Statyw Benro iFoto FIF28CIB2 carbon z głowicą kulową - PROMOCJA


benro
cena 999 zł
eRaty 12 x 89 zł

  • Oferta promocyjna do wyczerpania zapasów

kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę

Tripod Benro iFoto FIF28CIB2 carbonowy

Seria iFoto jest idealna dla fotografów poszukujących statywu w kompaktowym rozmiarze, wysokiej wydajności oraz w bardzo dobrej cenie. To co najbardziej wyróżnia model Benro iFoto FIF28CIB2 carbon to maksymalne obciążenie wynoszące aż 14kg.

Nogi posiadają zamki typu twist a kolumna środkowa może być odłączona tworząc monopod z jedną z odkręcanych nóg. Sprzedawane w zestawie z torbą transportową.

Głowicę cechuje uniwersalny zaczep szybkozłączki Benro, który został zaprojektowany z takimi samymi właściwościami jak system Arca-Swiss, jest również kompatybilny z innymi podobnie zaprojektowanymi systemami szybkozłączek. Obrót o 360 stopni - podziałka w podstawie głowicy umożliwia precyzyjne ustawienia zdjęć panoramicznych. Opatentowana bezpieczna blokada szybkozłączki: sprężynowa, bezpieczna, blokująca szybkozłączkę zatyczka uniemożliwia przesuwanie aparatu. Unikalna konstrukcja kuli głowicy, która dzięki nowatorskiej konstrukcji staje się niesłychanie dokładna i łatwa w użyciu.

Statywy dostępne są w dwóch wersjach - pierwsza dla osób dla których waga jest najważniejsza czyli z włókna węglowego (model iFoto FIF28CIB2)  oraz druga z wysokiej jakości aluminium (iFoto FIF28AIB2)

udźwig
14 kg
maksymalna wysokość
1650mm
minimalna wysokość
465mm
waga
1,72kg
ilość sekcji
4
aluminium

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?