Obiektyw Sigma 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporaty (Sony E) - 3 letnia gwarancja + rabat natychmiastowy 200zł (cena zawiera rabat) + Cashback 390zł

ID: 25243

sigma
cena 3975 zł
eRaty 60 x 82 zł

  • Oferta ważna do 17-04 - 31.05.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.

Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Obiektyw Sigma 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporaty (Sony E) - 3 letnia gwarancja + rabat natychmiastowy 200zł (cena zawiera rabat) + Cashback 390zł
3975 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Sigma 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporaty (Sony E)

Bezkompromisowa jakość obrazu w kompaktowych rozmiarach

Pełnoklatkowa SIGMA 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporaty łączy wyjątkową jakość optyczną, stałą przysłonę F2.8 oraz solidną i lekką obudowę. Otwiera nowe możliwości dla fotografów z mocowaniem Sony E, którzy potrzebują profesjonalnego narzędzia w kompaktowej formie.

W obiektywie zastosowano aż pięć elementów ze szkieł FLD i cztery soczewki asferyczne. Tak skomplikowany układ zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno w centrum kadru jak i na jego brzegach co jest szczególnie istotne w fotografii szerokokątnej. 

Zdjęcie zrobione z obiektywem Sigma 16-28

Obiektyw jest wyposażony w wewnętrzny mechanizm zoomu, który utrzymuje stałą długość w całym zakresie ogniskowych, obiektyw nie zmienia swojej długości, jest ergonomiczny w użytkowaniu i łatwy do wyważenia.

Środek ciężkości obiektywu zmienia się w niewielkim stopniu, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania z gimbalem. Na obiektyw można nakręcać tradycyjne filtry fotograficzne o średnicy 72mm.

Obiektyw ma wyjątkowo kompaktową konstrukcję, waży zaledwie 450 g i mierzy zaledwie 100,6 mm długości, co sprawia, że ​​jest to bardzo praktyczny instrument, doskonały do codziennej fotografii. Jest to szczególnie atrakcyjne rozwiązanie dla fotografów ślubnych, krajobrazowych i podróżników. 

Obiektyw Sigma 16-28

Obiektyw Sigma 16-28

Dzięki zastosowaniu silnika krokowego AF, autofocus 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary jest szybki i cichy, idealnie nadaje się zarówno do fotografowania jak i nagrywania filmów. 

W połączeniu z SIGMA 28-70mm F2.8 DG DN Contemporary, fotografowie są w stanie objąć ultraszerokokątne i średnie ogniskowe teleobiektywu za pomocą tylko dwóch lekkich i kompaktowych obiektywów. Ich łączna waga, wynosząca zaledwie 920 g, sprawia, że ​​jest to niezwykle wszechstronny, mobilny system obiektywów o stałej przysłonie F2.8. 

Wyjątkowa jakość wykonania i intuicyjna ergonomia obiektywu Sigma 16-28/2.8

Obudowę obiektywu wykonano ze specjalnie dobranych lekkich materiałów, w tym stabilnego termicznie kompozytu (TSC) i poliwęglanów o niskiej kurczliwości. Dzięki temu obiektyw może pracować z pełną wydajnością nawet w środowiskach o dużych różnicach temperatur. Precyzja każdego pojedynczego komponentu i ascetyczne piękno gotowego produktu, są możliwe dzięki kunsztowi i wiedzy inżynierów SIGMA, niezrównanej technologii produkcji i rygorystycznej kontroli jakości w jedynej fabryce SIGMA w Aizu w Japonii. 

Kompaktowy i lekki, 16-28mm F2.8 DG DN Contemporary to wyrafinowane, ale i wszechstronne narzędzie fotograficzne, które oferuje fotografom i filmowcom doskonałe połączenie swobody i mobilności. 

Zdjecie zrobione z obiektywem Sigma 16-28

Zdjecie zrobione z obiektywem Sigma 16-28Sigma 16-28 f/2,8 Contemporaty Sony cena: 3975 zł

dostępny od ręki
Filtry
Akcesoria czyszczące
Ogniskowa
16-28mm 
Minimalna wartość przysłony
f/2.8
Maksymalna wartość przysłony
f/22
Rodzaj mocowania
Sony FE  
Kompatybilność z matrycą
Sony FE (pełna klatka)
Sony E (APS-C)
Kąt widzenia
107 – 75.4°
Minimalna odległość ostrzenia
25cm 
Skala odwzorowania
1:5.6
Konstrukcja optyczna
16 elementów w 11 grupach (5 soczewek FLD, 4 asferyczne)
Liczba listków przysłony
9 (przysłona kołowa) 
Ustawianie ostrości
cichy i szybki AF
Stabilizacja
brak 
Średnica filtra
72mm
Inne funkcjonalności
szybki i cichy autofocus, wewnętrzny mechanizm zoomu, który utrzymuje stałą długość w całym zakresie ogniskowych, wyjątkowa jakość wykonania i intuicyjna ergonomia
Osłona przeciwsłoneczna
LH-756-01 w zestawie 
Wymiary
77.2mm x 100.6mm
Waga
450g 
  • obiektyw Sigma 16-28mm f/2,8 DG DN Contemporaty
  • osłona przeciwsłoneczna LH-756-01
  • przedni dekielek, tylni dekielek
  • W obiektywie zastosowano aż pięć elementów ze szkieł FLD i cztery soczewki asferyczne. Tak skomplikowany układ zapewnia wysoką jakość obrazu zarówno w centrum kadru jak i na jego brzegach co jest szczególnie istotne w fotografii szerokokątnej. 
  • Wewnętrzny mechanizm zoomu, który utrzymuje stałą długość w całym zakresie ogniskowych, obiektyw nie zmienia swojej długości, jest ergonomiczny w użytkowaniu i łatwy do wyważenia.
  • Precyzyjny silnik krokowy
  • Filtr 72mm
  • Kompaktową konstrukcja -waży zaledwie 450 g i mierzy 100,6 mm
  • Wyjątkowa jakość wykonania i intuicyjna ergonomia

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?