
  • Uchylny, dotykowy 3,2" ekran LCD oraz wizjer OLED o rozdzielczości 3 690 000 punktów
  • Uszczelniony, kompaktowy korpus odporny na kurz i zachlapania
  • Wi-Fi w technologii SnapBridge
  • Możliwość wykorzystania szerokiej gamy doskonałych obiektywów Nikkor F dzięki opcjonalnemu adapterowi Nikon FTZ

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?

  Aktualne promocje dostępne dla produktu:

  Nikon | Rabaty jesień 2022

  Promocja trwa do 30-09-2022

  Tylko do końca września kup produkty marki Nikon w rewelacyjnie niskich cenach.

  Kliknij po więcej informacji o promocji

  Nikon | Promocja 10 X RAT 0%

  Promocja trwa do 30-09-2022

  1. Każdy z produktów biorących udział w promocji znajduje się w kategorii: "Nikon | RATY 0% - Tylko teraz do końca września raty 0% na wybrane produkty."
  2. Produkty z wyceny indywidualnej nie klasyfikują się do promocji.
  3. Aby skorzystać z promocji zakup musi zostać dokonany przez złożenie zamówienia internetowego.
  4. Prosimy o wybranie formy płatności 10 rat 0 % w celu skorzystania z promocji: "FOTO-PLUS RATY 0% - Tylko teraz do końca września raty 0% na wybrane produkty". Link do formularza ratalnego - 10 rat 0% zostanie wysłany na mail podany w zamówieniu.
  5. W przypadku rat dłuższych (np.: 15, 20 rat) prosimy o wybranie formularza raty 0,6%.

  Kliknij po więcej informacji o promocji