Statyw wideo Manfrotto Twin Alu + głowica video 504X + torba /MVK504XTWINMA ze środkową rozpórką


manfrotto
  cena 3899 zł
  eRaty 12 x 348 zł


  kontakt z opiekunem produktu
  zapytaj o produkt lub cenę

  Profesjonalny zestaw pod kamerę z głowicą 504X z płynnym ruchem oraz statywem Twin Alu ze środkową rozpórką

  Głowica 504X to nowa wersja najpopularniejszej profesjonalnej głowicy video od Manfrotto - 504HD. Wzbogacona o nowoczesne technologie i rozwiązania, 504X spełnia wymagania profesjonalnych filmowców.

  Płynność ruchu głowicy 504X oparta jest o najnowszą technologię opracowaną przez Manfrotto. Zapewnia ona maksymalnie gładki, pozbawiony przeskoków i szarpnięć ruch w obu osiach - pochyle i obrocie w panoramie. Każda z tych osi posiada także niezależną regulację oporu, która pozwala dostosować jego siłę do sprzętu i indywidualnych preferencji.
  Dla jeszcze większego komfortu obsługi kamery, głowicę 504X wyposażono w system przeciwwagi. Umożliwia on zbalansowanie wagi sprzętu, co sprawia, że ruch kamerą w pochyle wymaga mniejszego użycia siły. System przeciwwagi można ustawić pod jednym z 4 stopni*: wyłączona / 2,2 kg / 4,4 kg / 6,5 kg. Dzięki regulacji możliwa jest współpraca z szerokim zakresem aparatów i kamer.

  Konstrukcja głowicy jest zwarta i zaprojektowana zgodnie z Bridging Technology, opracowanej przez Manfrotto. Zastosowanie tej technologii zmniejsza wagę głowicy, w porównaniu do tradycyjnych, monolitycznych konstrukcji, bez obniżenia jej wytrzymałości i funkcjonalności. 504X posiada także płaską bazę, dzięki czemu można ją mocować nie tylko na statywach video, ale także na sliderach, kranach itp.. Może obsłużyć kamerę z osprzętem o łącznej wadze do 12 Kg.
  Dodatkowe akcesoria jak monitor czy oświetlenie można zamocować na ramionach, które łączą się z głowicą poprzez specjalne gniazda Easy Link. Można wkręcić w nie ramiona ze śrubą 3/8'', ale jeszcze lepiej będą współpracować z systemami antirotation od Manfrotto lub Arri. Dzięki nim kompatybilne ramię, zablokowane w dowolnej pozycji, nie odkręci się samo.

  504X posiada przesuwną płytkę, którą można szybko i łatwo wpiąć od góry, bez żmudnego wpasowywania i wsuwania. Podświetlana poziomica pozwala na łatwe i poprawne ustalenie horyzontu nawet w ciemnym studio.

  Statyw Twin Alu z podwójnymi rurami z dolną rozpórką to profesjonalny statyw video o niezwykle sztywnej i stabilnej konstrukcji, idealny jako wsparcie profesjonalnych kamer.

  Twin Alu jest ulepszoną wersją kultowej serii statywów video 545 i 546. Konstrukcja, której elementami są sekcje z dwóch bliźniaczych rur z aluminium i zaawansowane technologicznie blokady nóg, jest niespotykanie sztywna, znacznie bardziej sztywna na ruchy skrętne w porównaniu do poprzednich modeli. Daje to pewność płynnych ruchów głowicy i brak niechcianych drgań.
  Jako standard do mocowania głowic wykorzystano tutaj gniazdo na półkulę 100 mm oraz redukcję do 75 mm, dzięki czemu statyw jest uniwersalny i można go wykorzystać pod zdecydowaną większość głowic video Manfrotto.

  Statyw MVTTWINMA wyposażono w rozpórkę środkową z teleskopowymi ramionami, która dodatkowo stabilizuje statyw i pomaga precyzyjnie ustawić nogi. Dla ułatwienia składania statywu i zwiększenia mobilności, rozpórka posiada oczko na jej środkowym elemencie, które wystarczy pociągnąć do góry, żeby złożyć statyw. Rozpórka może zostać łatwo zdemontowana, a zamiast niej można założyć rozpórkę dolną lub kompatybilny wózek.

  Dzięki połączeniu solidnej konstrukcji i kompatybilności, Twin Alu zdecydowanie posiada wszystkie cechy, jakie powinien mieć zawodowy statyw video.

  * dla środka ciężkości na wysokości 55mm powyżej platformy głowicy.

   

  Statyw wideo Manfrotto Twin Alu + głowica video 504X + torba /MVK504XTWINMA ze środkową rozpórką cena: 3899 zł

  dostępny u dostawcy
  Waga
  5,6 kg
  Materiał
  Aluminium
  Udźwig
  12 kg
  Długość po złożeniu
  75cm
  Wysokość maksymalna
  169 cm
  Rodzaj głowicy
  Wideo/Głowica Fluid
  Szybkozłączka
  Tak
  Przeciwwaga
  2.2, 4.4, 6.5 kg
  Środek ciężkości
  55 mm
  Rozpórka
  Dolna rozpórka o regulowanej długości
  Podstawa
  Płaska baza
  Kompatybilność akcesoriów
  114MV; 181B; 165MV; MVAPANBARM; MVAPANBARL
  Mocowanie górne
  1/4″ gwint męski, 3/8″ gwint męski
  Rodzaj baterii
  Lithium
  Poziomica (ilość)
  1
  Torba w zestawie
  tak
  Easy Link
  Tak
  Przechył przód-tył
  -70° / +90°
  Rodzaj nóg
  Podwójne
  Zaciski
  Zatrzaski
  Rozpórka
  Środkowa rozpórka o regulowanej długości
  Maskymalna temperatura pracy
  60
  Minimalna temperatura pracy
  -30
  Rączka w komplecie
  Tak
  Obrót w panoramie
  360
  Rodzaj płytki
  504PLONGR-1
  • statyw wideo Manfrotto Twin Alu środkowa rozpórka
  • głowica 504X
  • torba Manfrotto
  • Głowica video z regulowanym systemem przeciwwagi do 6,5 kg
  • Maksymalna wszechstronność dzięki zastosowaniu płaskiej bazy
  • Podwójne sekcje nóg z aluminium dla większej sztywności
  • Szybkie mocowanie przesuwnej płytki
  • Regulowana rozpórka dla większej wszechstronności

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?