Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

ID: 19938

canon
  cena 899 zł
  eRaty 12 x 80 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę
  Zalecane akcesoria

  Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Niewielki, lekki i niezwykle uniwersalny obiektyw "standardowy". Ogniskowa 50mm oferuje ten sam kąt widzenia co ludzkie oko, dzięki czemu obiektyw sprawdzi się znakomicie w większości dziedzin fotografii. Dzięki dużej jasności Canon RF 50mm f/1.8 STM pozwala na kreatywne operowanie głębią ostrości oraz na pracę w trudnych warunkach oświetlenia, a cichy i precyzyjny silnik STM umożliwia szybkie ustawianie ostrości oraz swobodne nagrywanie filmów. Obiektyw posiada pierścień sterujący, którego działanie możemy skonfigurować według potrzeb.

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Canon RF 50mm F1.8 STM to niedrogi sposób na bardziej kreatywną pracę przy użyciu pełnoklatkowego bezlusterkowca. Doskonale nadaje się do tworzenia portretów w zastanym świetle, zapewniając naturalną kolorystykę i przyjemnie rozmyte tło.

  Zastosowanie silnika krokowego (STM) umożliwia płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości, co jest bardzo istotne zwłaszcza podczas kręcenia materiału filmowego.

  Ta zupełnie nowa konstrukcja obiektywu standardowego w połączeniu z nowym systemem EOS R pozwoliła na uzyskanie imponującej jakości optycznej  przy stosunkowo niewielkim koszcie. Ponadto obiektyw posiada pierścień regulacji ostrości i sterowania parametrami co umożliwia intuicyjną obsługę, a 7-listkowa przysłona kołowa zapewnia doskonały efekt bokeh. Ostrość można ustawiać już z odległości 0,3 m. Pokrycie soczewek specjalną powłoką Super Spectra dodatkowo poprawia parametry optyczne.

  Kompaktowe gabaryty obiektywu o długości około 4 cm w połączeniu z niewielkimi aparatami serii EOS R sprawiają, że jest to bardzo małe i poręczne rozwiązanie do codziennego fotografowania i filmowania mogące dawać spektakularne efekty.

   

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Dzięki w pełni użytecznej otwartej przysłonie f/1.8 i niewielkich gabarytach aparatu z obiektywem, który zawsze możemy mieć przy sobie nie umkną nam wyjątkowe chwile. Nawet w wyjątkowo trudnych warunkach oświetleniowych, gdy profesjonalny zoom może mieć kłopoty ten obiektyw nas nie zawiedzie.

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Duża jasność obiektywu oraz szybkość i precyzja autofokusa sprawiają, że możemy uchwycić ulotne chwile dzięki użyciu krótkich czasów naświetlania. Korzystając z w pełni użytecznego pełnego otworu przysłony F/1.8 możemy wyeksponować fotografowany obiekt poprzez rozmycie przedniego i tylnego planu.

   

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Za niewielką cenę możemy mieć bardzo praktyczny i niezawodny obiektyw, który waży zaledwie 160g i ma wymiary 69.2 × 40.5 mm

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM

  Mały uniwersalny obiektyw wysokiej klasy sprawia, że zestaw z aparatem jest bardzo poręczny i funkcjonalny.

   

   

  Obiektyw Canon RF 50mm f/1.8 STM cena: 899 zł

  dostępny od ręki
  Zatyczki i osłony
  Filtry
  Akcesoria czyszczące
  Ogniskowa
  50mm 
  Minimalna wartość przysłony
  f/1.8 
  Maksymalna wartość przysłony
  f/22 
  Rodzaj mocowania
  Canon RF 
  Kompatybilność z matrycą
  Pełna Klatka 
  Kąt widzenia
  46° 
  Minimalna odległość ostrzenia
  30cm 
  Skala odwzorowania
  1:4 
  Konstrukcja optyczna
  6 elementów w 5 grupach 
  Liczba listków przysłony
  Ustawianie ostrości
  AF / MF 
  Silnik STM
  Stabilizacja
  Brak 
  Średnica filtra
  43mm 
  Inne funkcjonalności
  Control Ring umożliwiający szybką i wygodną zmianę wybranego parametru 
  Osłona przeciwsłoneczna
  ES-65B (sprzedawana oddzielnie) 
  Wymiary
  69.2 × 40.5 mm
  Waga
  160g 
  • Niewielki, jasny obiektyw standartowy do pełnoklatkowych bezlusterkowców, który oferuje doskonałe parametry optyczne oraz mechaniczne
  • Silnik krokowy (STM) umożliwia precyzyjne, płynne i niemal bezgłośne ustawianie ostrości przydatne zwłaszcza podczas filmowania
  • Ogniskowa "standardowa" 50mm oferuje kąt widzenia zbliżony kątowi widzenia ludzkiego oka
  • Przysłona f/1.8 doskonale sprawdza się w słabym oświetleniu oraz umożliwia kreatywne operowanie głębią ostrości
  • Pierścień regulacji ostrości pełni rolę Control Ringa, który możemy skonfigurować do sterowania wybranymi parametrami
  • Niewielka minimalna odległość ostrzenia 30cm pozwala podejść blisko do fotografowanego obiektu i cieszyć się jeszcze płytszą głębią ostrości i przyjemnym bokehem

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?