Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

ID: 26710

canon

> Dobierz akcesoria do aparatu EOS R8 z dodatkowym rabatem

> Dobierz obiektyw RF 500zł taniej

cena 6999 zł
eRaty 60 x 145 zł


Foto-Plus ekspert
kontakt z opiekunem produktu
zapytaj o produkt lub cenę
Wersje i konfiguracje produktu
Bezlusterkowiec Canon EOS R8 (body) + dobierz obiektyw RF 500zł taniej
6199 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R8 (body) + Adapter Canon EF-EOS R + dobierz obiektyw RF 500zł taniej
6399 zł
dostępny od ręki
Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej
6999 zł
dostępny od ręki
Zalecane akcesoria

Aparat Canon EOS R8, wyposażony w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela, odznaczający się wysoką czułością ISO i dużym zakresem dynamicznym, świetnie nadaje się do fotografii portretowej i krajobrazowej oraz rejestrowania wydarzeń, zapewniając szerszą, bardziej artystyczną perspektywę.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

 

Jakość pełnej klatki w lekkim korpusie

Aparat Canon EOS R8 jest wyposażony w pełnoklatkową matrycę CMOS o rozdzielczości 24,2 megapiksela, zapewniając wysoką jakość obrazu. Doskonała w swojej klasie matryca oferuje dużą szybkość odczytu, co pozwala na wprowadzenie wielu zaawansowanych funkcji, w tym redukcji efektu rolling shutter. Umożliwia to wykonywanie zdjęć seryjnych z prędkością 40 klatek na sekundę, oraz zapewnia niski poziom szumów przy wysokich czułościach ISO do 102 400. Dzięki temu EOS R8 doskonale nadaje się do fotografowania poruszających się obiektów w warunkach słabego oświetlenia. Ulepszony zakres dynamiki tonalnej oferuje także możliwość rejestrowania efektownych, kolorowych obrazów z naturalnymi barwami, a pełnoklatkowa matryca gwarantuje płytką głębię ostrości.
Bezlusterkowiec Canon R8 waży ok. 461 g (z kartą i akumulatorem) i mierzy 132,5 x 86,1 x 70 mm. Wyposażony jest w elektroniczny wizjer (EVF) o wysokiej rozdzielczości 2,36m punktów, pracujący z odświerzaniem do 120 klatek na sekundę. Aparat obsługuje również karty SD UHS-II. Intuicyjny interfejs ułatwia obsługę w podróży, a wygodne pokrętło sterujące obejmuje 12 trybów dla zdjęć i filmów oraz specjalny przełącznik do zmiany trybu pomiędzy fotografią a filmem.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

 

Filmowanie

Zaawansowana matryca aparatu Canon R8 rejestruje pełnowymiarowy materiał filmowy w rozdzielczości 4K 60p, który jest nadpróbkowany z danych z matrycy 6K, co zapewnia ostrość i szczegółowość obrazu. Aparat umożliwia także nagrywanie w jakości Full HD z prędkością 180 klatek na sekundę w przypadku rejestracji w zwolnionym tempie. Aby wspomóc tych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje w zakresie filmowania, aparat obsługuje Canon Log3 przy 10-bitowym nagrywaniu wewnętrznym YCbCr 4:2:2 H.265, który oferuje większy zakres dynamiczny i większą elastyczność w postprodukcji. Alternatywnie można wybrać tryby HDR PQ i HDR Movie, które odpowiadają osobom pracującym z HDR i zapewniają czyste wyjście HDMI do kompatybilnych urządzeń.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

 

Aby zwalczyć zjawisko „oddychania obiektywu” podczas nagrywania ruchu, aparat EOS R8 wyposażono w funkcję kompensacji zmiany kąta widzenia podczas dostosowywania odległości ogniskowania. Nagrany materiał wideo może mieć nawet do dwóch godzin długości, dzięki czemu aparat idealnie nadaje się do rejestrowania materiałów na vlogi lub nagrywania relacji z wydarzeń.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

 

Wyposażony system Dual Pixel CMOS AF II, EOS R8 koryguje ostrość w zaledwie 0,03 sekundy, nawet przy 40 klatkach na sekundę z elektroniczną migawką. Inteligentny system wykrywa i śledzi szereg obiektów, w tym zwierzęta, pojazdy i ludzi, wykorzystując wykrywanie głowy, twarzy i oczu do precyzyjnego ustawienia ostrości. Można nawet wskazać, które oko ma mieć priorytet. Aby ułatwić wykrywanie tak szerokiego zakresu obiektów, użytkownicy mogą zdecydować się na ustawienie automatyczne, które wybiera obiekt na podstawie kompozycji obrazu. Parametr ten obejmuje scenariusze fotografowania przy słabym oświetleniu, nawet do -6,5 EV.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej

 

Doskonała łączność

Wbudowana łączność za pomocą Wi-Fi 2,4 GHz i Bluetooth umożliwia proste przesyłanie efektów swojej pracy i korzystanie z aplikacji Camera Connect. Uwierzytelnianie w standardzie WPA/WPA2/ WPA3-Personal zapewnia bezpieczeństwo połączenia. Na potrzeby posiadaczy telefonów iPhone, aparat Canon R8 wyposażono w certyfikat iOS MFITM pozwalający na bezpośrednie pobieranie i obsługę. EOS R8 może być używany w charakterze kamerki internetowej dzięki obsłudze klas urządzeń wideo USB (UVC)/ urządzeń audio USB (UAC). Użytkownicy posiadający subskrypcję image.canon mogą wykorzystać narzędzie Neural Network Image Processing Tool do zaawansowanej redukcji szumów i mory, aby uzyskać naturalnie wyglądające obrazy w formatach JPEG i HEIF. Firma Canon dokonała również aktualizacji serwisu image.canon, rozszerzając jego zastosowanie o wielu nowych użytkowników dzięki Adobe Lightroom oraz wsparciu korporacyjnemu umożliwiającemu kompatybilność z szeregiem usług, w tym z serwisem Frame.io i kontami Google PhotoTM.

 

Bezlusterkowiec Canon EOS R8 + RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM + dobierz obiektyw RF 500zł taniej


Mały, lekki, uniwersalny zoom

Canon RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM to niewielki i lekki obiektyw z 2-krotnym zoomem i ogniskową 24-50mm, doskonały do szlifowania umiejętności fotografowania i rejestracji wideo, szczególnie podczas wykonywania zdjęć podróżniczych lub we wnętrzach. Oferuje zaawansowaną stabilizację obrazu do 4,5 stopnia EV, która wzrasta do 7 EV po podłączeniu do aparatu EOS R z systemem IBIS, co oznacza możliwość rejestracji filmów i zdjęć w słabym oświetleniu bez konieczności używania statywu. Silnik ustawiania ostrości STM pracuje szybko i cicho. Dodatkową kontrolę zapewnia konfigurowalny pierścień sterujący obiektywu, który pozwala użytkownikom przełączać się między różnymi trybami. Dzięki mocowaniu RF obiektyw RF 24-50mm f/4.5-6.3 IS STM współpracuje z aparatami z serii EOS R, obsługując wiele funkcji korekty obrazu w aparacie, w tym panoramowanie w trybie sceny i korektę „oddychania obiektywu” w trybie rejestracji wideo.

Canon EOS R8 + 24-50mm cena: 6999 zł

dostępny od ręki
Karty pamięci
Akcesoria filmowe
Zasilanie
Dodatkowe akcesoria
  • Pełnoklatkowa matryca 24 Mpix
  • Mocowanie Canon RF umożliwiające stosowanie obiektywów najwyższej klasy
  • Zdjęcia seryjne z szybkością 40 kl./s
  • Filmowanie w rozdzielczości 6K, 4K 50p, Full HD 180 kl/s.
  • Profil CanonLog3 umożliwiający profesjonalną postprodukcję wideo
  • Elektroniczny wizjer (EVF) o wysokiej rozdzielczości 2,36m punktu pracujący z prędkością odświeżania do 120 klatek na sekundę
  • Inteligentne wykrywanie zwierząt, pojazdów i ludzi
  • Łączność Wi-Fi i Bluetooth

Masz ten produkt?
Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

Masz pytania odnośnie do tego produktu?

przez Aliaksandr 25 kwietnia 2024 o 20:47

doradca Foto-Plus

Dzień dobry. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

przez Jakub Longa 26 kwietnia 2024 o 10:28