Prawdziwe raty 0%!

Obiektyw Canon RF 24-105mm f/4L IS USM


canon
  cena 5469 zł
  Raty 0%!10 x 546,90 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Canon RF 24-105mm f/4L IS USM

  Wszechstronny zmiennoogniskowy obiektyw Canon RF 24-105mm f/4L został zaprojektowany specjalnie do współpracy z pełnoklatkowymi bezlusterkowcami Canon EOS R. Zapewnia idealny balans pomiędzy wydajnością, mobilnością i jakością obrazu. Ten mały i lekki zoom ze stałą jasnością f/4 wyposażono w szybki i cichy silnik Nano USM oraz wydajną stabilizację obrazu. Cechują go doskonałe właściwości optyczne i mechaniczne. Zapewnia obraz o niezwykłej rozdzielczości i plastyce nawet przy całkowitym otwarciu przysłony. Zastosowano w nim dodatkowy pierścień nastawczy, którym można regulować różne parametry ekspozycji nie odkładając oka od wizjera.

   

   

  Uniwersalny zakres ogniskowej

  Zakres 24–105 mm obejmuje ogniskowe szerokokątne, standardowe i teleobiektywowe. Umożliwia tworzenia portretów, fotografowanie wydarzeń we wnętrzach i w plenerze. Dzięki uniwersalnej ogniskowej nie ma konieczności zmiany obiektywów, oszczędzamy w ten sposób czas i unikamy ryzyka zanieczyszczenia i uszkodzenia matrycy. Maksymalna przysłona f/4 pozostaje niezmienna w całym zakresie ogniskowej.

   

   

  Nowa konstrukcja optyczna

   Canon RF 24-105mm f/4L został zaprojektowany specjalnie do współpracy z pełnoklatkowym przetwornikiem w bezlusterkowcach EOS R co przekłada się na lepsze walory optyczne. Zastosowane elementy ze szkła UD zapewniają doskonałą ostrość obrazu a elementy asferyczne obiektywu pomagają skompensować zniekształcenia i aberracje sferyczne, a ponadto tworzą zwartą konstrukcję. Obiektyw posiada wewnętrzne ogniskowanie i przednia soczewka nie obraca się podczas zumowania ani ustawiania ostrości.

   

   

  Stabilizacja obrazu

  Zastosowana w obiektywie 5-stopniowa stabilizacja obrazu Canon IS jest niezwykle skuteczna i zapewnia ostry obraz w trudnych warunkach oświetleniowych. Jest bardzo przydatna przy fotografowaniu oraz i filmowaniu.

   

  Niezawodny AF w trudnych warunkach oświetleniowych 

  Autofokus z pierścieniowym silnikiem nano USM jest niezwykle skuteczny podczas fotografowania i filmowania. Mechanizm autofokusa umożliwia precyzyjne ogniskowanie i niemal bezgłośną pracę. Fotografowie docenią szybkość precyzyjnej regulacji ostrości, a filmowcy będą pod wrażeniem płynnej i stabilnej zmiany ostrości. Obiektyw świetnie się sprawdza również podczas śledzenie poruszających się obiektów nawet w trudnych warunkach oświetleniowych.

   

  Profesjonalna trwałość i niezawodność

  Canon RF 24-105mm f/4L  należy do serii L, więc ma wytrzymałą, odporną na warunki atmosferyczne, uszczelnioną konstrukcję, która gwarantuje niezawodną i długotrwałą pracę. Powłoki fluorowe na przednich i tylnych elementach obiektywu ułatwiają czyszczenie. Jest to naprawdę praktyczny obiektyw przeznaczony do pracy w każdych warunkach.

  Zmiana parametrów z poziomu obiektywu

  Obiektyw został wyposażony  w dodatkowy pierścień regulacji, który umożliwia zmianę ustawień parametrów. Nie odrywając oczu od wizjera możemy regulować: czas ekspozycji, przysłonę, kompensację ekspozycji czy czułość ISO. Informacja o zmianach jest wyświetlana na wizjerze elektronicznym.

   

  Fotografia portretowa

  Dzięki stosunkowo długiej ogniskowej, użytecznej przysłonie f/4 oraz 5-stopniowemu stabilizatorowi obrazu model RF 24-105mm f/4L IS USM doskonale sprawdza się podczas wykonywania portretów w plenerze przy naturalnym oświetleniu. Dzięki stałej przysłonie f/4 można szybko zmieniać ogniskową bez wpływu na ekspozycję.

  Fotografia podróżnicza

  Ten wszechstronny obiektyw Canona jest idealnym towarzyszem podróży. Wyjątkowo uniwersalny zakres ogniskowych oraz stabilizacja obrazu sprawiają, że jest niezawodny niemal w każdej sytuacji. Jego wytrzymała konstrukcja spod znaku serii L chroni przed kurzem i wilgocią, a niewielki ciężar sprawia, że nie nosimy ze sobą zbędnego balastu.

   

  Twórcza praca na co dzień

  Uniwersalny zakres ogniskowych obiektywu Canon RF 24-105mm f/4L IS USM oraz jego doskonałe parametry optyczne i mechaniczne sprawiają, że jest idealnym, wszechstronnym narzędziem dla wymagających miłośników fotografii, artystów, blogerów czy hobbystów. Jest odporny na trudne warunki atmosferyczne i gwarantuje długą niezawodną pracę.

   

  Ogniskowa
  24-105 mm
  Minimalna wartość przysłony
  f/4
  Maksymalna wartość przysłony
  f/22
  Rodzaj mocowania
  Canon RF
  Kompatybilność z matrycą
  pełna klatka
  Kąt widzenia
  74°–19°20', 53°–13°, 84°–23°20'°
  Minimalna odległość ostrzenia
  0,45m
  Skala odwzorowania
  1:4,16
  Konstrukcja optyczna
  18 elementów w 14 grupach
  Liczba listków przysłony
  9 listkowa przesłona
  Ustawianie ostrości
  Manualny pierścień ustawienia ostrości, AF nano USM
  Stabilizacja
  5-stopniowy stabilizator obrazu IS
  Średnica filtra
  77mm
  Inne funkcjonalności
  dodatkowy pierścień nastawczy, którym można regulować różne parametry ekspozycji z poziomu obiektywu
  Osłona przeciwsłoneczna
  EW-83N w zestawie
  Wymiary(długość x średnica)
  107,3 x 83,5 mm
  Waga
  700 g
  • Canon 24-105mm f/4L IS USM RF
  • Pokrywa na obiektyw E-77 II
  • Osłona obiektywu EW-83N
  • Pokrowiec/etui na obiektyw LP1319
  • Pokrywa tylnej części, Dekiel przeciwkurzowy RF
  • Uniwersalny zoom z mocowaniem RF przeznaczony do pełnoklatkowych aparatów bezlusterkowych Canon EOS R
  • Najwyższa jakość zdjęć w całym zakresie ogniskowych nawet przy całkowicie otwartej przysłonie f/4
  • Wbudowana optyczna stabilizacja obrazu IS przydatna przy fotografowaniu i filmowaniu
  • Szybki, cichy i precyzyjny autofokus dzięki silnikowi nano USM
  • Jakość i trwałość serii L pozwalająca na niezawodną pracę w każdych warunkach atmosferycznych
  • Dodatkowy pierścień nastawczy do ustawiania różnych parametrów ekspozycji
  • Okrągła 9-listkowa przysłona dająca bardzo przyjemny efekt rozmycia tła
  • Zastosowane powłoki antyodblaskowe Super Spectra

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?