BLACK FRIDAY 2022 SPRAWDŹ! prawdziwe raty 0%

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

ID: 26304

canon

> Dobierz adapter Canon w promocyjnej cenie!

cena 20619 zł
eRaty 12 x 1842 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II
14229 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4-7.1 IS STM
15999 zł
przedsprzedaż
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM
20619 zł
przedsprzedaż
Zalecane akcesoria

Aparat cyfrowy Canon EOS R6 Mark II

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Większe możliwości - Kreatywność bez kompromisów

Apart CANON EOS R6 MARK II to najlepsza w swojej klasie wydajność i profesjonalne funkcje zarówno podczas robienia zdjęć jak i filmowania. Następca modelu Canon EOS R6 zaspokoi wymagania najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do fotografowania jak i filmowania w wysokiej rozdzielczości 6K bez względu na warunki pracy. W połączeniu z systemowymi obiektywami generacji RF pozwala na pełne wykorzystanie możliwości aparatu. Aparat posiada pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 24Mpix czyli o 4Mpix więcej w porównaniu do poprzednika, zdjęć w seri wykonamy 2x więcej bo aż 40kl/s. Znaczące zmiany zaszły również w trybie filmowym gdzie poprzez złącze HDMI możemy wypuścić materiał w rozdzielczości 6K do 60kl/s. RAW bezpośrednio na opcjonalny rejestrator zewnętrzny np. Atomos Ninja V+; nagrywane jako ProRes RAW lub 3.7K RAW z wycinka kadru. Zapis wewnętrzny filmów 4K 60 kl./s lub Full HD do 120 kl./s.  W modelu EOS R6 II zastosowano ulepszoną konstrukcję układu umożliwiającą dłuższy czas nagrywania: ponad 40 minut nadpróbkowanego nagrania 4K 60p lub do 6 godzin przy 4k 30p, w zależności od temperatury otoczenia, miejsca na karcie pamięci i czasu pracy akumulatora. Usunięto też poprzedni maksymalny czas nagrywania trwający 29 minut i 59 sekund. Użyteczna czułość ISO 102400, czułość ISO można rozszerzyć do wartości: L:50, H: 204801. Za szybki i sprawny AF odpowiada Dual Pixel CMOS AF II działający od -6,5 do 21 EV. Funkcja śledzenia obiektu pozwala nie tylko na utrzymanie ostrości twarzy ale również wykrywa sylwetkę człowieka, zwierzęta (psy, koty, ptaki i konie) lub pojazdy (samochody wyścigowe, motocykle, samoloty i pociągi).

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

EOS R6 M II wykonany został ze stopu magnezu, panele zewnętrzne wykonane z tworzywa poliwęglanowego z włóknem szklanym. Ergonomiczny uchwyt podobnie jak w poprzednim modelu dobrze lerzy w dłoni. Model posiada uszczelniony korpus, jest odporny również na kurz oraz zachlapania. Menu aparatu jest czytelne i bardzo intuicyjne przez co obsługa nie sprawi problemu początkującym jak i zaawansowanym entuzjastom fotografii i filmowania. Ogromnym ułatwieniem w pracy jest również regulowany, dotykowy wyświetlacz Clear View LCD II o przekątnej 7,5 cm (3,0 cale) i rozdzielczości około 1,62 mln punktów. Aparat został wyposażony w dwa sloty kart SD/SDHC/SDXC i UHS-II.

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Sercem aparatu jest jego pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24 Mpix, cechująca się nadzwyczajnym zakresem użytecznej czułości ISO 100-102400 (po rozszerzeniu 50-204801 ISO) co pozwala na pracę w praktycznie ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych ze znikomą ilością światła. EOS R6 MARK II wyposażony jest w unikatową technologię Dual Pixel CMOS AF już drugiej generacji, znaną z profesjonalnych kamer Canon seri C, która  odpowiada za szybką, precyzyjną i niezawodną pracę AF.

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Szybkość aparatu reporterskiego oraz stabilność ujęć podczas filmowania

Aparat posiada również walory aparatu reporterskiego, minimalny czas otwarcia migawki 1/8000s, R6 Mark II może pochwalić się niemal najskuteczniejszym w skali światowej działaniem stabilizacji obrazu (IS) w zakresie do 8 stopni. Wykorzystując połączone systemy IS, optyczny i w korpusie, dzięki czemu może fotografować z długą ekspozycją, z ręki, bez utraty ostrości.  Ostrość bez drgań przy poziomie światła nawet do -6,5 EV. W przypadku migawki elektronicznej aparat rejestruje obraz z szybkością do 40 kl./s, a w przypadku migawki mechanicznej – 12 kl./s. W trybie serii zdjęć RAW rejestrowanych z szybkością 30 kl./s funkcja buforowania daje możliwość uwiecznianie wydarzeń rozgrywających się nawet 0,5 s przed naciśnięciem spustu migawki.

 

Filmowanie bez kompromisów

Rejestrowany na całej szerokości matrycy materiał filmowy 4K 60p z nadpróbkowaniem wygląda po prostu świetnie. Intuicyjnie obsługiwane funkcje, takie jak inteligentny AF i zaawansowany stabilizator obrazu, ułatwiają osiąganie profesjonalnych rezultatów.

System AF, który potrafi przewidzieć twój następny ruch

Nowej generacji autofokus, oparty na sztucznej inteligencji z funkcją uczenia głębokiego, umożliwia jeszcze bardziej efektywną pracę – działa o 80% szybciej niż jego odpowiednik w modelu EOS R6. Aparat EOS R6 Mark II rozpoznaje i śledzi więcej obiektów z jeszcze większą szybkością, niezawodnością i precyzją.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM     

Wykrywanie większej ilości obiektów niż kiedykolwiek wcześniej

Ludzie (Wykrywa oczy, twarze, głowy i obiekty), Koty (Dzikie i udomowione, duże i małe), Psy (Od dalmatyńczyków po psy dingo), Konie (W tym zebry), Ptaki (W tym w locie), Samochody (Śledzi nawet kierowców wyścigowych i kabriolety), Motocykle (Na torze wyścigowym lub na drodze), Pociągi (Z silnikiem parowym, elektrycznym i wysokoprężnym), Samoloty (Samoloty i śmigłowce)

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Niezawodne działanie

Aparat dostosowuje się do ruchów obiektu, reaguje na zmianę prędkości, kierunku i pozycji a wszystko za sprawą rozbudowanych technologi.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Zmień noc w dzień

Nawet jeśli Ty nie widzisz obiektów, aparat EOS R6 Mark II szybko i precyzyjnie ustawia ostrość. Aparat blokuje ostrość nawet w świetle na poziomie -6,5 EV (a jest ono ciemniejsze niż to, które zapewnia półksiężyc).

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Wyjątkowe chwile wyłapane z prędkością 40kl./s

Możliwość fotografowania z szybkością 40 kl./s daje fotografom niespotykaną swobodę wyboru idealnego momentu.

 

Pełna swoboda fotografowania z ręki

Stabilizator obrazu wbudowany w korpus aparatu EOS R6 Mark II współpracuje z optycznym stabilizatorem obrazu w wielu obiektywach firmy Canon. W rezultacie mamy nawet 8 stopniową ochronę przed skutkami drgań aparatu trzymanego w dłoniach.

 
 Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM
Uchwyć piękno ruchu – aparatem trzymanym w dłoniach

Możesz robić zdjęcia z długim czasem naświetlania z ręki, celowo rozmywając poruszające się obiekty, zachowując wyostrzenie całej reszty kadru – wszystko to bez konieczności korzystania ze statywu. Aparat EOS R6 Mark II wykrywa więcej rodzajów ruchu niż inne aparaty. Podczas filmowania system IBIS i optyczny stabilizator obrazu współdziałają z funkcją Movie Digital IS, co skutkuje nagraniami o jakości przypominającej profesjonalne materiały rejestrowane przy użyciu gimbala.

 

Filmowe możliwości CANON EOS R6 MARK II

Dłuższy czas pracy

Brak 30-minutowego ograniczenia
Idealny do nagrywania wywiadów, konferencji i występów.

Zachowaj spokój 

Dzięki lepszej wydajności cieplnej aparat ma większą tolerancję na prace przez dłuższy czas nagrywania nawet w najwyższym formacie.

 

Zachowaj koncentrację

Gdy w aparacie EOS R6 Mark II jest włączona opcja AF z samym wykrywaniem, urządzenie nie będzie ponownie nastawiać ostrości na tło, jeśli obiekt wyjdzie poza kadr. Jest to funkcja pochodząca z kamery Cinema EOS C70. Imituje pracę profesjonalnego operatora regulacji ostrości w celu zapewnienia kinematograficznych rezultatów.

 

Pionierskie funkcje filmowania – sygnalizacja poprzez przekładanie kolorów

Inna technologia zastosowana w modelu EOS R6 Mark II firmy Canon, wspólna dla całej rodziny Cinema EOS firmy Canon, czyli sygnalizacja poprzez przekłamanie kolorów daje czytelną informację o aktualnych poziomach ekspozycji. Na obraz widoczny w wizjerze i na ekranie jest nałożonych sześć kolorów, z których każdy odpowiada innemu poziomowi luminancji.

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Profesjonalny dźwięk

Możesz podłączać wysokiej jakości mikrofony cyfrowe i adaptery XLR, wykorzystując wielofunkcyjną stopkę aparatu EOS R6 Mark II. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa będzie dorównywać jakością obrazowi.

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

6K ProRes Raw

Aby zwiększyć elastyczność pracy i poprawić jakość obrazu, nagrywaj filmy w formacie RAW 6K ProRes na zewnętrznym rejestratorze ATOMOS V+. Materiał filmowy ma większy zakres dynamiczny i można go korygować w łatwiejszy sposób. Dodatkowa rozdzielczość umożliwia przycinanie kadru z zachowaniem jakości 4K.

 

PRACA W SŁABYM ŚWIETLE

Matryca aparatu EOS R6 Mark II o rozdzielczości 24.2 megapiksela zapewnia idealną równowagę między szybkością działania, jakością obrazu i wydajnością przy słabym oświetleniu. Oprócz możliwości ustawiania ostrości w świetle na poziomie -6,5 EV1(mniej niż światło półksiężyca) mamy też maksymalną czułość ISO 102 400 i 8-stopniowy stabilizator obrazu.

 

Najważniejsze różnice między modelami EOS R6 mark II, EOS R6, EOS R5

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Pełna klatka, 24,2 megapiksela

Pełna klatka, 20,1 megapiksela

Pełna klatka, 45 megapikseli

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

-6,5 EV

-6,5 EV

-6,5 EV

40 kl./s, 20 kl./s lub 5 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)

20 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)

20 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)


4K/60p z całej szerokości matrycy z nadpróbkowaniem, 6K ProRes RAW, zapis zewnętrzny

4K/60p

8K 30p 8K RAW

Ekran 7,5 cm / 3 cale, 1,62 mln punktów

Ekran 7,5 cm / 3 cale, 1,62 mln punktów

Ekran 8 cm / 3,15 cala, 2,1 mln punktów

Wizjer 3,69 miliona punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Wizjer 3,69 miliona punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Wizjer 5,76 mln punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Waga 670 g

Waga 680 g

Waga 738 g

Slot na karty : 
2 × UHS-II SD

Slot na karty : 
2 × UHS-II SD

Slot na karty : 
1 × CFexpress; 1 × UHS-II SD

 

 

 

 

Technologie, które inspirują

Never break your flow – EOS R6 Mark II Łatwe do znalezienia elementy sterujące umożliwiają szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się warunki. Aparat obsługuje też różne opcje łączności, dzięki czemu można dzielić się inspirującymi chwilami z miejsca pobytu.

 

Dłuższy czas naświetlania
Migawka elektroniczna: czas od 1/16 000 s do 30 s

 

Migawka mechaniczna – 12 kl./s5
Serie zdjęć zapisywane z szybkością do 12 kl./s, idealne do fotografowania z lampą błyskową

 

Migawka elektroniczna – 40 kl./s6
Uwieczniaj ulotne chwile z szybkością 5, 20 lub 40 kl./s z jednoczesnym śledzeniem AE i AF
PREVIOUS NEXT

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Wysokiej jakości obraz wideo z korekcją efektu „focus breathing”

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Buforowanie na pięć sekund przed rozpoczęciem nagrywania – stała gotowość

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Rejestrowanie ramki kadru – różne proporcje, w tym 2,35:1

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Nagrywanie filmów w zwolnionym tempie z szybkością do 180 kl./s

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Technologia Dual Pixel RAW umożliwia elastyczną pracę w postprodukcji

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Wewnętrzny mikrofon z redukcją szumów eliminuje niepożądane szumy podczas filmowania

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Aktualizacje oprogramowania układowego za pomocą aplikacji Canon Camera Connect

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105 F4 L IS USM

Funkcja HDR z myślą o ruchomych obiektach – dzięki funkcji szybkiego fotografowania

 

 

 

Canon EOS R6 Mark II cena: 20619 zł

przedsprzedaż
Obiektywy
Adaptery, konwertery, pierścienie
Oświetlenie
Pamięci i czytniki
Zasilanie
Torby, plecaki, pokrowce
Statywy i stabilizatory
Akcesoria audio
Akcesoria filmowe
Akcesoria czyszczące
Inne akcesoria

Przetwornik obrazu

Typ przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
Pełna klatka 35,9 × 23,9 mm 
Liczba pikseli
24,2 Mpix / łączna liczba (W przybliżeniu) 25,6 megapiksela

Optyka

Mocowanie obiektywu
bagnet mocowania RF 
Mnożnik ogniskowej
x1 

Ustawianie ostrości

Typ i zakres pomiaru
Od -3 do 20 EV (temp. 23°C, ISO 100, pomiar wielosegmentowy) 
Punkty pomiaru
Bieżący pomiar przy użyciu matrycy światłoczułej (384 strefy)
Tryby pracy AF
Wybór automatyczny: dostępne 1053 obszary AF w przypadku wyboru automatycznego
Wybór ręczny: 1-punktowy AF (rozmiar ramki AF można zmienić), 4897 dostępnych pozycji AF w przypadku zdjęć (4067 w przypadku filmów)
Wybór ręczny: 4 punkty rozszerzenia punktowego AF (góra, dół, lewo, prawo)
Wybór ręczny: rozszerzenie punktu AF o otaczające punkty
Wybór ręczny: strefowy AF 1–3 (wszystkie punkty AF podzielone na min. 9 i maks. 999 stref ostrości) 

Ekspozycja

Rodzaje pomiaru światła
(1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF)
(2) Pomiar skupiony (około 5,9% na środku wizjera)
(3) Pomiar punktowy: centralny pomiar punktowy (około 3% wizjera na środku); brak pomiaru punktowego powiązanego z punktem AF
(4) Pomiar centralnie ważony uśredniony 
Tryby ekspozycji
Zdjęcia: inteligentna scena auto, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, preselekcja czasu, preselekcja przysłony, ręczny, Bulb i własny (3 opcje)
Film: automatyczna ekspozycja, Tv, Av, ręczna i niestandardowa (x3) 
Czasy otwarcia migawki
Mechaniczna: 30–1/8000 s (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb
Elektroniczna: 30–1/16 000 s (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia do 1/8000; następnie co 1 stopień do 1/16 000) (Cały zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania) 
Czułość ISO
Automatycznie czułość 100–102400 (z przyrostem co 1/3 stopnia lub 1 stopień); czułość ISO można rozszerzyć do wartości: L:50, H: 204801 
Szybkość robienia zdjęć
Maks. około 12 kl./s z migawką mechaniczną, prędkość utrzymywana na poziomie ponad 1000 obrazów JPEG, 110 obrazów RAW lub 1000 obrazów C-RAW. Maks. około 40 kl./s z migawką elektroniczną, prędkość utrzymywana na poziomie 190 obrazów JPEG, 75 obrazów RAW lub 140 obrazów C-RAW
Seria obrazów RAW w tempie 30 kl./s z buforowaniem obejmującym 0,3 lub 0,5 s przed wciśnięciem spustu migawki, maks. około 191 klatek 
Balans bieli
Automatyczny balans bieli ustawiany przez matrycę /  
AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
Korekcja balansu bieli:
1. Niebieski/bursztynowy +/-10
2. Purpurowy/zielony +/-11

Zapis obrazu i dźwięku

Rejestracja zdjęć
możliwa dowolna kombinacja RAW + JPEG oraz RAW + HEIF/
JPEG: 2 opcje kompresji
RAW: RAW, C-RAW 14-bitowy (14-bitowy z migawką mechaniczną i elektroniczną pierwszą kurtyną, 12-bitowe przetwarzanie analogowo-cyfrowe z migawką elektroniczną, oryginalny format Canon RAW, 3. edycja)
HEIF: 10-bitowy format HEIF jest dostępny w trybie HDR przy ustawieniu [HDR PQ] na [Enable/Włącz]
Zgodność ze standardem Exif 2.31 i DCF (Design rule for Camera File system) w wersji 2.0
Zgodność ze standardem Digital Print Order Format (DPOF) w wersji 1.2 
Rejestracja filmów
4K UHD (16:9) 3840 × 2160 (59,94; 50; 29,97; 25; 23,98 kl./s), międzyklatkowa (IPB) / (IPB Light)
4K UHD w trybie poklatkowym (16:9) 3840 × 2160 (29,97; 25 kl./s), wewnątrzklatkowa (ALL-I)
Full HD (16:9) 1920 × 1080 (179,82, 150, 119,88; 100; 59,94; 50; 29,97; 25; 23.98 kl./s) międzyklatkowa (IPB) / (IPB Light)
Tryb poklatkowy Full HD (16:9) 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) wewnątrzklatkowa (All-I), Full HD HDR (16:9) 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) wewnątrzklatkowa (All-I)
Rejestracja dźwięku
Wbudowany mikrofon stereofoniczny (48 kHz, 16-bitowy × 2 kanały), mikrofon zewnętrzny lub stopka wielofunkcyjna ze złączem XLR przy użyciu adaptera Tascam CAXLR2dC 

Podgląd obrazu

Wizjer
0,5-calowy kolorowy wizjer EVF OLED / 3,69 mln punktów / wydajność: Oszczędność energii: 59,94 kl./s; tryb płynny: 119,98 kl./s; ograniczenie spadków do niskich prędkości nagrywania: 60–119,8 kl./s / informacje na wizjerze : Czas naświetlania, przysłona, czułość ISO, informacje o punkcie AF, wskaźnik poziomu ekspozycji, liczba pozostałych ekspozycji, korekta ekspozycji, poziom stan akumulatora, migawka elektroniczna, fotografowanie HDR, priorytet jasnych partii obrazu, fotografowanie z ekspozycją wielokrotną, tryb samowyzwalacza, maksymalna liczba zdjęć seryjnych, metoda AF, ustawienia obiektu do śledzenia, symulacja ekspozycji, tryb wyzwalania migawki, tryb pomiaru, FEB, fotografowanie bez migotania, kadrowanie zdjęć/filmów, tryb fotografowania, współczynnik proporcji, ikony ujęcia, Auto Lighting Optimizer (Automatyczny optymalizator jasności), blokada AE, styl obrazów, gotowość lampy, balans bieli, blokada ekspozycji lampy, jakość obrazu, szybka synchronizacja, funkcja Bluetooth, Wi-Fi wł./wył., histogram, poziomica elektroniczna, skala odległości przy ręcznym ustawianiu ostrości, regulacja aberracji sferycznej (SA) na pierścieniu sterowania, system IS (stabilizacja obrazu).
Poziom dźwięku – tryb ręczny (wideo), pozostały czas nagrywania (wideo), poziom słuchawek (wideo), rozdzielczość, liczba klatek na sekundę i kompresja nagrywanego filmu, wskaźnik nagrywania (wideo), wskaźnik przegrzania (wideo)
Wyświetlacz LCD
Clear View LCD II o przekątnej 7,5 cm (3,0 cale) i rozdzielczości około 1,62 mln punktów
 

Złącza

Stopka na akcesoria
Stopka HotShoe 
Gniazdo mikrofonowe
wejście mikrofonu zewnętrznego (mini-jack stereo)
Gniazdo słuchawkowe
wejście słuchawkowe (mini-jack stereo)
Gniazdo HDMI
Wyjście HDMI micro (typ D) 
Gniazdo SDI
brak 
Gniazdo USB
Złącze SuperSpeed USB 3.2 Gen 2, USB C, obsługa UVC/UAC, zgodność z systemami Windows / Mac OS, zgodność z Zoom / Skype / Teams / Meet / Webex 
Gniazdo kart pamięci
2 × karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II z możliwością zapisu jednoczesnego.

Inne funkcjonalności

Stabilizacja obrazu
Matrycowy stabilizator obrazu do 8 stopni w zależności od użytego obiektywu
Łączność bezprzewodowa
Bezprzewodowa sieć LAN (IEEE802.11AC/ab/g/n) (5/2,4 GHz), z obsługą łączności Bluetooth 5.0 – EOS Utility, smartfon, przesyłanie do Internetu 
Współpraca z lampą błyskową
Automatyka błysku E-TTL II, pomiar ręczny 

Zasilanie

Akumulator, zasilacz
Akumulator litowo-jonowy LP-E6NH (dostarczony) / LP-E6N 
Ładowarka LC-E6E (dostarczona), zasilacz AC-E6N i przyłącze zasilacza DR-E6, zestaw zasilający AC Adapter Kit ACK-E6N/ACK-E6, samochodowa ładowarka akumulatorów CBC-E6, zasilacz USB PD-E1
Czas pracy
W przypadku ekranu LCD około 760 zdjęć (przy 23°C)
W przypadku wizjera około 450 zdjęć (temp. 23°C) 

Parametry fizyczne

Wymiary
138,4 × 98,4 × 88,4 mm 
Waga
W przybliżeniu 588 g (670 g z kartą i baterią) 
 • Zawartość opakowania:
 • EOS R6 Mark II
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Pasek ER-EOS R6
 • Osłona stopki ER-SC2
 • Ładowarka LC-E6E
 • Akumulator LP-E6NH
 • Osłona akumulatora
 • Przewód zasilający
 • Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24 Mpix
 • Minimalny czas otwarcia migawki 1/8000s
 • Zdjęcia z szybkością do 40 kl./s, a w przypadku migawki mechanicznej – 12 kl./s. W trybie serii zdjęć RAW rejestrowanych z szybkością 30 kl./s
 • Wbudowany system stabilizacji obrazu (IS) w zakresie do 8 stopni.
 • Szybki, precyzyjny system AF, Dual Pixel CMOS AF II działający od -6,5 do 21 EV
 • Zapis wewnętrzny filmów 4K 60 kl./s lub Full HD do 120 kl./s
 • Funkcja wyrywania : Ludzi, kotów, psów, koni, ptaków, samochodów, motocykli, pociągów, samolotów.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?