Prawdziwe raty 0% - Na cały asortyment!

Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II (body) + Adapter Canon EF-EOS R + Dobierz obiektyw RF 1500zł taniej

ID: 26284

canon

> Dobierz akcesoria do aparatu EOS R6 z dodatkowym rabatem

> Dobierz Sigma 24-105/4 DG OS HSM 40% taniej

> Dobierz obiektyw RF z rabatem 1500zł

cena 11498 zł
Raty 0%!10 x 1149,80 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm f/4L IS USM + Dobierz obiektyw RF 1500zł taniej
15999 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II (body) + Adapter Canon EF-EOS R + Dobierz obiektyw RF 1500zł taniej
11498 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II (body) + Adapter Canon EF-EOS R + Dobierz obiektyw RF 1500zł taniej
11549 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R6 Mark II + RF 24-105mm f/4-7.1 IS STM + Dobierz obiektyw RF 1500zł taniej
12499 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Aparat cyfrowy Canon EOS R6 Mark II

Caon EOS R6 mark II

Canon EOS R6 Mark II - Większe możliwości - Kreatywność bez kompromisów

Aparat Canon EOS R6 mark II to najlepsza w swojej klasie wydajność i profesjonalne funkcje zarówno podczas robienia zdjęć jak i filmowania. Następca modelu Canon EOS R6 zaspokoi wymagania najbardziej wymagających użytkowników, którzy potrzebują niezawodnego sprzętu do fotografowania jak i filmowania w wysokiej rozdzielczości 6K bez względu na warunki pracy. W połączeniu z systemowymi obiektywami generacji RF pozwala na pełne wykorzystanie możliwości aparatu. Aparat posiada pełnoklatkową matrycę o rozdzielczości 24Mpix czyli o 4Mpix więcej w porównaniu do poprzednika, zdjęć w seri wykonamy 2x więcej bo aż 40kl/s. Znaczące zmiany zaszły również w trybie filmowym gdzie poprzez złącze HDMI możemy wypuścić materiał w rozdzielczości 6K do 60kl/s. RAW bezpośrednio na opcjonalny rejestrator zewnętrzny np. Atomos Ninja V+; nagrywane jako ProRes RAW lub 3.7K RAW z wycinka kadru. Zapis wewnętrzny filmów 4K 60 kl./s lub Full HD do 120 kl./s.  W modelu Canon EOS R6 Mark II zastosowano ulepszoną konstrukcję układu umożliwiającą dłuższy czas nagrywania: ponad 40 minut nadpróbkowanego nagrania 4K 60p lub do 6 godzin przy 4k 30p, w zależności od temperatury otoczenia, miejsca na karcie pamięci i czasu pracy akumulatora. Usunięto też poprzedni maksymalny czas nagrywania trwający 29 minut i 59 sekund. Użyteczna czułość ISO 102400, czułość ISO można rozszerzyć do wartości: L:50, H: 204801. Za szybki i sprawny AF odpowiada Dual Pixel CMOS AF II działający od -6,5 do 21 EV. Funkcja śledzenia obiektu pozwala nie tylko na utrzymanie ostrości twarzy ale również wykrywa sylwetkę człowieka, zwierzęta (psy, koty, ptaki i konie) lub pojazdy (samochody wyścigowe, motocykle, samoloty i pociągi).

Aparat Canon EOS R6 mark II

Canon EOS R6 Mark II wykonany został ze stopu magnezu, panele zewnętrzne wykonane z tworzywa poliwęglanowego z włóknem szklanym. Ergonomiczny uchwyt podobnie jak w poprzednim modelu dobrze leży w dłoni. Model posiada uszczelniony korpus, jest odporny również na kurz oraz zachlapania. Menu aparatu jest czytelne i bardzo intuicyjne przez co obsługa nie sprawi problemu początkującym jak i zaawansowanym entuzjastom fotografii i filmowania. Ogromnym ułatwieniem w pracy jest również regulowany, dotykowy wyświetlacz Clear View LCD II o przekątnej 7,5 cm (3,0 cale) i rozdzielczości około 1,62 mln punktów. Aparat został wyposażony w dwa sloty kart SD/SDHC/SDXC i UHS-II.

Aparat Canon EOS R6 mark II

Sercem aparatu jest jego pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24 Mpix, cechująca się nadzwyczajnym zakresem użytecznej czułości ISO 100-102400 (po rozszerzeniu 50-204801 ISO) co pozwala na pracę w praktycznie ekstremalnie trudnych warunkach oświetleniowych ze znikomą ilością światła. Canon EOS R6 mark II wyposażony jest w unikatową technologię Dual Pixel CMOS AF już drugiej generacji, znaną z profesjonalnych kamer Canon seri C, która  odpowiada za szybką, precyzyjną i niezawodną pracę AF.

Aparat Canon EOS R6 mark II

Szybkość aparatu reporterskiego oraz stabilność ujęć podczas filmowania

Aparat posiada również walory aparatu reporterskiego, minimalny czas otwarcia migawki 1/8000s, Canon EOS R6 Mark II może pochwalić się niemal najskuteczniejszym w skali światowej działaniem stabilizacji obrazu (IS) w zakresie do 8 stopni. Wykorzystując połączone systemy IS, optyczny i w korpusie, dzięki czemu może fotografować z długą ekspozycją, z ręki, bez utraty ostrości.  Ostrość bez drgań przy poziomie światła nawet do -6,5 EV. W przypadku migawki elektronicznej aparat rejestruje obraz z szybkością do 40 kl./s, a w przypadku migawki mechanicznej – 12 kl./s. W trybie serii zdjęć RAW rejestrowanych z szybkością 30 kl./s funkcja buforowania daje możliwość uwiecznianie wydarzeń rozgrywających się nawet 0,5 s przed naciśnięciem spustu migawki.

Filmowanie bez kompromisów

Rejestrowany na całej szerokości matrycy materiał filmowy 4K 60p z nadpróbkowaniem wygląda po prostu świetnie. Intuicyjnie obsługiwane funkcje, takie jak inteligentny AF i zaawansowany stabilizator obrazu, ułatwiają osiąganie profesjonalnych rezultatów.

System AF, który potrafi przewidzieć twój następny ruch

Nowej generacji autofokus, oparty na sztucznej inteligencji z funkcją uczenia głębokiego, umożliwia jeszcze bardziej efektywną pracę – działa o 80% szybciej niż jego odpowiednik w modelu EOS R6. Aparat Canon EOS R6 Mark II rozpoznaje i śledzi więcej obiektów z jeszcze większą szybkością, niezawodnością i precyzją.

 

Aparat Canon EOS R6 mark II     

Wykrywanie większej ilości obiektów niż kiedykolwiek wcześniej

Ludzie (Wykrywa oczy, twarze, głowy i obiekty), Koty (Dzikie i udomowione, duże i małe), Psy (Od dalmatyńczyków po psy dingo), Konie (W tym zebry), Ptaki (W tym w locie), Samochody (Śledzi nawet kierowców wyścigowych i kabriolety), Motocykle (Na torze wyścigowym lub na drodze), Pociągi (Z silnikiem parowym, elektrycznym i wysokoprężnym), Samoloty (Samoloty i śmigłowce)

 

Aparat Canon EOS R6 mark II

Niezawodne działanie

Aparat dostosowuje się do ruchów obiektu, reaguje na zmianę prędkości, kierunku i pozycji a wszystko za sprawą rozbudowanych technologi.

 

Aparat Canon EOS R6 mark II

Zmień noc w dzień

Nawet jeśli Ty nie widzisz obiektów, aparat Canon EOS R6 Mark II szybko i precyzyjnie ustawia ostrość. Aparat blokuje ostrość nawet w świetle na poziomie -6,5 EV (a jest ono ciemniejsze niż to, które zapewnia półksiężyc).

szybkość działania aparatu eos CANON EOS R6

Wyjątkowe chwile wyłapane z prędkością 40kl./s

Możliwość fotografowania z szybkością 40 kl./s daje fotografom niespotykaną swobodę wyboru idealnego momentu.

 

Pełna swoboda fotografowania z ręki

Stabilizator obrazu wbudowany w korpus aparatu Canon EOS R6 Mark II współpracuje z optycznym stabilizatorem obrazu w wielu obiektywach firmy Canon. W rezultacie mamy nawet 8 stopniową ochronę przed skutkami drgań aparatu trzymanego w dłoniach.

 
 Aparat Canon EOS R6 mark II
Uchwyć piękno ruchu – aparatem trzymanym w dłoniach

Możesz robić zdjęcia z długim czasem naświetlania z ręki, celowo rozmywając poruszające się obiekty, zachowując wyostrzenie całej reszty kadru – wszystko to bez konieczności korzystania ze statywu. Aparat Canon EOS R6 Mark II wykrywa więcej rodzajów ruchu niż inne aparaty. Podczas filmowania system IBIS i optyczny stabilizator obrazu współdziałają z funkcją Movie Digital IS, co skutkuje nagraniami o jakości przypominającej profesjonalne materiały rejestrowane przy użyciu gimbala.

 

Filmowe możliwości Canon EOS R6 mark II

Dłuższy czas pracy

Brak 30-minutowego ograniczenia
Idealny do nagrywania wywiadów, konferencji i występów.

Zachowaj spokój 

Dzięki lepszej wydajności cieplnej aparat ma większą tolerancję na prace przez dłuższy czas nagrywania nawet w najwyższym formacie.

 

Zachowaj koncentrację

Gdy w aparacie Canon EOS R6 Mark II jest włączona opcja AF z samym wykrywaniem, urządzenie nie będzie ponownie nastawiać ostrości na tło, jeśli obiekt wyjdzie poza kadr. Jest to funkcja pochodząca z kamery Cinema EOS C70. Imituje pracę profesjonalnego operatora regulacji ostrości w celu zapewnienia kinematograficznych rezultatów.

 

Pionierskie funkcje filmowania – sygnalizacja poprzez przekładanie kolorów

Inna technologia zastosowana w modelu Canon EOS R6 Mark II firmy Canon, wspólna dla całej rodziny Cinema EOS firmy Canon, czyli sygnalizacja poprzez przekłamanie kolorów daje czytelną informację o aktualnych poziomach ekspozycji. Na obraz widoczny w wizjerze i na ekranie jest nałożonych sześć kolorów, z których każdy odpowiada innemu poziomowi luminancji.

Aparat Canon EOS R6 mark II

Profesjonalny dźwięk

Możesz podłączać wysokiej jakości mikrofony cyfrowe i adaptery XLR, wykorzystując wielofunkcyjną stopkę aparatu Canon EOS R6 Mark II. Dzięki temu ścieżka dźwiękowa będzie dorównywać jakością obrazowi.

Aparat Canon EOS R6 mark II

6K ProRes Raw

Aby zwiększyć elastyczność pracy i poprawić jakość obrazu, nagrywaj filmy w formacie RAW 6K ProRes na zewnętrznym rejestratorze ATOMOS V+. Materiał filmowy ma większy zakres dynamiczny i można go korygować w łatwiejszy sposób. Dodatkowa rozdzielczość umożliwia przycinanie kadru z zachowaniem jakości 4K.

 

PRACA W SŁABYM ŚWIETLE

Matryca aparatu Canon EOS R6 Mark II o rozdzielczości 24.2 megapiksela zapewnia idealną równowagę między szybkością działania, jakością obrazu i wydajnością przy słabym oświetleniu. Oprócz możliwości ustawiania ostrości w świetle na poziomie -6,5 EV1(mniej niż światło półksiężyca) mamy też maksymalną czułość ISO 102 400 i 8-stopniowy stabilizator obrazu.

 

Najważniejsze różnice między modelami Canon EOS R6 mark II, EOS R6, EOS R5

porównanie model eos r6 markii, eos r6, eos r5

Pełna klatka, 24,2 megapiksela

Pełna klatka, 20,1 megapiksela

Pełna klatka, 45 megapikseli

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

5-osiowy stabilizator obrazu, nawet 8 stopni w przypadku użycia zgodnych obiektywów RF

-6,5 EV

-6,5 EV

-6,5 EV

40 kl./s, 20 kl./s lub 5 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)

20 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)

20 kl./s (migawka elektroniczna); 12 kl./s (migawka mechaniczna)


4K/60p z całej szerokości matrycy z nadpróbkowaniem, 6K ProRes RAW, zapis zewnętrzny

4K/60p

8K 30p 8K RAW

Ekran 7,5 cm / 3 cale, 1,62 mln punktów

Ekran 7,5 cm / 3 cale, 1,62 mln punktów

Ekran 8 cm / 3,15 cala, 2,1 mln punktów

Wizjer 3,69 miliona punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Wizjer 3,69 miliona punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Wizjer 5,76 mln punktów, OLED, punkt oczny 23 mm / powiększenie 0,76x, do 120 kl./s

Waga 670 g

Waga 680 g

Waga 738 g

Slot na karty : 
2 × UHS-II SD

Slot na karty : 
2 × UHS-II SD

Slot na karty : 
1 × CFexpress; 1 × UHS-II SD

 

 

 

 

Technologie, które inspirują

Never break your flow – Canon EOS R6 Mark II Łatwe do znalezienia elementy sterujące umożliwiają szybką reakcję na dynamicznie zmieniające się warunki. Aparat obsługuje też różne opcje łączności, dzięki czemu można dzielić się inspirującymi chwilami z miejsca pobytu.

 

Dłuższy czas naświetlania
Migawka elektroniczna: czas od 1/16 000 s do 30 s

 

Migawka mechaniczna – 12 kl./s5
Serie zdjęć zapisywane z szybkością do 12 kl./s, idealne do fotografowania z lampą błyskową

 

Migawka elektroniczna – 40 kl./s6
Uwieczniaj ulotne chwile z szybkością 5, 20 lub 40 kl./s z jednoczesnym śledzeniem AE i AF
PREVIOUS NEXT

 

Aparat Canon EOS R6 mark II

Wysokiej jakości obraz wideo z korekcją efektu „focus breathing”

Aparat Canon EOS R6 mark II

Buforowanie na pięć sekund przed rozpoczęciem nagrywania – stała gotowość

Aparat Canon EOS R6 mark II

Rejestrowanie ramki kadru – różne proporcje, w tym 2,35:1

Aparat Canon EOS R6 mark II

Nagrywanie filmów w zwolnionym tempie z szybkością do 180 kl./s

Aparat Canon EOS R6 mark II

Technologia Dual Pixel RAW umożliwia elastyczną pracę w postprodukcji

Aparat Canon EOS R6 mark II

Wewnętrzny mikrofon z redukcją szumów eliminuje niepożądane szumy podczas filmowania

Aparat Canon EOS R6 mark II

Aktualizacje oprogramowania układowego za pomocą aplikacji Canon Camera Connect

Aparat Canon EOS R6 mark II

Funkcja HDR z myślą o ruchomych obiektach – dzięki funkcji szybkiego fotografowania

 

 

 

Canon EOS R6 Mark II cena: 11498 zł

dostępny od ręki
Akcesoria filmowe
Obiektywy
Adaptery, konwertery, pierścienie
Oświetlenie
Pamięci i czytniki
Zasilanie
Torby, plecaki, pokrowce
Statywy i stabilizatory
Akcesoria audio
Akcesoria filmowe
Akcesoria czyszczące
Inne akcesoria

Przetwornik obrazu

Typ przetwornika
CMOS
Wielkość przetwornika
Pełna klatka 35,9 × 23,9 mm 
Liczba pikseli
24,2 Mpix / łączna liczba (W przybliżeniu) 25,6 megapiksela

Optyka

Mocowanie obiektywu
bagnet mocowania RF 
Mnożnik ogniskowej
x1 

Ustawianie ostrości

Typ i zakres pomiaru
Od -3 do 20 EV (temp. 23°C, ISO 100, pomiar wielosegmentowy) 
Punkty pomiaru
Bieżący pomiar przy użyciu matrycy światłoczułej (384 strefy)
Tryby pracy AF
Wybór automatyczny: dostępne 1053 obszary AF w przypadku wyboru automatycznego
Wybór ręczny: 1-punktowy AF (rozmiar ramki AF można zmienić), 4897 dostępnych pozycji AF w przypadku zdjęć (4067 w przypadku filmów)
Wybór ręczny: 4 punkty rozszerzenia punktowego AF (góra, dół, lewo, prawo)
Wybór ręczny: rozszerzenie punktu AF o otaczające punkty
Wybór ręczny: strefowy AF 1–3 (wszystkie punkty AF podzielone na min. 9 i maks. 999 stref ostrości) 

Ekspozycja

Rodzaje pomiaru światła
(1) Pomiar wielosegmentowy (połączony ze wszystkimi punktami AF)
(2) Pomiar skupiony (około 5,9% na środku wizjera)
(3) Pomiar punktowy: centralny pomiar punktowy (około 3% wizjera na środku); brak pomiaru punktowego powiązanego z punktem AF
(4) Pomiar centralnie ważony uśredniony 
Tryby ekspozycji
Zdjęcia: inteligentna scena auto, elastyczna preselekcja AE, programowa AE, preselekcja czasu, preselekcja przysłony, ręczny, Bulb i własny (3 opcje)
Film: automatyczna ekspozycja, Tv, Av, ręczna i niestandardowa (x3) 
Czasy otwarcia migawki
Mechaniczna: 30–1/8000 s (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia), tryb Bulb
Elektroniczna: 30–1/16 000 s (z przyrostem co 1/2 lub 1/3 stopnia do 1/8000; następnie co 1 stopień do 1/16 000) (Cały zakres czasów naświetlania; dostępny zakres zależy od trybu fotografowania) 
Czułość ISO
Automatycznie czułość 100–102400 (z przyrostem co 1/3 stopnia lub 1 stopień); czułość ISO można rozszerzyć do wartości: L:50, H: 204801 
Szybkość robienia zdjęć
Maks. około 12 kl./s z migawką mechaniczną, prędkość utrzymywana na poziomie ponad 1000 obrazów JPEG, 110 obrazów RAW lub 1000 obrazów C-RAW. Maks. około 40 kl./s z migawką elektroniczną, prędkość utrzymywana na poziomie 190 obrazów JPEG, 75 obrazów RAW lub 140 obrazów C-RAW
Seria obrazów RAW w tempie 30 kl./s z buforowaniem obejmującym 0,3 lub 0,5 s przed wciśnięciem spustu migawki, maks. około 191 klatek 
Balans bieli
Automatyczny balans bieli ustawiany przez matrycę /  
AWB (priorytet światła otoczenia / priorytet bieli), światło dzienne, miejsca ocienione, pochmurny dzień, żarówki, białe światło fluorescencyjne, lampa błyskowa, nastawa własna, ustawienie temperatury barwowej
Korekcja balansu bieli:
1. Niebieski/bursztynowy +/-10
2. Purpurowy/zielony +/-11

Zapis obrazu i dźwięku

Rejestracja zdjęć
możliwa dowolna kombinacja RAW + JPEG oraz RAW + HEIF/
JPEG: 2 opcje kompresji
RAW: RAW, C-RAW 14-bitowy (14-bitowy z migawką mechaniczną i elektroniczną pierwszą kurtyną, 12-bitowe przetwarzanie analogowo-cyfrowe z migawką elektroniczną, oryginalny format Canon RAW, 3. edycja)
HEIF: 10-bitowy format HEIF jest dostępny w trybie HDR przy ustawieniu [HDR PQ] na [Enable/Włącz]
Zgodność ze standardem Exif 2.31 i DCF (Design rule for Camera File system) w wersji 2.0
Zgodność ze standardem Digital Print Order Format (DPOF) w wersji 1.2 
Rejestracja filmów
4K UHD (16:9) 3840 × 2160 (59,94; 50; 29,97; 25; 23,98 kl./s), międzyklatkowa (IPB) / (IPB Light)
4K UHD w trybie poklatkowym (16:9) 3840 × 2160 (29,97; 25 kl./s), wewnątrzklatkowa (ALL-I)
Full HD (16:9) 1920 × 1080 (179,82, 150, 119,88; 100; 59,94; 50; 29,97; 25; 23.98 kl./s) międzyklatkowa (IPB) / (IPB Light)
Tryb poklatkowy Full HD (16:9) 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) wewnątrzklatkowa (All-I), Full HD HDR (16:9) 1920 × 1080 (29,97, 25 kl./s) wewnątrzklatkowa (All-I)
Rejestracja dźwięku
Wbudowany mikrofon stereofoniczny (48 kHz, 16-bitowy × 2 kanały), mikrofon zewnętrzny lub stopka wielofunkcyjna ze złączem XLR przy użyciu adaptera Tascam CAXLR2dC 

Podgląd obrazu

Wizjer
0,5-calowy kolorowy wizjer EVF OLED / 3,69 mln punktów / wydajność: Oszczędność energii: 59,94 kl./s; tryb płynny: 119,98 kl./s; ograniczenie spadków do niskich prędkości nagrywania: 60–119,8 kl./s / informacje na wizjerze : Czas naświetlania, przysłona, czułość ISO, informacje o punkcie AF, wskaźnik poziomu ekspozycji, liczba pozostałych ekspozycji, korekta ekspozycji, poziom stan akumulatora, migawka elektroniczna, fotografowanie HDR, priorytet jasnych partii obrazu, fotografowanie z ekspozycją wielokrotną, tryb samowyzwalacza, maksymalna liczba zdjęć seryjnych, metoda AF, ustawienia obiektu do śledzenia, symulacja ekspozycji, tryb wyzwalania migawki, tryb pomiaru, FEB, fotografowanie bez migotania, kadrowanie zdjęć/filmów, tryb fotografowania, współczynnik proporcji, ikony ujęcia, Auto Lighting Optimizer (Automatyczny optymalizator jasności), blokada AE, styl obrazów, gotowość lampy, balans bieli, blokada ekspozycji lampy, jakość obrazu, szybka synchronizacja, funkcja Bluetooth, Wi-Fi wł./wył., histogram, poziomica elektroniczna, skala odległości przy ręcznym ustawianiu ostrości, regulacja aberracji sferycznej (SA) na pierścieniu sterowania, system IS (stabilizacja obrazu).
Poziom dźwięku – tryb ręczny (wideo), pozostały czas nagrywania (wideo), poziom słuchawek (wideo), rozdzielczość, liczba klatek na sekundę i kompresja nagrywanego filmu, wskaźnik nagrywania (wideo), wskaźnik przegrzania (wideo)
Wyświetlacz LCD
Clear View LCD II o przekątnej 7,5 cm (3,0 cale) i rozdzielczości około 1,62 mln punktów
 

Złącza

Stopka na akcesoria
Stopka HotShoe 
Gniazdo mikrofonowe
wejście mikrofonu zewnętrznego (mini-jack stereo)
Gniazdo słuchawkowe
wejście słuchawkowe (mini-jack stereo)
Gniazdo HDMI
Wyjście HDMI micro (typ D) 
Gniazdo SDI
brak 
Gniazdo USB
Złącze SuperSpeed USB 3.2 Gen 2, USB C, obsługa UVC/UAC, zgodność z systemami Windows / Mac OS, zgodność z Zoom / Skype / Teams / Meet / Webex 
Gniazdo kart pamięci
2 × karta SD/SDHC/SDXC i UHS-II z możliwością zapisu jednoczesnego.

Inne funkcjonalności

Stabilizacja obrazu
Matrycowy stabilizator obrazu do 8 stopni w zależności od użytego obiektywu
Łączność bezprzewodowa
Bezprzewodowa sieć LAN (IEEE802.11AC/ab/g/n) (5/2,4 GHz), z obsługą łączności Bluetooth 5.0 – EOS Utility, smartfon, przesyłanie do Internetu 
Współpraca z lampą błyskową
Automatyka błysku E-TTL II, pomiar ręczny 

Zasilanie

Akumulator, zasilacz
Akumulator litowo-jonowy LP-E6NH (dostarczony) / LP-E6N 
Ładowarka LC-E6E (dostarczona), zasilacz AC-E6N i przyłącze zasilacza DR-E6, zestaw zasilający AC Adapter Kit ACK-E6N/ACK-E6, samochodowa ładowarka akumulatorów CBC-E6, zasilacz USB PD-E1
Czas pracy
W przypadku ekranu LCD około 760 zdjęć (przy 23°C)
W przypadku wizjera około 450 zdjęć (temp. 23°C) 

Parametry fizyczne

Wymiary
138,4 × 98,4 × 88,4 mm 
Waga
W przybliżeniu 588 g (670 g z kartą i baterią) 
 • Canon EOS R6 Mark II
 • Dekiel na korpus R-F-5
 • Pasek ER-EOS R6
 • Osłona stopki ER-SC2
 • Ładowarka LC-E6E
 • Akumulator LP-E6NH
 • Osłona akumulatora
 • Przewód zasilający
 • Pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24 Mpix
 • Minimalny czas otwarcia migawki 1/8000s
 • Zdjęcia z szybkością do 40 kl./s, a w przypadku migawki mechanicznej – 12 kl./s. W trybie serii zdjęć RAW rejestrowanych z szybkością 30 kl./s
 • Wbudowany system stabilizacji obrazu (IS) w zakresie do 8 stopni.
 • Szybki, precyzyjny system AF, Dual Pixel CMOS AF II działający od -6,5 do 21 EV
 • Zapis wewnętrzny filmów 4K 60 kl./s lub Full HD do 120 kl./s
 • Funkcja wykrywania : Ludzi, kotów, psów, koni, ptaków, samochodów, motocykli, pociągów, samolotów.

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?