Statyw Manfrotto Befree Advanced Carbon/MKBFRTC4-BH


manfrotto
  cena 1425 zł
  eRaty 12 x 127 zł


  kontakt z naszym doradcą
  zapytaj o produkt lub cenę

  Karbonowy statyw Manfrotto Befree Advanced z głowicą kulową w zestawie to idealne rozwiązanie dla zaawansowanych fotografów hobbystów, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży.

  Nogi wykonane z włókna węglowego pozwoliły maksymalnie obniżyć wagę statywu, zapewniając jednocześnie wyjątkową stabilność i trwałość.

  Ergonomiczny kształt sprawia, że ​​Manfrotto Befree Advanced Carbon jest intuicyjny i szybki w obsłudze, co pozwala nawet najbardziej wymagającym użytkownikom szybko i łatwo ustawiać sprzęt, dzięki czemu mogą skupić się na fotografowaniu.

  Befree Advanced Carbon wyposażony jest w nowe jarzmo, opracowane w celu zapewnienia optymalnej stabilności na wszystkich typach terenu, w tym najbardziej nierównych, zawsze trzymając aparat stabilnie i w gotowości do fotografowania ostrych zdjęć.

  Zastosowano nowy system blokowania M-lock - nową blokadę skrętnych zacisków opracowaną przez Manfrotto - aby w pełni zaspokoić oczekiwania osób szukających szybkiego, łatwego w użyciu i zwartego rozwiązania. M-Lock nie posiada odstających części, dzięki czemu Befree Advanced Carbon może wsuwać się swobodnie do i z torby.

  Jego ergonomiczny selektor kątów rozstawu nóg nadaje się do użytku zarówno przez prawo jak i leworęcznych fotografów, umożliwiając intuicyjną zmianę perspektywy i znalezienie odpowiedniej wysokości statywu bez zbędnego rozpraszania swojej uwagi od fotografowania. Befree Advanced Carbon może być łatwo ustawiony na trzy niezależne pozycje kątów rozstawu nóg, co gwarantuje pełną wszechstronność podczas wszystkich twórczych pomysłów, które mogą pojawić się na świeżym powietrzu.

  Jarzmo statywu wyposażono w gniazdo akcesoriów Easy Link, podobnie jak w profesjonalnych seriach 190 i 055 firmy Manfrotto. Ta funkcja pozwala fotografom zwiększać ich kreatywność poprzez dodanie akcesoriów, które sprawiają, że obrazy są wyjątkowe i niezapomniane. Jeśli chcesz dodać światła lub blendy, możesz teraz uchwycić niesamowite zdjęcia na świeżym powietrzu, które wcześniej były osiągalne tylko przy użyciu ciężkich statywów.

  Statyw jest wyposażony w aluminiową głowicę kulową 494 firmy Manfrotto. Małą, ale mocną i intuicyjną głowicę, która umożliwia szybki i precyzyjny ruch aparatu. MH494-BH posiada trzy niezależne elementy sterujące: główne pokrętło do blokowania kuli ze zintegrowanym pokrętłem regulacji oporu, które dostosowuje ją tak, aby ciężar urządzenia zawsze był idealnie wyważony oraz niezależne pokrętło blokady ruchu panoramicznego, co umożliwia łatwiejsze tworzenie zdjęć krajobrazowych.

  Głowica 494 posiada unikalną, aluminiową płytkę, która jest w pełni kompatybilna z najpopularniejszymi systemami mocowań: Manfrotto RC2 i Arca-swiss. Dzięki niej, aparat można mocować niemal na wszystkich głowicach Manfrotto i innych, wyposażonych w mocowania typu Arca - szybko, bez wysiłku i bez konieczności montażu czy demontażu dodatkowych elementów.

  Befree Advanced Carbon to najlepszy wybór dla pasjonatów fotografii, którzy chcą osiągnąć maksymalną wydajność podczas podróży, a jednocześnie oczekują niewielkiej wagi od statywu. Ten lekki statyw podróżny to optymalna kombinacja przenośności, solidności, łatwej konfiguracji i obsługi.

  Gwarancja 2 lata, po zarejestrowaniu na stronie zostaje wydłużona o dodatkowe 8 lat.

  Waga
  1250 g
  Kolekcja/Seria
  Befree Advanced
  Materiał
  CarbonExact
  Udźwig
  8 kg
  Wysokość minimalna
  41 cm
  Wysokość maksymalna
  150 cm
  Wysokość maksymalna z opuszczoną kolumną
  127 cm
  Długość po złożeniu
  41 cm
  Rodzaj głowicy
  Głowica kulowa
  Średnice nóg
  11.2, 14.7, 18.2, 21.7 mm
  Ilość sekcji
  4
  Średnica podstawy
  40 mm
  Kąty rozwarcia nóg
  22°, 54°, 89°
  Mocowanie górne
  3/8″ gwint męski
  Średnica kuli
  40 mm
  Blokada kuli
  Tak
  Torba w zestawie
  Tak
  Kolor
  Czarny / srebrny
  Easy Link
  Tak
  Regulacja oporu
  Tak
  Niezależna blokada panoramy
  Tak
  Rodzaj nóg
  Pojedyncze
  Zaciski
  Zakręcane pierścieniem
  Maskymalna temperatura pracy
  70 C
  Minimalna temperatura pracy
  -30 C
  Obrót w panoramie
  360
  Rodzaj płytki
  200PL PRO
  Szybkozłączka
  Tak
  Regulacja oporu w pochyle
  Średnica platformy
  40 mm
  • Statyw z głowicą
  • Torba
  • Statyw podróżny w włókna węglowego
  • Maksymalna wydajność, niewielka waga
  • Głowica kulowa z niezależną kontrolą ruchów
  • Ergonomiczny selektor kątów rozstawu nóg

  Masz ten produkt?
  Zachęcamy do zostawienia opinii o produkcie. Pomóż innym dokonać wyboru.

  Brak opinii. Dodaj pierwszą opinię!

  Masz pytania odnośnie do tego produktu?