Prawdziwe raty 0% na wszystkie produkty

Letnia promocja na sprzęt FOTO-WIDEO!

Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme PRO 64GB (200MB/s) V30 UHS-I U3/SDSDXXU-064G-GN4IN

ID: 25854

sandisk
cena 79 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z naszym doradcą
zapytaj o produkt lub cenę
Zalecane akcesoria

SanDisk SDXC Extreme PRO 64GB (200MB/s) V30 UHS-I U3

Nasza najbardziej zaawansowana karta pamięci SD™ UHS-I zapewnia wydajność, która przeniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom. Dzięki szybkości zapisu nawet do 90 MB/s****** i klasie szybkości nagrywania UHS 3 (U3)2 możesz nagrywać płynnie filmy w fantastycznej jakości 4K UHD*. A ponieważ nie zwalniasz tempa również po zakończeniu zdjęć, zapewnia szybkość przesyłania danych aż do 200 MB/s******, aby usprawnić przepływ pracy na etapie postprodukcji. Ponadto karta jest przystosowana do pracy w trudnych warunkach pogodowych i odporna na wodę oraz wstrząsy, więc możesz na niej polegać w każdych okolicznościach.

Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme PRO 64GB (200MB/s) V30 UHS-I U3/SDSDXXU-064G-GN4IN

Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme PRO 64GB (200MB/s) V30 UHS-I U3/SDSDXXU-064G-GN4IN

 

Prędkość transferu do 200 MB/s

Wykonanie zdjęć to dopiero połowa drogi do realizacji projektu. Możliwość szybszej pracy zapewni Ci dodatkowy czas, który przeniesie Twoją kreatywność na wyższy poziom. 

Idealna do nagrywania wideo 4K UHD

Czasami potrzebujesz szybkości. Karta SanDisk Extreme PRO® SD™ UHS-I zapewnia wydajność umożliwiającą płynne nagrywanie wspaniałych filmów w jakości 4K UHD*

Zachwycające ujęcia w trybie zdjęć seryjnych

Dzięki klasie szybkości UHS 3 (U3) i Video Speed Class 30 (V30)** karta SanDisk Extreme PRO® SD™ UHS-I umożliwia natychmiastowe zapisywanie zdjęć seryjnych. 

Trwałość, na której możesz polegać

Zaprojektowana i przetestowana pod kątem pracy w trudnych warunkach*** karta SanDisk Extreme PRO® SD™ UHS-I jest odporna na wstrząsy oraz działanie temperatury, wody i promieni rentgenowskich. 

Odzyskaj przypadkowo skasowane zdjęcia

Obejmuje oprogramowanie do odzyskiwana danych RescuePRO® Deluxe do pobrania (licencja na 2 lata)****, umożliwiające odzyskiwanie przypadkowo skasowanych zdjęć. Oprogramowanie należy pobrac osobno.

ZAUFAJ SANDISK

* - Obsługa wideo w jakości Full HD (1920x1080) i 4K UHD (3840x2160) może różnić się w zależności od używanego urządzenia głównego, atrybutów pliku i innych czynników.

**- Klasa szybkości UHS 3 oznacza możliwość wydajnej obsługi nagrań wideo w jakości 4K UHD za pomocą urządzeń głównych obsługujących tryb UHS. Klasa szybkości UHS Video Speed Class 30 (V30), a więc tempo przechwytywania wideo wynoszące 30 MB/s, oznacza możliwość wydajnej obsługi nagrań wideo w czasie rzeczywistym za pomocą urządzeń głównych obsługujących tryb UHS.

*** - Tylko karta.

**** - Wymagana rejestracja; obowiązują warunki umowy.

***** - Nie wszystkie urządzenia obsługują karty SDXC™. Sprawdź u producenta urządzenia.

****** - [256 GB-1 TB] Prędkości odczytu do 200 MB/s, opracowane z wykorzystaniem zastrzeżonej technologii, aby osiągnąć prędkości przekraczające UHS-I 104 MB/s, wymagają kompatybilnych urządzeń zdolnych do osiągnięcia takich prędkości. Prędkość zapisu do 140MB/s. Na podstawie testów wewnętrznych; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia hosta, interfejsu, warunków użytkowania i innych czynników. 1 MB = 1 000 000 bajtów. X = 150 KB/s. [64-128 GB] Prędkość odczytu do 200 MB/s. Prędkość zapisu do 90MB/s. Na podstawie testów wewnętrznych; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia hosta. 1 MB = 1 000 000 bajtów. X = 150 KB/s. [32 GB] Prędkość odczytu do 100 MB/s. Prędkość zapisu do 90MB/s. Na podstawie testów wewnętrznych; wydajność może być niższa w zależności od urządzenia hosta. 1 MB = 1 000 000 bajtów. X = 150 KB/s.
 

 

 

 

Karta pamięci SanDisk SDXC Extreme PRO 64GB (200MB/s) V30 UHS-I U3/SDSDXXU-064G-GN4IN cena: 79 zł

dostępny od ręki
Akcesoria
Etui i pokrowce
Format
SDXC
Pojemność
64 GB
Wydajność/Prędkość
odczyt do 200 MB/s i zapis do 90 MB/s
Ochrona
Wbudowany przełącznik zapisu danych zapobiega przypadkowemu usunięciu danych
Wsparcie
gwarancja 30 lat
Zastosowanie
przechowywanie wielu różnych formatów cyfrowych, jak np. zdjęć w formacie RAW i JPEG, nagrań wideo w rozdzielczości 4K Ultra HD2, muzyki i nie tylko
Oferta na pobranie oprogramowania do odzyskiwania danych RescuePRO®Deluxe
  • Prędkość odczytu do 200 MB/s
  • Prędkość zapisu do 90 MB/s
  • Format SDHC/SDXC
  • Idealna do nagrywania wideo 4K UHD
  • Najwyższa wydajność zapisu wideo wśród kart SD dzięki klasom wydajnościszybkości UHS 3 (U3) i Video Speed Class 30 (V30)
  • Stworzone i przetestowane pod kątem pracy w ekstremalnych warunkach; odporne na działanie skrajnych temperatur, wstrząsów i promieniowania rentgenowskiego
  • Oferta na ściągnięcie oprogramowania do odzyskiwania danych RescuePRO umożliwiającego przywrócenie przypadkowo usuniętych zdjęć
  • Gwarancja 30 lat

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?